Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kamilu

Kamilu

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 17:21

Witam
Ja dowiedziałam się właśnie że wyjeżdżam do Fali w Stegnie od 4 maja i trochę mam mieszane uczucia po przeczytaniu tylu negatywnych opinii :( 
Witam .
mam pytanie do osób , które były już w sanatorium w Stegnie czy jest możliwość załatwienia pokoju jednoosobowego i czy w ogóle ten ośrodek posiada takie pokoje?? Bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam


Witam
Oczywiście,że są pokoje jedno osobowe.Musisz zadzwonić na recepcję tel.55 2478281 zarezerwować taki pokój i musisz się liczyć z dopłatą około 650 zł za 24 dniowy ZUS-owski pobyt.Zadzwoń to się dokładnie dowiesz.
Wczoraj 14.03.2012 wróciłem z turnusu........ Ogólnie jest s p o k o,naprawdę
Pozdrawiam
  • 0

#42 nieznajoma1

nieznajoma1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 19:07

Dziękuję bardzo za informacje , jeśli jeszcze byś mógł mi napisać czy jest łacze internetowe to była bym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam
  • 0

#43 Kamilu

Kamilu

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 19:47

Dziękuję bardzo za informacje , jeśli jeszcze byś mógł mi napisać czy jest łacze internetowe to była bym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam


Na dole w holu przy recepcji jeśli masz WI_FI to spoko...w pokojach nie łapie.Ja miałem modem z Orange......jest zasięg ...nie zrywało.
  • 0

#44 nieznajoma1

nieznajoma1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 19:57

Dziękuję za informację myślę że już wiem wszystko co najważniejsze :) Pozdrawiam
  • 0

#45 elaelblag

elaelblag

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 11:53

Witam ponownie szanownych forumowiczów, czcigodnych dyskutantów itp :) odnosząc się do odpowiedzi na moją wypowiedź malgorzaty01 (prawie że masło maślane, ale niech będzie) spieszę stwierdzić, że obrzucić błotem można baaaaaardzo szybciutko, ale odsłonić prawdę... przychodzi z trudem. Zastanawia mnie fakt, z jakiego powodu tak źle mówicie czy piszecie (czytaj: wydajecie niekorzystne opinie) o OR-W "Fala"? A może warto tak spuścić trochę powietrza i ... rozejrzeć się wokół... Wiosna tuż tuż... :) a ja żyję myślą, że "już za parę dni, za dni parę, wezmę plecak swój i..." (niestety, gitary nie wezmę) ... i odpocznę w Stegnie. Mam nadzieję, że będę miała tak cudowne koleżanki, jakie miałam 3 lata temu :) Miłego tygodnia wszystkim :)
  • 0

#46 leszek57

leszek57

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 12:51

Wybieram się do ośrodka "Fala"na turnus od 10.04.2012 i będę jechał samochodem z okolic Wrocławia.Mogę pomóc w dotarciu do Stegn
  • 0

#47 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 marzec 2012 - 07:36

Kochani nie zwracajcie uwagi na to co piszą inni gdyż każdy z nas jest inny i inaczej odbiera rzeczywistość. Pojedziemy to zobaczymy.Najważniejsze że rehabilitanci są sumienni w tym co robią.Jedziemy się podleczyć a nie na wczasy do EKSKLUZYWNEGO HOTELU z pięcioma gwiazkami.Jestem przekonana że to My musimy stworzyć klimat pobytu tak byśmy czuli się dobrze i wrócili z tamtąd zdrowsi.Pozdrawiam wszystkich któży będą w Stegnie 4 maja.
  • 0

#48 nieznajoma1

nieznajoma1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 23 marzec 2012 - 08:58

Witam
Też naczytałam się dużo opinii i wiem tylko jedno sam pobyt i spędzony czas zależy tylko od naszego pozytywnego nastawienia. W każdym sanatorium jest inaczej , ale to my sami stwarzamy sobie klimat spędzonego czasu, a najważniejsze są zabiegi, jeśli one są ok to reszta zależy od nas:) To Stegny wybieram się od 04 maja i pozdrawiam wszystkich którzy będą razem ze mną :)
  • 0

#49 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 05:44

Witajcie Kochani :-)

Będzie dobrze.Maj - piękny miesiąc na wyjazd nad morze, spacery i prace nad sobą. Nie dam się ponieść emocjom innych, przyjmę to co mi dają i gorąco podziękuje za ciężką pracę by mnie podreperować.
Pozdrawiam
  • 0

#50 wrednebabsko5

wrednebabsko5

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 22:25

hej hej :) i dostałam znowu turnus rehabilitacyjny do Stegny :) jadę 10 kwietnia 2012 r i jestem przeszczęśliwa :)



pozdrawiam też mam turnus od 10 04 2012
  • 0

#51 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 04 kwiecień 2012 - 05:56

Jak będzie możliwość napisania w czasie turnusu kwietniowego jak Wam sie podoba. jak spędzacie wolny czas.Czy są jakieś fajne miejsca które warto zobaczyć to proszę napiszcie.Pozdrawiam - miłego pobytu.
  • 0

#52 szakal22

szakal22

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 08:48

Witajcie.
Wrocilem z turnusu, ktory zaczynal sie 15 marca.
Wrażenia bardzo pozytywne - naprawdę nie jest źle. Zawsze chodziłem najedzony(śniadania i kolacje to szwedzki stół - można się najeść). Sanatorium składa się z dwóch bloków. Blok A jest po remoncie, Blok B tez nie jest tragiczny - zależy do którego pokoju się trafi. Pokoje 2 i 3 osobowe.
Ja mieszkałem w bloku B - ten blok ma jedną fajna zaletę - po południu na balkonie jest dożo słońca - można się poopalać. Spędziłem tam sporo czasu z kawa bądź piwem w reku:)

Jest gdzie spacerować - do morza ok 1 km w jedna stronę - to można się nachodzić.
Zabiegi fajne, obsługa mila, internet jest w głównym holu(Wi-Fi).

To było moje drugie sanatorium - powiem szczerze, że jak na razie to moje najlepsze sanatorium. Szkoda było wyjeżdżać.
  • 0

#53 Mariii

Mariii

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 13:00

Witam
Też naczytałam się dużo opinii i wiem tylko jedno sam pobyt i spędzony czas zależy tylko od naszego pozytywnego nastawienia. W każdym sanatorium jest inaczej , ale to my sami stwarzamy sobie klimat spędzonego czasu, a najważniejsze są zabiegi, jeśli one są ok to reszta zależy od nas:) To Stegny wybieram się od 04 maja i pozdrawiam wszystkich którzy będą razem ze mną :)


Witam :))
Pozdrawiam, ja również mam skierowanie do Stegny od 04 maja, a może ktoś wybiera się w tym samym terminie z Łodzi bądź okolic Łodzi ?
  • 0

#54 nieznajoma1

nieznajoma1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 08:07

Witaj
Miło mi że napisałaś , ja jadę z Włocławka
Pozdrawiam i do zobaczenia w Stegnie
  • 0

#55 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 05:23

Super już się cieszę i dziękuję za wrażenia z marcowego pobytu.
Ja 4 maja będę na dworcu Warszawa Wsch. o 5.53. pociąg do Gdańska a zajedzie na 11.42. Mam nadzieję że jak ktoś będzie jechał to się znajdziemy. Pozdrawiam
  • 0

#56 szakal22

szakal22

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 11:10

Ogólna uwaga.
Czym szybciej tam będziecie tym lepiej. Dobrze jest być przed południem.
Starają się dobierać ludzi do pokoju wiekowo - jednak czym później się dojedzie tym mniejszy wybór pokoju i ewentualnego wieku współmieszkańca. Można wylądować w 3 osobowym pokoju z ludźmi starszymi o 10 - 15 lat.
Ja bylem o 10.30 i pierwszy zająłem pokój 2os. a później dokooptowali mi kolegę o 2 lata starszego.
Był też na turnusie kolega(37lat), co przyjechał ok 14-tej. i trafił do pokoju 3os. w którym byli już panowie 50lat i 45lat.
No i dobrze jest być tam do 13-tej, to załapiecie się na obiad, później to kolacja o 17.45:)
  • 0

#57 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 11:46

Wcześniej zadzwonić i poprosić o rezerwacje pokoju 2 osobowego to pewnie nie można ???
  • 0

#58 nieznajoma1

nieznajoma1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 18:30

Wcześniej zadzwonić i poprosić o rezerwacje pokoju 2 osobowego to pewnie nie można ???


Można już wielu ludzi tak zrobiło, i zarezerwowało sobie pokoje 2 osobowe Pozdrawiam
  • 0

#59 nisia123

nisia123

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 kwiecień 2012 - 19:32

Witam wszystkich zainteresowanych jak jest w FALI. Nie będę tak jak wszyscy krył się pod nickami tylko postanowiłem się przedstawić i napisać prawdę to co tam zastałem. Nazywam się Krzysztof Wypych i byłem na turnusie 29.11 – 22.12.2011 roku i przebywałem w pokoju 114/A.
Po pierwsze napiszę o jedzeniu. Jestem bardzo wybredny i nie jadam wszystkiego ale udało mi się niestety na tym „złym” jedzeniu przytyć 3,5 kilo. Jak czytam o mielonym w 18 tu odmianach to aż mnie szlag trafia. Widocznie ja byłem w innym miejscu niż ci co to opisują. Mielony był tylko raz i pochodne mielonego może ze cztery. Czyli na 24 dni pobytu 5 razy a nie 18. Może szanowni państwo za często odwiedzaliście Biedronką albo bar na dole i dwoiło się wam i troiło. Zgadzam się że to nie jest jedzenie jak w domu ale za kwotę wyżywienia którą płaci ZUS uważam że i tak bardzo dobrze nas karmili. Co do wydzielania jedzenia to owszem porcje podzielone (podawane na dużym półmisku i każdy bierze ile uważa) ale jak ktoś jest głodny prosi o jeszcze i nie widziałem żeby komuś odmówiono. Ale żeby nie było tak dobrze to też i minus z mojej ale tylko mojej strony. Ja nie lubię pietruszki która była wszechobecna w każdej zupie. No i siedziałem przy stoliku nr 9, który drugie danie zawsze dostawał ostatni. Ale te minusy nie mogą przesądzać o złym żywieniu. Ktoś napisał, że karmią go wędliną i dobrą gatunkowo. Rozumiem, że lepsza by była wędlina złej jakości. Ciekawe co ty człowieku jesz w domu. Pewnie kawior na śniadanie i kolację. Dość o jedzeniu. (...).

Witam wszystkich. Bardzo długo nie zaglądałam na stronę sanatorium i zdziwko mnie chwyciło! Więc bardzo się cieszę, że nasza petycja czy skarga, jak kto woli, zostały pozytywnie rozpatrzone. W tym co napisałam o turnusie od 02.08.2011r do 25.08.2011r nie było krzty przesady. Nie jestem wybredna i samo jedzenie było smaczne ale uwierzcie- mielone wiodło prym. Alkoholu nie piję, więc wiem co jadłam.
Odnośnie sprzątania- bez komentarza. I niech Pan uwierzy, że pierwszy wieczorek zapoznawczy mieliśmy do 22,00 a następny przedłużono nam do 23,00. Panie Krzysztofie zapomniałam dodać wcześniej, że cały turnus napisał skargę do dyrekcji na wcześniej opisane zarzuty. I super, że uwzględniono zarzuty całego turnusu. Mam cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś zawitam do "Fali" bo to było moje pierwsze sanatorium i darze je dużym sentymentem. Pozdrawiam i życzę przyjemności !


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 03 grudzień 2016 - 19:26
zmniejszono wielkość cytatu.

  • 0

#60 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 05:19


Wcześniej zadzwonić i poprosić o rezerwacje pokoju 2 osobowego to pewnie nie można ???


Można już wielu ludzi tak zrobiło, i zarezerwowało sobie pokoje 2 osobowe Pozdrawiam

 
Dzięki nieznajoma 1 - tak właśnie zrobiłam :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych