Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Fotomodelka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 13 lipiec 2007 - 10:02

Współczuć komuś kto odnosi sukcesy, to jakieś novum :/
Dziewczyna nie tylko jest modelką, ale skończyła 2 fakultety i zamierza robić doktorat.
A współczuć, komuś że jest "kulawy", to przynajmniej dziwne... Ale skoro chcesz Alchemio- współczuję Ci.
  • 0

#22 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 10:15

Współczuć komuś kto odnosi sukcesy, to jakieś novum :/
Dziewczyna nie tylko jest modelką, ale skończyła 2 fakultety i zamierza robić doktorat.
A współczuć, komuś że jest "kulawy", to przynajmniej dziwne... Ale skoro chcesz Alchemio- współczuję Ci.

ale jestes ciezko kapujący Dołączona grafika WSPÓŁCZYJĘ CI a Agacie wspolczyje jej choroby, nie chcialbym byc na jej miejscu za zadne skarby świata.
  • 0

#23 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 13 lipiec 2007 - 10:57

Współczuć komuś kto odnosi sukcesy, to jakieś novum :/
Dziewczyna nie tylko jest modelką, ale skończyła 2 fakultety i zamierza robić doktorat.
A współczuć, komuś że jest "kulawy", to przynajmniej dziwne... Ale skoro chcesz Alchemio- współczuję Ci.

ale jestes ciezko kapujący http://doriss24.w.in...l/dziamgacz.gif WSPÓŁCZYJĘ CI a Agacie wspolczyje jej choroby, nie chcialbym byc na jej miejscu za zadne skarby świata.

...Doriss vel Alchemio, tymbardziej Ci współczuję, bo Ty również jesteś na wózku, ale jak widać, nie określa to Twojej niepełnosprawności...
A niby za kogo Ty się uważasz ? I gdzie niby się znajdujesz? Na portalu "zdrowi.pl", czy "Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych"? Tego typu subiektywne frazy jak:
"nie chciałabym być na jej miejscu za żadne skarby świata"
zachowaj dla siebie, bo na tym forum również są osoby chorujące na to schorzenie co ta modelka, w odróznieniu od Ciebie zachowują się z dużym taktem i nie piszą "biedna ta Alchemia...."
  • 0

#24 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 11:50

czego Ty sie czlowieku czepiasz? obrazilam kogos czy jaki grzyb? wspolczucie jest uczuciem, nie mozesz nikomu zakazac ich wyrażac. Tak samo moge Ciebie znegowac za samo - poddanie sie.
  • 0

#25 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 20:22

Kochani, nie wiem czy zauważyliście, ale dyskusja sporo odbiega od tematu...
Proponuję do niego powrócić.
A tak na marginesie, to miałem okazję zobaczyć w realu i bez wielkiego makijażu osobę o którą się tak kłócicie, i mi osobiście się podoba, ale o gustach się podobno nie dyskutuje?
  • 0

Jacek "Verselle"


#26 Natalia84

Natalia84

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 18:44

Alchemio jako osoboa niepelnosprawna powinnas wiedziec ze ON nie lubia wspolczucia,
mysle ze zazdroscisz Agacie ze jej sie udalo a tobie nie.Bo w przeciwienstwie do ciebie, ona jest kobieta spelniona
  • 0

#27 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 19:23

bez komentarza, brak słow ...


dodam tylko ze nie mam jej czego zazdroscic mozejedynie odwagi, pozdrawiam
  • 0

#28 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 19:34

Nie kłóćcie się tylko zajmijcie czymś konstruktywnym
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła

#29 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 20:23

no wlasnie sa rozne gusta moze powrocimy do tematu???
  • 0

#30 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 lipiec 2007 - 21:46

To może ja wrzucę swoje 3 grosze :) Od jakiegoś czasu interesuję sie fotografią, robię różne próby i kombinacje, oglądam wiele dobrych zdjęć, czasem zdarza się ze oglądam fotografie jednej modelki wykonane przez różnych fotografików i uwierzcie mi na słowo niebagatelne znaczenie ma to jak dana osoba zostanie pokazana :)
  • 0

#31 don't_believe_me

don't_believe_me

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 22:11

[quote name='verselle]A tak na marginesie' date=' to miałem okazję zobaczyć w realu i bez wielkiego makijażu osobę o którą się tak kłócicie[/quote']
Ja też widziałam Agatę Jabłońską, akurat była we Wrocku na Bielanach wtedy, kiedy ja :)
wtedy nie wiedziałam, że jest modelką, ale zwróciłam na nią uwagę - miała ciekawą twarz (nieumalowaną, a jeżeli już, to bardzo dyskretnie) i zgrabne ciało.
po kilku dniach zobaczyłam ją na wybiegu w telewizji i trochę się zszokowałam :]


a wracając do tematu, to uważam, że jak najbardziej - niepełnosprawne dziewczyny z ciekawą twarzą i zgrabną figurą mogą się starać.
problem w tym, że często są zbyt zakompleksione i z tego powodu nawet nie odwiedzają fryzjera, czy kosmetyczki.
  • 0

#32 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 22:45

znalazlam cos takiego jedyna bariera moze byc wiek :/

Konkurs na „Twarz Roku” MINI Portliku kierowany jest do dziewcząt od osiemnastego do dwudziestego piątego roku życia . Poza kryteriami wiekowymi , nie obowiązują żadne inne kryteria oceny . Nie ma znaczenia pochodzenie , ani wykształcenie kandydatek .
Do konkursu stanąć mogą także osoby niepełnosprawne . (Ocenie podlegać będzie jedynie twarz kandydatek.

W domyśle nagrodą może być sesja zdjęciowa (np reklamująca kosmetyki) dla kobiecego czasopisma o modzie i urodzie.

CEL KONKURSU
Celem konkursu jest:
• Wyłonienie z pośród kandydatek dwunastu „Twarzy miesiąca” , które wezmą udział w finale mającym wyłonić „Twarz Roku”.
• Stworzenie możliwości zaistnienia na rynku reklamowym przystępujących do konkursu kandydatek.
• Przybliżenie obszarów, którymi na co dzień zajmują się organizatorzy.
• Inspirowanie i zachęcanie do poszerzania wiedzy na temat pracy modelki.


Organizatorami konkursu są MINI Portalik oraz Music Promo , we współpracy z mediami.
Strona konkursu http://musicpromo.ya...nkurs/index.php


  • 0

#33 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 15 lipiec 2007 - 11:43

Moim zdaniem dziewczyna jest prześliczna, a jeszcze piękniejsze jest w niej to, że bez względu na wszystko dązy uparcie do upragnionego celu i spełnia swoje najskrytsze marzenia..Bravoo!! Alexis spróbuj i swojego szczęscia ;)..Życzę ci tego..
  • 0
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#34 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 08 sierpień 2007 - 11:13

http://www.metaluna....stan/index.html
  • 0

#35 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 08 sierpień 2007 - 15:55

ja troszę też z innej beczki:
Minge niektóre rzeczy ma ciekawe ale jak widziałam w niej Agatę czy panie z programu "Być piękna" poprostu fatalnie dobrane sukienki. Czasem trzeba coś zatuszować a ona na przekór pokazała w programie wylewające się sadełko.
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#36 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 08 sierpień 2007 - 20:55

Mówcie co chcecie, ale dla mnie modelka na wybiegu poruszająca się na wózku to pomyłka. Zadaniem modelki jest przecież jak najlepsze zaprezentowanie stroju, który ma na sobie. A ubranie zawsze najlepiej widać czy zaprezentować na stojąco, wtedy widzimy je w całej okazałości. W pozycji siedzącej wszystko jest zwinięte i nie widać tak dobrze kroju itd. Dlatego niekoniecznie chce oglądać wózki na wybiegu, no chyba że będzie to pokaz najnowocześniejszych wózków ;P Poza tym lubię patrzeć jak chodzące modelki profesjonalnie się poruszają.
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#37 Gość_biedruszczak_*

Gość_biedruszczak_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2007 - 19:48

Ja znam Agatę osobiście - bywałem z nią na turnusach ładnych parę lat temu.
Zawsze była piękną kobietą ale co ważniejsze skromna przy tym i bardzo koleżeńska.
Choruje na tą samą chorobę jak ona i podobnie do Agaty też w jakimś sensie spełniłem swoje marzenia - mam dobrą pracę i założyłem rodzinę.
  • 0

#38 roko

roko

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 22:16

www.jablonska.org
  • 0

#39 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 15 sierpień 2007 - 22:20

roko znamy juz ta strone na wylot :P
  • 0

#40 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 16 sierpień 2007 - 11:52

Nie chwaląc się ja też uczestniczylem w sesji zdjęciowej "dla zdrowych osób".adnych wymogów nie stawiali. Przynajmniej mam swoje zdjęcia i może kiedyś je wykorzystam. Zastanawiam się czy wysłać do jakiś gazet lub agencji reklamowych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych