Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Fotomodelka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 Geeee

Geeee

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 15:49

witam - jestem tu nowa ale juz na wstepnie nie podoba mi sie Alchemia. Czy przypadkiem trafila tu przez przypadek? Tyle jadu i zazdrosci. To nie jest wspolczucie.
  • 0
Szczęście to jedyna wartość, która sie mnoży,
jeśli się ją dzieli.

#42 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 17:43

:/ nie musisz mnie obrażać, to że zle interpretujesz moje myśli nie upoważnia Cie do oceniania mnie, każdy ma inny gust dlatego o nich sie nie dyskutuje, a podobać Ci sie nie muszę :P

Dodano czw 16 sie 2007 21:26:38 CEST :

Nie chwaląc się ja też uczestniczylem w sesji zdjęciowej "dla zdrowych osób".adnych wymogów nie stawiali. Przynajmniej mam swoje zdjęcia i może kiedyś je wykorzystam. Zastanawiam się czy wysłać do jakiś gazet lub agencji reklamowych.

Tygrysku jestes bardzo przystojnym mezczyzna, masz prezencje i wdzięk i coś w sobie ;)sprobuj rozpowszechnić zdjęcia a moze akurat uda Cie się wybic :)
  • 0

#43 Sunaja

Sunaja

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 25 sierpień 2007 - 23:29

A niby za kogo Ty się uważasz ? I gdzie niby się znajdujesz? Na portalu "zdrowi.pl", czy "Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych"? Tego typu subiektywne frazy jak:
"nie chciałabym być na jej miejscu za żadne skarby świata"
zachowaj dla siebie, bo na tym forum również są osoby chorujące na to schorzenie co ta modelka, w odróznieniu od Ciebie zachowują się z dużym taktem i nie piszą "biedna ta Alchemia...."

Zgodze sie z Majonezem. Ja tez nie znosze tektów tego typu "wspolczyje jej choroby, nie chcialbym byc na jej miejscu za zadne skarby świata" Dziewczyna ma jesli sie nie myle zanik mięśni. I co z tego???! Zamiast jej wspólczuc nalezy ja podziwic ze mimo to stara sie życ pełnia życia, a ile osób w "lepszej "sytuacjii tego nie potrafi!
  • 0

#44 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 09:50

Agata jest śliczna, mam podobne usta do niej, no może bardziej pełna, no i zęby tez mam extra. hehehe
A poza tym uważam, że każdy ma prawo do opinii, tylko nie ma potrzeby ciągłego pisania o tym :)
Agatę spotkałam na ulicy we Wrocławiu, od razu ją poznałam, wygląda bosko. I koniec, kropka :)
  • 0

#45 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 10:25

niezaprzeczam jest ladna ma nietypową urodę, ladne oczy ... ale podobać mi się nie podoba jestem hetero :P
  • 0

#46 sonay

sonay

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 11:41

Popieram "Alchemię"- o gustach się nie dyskutuje...
A ataki na nią moim zdaniem, są spowodowane tym, że wyraziła opinię niezgodną z Waszymi.
Zgadzam się również z Amelią-w pokazie mody najważniejszy jest strój nie modelka!
Co do cieszenia się życiem, to wiele niepełnosprawnych osób niestety nie ma rodzeństwa, a rodzice nie mogą bądź(w wielu przypadkach) nie chcą pomagać im w tak dużym stopniu, o jakim czytałam w artykułach o tej modelce....
  • 0

#47 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 19:41

sonay napisal:
Zgadzam się również z Amelią-w pokazie mody najważniejszy jest strój nie modelka!

Pozwólcie, że wyrażę zdumienie, zdziwienie, etc.
Cindy Crawford, Elle MacPherson, Liz Jagger, Agnieszka Maciąg, Małgorzata Niemen, Naomi Campbell, Claudia Schiffer... nazwiska dość znane. Pytanie jedno: jakie kolekcje, ubrania prezentowały? Czy ktoś pamięta łaszki? Przypuszczam, że nie, zaś nazwiska i twarze jakoś przeniknęły do pamięci.

Inna kwestia: bardzo bym chciała, żeby jakaś kulawa bez rąk bądź z ubytkami owych zaprezentowała ubrania, które mogłabym nosić. Może byłoby mi łatwiej skompletować własną kolekcję. Może miałabym więcej dystansu do własnego wyglądu, może umiałabym bardziej zaprezentować własną sylwetkę.

Dziwię się, że tak bronicie się przed widokiem dziewczyny na wózku, która prezentuje jakąś kolekcję. Może warto wykorzystać ten moment i popatrzeć, jak ma gacie uszyte, że nery jej nie marzną? Może warto pomyśleć czy taki ubiór np. nie ukryje wyłażącego z tyłu pampersa?

Jeśli będą takie modelki jak Agata, to może znajdzie się producent (i oby świat znormalniał i niechby ktoś taki w końcu się znalazł), który będzie chciał zająć się ubraniami dla niepełnosprawnych.

Inna kwestia... Świat nie jest idealnie gładki, okrągły itd. Ludzie też są różni, jak i różne są modelki. W czym jest gorsza biała od czarnej, lub odwrotnie? W czym są lepsze usta pełne o tych mniej pełnych? W czym twarz okrągła góruje nad owalną...?

Szukając świata idealnego i idealnych ludzi łatwo dojdziemy do wniosku, że najlepiej sklonować kogoś tam, uznanego przez większość społeczeństwa za idealnego, a resztę w kosmos wysłać.

I jeszcze inna rzecz: jeśli to tzw. zdrowe społeczeństwo będzie widziało kogoś na wózku lub z jakąś inną dysfunkcją na wybiegu, czy też w jakimś miejscu pracy, czy działającego w taki czy inny sposób, to jest szansa, że nie będziemy traktowani jak ktoś, nad kim tylko litośnie kiwa się głową. Zaczniemy być traktowani jako równorzędny partner, czego Wam i sobie na wieki wieków Amen życzę.

Pozdrawiam
Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#48 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 22:19

zgadzam sie z Toba Difra jak zwykle powalilas wszystkich na kolana swoja wypowiedzia :)
  • 0

#49 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 22:44

Alchemio, znam Twój cynizm, więc nie jestem zaskoczona tego typu zgadzaniem się ze mną. :)
Proponuję wrócić do tematu... Już raz moderator o to prosił, ja ponawiam tę prośbę.

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#50 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 01 wrzesień 2007 - 11:59

cynizm?:o
  • 0

#51 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 04 grudzień 2007 - 15:10

Wątek jest stary(ostatni wpis 1szy IX) ale mimo wszystko odezwe się może wznowię dyskusje :} Zacznę od środka:) Jak ona utrzymuje na nogach te buty??
Figury modelki nie ma ale to chyba dobrze Mnie drażni inna rzecz Niech ona jako O.N. nie próbuje "wchodzić w ciało" zdrowej modelki i myślę ze o to chodziło Ameli28 Jak ona mając zanik mięśni usiedziała na tym krześle np?? Przecież w to wchodzi i siła kręgoslupa i pachwiny itp itd Kobieta O.N nigdy nie będzie modelką w pełnym tego słowa znaczeniu bo zawsze jej będą np wisiały buty czy nigdy nie pokaże tali ale Difra również ma racje pisząc że chciała by zobaczyć pokaz specjalnie dla O.N. Ja bym np zwróciła uwage na długość spodni czy na te przysłowiowe buty (żeby dobrze trzymały stope a jednocześnie były ładne) Tak jak napisała Difra-każdy pamięta modelke a nie strój bo widz pokazów mody to nie krawiec.
A wracając do wątku życzę Alexis19 powodzenia (mimo wszystko)
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#52 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 19:50

Oj juz sie nie denerwujcie :) ale pamietajcie jedno !!!
ZAZDROŚĆ - to choroba nieuleczalna i to takim osobom co na nia choruja to im trzeba najbardziej współczuć :D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#53 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 05 grudzień 2007 - 19:56

>>Jak ona mając zanik mięśni usiedziała na tym krześle np??

są różne typy zaników.
  • 0

#54 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 22:13

wlasnie mialam ci napisac kaska zebys uwazala bo Cie zaraz posadza o to ze jestes zazdrosna ;)
  • 0

#55 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 06 grudzień 2007 - 15:51

Słuchajcie mi naprawde nie chodzi o zazdrość ale pomyślcie Chcieli byście udawać kogos kim nie możecie być?? Ja nie Niepełnosprawni mają tak że niektóre dziedziny życia są dla Nas niedostępne Optymizm mówisz o zazdrości a czy chciał/a byś być włożona w nie swoją skóre bo to troche tak jest przecież ale ok może jestem za mało tolerancyjna
Majonez fakt są rózne rodzaje zaników ale i tak nie mam pojęcia jak ona rozszerzyła te nogi (jeśli masz problem z pachwinami to wiesz o czym mówie a pachwiny to też mięśnie) a jeśli jest to zrobione komputerowo to jaki to ma SENS??
PS.miałam racje wznowiłam dyskusje :P
prosze o dalsze komentarze
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#56 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 06 grudzień 2007 - 16:22

A skad Ty mozesz wiedziec czy ona udaje? Lubi byc fotografowana i jest ladna, poza tym ma odbiorcow oraz sympatykow.
A co do efektow komputerowych, to najpierw udowodnij..."Kulawych" moze robia w "3d"???
Dobre:)))

PACHWINA (med.)
u człowieka i niektorych ssakow (np. malp) zaglebienie miedzy dolną, boczna czescia brzucha a wewn. powierzchnia gornej cześci uda.

- pachwina to nie miesien.
Kaska23, skoro tak bardzo interesuje Cie, jak ona rozszerzyla te nogi, to poczytaj o roznych rodzajach dystrofii, a potem zabieraj glos w sprawie.
  • 0

#57 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 06 grudzień 2007 - 16:42

zastrzeliłes mnie definicją pachwiny :) ta pachwina nie jest tu najważniejsza Podaje ją tylko jako punkt zaczepienia do tego ze to jest dla mnie dziwne- modelka O.N. Jasne może być modelką tylko po co bawi sie w kogoś kim tak naprawde nigdy nie będzie
Fakt nie mam dystrofii ale tu naprawde nie chodzi o pachwiny Mi chodzi tylko o pewne role w życiu
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#58 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 18:56

A ja jak już pisałam wcześniej podziwiam ją i cieszę się że dziewczyna mimo swojej choroby, na przekór światu, wszelkim opiniom robi to co lubi, spełnia swoje marzenia, dąży do upragnionego celu..Przecież chyba o to chodzi w życiu?! O spełnianie swoich pragnień tak??!! ;)
Kasiu a jaką ty spełniasz rolę w życiu? Pozdrawiam
  • 0
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#59 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 19:14

kaska23 napisal:
niektóre dziedziny życia są dla Nas niedostępne

widocznie dla Agaty ta dziedzina nie jest zamknięta :) Dla mnie jest.
Rozumując w ten sposób Kasko23 łatwo można dojść do wniosku, że dla ON nie jest zamknięte tylko łóżko i DPS.

Ja jestem logopedą mimo ubytków kończyn górnych. A przecież jest to w rozumieniu wielu osób niemożliwe. A jednak :) Nie jestem logopedą tylko na papierze, jestem czynna zawodowo.

Inna historia. Nie pamiętam jak człowiek się nazywa... jest niewidomy i maluje ptaki i inne rzeczy chyba też. Nie powinien tego robić? Ma odbiorców, jest szanowany, jego obrazy są kupowane. Więc jak?

Mam się ograniczać w czymś, bo innym się zdaje, że to nie uchodzi? Bo "kulawy" nie powinien? Dziwi mnie, że sami będąc niepełnosprawnymi odbieramy sobie należne nam prawa.

Tak samo Agata: złapała nitkę i okazało się, że to mocna lina. Gratuluję jej odwagi i zacięcia. A że kariera modelki nie trwa w nieskończoność zapewne Agata będzie mogła zaskoczyć nas w inny sposób tez. Tego jej życzę.

Pozdrawiam i życzę więcej wiary we własne możliwości
:)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#60 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 19:17

Kaśka piszesz tak jakby ona nie lubiła tego co robi. Dlaczego twierdzisz,że nic z tego nie będzie? Skąd taka pewność?

A ty, jaki masz cel w żciu?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych