Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#81 tomek1989

tomek1989

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2012 - 15:55

Witam mam pytanie, ma ktoś jakies nowe wieści na temat tego ośrodka ?? DOstałem skierowanie z Zusu na turnus od 29listopada do 22 grudnia 2012r . Czy jest szansza ze ktoś to czyta :D i mi powie co tam się dzieje fajnego i zlego żeby psychicznie sie nastawic. Pewnie bede najmlodszym uczestnikiem tego turnusu, co nieukrywam troche sie martwie o to ze te 24dni beda lecialy mozolnie
  • 0

#82 coffe

coffe

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2012 - 09:32

Witam mam pytanie, ma ktoś jakies nowe wieści na temat tego ośrodka ?? DOstałem skierowanie z Zusu na turnus od 29listopada do 22 grudnia 2012r . Czy jest szansza ze ktoś to czyta :D i mi powie co tam się dzieje fajnego i zlego żeby psychicznie sie nastawic. Pewnie bede najmlodszym uczestnikiem tego turnusu, co nieukrywam troche sie martwie o to ze te 24dni beda lecialy mozolnie


nie martw sie na zapas na turnusy z Zusu jezdza ludzie w różnym wieku bywaja tez zupełnie młodzi ośrodek w miare dobrze wyposazony jest bilard tenis stołowy mini kawiarnia basen kryty i zabiegi od 8.30 d0 17.00 czasu na nude brak chyba że ktos lubi sie nudzic i narzekać na wszystko dookoła jedynym mankamentem jest pan KO ten człoweiek potrafi zadbac tylko o siebie
  • 0

#83 szpaczka34

szpaczka34

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2012 - 14:43

WITAM SERDECZNIE,WŁASNIE WRÓCIŁAM Z TURNUSU W OŚRODKU FALA.WRAŻENIA NIESAMOWITE.TO BYŁ CUDOWNY CZAS.WARUNKI ŚWIETNE,REHABILITANCI MILI, UCZYNNI,ZAANGAŻOWANI W SWOJA PRACE.SZCZEGÓLNE POZDROWIENIA DLA MASAŻYSTY KRYSTIANA.BARDZO PROFESJONALNIE PODCHODZI DO SWOJEJ PRACY.ĆWICZENIA Z MARCINEM BYŁY TEZ KORZYSTNE DLA NASZYCH KARKÓW I BARKÓW,ŚLICZNY BASEN,POKOJE CZYSTE I PRZYTULNE.JEDZONKO TEZ NICZEGO SOBIE.PANIE Z KUCHNI ZAWSZE USMIECHNIĘTE I ZADOWOLONE....WOLNY CZAS...A JEST GO DUŻO TRZEBA SOBIE ORGANIZOWAC PO SWOJEMU BO PAN KAOWIEC TO DBA TYLKO O SIEBIE....BILARD,PING PONG,WIECZORKI ZORGANIZOWANE WE WŁASNYM ZAKRESIE PRZY POMOCY PANA Z BARU.JEDNYM SLOWEM WYJAZD BYL UDANY.ODPOCZYNEK I REHABILITACJA.....POLECAM I ŻYCZE MIŁEGO POBYTU:))
  • 0

#84 samanta42

samanta42

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 październik 2012 - 13:42

Tomek z jakiego miasta wyjeżdżasz na ten turnus .
  • 0

#85 krzysztofolo78

krzysztofolo78

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2012 - 09:56

ja też mam termin 0d29 .11 .jadę pierwszy raz.termin raczej niesprzyjający pobytowi nad morzem:),ale liczę ,że pobyt w Fali będzie udany ;]
  • 0

#86 RudaMisia

RudaMisia

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 21 październik 2012 - 18:57

W zimie nad morzem jest super :) . O ile lubisz morze. Tylko ciepłe i nieprzewiewne ubranie to podstawa,bo mocno wieje i jest sporo wilgoci w powietrzu,więc odczucie temperatury niższe niż na termometrze. Ale jaki fajny sztorm można zobaczyc :).
Udanego pobytu życze. Pozdrawiam
  • 0

#87 samanta42

samanta42

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2012 - 14:06

Może ktoś wyjeżdża na turnus do Stegny z lubelskiego termin 29.11.12
  • 0

#88 mjmj

mjmj

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2012 - 12:15

Może ktoś wyjeżdża na turnus do Stegny z lubelskiego termin 29.11.12


Witam , wyjezdzam z Lublina na ten turnus :)
  • 0

#89 samanta42

samanta42

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 październik 2012 - 17:22

Witaj w końcu jedna osoba się odezwała czym jedziesz jak można wiedzieć Może na maila samanta410@wp.pl porozmawiamy bo ja będę się wybierała autkiem
  • 0

#90 Alien

Alien

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 14:26

Było cudownie!!! Komfortowe warunki, atrakcyjne ceny, przemiła obsługa, śliczny kryty basen, pokoje czyste, przytulne, pachnące świeżością, domowe obiady, smaczne jedzenie.
Wspaniali i życzliwi ludzie, przesympatyczni i profesjonalni rehabilitanci, wykwalifikowany personel.
Wielkie słowa uznania i podziękowania:
- Lek. Andrzejowi W. - Specjaliście Ortopedii i Traumatologii za doskonałą opiekę medyczną,
- Przesympatycznym Paniom w sekretariacie - za to, że tam są,
- Pani Sylwii z recepcji - za miłe przyjęcie w przeddzień turnusu,
- Krystianowi K. - za mistrzowski masaż, miłe rozmowy i bezpośredniość,
- Krzysiowi D. - za znakomity nadzór przy niskich temperaturach w kriokomorze,
- Marcinowi B. - za podwieszanie, intensywne ćwiczenia i otwartość,
- Ani S. - za podwieszanie, uśmiech i miłe rozmowy o sprawach ważnych,
- Karolinie Cz. - za limfatyczny boa i codzienny uśmiech,
- Danielowi K. - za miłe rozmowy przy atlasie i podwieszaniu,
- Damianowi - Kierownikowi Recepcji, młodemu człowiekowi o nieprzeciętnej inteligencji - za ciekawe rozmowy, zaangażowanie, błyskotliwość, pracowitość i szybkość działania.
- Maciusiowi S. - za przesympatyczną i miłą obsługę w przytulnej kawiarence, interesujące rozmowy, profesjonalizm, wieczorki taneczne,
- Marcinowi R. wykwalifikowanemu ratownikowi - za profesjonalne uwagi, uprzejmość, życzliwość i sympatyczne rozmowy.
- Pawłowi C. - za uśmiech, uprzejmość i dobre rady,
- Małgosi B. - za wysprzątane pokoje i hole pachnące świeżością, za codzienny uśmiech.

Jeszcze raz ogromne i szczególne podziękowania Damianowi, Marcinowi, Maćkowi i Romanowi, z życzeniami szybkiego awansu!

ORW "FALA" - ośrodek rehabilitacyjne, współpracujący z ZUS, w zakresie narządów ruchu we WCZESNYCH stanach pourazowych. Kuracjusze chętni do wszelkich zabiegów rehabilitacyjnych przyjeżdżają niejednokrotnie w ramach urlopów wypoczynkowych i przed podjęciem pracy chcą łączyć wypoczynek z rehabilitacją. Na co dzień nie chodzimy spać po godzinie 22.00 i dlatego należy przypomnieć paniom pielęgniarkom, że zdrowe rozmowy leczą, nawet po godzinie 22.00, a nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nie jesteśmy pacjentami szpitala, do sanatorium przyjeżdżamy zdrowi ........ na rehabilitację. Rolę "uciszaczy" z powodzeniem mogą pełnić osoby młode i pełne życia ...... z recepcji, którym na pewno przyda się co najmniej połowa wynagrodzenia pań pielęgniarek. Panie pielęgniarki powinny urzędować do godziny 17.00 i "zmęczone" wypoczywać we własnych domach.
Paniom pielęgniarkom, jak również Panu Tadeuszowi - kaowcowi i Narcyzowi, który pomimo przyzwolenia doprowadził do wygaszenia ogniska w ostatnią noc /kablował pielęgniarce/ życzę przelotu kosmicznego z biletem w jedną stronę.

Serdecznie pozdrowienia kuracjuszom turnusu 18.09 -11.10 2012! Byliście wspaniali, wyjeżdżałam z łezką w oku - buziaki! Szpaczkę 34 pozdrawiam szczególnie! Takiego towarzystwa życzę wszystkim przyjeżdżającym do ORW "Fala" w Stegnie!
B.
  • 0

#91 emma64

emma64

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 14:47

Jako Kuracjuszka turnusu 18.09 -11.10.2012 w stu procentach zgadzam się z opinią napisaną przez Alienkę. Ośrodek Fala w Stegnie - Rewelacja! Przede wszystkim wspaniali ,pełni empatii ludzie ! Wszystkich rehabilitantów i cały personel serdecznie pozdrawiam i dziękuję za opiekę. Po tym wyjątkowym turnusie czuje się o 10 lat młodsza:) Zdecydowanie uważam,że praca tych ludzi powinna być nagrodzona wysoką premią!
Tęsknię także za Wami Kuracjusze w/w turnusu.Byliśmy jak "jedna wielka rodzina ".
ORW fala w Stegnie polecam wszystkim! Jeszcze kiedyś do Was wroce!
E
  • 1

#92 eurydyka53

eurydyka53

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 23:04

Ja również byłam szczęśliwą kuracjuszką turnusu 18.09- 11.10.2012 i potwierdzam opinię Alien i emmy64!
Z przyjemnością wspominam ten pobyt dzięki przemiłemu całemu personelowi.Młodzi, wspaniali i sympatyczni, i empatyczni ! bardzo dziękuję za opiekę i prowadzenie rehabilitacji.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :-) i rehabilitantom i kuracjuszom
  • 0

#93 eurydyka53

eurydyka53

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 23:04

Ja również byłam szczęśliwą kuracjuszką turnusu 18.09- 11.10.2012 i potwierdzam opinię Alien i emmy64!
Z przyjemnością wspominam ten pobyt dzięki przemiłemu całemu personelowi.Młodzi, wspaniali i sympatyczni, i empatyczni ! bardzo dziękuję za opiekę i prowadzenie rehabilitacji.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :-) i rehabilitantom i kuracjuszom
  • 0

#94 aleksander_asa

aleksander_asa

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 12:18

Wybieram się do tego ośrodka 29 listopada z Białegostoku prawdopodobnie samochodem. Dla towarzystwa i obniżenia kosztów chętnie kogoś zabiorę.
  • 0

#95 radzia_20071

radzia_20071

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 21:21

Byłam również na Turnusie 18.09-11.10, na początku wiadomo było zbyt nudno. Po tygodniu czasu poznawało się towarzystwo,wspólne wypady nad morze i nie tylko:)
Naprawdę można sobie urozmaicić ten czas w różny sposób(dla chcącego nic trudnego)Proszę nie liczyć na Pana Kaowca,beznadzieja.Zero organizacji,wielką łaską było podłączenie sprzętu a żeby pobawić się:( Gorące pozdrowionka dla wszystkich kuracjuszy na tym Turnusie w szczególności SŁAWKA;),HENI(super kumpeli z pokoju), MIRKA ,BOŻENKI,ELKI,KRYSTIANA oraz Andrzeja i Ali:)
  • 0

#96 melesl

melesl

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 11:44

Jadę na turnus z lubelskiego(okolice Białej Podlaskiej) w okresie świąteczno-noworocznym.
Może jest ktoś chętny podróżować ze mną.??
  • 0

#97 Barbara_65

Barbara_65

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 12:26

Witam, mam skierowanie na 27 stycznia do ośrodka Fala Stegna w związku z tym mam do Państwa pytanie.
Czy jedzie może ktoś w tym czasie z Zus-u z woj. warmińsko-mazurskiego?

Pozdrawiam
  • 0

#98 Ircia100

Ircia100

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 11:09

Witam! Również wybieram się do tego ośrodka 27 stycznia z Białegostoku i chętnie dołączę się na podróż, jeśli ktoś jedzie w tym kierunku.
Pozdrawiam
  • 0

#99 Ircia100

Ircia100

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 11:14

Witam!
27 stycznia również wybieram się do Fali z Białegostoku i chętnie dołączę do kogoś w podróży, jeśli ktoś jedzie z okolic.
Trochę mnie niepokoją oceny tego ośrodka przez osoby, które tam już były...
Pozdrawiam
  • 0

#100 fikus

fikus

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 14:00

hej.Ja takze jade do Fali ale dopiero 20 lutego.Moze ktos z okolic Kartuz,Zukowa lub Lezna tez tam sie wybiera?Chetnie sie zabiore jednym samochodem.pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat. :):) :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych