Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#61 piobal7

piobal7

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 18:44

Witam serdecznie wszystkich, mam skierowanie do sanatorium Fala w Stegnie na 21 06 2012. Czy może ktoś jedzie z Ostrołęki lub okolic? ;)

Jeszcze raz ja, zastanawiam się czy szukać transportu typu PKP czy PKS a może lepiej jechać samochodem? Może ktoś podpowie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 03 grudzień 2016 - 19:27
połączono posty ze sobą.

  • 0

#62 unwoo

unwoo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 19:10

Witam serdecznie wszystkich, mam skierowanie do sanatorium Fala w Stegnie na 21 06 2012. Czy może ktoś jedzie z Ostrołęki lub okolic? ;)

Jeszcze raz ja, zastanawiam się czy szukać transportu typu PKP czy PKS a może lepiej jechać samochodem? Może ktoś podpowie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Obojętnie, czym dojedziesz, to i tak zwrot kosztów przysługuje w wysokości ustalonej w tabeli kilometrówek. Jednak jeśli zadeklarujesz, że przyjechałeś PKS lub PKP, zażądają przedłożenia biletów. Ja na przykład zgubiłem jeden z biletów, więc mnie podliczyli jak za trasę krótszą o kilkadziesiąt kilometrów. I to w obydwie strony tak samo. Dlatego lepiej wpisać własny środek transportu, a zwrot dostaniesz w takiej samej wysokości, jak wszyscy. Jeśli ktoś będzie parkował na terenie sanatorium, to niech się liczy z opłatą 60 zeta za cały turnus. Jednak wskazanie własnego środka transportu nie oznacza obowiązku zapłaty za parkowanie, bo mógł Cię ktoś przywieźć i wrócić do domu.
  • 0

#63 crashetm

crashetm

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2012 - 16:52

Witam serdecznie, chciałabym się zapytać czy ktoś z państwa jedzie na turnus do ośrodka Fala w Stegnie w terminie 28 maja z okolic Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego lub Łodzi.
  • 0

#64 tomasz1torun

tomasz1torun

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2012 - 16:59

Witam , chciałabym się zapytać czy ktoś z państwa jedzie na turnus do ośrodka Fala w Stegnie w terminie 28 maja z okolic Grudziadza ,Brodnicy, Torunia, Tczewa.Kontakt na gg xxxxx.Poszukuje też młodych ludzi koło 30 do pokoju:)

Post edytowany.
Wszelkie prywatne namiary na PW (Prywatna wiadomość).
Moderator

  • 0

#65 nieznajoma3

nieznajoma3

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2012 - 21:22

Jestem z Ostrołęki i jadę 21.06. Pozdrawiam
  • 0

#66 syrena1

syrena1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 maj 2012 - 11:31

Witam! Otrzymałam skierowanie od 1 sierpnia br - jestem z Bełchatowa - może z tej okolicy lub z Łodzi, Piotrkowa lub Tomaszowa Maz. ktoś będzie jechał samochodem - jestem zainteresowana . Proszę o kontakt na PW.

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#67 piobal7

piobal7

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 maj 2012 - 18:12

Jestem z Ostrołęki i jadę 21.06. Pozdrawiam



Witam serdecznie, ja też jestem z O-ki i jadę samochodem, jeśli masz życzenie się zabrac to zapraszam. Kontakt przez PW.
 
Usunięto adres mailowy.
Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu
Moderator
  • 0

#68 basiascibiorek

basiascibiorek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2012 - 06:10

Witam! Otrzymałam skierowanie od 1 sierpnia br - jestem z Bełchatowa - może z tej okolicy lub z Łodzi, Piotrkowa lub Tomaszowa Maz. ktoś będzie jechał samochodem - jestem zainteresowana . Proszę o kontakt e-mail : syrena1@op.pl

w tym samym czasie jadę do tego sanatorium, zawozi mnie mąż, proszę o kilka słów o sobie, pozdrawiam Basia
  • 0

#69 syrena1

syrena1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 maj 2012 - 07:14

Witam! Otrzymałam skierowanie od 1 sierpnia br - jestem z Bełchatowa - może z tej okolicy lub z Łodzi, Piotrkowa lub Tomaszowa Maz. ktoś będzie jechał samochodem - jestem zainteresowana . Proszę o kontakt e-mail : syrena1@op.pl


Moje pytanie jest już nieaktualne.

w tym samym czasie jadę do tego sanatorium, zawozi mnie mąż, proszę o kilka słów o sobie, pozdrawiam Basia


Proszę o e-mail.
  • 0

#70 Andrzejgm

Andrzejgm

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2012 - 18:57

Witam .Mam skierowanie na turnus 21 czerwca do ośrodka Fala.Czy ktoś ma w tym terminie też skierowanie to proszę o kontakt.Pochodzę z Inowrocławia..Pozdrawiam Andrzej.
  • 0

#71 coffe

coffe

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 04:26

Witam.Chciałbym poprosic osoby które były w Fali w tym roku o opinie na temat tego osrodka, dostałem skierowanie do Fali w Stegnie od 25.08 czy jedzie ktoś z Łodzi lub okolic ?


  • 0

#72 aga135

aga135

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2012 - 10:45

WITAM.
Na stronce jestem po raz pierwszy. W Stegnie w Fali też byłam pierwszy raz 27.01-19.02.2012. A ogólnie w sanatorium po raz piąty - więc mam trochę porównania.
Ja osobiście nie jestem wybredna co do warunków mieszkaniowych jak i wyżywienia. Jednak jeśli po raz kolejny w tygodniu na talerzu widzimy mielonego to strach nas oblatuje i włos się jeży co tym razem w nim znajdziemy - czy będą to kiszone w mielonym a może papryczka a może tym razem i jedno i drugie? Jak to ktoś powiedział - nawet smak mielonego potrafią zepsuć.
W niedzielę na kolację są tzw. "resztki z tygodnia".
Niedziela dzień wolny - wychodzimy na miasto (wielkie słowo), nie jesteśmy na obiedzie, jemy na mieście - liczcie się z tym, że kolacji też już dla Was nie ma.
Sprzątanie pokoi - też wielkie słowo - odkurzanie dwa razy w czasie turnusu, tyle samo razy opróżnianie koszy na śmieci. Musimy wynosić sami. Zmiany pościeli w czasie turnusu nie ma w ogóle - w innych ośrodkach dla porównania - raz w tygodniu.
Co do zabiegów to, że tak powiem - rehabilitanci robią co mogą. A co mogą? Niewiele.
Zabiegi wodne - hydromasaż - wodę do wanien noszą wiaderkami, basen nie czynny ( w karcie zabiegowej mam wpis, że korzystałam z basenu), kriokomora nieczynna - wpis taki sam.
Sala gimnastyczna, siłownia - dwa rowerki z czego jeden nie działający, stół do pionizacji tak samo, tzw. "łódki" połamane wiosła...
Bar - kolejne wielkie słowo - martini z lodem - młody człowiek ze strachem w oczach nie wie co robić. "Małolat" chamski bez krzty wychowania i kultury.
I największa porażka turnusu P. Tadeusz - wielki opiekun grupy.
który sam sobie ze sobą nie radzi a nie mowa z kuracjuszami i z organizacją im czasu. Nie próbujcie nawet z Nim dyskutować. Jest to człowiek który przedstawia swoje racje a nie umie słuchać - powstaje problem to On zamyka się w swoim pokoju nr 101 i nie ma do Niego dostępu ewentualnie wyjeżdża z ośrodka i wraca na trzeci dzień.
Hasło naszego turnusu - CHCESZ MIŁO SPĘDZIĆ CZAS - ORGANIZUJ SIĘ SAM.
I to robiliśmy. To, że przeżyliśmy - zawdzięczamy sami sobie.
Pozdrowienia dla rehabilitantów jak również dla przesympatycznych pań z recepcji. No i oczywiście kuracjuszy.
  • 0

#73 iwona28

iwona28

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2012 - 13:09

witam!! jestem w szoku co ja tu czytam!!!! jadę do stegny od 25 sierpnia i aż strach jechać jak się to czyta!!!byłam rok temu w Połczynie Zdrój "borkowo" i bez porówniania.... jedzenie tam jest przepyszne, codziennie inna potrawa na obiad.. głodnemu sie na pewno nie chodziło; jesli chodzi o pokoje to sliczne ( ja miałam szczęście bo dostałam apartament ( a w nim nawet bidet, prysznic, wanna z hydromasażem, bardzo wielka łazienka -imprezę można było robić, byłam szczęściarą, że udało mi się go dostać)) ale inne pokoje też były super. Jeśli chodzi o porządki to sprzątano codziennie:) a też dużo kłamali ludzie piszący na forach... bo tam jest na prawdę super...
Liczę, że w Stegnie też okarze się, i miło się zaskoczę, że jednak nie jest tak źle jak tu piszą :)))
jedzie ktoś z Warmii i Mazur? ja jestem z Ostródy..
pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia z kuracjuszami 25 sierpnia
  • 0

#74 dorcia5162

dorcia5162

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 17:56

Witam!
Na początek "dwa może trzy zdania"jak mawiał na obiedzie nasz KAOWIEC.Jeżeli jesteś uczestnikiem sanatorium z ramienia ZUS,nie spodziewaj się cudów.Wszystkie opowieści o życiu podczas pobytu w sanatorium można włożyć między bajki.Jeżeli sami nie zorganizujecie sobie wolnego czasu,nikt za was tego nie zrobi.Wspomniany KAOWIEC zorganizuje wam za dodatkowe 5 pln turniej tenisa stołowego, za 10 pln pieczenie kiełbaski, za 20 pln przejazd zimnym autobusem po trasie Stegna-Sztutowo-Krynica Morska-Piaski-Stegna,lub za 50 pln wycieczkę do Malborka.

Dostałam turnus na pażdziernik,proszę o informację jak tam jest obecnie.
Pozdrawiam


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 03 grudzień 2016 - 19:32
zmniejszono wielkość cytatu.

  • 0

#75 basiascibiorek

basiascibiorek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:09

Proszę o e-mail.

p-szam, że długo nie odpisywałam, zapraszam na PW.

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#76 Andrzejgm

Andrzejgm

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 09:06

Witam miluśko..Byłem w Stegnie .Niedawno wróciłem z turnusu 24 dniowego..ORW FALA jest super ośrodkiem.Wspaniali i życzliwi pracują tam osoby..Kuchnia super.Rehabilitanci wspaniali ludzie i życzliwi i to samo w recepcji czy restauracji..A przede wszystkim łazienki w kazdym pokoju.Co nie we wszystkich senatorium jest..Kuchnia też bardzo dobra..Polecam drugą zmianę i budynek A .Miluśkiej kuracjii życzę..Pozdrawiam całą załogę ORW FALA..
  • 0

#77 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 10:23

Jak obserwuję ten wątek to widzę, że opinie są bardzo skrajne, duża część chwali, wręcz pieje z zachwytu, duża część gani i nie poleca Fali. Stąd wniosek - każdy jedzie na własne ryzyko i sam wyciąga wnioski. Ja byłem tam dużo ponad 10 lat temu i więcej nie mam zamiaru tam jechać bo bardziej przekonują mnie te krytyczne uwagi. Niech eksperymentują inni.
  • 0

#78 szpaczka34

szpaczka34

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2012 - 21:26

witam serdecznie jade na turnus 18 września.Może ktos będzie jechał autem zabralabym sie chetnie jestem ze słupska .dorzuce do paliwa:)pozdrawiam i czekam na kontakt na PW.

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#79 bajtus

bajtus

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 wrzesień 2012 - 19:04

plusy i minusy ośrodka "fala"

"+"
-przesympatyczna kadra, rehabilitanci, panie z obsługi, pielęgniarki
-zabiegi dobre
-odnowione pokoje jeśli trafi się do budynku A
-basen bardzo ładny z biczami podwodnymi
-sala gimnastyczna z fajnym wyposażeniem
-busy ośrodka które dowożą nad morze(trzeba za nie płacić)
-imprezy wieczorne myśle że też są udane :D

"-"
-podczas mojego pobytu sprzątane było tylko 2 razy!!!! :gaah:
-o papier toaletowy trzeba się prosić
-śmieci z pokoju to sam sobie wynosisz
-wybrańcy dostają do wyposażenia pokoju ręczniki
-pościel pamięta czasy PRL-u(ale jest czyta)
-restauracja serwuje praktycznie takie same śniadania i kolacje codziennie z niewielkimi zmianami
-na obiad jest coś z ziemniakami a w niedziele rosół, ryż, kasza czy makaron to rzadkość
-zupa to różne rodzaje ziemniaczanej zupy

Wybierzcie sami, pozdrawiam.
  • 0

#80 coffe

coffe

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 11:45

Wróciłem z turnusu w ramach prewencji Zus turnus od 25.08 do 17.09 Ogólne wrazenie dobre Dobre zabiegi mili rehabilitanci opieka medyczna cały czas na miejscu Wyzywienie jak na sanatorium znośne porcje wystarczajace Pokoje sprzatane średnio co 5 dni -jedynie posciel niestety nie wymieniona ani razu podczas tych 24 dni pobytu Pawilon A po remoncie łazienek pawilon B czesciowy wyremontowany Ładny i czysty kryty basen Pewnie beda tacy z naszego turnusu którzy i tak na cos ponarzekają np. na to że w kawiarni nie było ciasta tylko piwo Pozdrawiam tych którzy byli na tym turnusie Łodzianin
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych