Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

nasza-klasa.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#21 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 21 grudzień 2007 - 17:05

[quote name='Fibi]Reszta przyjaciół z dzieciństwa chodziła do drugiej szkoły i byli w różnym wieku.Więc czy jest sens się logować w naszej klasie/' date='czy miałabym szanse ich odnaleść mimo to/[/quote']
Myślę, że jak najbardziej ma to sens. Ja np. odnowiłam znajomość z koleżanką, która od 9 lat mieszka w USA ;)
  • 0

#22 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 21 grudzień 2007 - 17:25

Jacek1982 jak mają ochote się lansować niech to robią,chcą mieć dużo znajomych proszę bardzo,jak mają żony,mężów i dzieci też niech się chwalą, Ciebie nie powinno to interesować.
Rejestrując się tam powinniśmy myśleć nie o innych, a o tym by znaleść ludzi z którymi z pewnych względów straciliśmy kontakt a chcielibyśmy odnowić, jest to naprawde miłe gdy znajdzie się kogoś mordke i po tylu latach zobaczy na nowo, lub jeszcze sympatyczniej gdy znajomi znajdą nas :)
Nie jest to miłe uczucie?
Mnie bardzo się ta stronka podoba, bo znalazłam sporo ludzi których "zgubiłam" w pędzie życia kiedyś tam...a teraz znowu mogę z nimi porozmawiać, zobaczyć ich i spotkać
Pozdrawiam
  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...

#23 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 21 grudzień 2007 - 17:41

Ja również uważam, że stworzenie tej strony to świetny pomysł. Dzięki niej odnowiłam znajomości z ludźmi z podstawówki i liceum co bez tej stronki było by praktycznie niemożliwe bo wszyscy się poprzeprowadzali, pozmieniali nr tel. itd. Jak już było napisane fajnie jest zobaczyć kogoś po wielu latach z kim się chodziło do szkoły 8 lat i zobaczyć jak on wygląda i dowiedzieć się co u niego słychać. A to, że ludzie mają żony, mężów, dzieci itd. to chyba trzeba tylko się z tego cieszyć a nie być zawistnym. Ale jak widać to już taka polska mentalność, że bardziej cieszymy się z tego, że komuś się noga podwinie niż odnosi sukcesy. Mam nadzieję, że w końcu niektórzy zmienią sposób myślenia bo z takim nastawieniem z pewnością nic im się w życiu nie uda.
  • 0

#24 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 23 grudzień 2007 - 19:57

Ja uważam że stworzenie tej stronki to świetny pomysł. Ja również mam tam swój profil, zauważyłem również że wiele iponków ma tam swój profil, coraz więcej mam znajomych dzięki tej stronce. :) :)
  • 0

#25 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 17 styczeń 2008 - 17:05

Ja też jestem tam ale niewiem czy dobrze zrobiłam.I tak nie byłam z moją klasą jak koleżanki rozmiawiają.Wczoraj głośno rozmiawiały w wiadomościach o portalu tej klasy czy się nie boicie jak mówiłi o swoim zdjęcia i adesie itd.czy się z tego nie wycować z tego portala?

Ale fajnie zobaczyć znajomych kórzy już moją rodziny.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#26 don't_believe_me

don't_believe_me

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 17 styczeń 2008 - 19:08

nie rozdaję na prawo i lewo numerów, a zdjęcia dodaję te, które chcę i wiem, że są do ogolnego wglądu.

a więc czego się bać?:)
prywatniejsze zdjęcia zostają dla mnie i bliższych znajomych, które mogę wysyłać mailem.
  • 0

#27 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 07:40

Ja akurat nie mam konta na 'naszej...' ale słyszałem o problemach 'serwerowych', czyli czas ładowania stronki. Nie mam superszybkiego łącza tylko 1/2Mb/s ale to mi w zupełności wystarcza do działań i osobiście mnie coś strzela jak otwieram z powolnego serwera. To pierwsze. Pisaliście również o 'ekshibicjoniźmie' i lansowaniu..to jest jedno z takich miejsc jak wiele w necie dlatego nie uważam tego miejsca za ewenement. Ostatnim powodem jest brak czasu :P a teraz wiem, że będzie go jeszcze mniej (na takie cele oczywiście ;) )
  • 0
Bartosz

#28 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:49

Kilka postów wcześniej napisałam, ze nie potrafię sie zalogowac na Naszej Klasie
Zalogowałam sie i jak na razie nie podoba mi sie tylko jedna rzecz To że można zobaczyć listę znajomych każdego Na temat lansowania sie nie mam zdania no może tylko taką maleńką myśl że tam są jednak sami znajomi no i gadamy a tutaj część ludzi jest obca (bez obrazy) i też rozmawiamy i wymieniamy poglądy, zdjęcia też sie tu daje Lubię być i tu i tam niczego nie krytykuje A poza wszystkim jeśli sie komuś znudzi Nasza Klasa to zawsze może usunąć swój profil tutaj zresztą podobnie
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#29 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 19:31

Mnie z poczatku nasza-klasa.pl troche denerwowała,poniewaz dlugo sie otwierała, ale teraz jest ok. Nowy serwer to i szybko chodzi :D
A jesli chodzi o to co mowia w telewizji ze ujawnia dane i jest dobrym łupem dla złodziei. to uwazam ze to wina jest tych ludzi co pisza ze zostali dyrektorami duzych firm itp. Sami sa winni za to ze pisza co w zyciu osiagneli .
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#30 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 19:59

nasza klasa ma jedna podstawową wadę!! możliwość importowania z listy GG!!
  • 0

#31 asymetria

asymetria

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 20:52

miałam tam konto ale teraz chyba ludzie dodają tam wszystkich jak popadnie... zeby miec jak najwiecej

więc sobie poszłam precz :)
  • 0

#32 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 22:38

Importowanie z listy gg hmmm....jak mam to rozumiec ?

A jesli chodzi o znajomych to rzeczywiscie, niektore osoby az mnie smiesza :D chca miec jak najwiecej osob ,a zalozylabym sie ze z posrod przykladowo tych 250 to polowy pewnie nie znaja hahahahaha:P
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#33 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 22:47

tzn ze zapisujesz swoja liste kontaktu na dysku nastepnie wchodzisz na portal nasza klasa i w znajomych masz opcje importuj liste gadu gadu i po zaimportowaniu wydzisz ktore osoby z gg sa na tym portalu zarejestrowane..ma to swoje plusy i minusy
  • 0

#34 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 22:49

E tam,nie będę się przejmować. Nie podaję swojego GG,ani tel,ani maila.
Nie ukrywam też na portalu ,że jestem ON.Na zdjęciach widać kim jestem.Jak komuś nie pasi niech nie patrzy. ;)

Dodano pon 21 sty 2008 22:57:30 CET :

Importowanie z listy gg hmmm....jak mam to rozumiec ?

A jesli chodzi o znajomych to rzeczywiscie, niektore osoby az mnie smiesza :D chca miec jak najwiecej osob ,a zalozylabym sie ze z posrod przykladowo tych 250 to polowy pewnie nie znaja hahahahaha:P

Wiecie ostatnio zaprosiła mnie do grona swoich znajomych dziewczyna z mojej klasy licealnej.Ja miałam nauczanie indiwidualne i tylko jedną dziewczynę znam z mojej klasy.No ale ona zaprasza mnie do swojego grona znajomych?Powinnam była milczeć?
Kurcze no nie potrafię.
  • 0

#35 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 08:22

Portal od samego początku wyszedł już poza ramy "naszej-klasy" na dziś gdyby można lepiej brzmiało by "nasi-znajomi". Fakt, jest w tym coś dziwnego dodawanie "edwarda łąckiego", "przemysława gosiewskiego" itp., jednak komu to szkodzi. Portal ma na celu przynosić rozrywkę, łączyć ze sobą ludzi choćby tylko po to, aby powspominać to co było, rozbarwić codzienność i to robi.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#36 nataly

nataly

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 10:41

To ciekawe zobaczyć jak sie pozmieniali ludzie, z dawnych klas lub podwórka - "co z nich wyrosło" - co porabiają, jak wygladają. Chociaż zdjęcia umieszczane w profilach, opisy - to tylko jakiś wycinek ich zycia i to nie zawsze pełny. Ktoś już chyba napsał że ludzie chcą sie pokazać zawsze z jak najlepszej strony. Także ktoś kto na fotkach ma śliczne dzieciaczki i ektra partnera lub ma fotki z tajlandii, nurkowania w egipcie - nie znaczy że mu się życie ułozyło , jest spełniony i szcześliwy.
ogólne ja lubie sobie poprzegladać, chociaż teraz już może mniej bo większość osób sie już chyba wpisała...

Cenię sobie ten portal bo odnowiłam znajomość z bardzo ważną osobą dla mnie z którą nie kontaktowałam sie kupe lat.
A to że zdarza się że zapraszają mnie osoby, których nie znam w zasadzie - cóż - nie odpowiadam- proste.

A tak odnośnie tego że nasza klasa stała sie źródłem info dla złodziei... nie tylko dla policji również. zatrzymano przecież autora fałszywego alarmu.

No i jeszcze... heh na fali sukcesu naszej klasy powstaje wiele innych portali... typu koledzy z wojska... ciekawe jakie mutacje jeszcze ludzie powymyślają.


ogólnie ok.

Dodano wto 22 sty 2008 10:43:30 CET :
no i słyszałam że wiele miłości ze szkolnej ławy sie odnalazło...


oj będzie fala rozwodów przez ten portal mówie wam:P
  • 0
miłośc to piękne uczucie
potrzebne jak dziura w bucie
bo gdyby dziury w bucie nie było
którędy by się nogę włozyło?

#37 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 17:11

Tak odbiegając lekko od tematu - to na fali popularności portalu nasza-klasa, powstała stronka umożliwiająca szukanie swoich znajomych z wakacji :D A oto adres dla zainteresowanych: http://www.znajomi-z-wakacji.pl :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#38 don't_believe_me

don't_believe_me

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 18:27

Dodano wto 22 sty 2008 10:43:30 CET :
no i słyszałam że wiele miłości ze szkolnej ławy sie odnalazło....

no tak - ja odnalazłam pierwsze zauroczenie ;D. nie ze szkolnej ławy, ale jednak. po 5 latach... i mamy zamiar się spotkać za jakiś czas.
  • 0

#39 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 18:52

Teraz to beda powstawac strony bazujace na naszej klasie, aby zdobyc rownie duza popularnosc ;)
Tak jak podalas strone : znajomi z wakacji, ja slyszalam o stronie tylko nie wiem jaki adres o znajomi z wojska :)
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#40 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 19:17

Teraz to beda powstawac strony bazujace na naszej klasie, aby zdobyc rownie duza popularnosc ;)
Tak jak podalas strone : znajomi z wakacji, ja slyszalam o stronie tylko nie wiem jaki adres o znajomi z wojska :)

Ja widziałam parodię naszej klasy. A mianowicie "znajdź kumpla z więźnia na www.nasza-cela.pl " Design strony identyczny jak n-k, różniło się tylko kolorem :D Oczywiście nasza-cela nie istnieje w necie :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych