Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Fotomodelka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 22:42

kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii na dany temat, kazdy ma inny gust, ja staram sie nie wnikac w to co kto o kim mysli, to jego zdanie, ma prawo wyrazic swoja opinie. Jesli ktos uwaza że ona jest brzydka ma glowe jak kon i jest za chuda badz ze jest modelka bo choroba jej na to pozwala lub ze jest ladna i w ogole, to jest zdanie tej osoby i nie nalezy go negowac. Wiec po co ta cala dyskusja :rolleyes:
  • 0

#82 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 14:37

Hahahahhahahahaha Alchemia nie wiesz sama o co Ci biega w ogole...buahahahahahaha nie no ona jest spoko ale ze sie pokazala..i to niepelnosprawna...a jeszcze ktos tam napisal ze on nie powinni byc modelami..masakra po prostu.....ja bardzo chetnie wzielabym udzial w takim pokazie lub w sesji bo wiem ze brzydka nie jestem i chcialabym sie sprawdzic...przeraza mnie fakt ze ON mowia takie rzeczy...co wy tu robicie????!!!!!!! Dziewczyna jest sliczna szczesliwa i udalo jej sie osiagnac to co Wam zapewne sie nioe uda bo nie wierzycie w siebie i zal wam dupe sciska po prostu....zal mi takich ludzi na prawde...i te teksty..jak ona usiedziala..a na szelkach ja przypieli co za roznica?? Gdyby nie chaiala to by sobie takiej sesji nie robila. Diferko popieram Cie w cales rozciaglosci :*:*:*:*:*

Dodano sob 12 sty 2008 00:16:50 CET :
zamiasty posladki mialo byc piii :P

popieram w 100% jest śłiczna i niech robi karierę, każdy powinien mieć jakies własne indywiduum ;)
  • 0

#83 __Lilith

__Lilith

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 17:45

Droga Alchemio FORUM to takie cos na czym asie dyskutuje tzn wymienia poglady poglady czyt. opinie. I tak moim Zdaniem zazdrosc was zzera i juz. Bo jest roznica miedzyu wyrazaniem swojej opinii np jest przydka i nie nadaje sie a tekstami typu bo choroba jej na to pozwolila inaczej by nie zostala modelka i takie sranie w banie. I trzeba umiec sie pogodzic z faktem ze Bozia nie wszystkim dala urode. Jesli nie umiesz z tym sie pogodzic to Twoj problem albo Twojego psychologa.
Pozdrawiam
Lilith
  • 0

#84 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 21:11

chyba ty masz z czyms problem i sama chodzisz do psychologa ja na urode nie nazekam a modelka nie chcialabym byc :evil:
zrozum ze jedenej osobie sie podoba drugiej nie kazdy ma prawo do wyrazenia swoich pogradow WOLOSC SLOWAAAAAAAAAAAAAAAA
  • 0

#85 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2008 - 23:41

Alez oczywiscie nie przecze. Widze ze nie umiesz czytac tekstu ze zrozuminiem. Jest roznica miedzy wyglaszaniem swojej opinii a napierda*****m na kogos. O bo ona jest chora i dzieki tej chorobie zostata modelka gdyby nie ta choroba to by jej sie nie udalo..a skad Ty to wiedziec mozesz?? Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem. Sa tu ludzie ktorzy normalnie wyrazili swoje zdanie bez zenujacych tekstow.
I nie unos sie tak bo nioe ma potrzeby. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych