Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#21 onetka

onetka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 22 styczeń 2012 - 12:07

witam , jadę na turnus rozpoczynający się 15 marca i mam mieszane uczucia czytając te wszystkie opinie . czy jest ktoś kto był zadowolony z wyjazdu ?
  • 0

#22 szakal22

szakal22

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2012 - 18:55

witam , jadę na turnus rozpoczynający się 15 marca i mam mieszane uczucia czytając te wszystkie opinie . czy jest ktoś kto był zadowolony z wyjazdu ?


Witaj Onetko.
Również mam wyznaczony turnus na 15 marca. Opinie czytałem również rożne, chociaż ostatnio coraz lepsze - może nie będzie tak źle.

...przy okazji jadę swoim autem i może się ktoś ze mną zabrać. Wyjeżdżam z okolic Suwałk.
  • 0

#23 onetka

onetka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 29 styczeń 2012 - 10:21

witam:) dzięki za odpowiedź :) ja wyjeżdżam z okolic grudziądza :)
  • 0

#24 becia1906

becia1906

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2012 - 14:12

witam , jadę na turnus rozpoczynający się 15 marca i mam mieszane uczucia czytając te wszystkie opinie . czy jest ktoś kto był zadowolony z wyjazdu ?


Witaj Onetko właśnie 5 dni temu wróciłam ze Stegny i uważam ,że nie masz powodu do obaw jeśli nie spodziewasz się pięciogwiazdkowego hotelu;).Pierwszy raz byłam w sanatorium i być może nie mam porównania,ale pomimo wiecznego narzekania kuracjuszy (głownie odnośnie jedzenia)osobiście jestem zadowolona.Pozdrawiam i życzę efektywnego pobytu.
  • 0

#25 onetka

onetka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 30 styczeń 2012 - 15:11

witam becia , dziękuję za odpowiedź, twoje słowa mnie uspokoiły , pozdrawiam :)
  • 0

#26 elkicho

elkicho

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2012 - 10:25

Witam!
Na początek "dwa może trzy zdania"jak mawiał na obiedzie nasz KAOWIEC.Jeżeli jesteś uczestnikiem sanatorium z ramienia ZUS,nie spodziewaj się cudów.Wszystkie opowieści o życiu podczas pobytu w sanatorium można włożyć między bajki.Jeżeli sami nie zorganizujecie sobie wolnego czasu,nikt za was tego nie zrobi.Wspomniany KAOWIEC zorganizuje wam za dodatkowe 5 pln turniej tenisa stołowego, za 10 pln pieczenie kiełbaski, za 20 pln przejazd zimnym autobusem po trasie Stegna-Sztutowo-Krynica Morska-Piaski-Stegna,lub za 50 pln wycieczkę do Malborka.Nasz turnus dał cię tylko nabrać na przejazd autobusem za resztę podziękowaliśmy.Żadnych wieczorków zapoznawczych,dyskotek itp. ze strony organizatorów.Wszystko robiliśmy we własnym zakresie (pozdrowienia dla towarzystwa kanapowego),kto chciał to z nami miło spędził ten czas.Sobota i niedziela nudy jak cholera jedyna rozrywka spacer nad morze i do biedronki.
Co do jedzenia to wiadomo jak jest w zbiorowym żywieniu,ale jedno razi jak cholera-oczekiwanie na posiłek.Ludzi traktuje się tu jak bydło,które stoi pod drzwiami stołówki i czeka aż łaskawa "kamienna twarz" raczy otworzyć drzwi.Czasami jest to już po umówionym czasie na posiłek co skutkuje zimnymi daniami.Kwestia podawania II dania woła o pomstę do nieba.Dwie osoby roznoszą dania dla 200 osób-niech zadziała wyobraźnia ile potrzeba na to czasu.
Basen oczywiście nieczynny.Pokoje to istna loteria.Są bardzo duże 2-jki i bardzo ciasne 3-jki.Całe szczęście,że organizatorzy dobierają mieszkańców wiekowo.Łatwiej się porozumiewać,a czasami zaprzyjaźnić.
Recepcjonistki,zespól rehabilitantów i zespół medyczny super ludzie, ale żeby nie było tak różowo to "barman" powinien zmienić profesję (widziałem go jak kopał rów-myślę,że tam jest jego miejsce),bo o prowadzeniu baru nie ma zielonego pojęcia,a swoją postawą tylko irytuje ludzi.
Mimo wszystko życzę wszystkim przyszłym gościom miłego wypoczynku (jak sobie go sami zorganizujecie)
Turnus 03.01.2012-26.01.2021
  • 0

#27 unwoo

unwoo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 luty 2012 - 21:21

Mam turnus rehabilitacyjny od 15 marca 2012 (24 dni) i przewiduję problem z dojazdem. Jadę autobusem od Bydgoszczy i w Elblągu będę o 18:40. Natomiast ostatni autobus do Stegny wychodzi 10 minut wcześniej. Czy ktoś wie, jak można ten problem rozwiązać? Jest w rozkładzie jakiś autobus o 20:10, ale tylko w sezonie letnim.
  • 0

#28 szakal22

szakal22

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 luty 2012 - 11:09

Ja jadę samochodem przez Elbląg. Tylko na pewno nie tak późno. W Stegnie planuje być ok południa. Co do komunikacji autobusowej w tamtym rejonie to się nie orientuje.
  • 0

#29 elaelblag

elaelblag

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 luty 2012 - 16:07

hej hej hej :) :) jak czytam te niekorzystne opinie nt stegnieńskiej "Fali" to aż mnie trzęsie. Nazywam się Elżbieta Kolaska, mieszkam w Elblągu i miałam przyjemność przebywać w roku 2009 (przełom marca - kwietnia) na 24-dniowym turnusie rehabilitacyjnym we wspominanej tu "Fali". :facepalm: Ludzie, nie poddawajcie się tłumowi! Nie szukajcie niczym nie popartych teorii spiskowych! :facepalm: Mieszkałam w pokoju na 2-gim piętrze (już teraz dokładnie nie pamiętam numeru, chyba 305) ze współlokatorką. Obie byłyśmy bardzo zadowolone zarówno z wyżywienia, jak rehabilitacji (5 zabiegów dziennie, łącznie z sobotnimi do południami) i obsługi ośrodka. Panie sprzątające (którym należy się ogromne DZIĘKS) zawsze miłe, uśmiechnięte, usłużne, nie znające słowa "nie" i tym pochodnych - co 2 dzień odkurzanie, zmiana worków do śmieci, dbanie o "manie" papieru toaletowego itp. :) Panie gotujące - istny cud-miód, jedzenie nie do przejedzenia przez kobiety (zaznaczam, że ja i moje współtowarzyszki z jadalni miałyśmy diety wątrobowe, więc jedzenie także inne) - porcje duże, nawet bardzo duże, na półmiskach, pyszne desery (jogurty, jabłka itp). Panie w recepcji - pełen szacun! Kultura na wysokim poziomie. O barze nie piszę, ponieważ nie bywałam :). O imprezach typu wieczorki taneczne nie wypowiadam się, ponieważ nie interesowało mnie to (jestem typem mola książkowo-krzyżówkowego). ;) Pani (ówczesna) pielęgniarka Marianna - musiała trzymać kuracjuszy w ryzach, ponieważ "daj palec, a rękę wezmą). Ale taka już była jej rola. Nawet nie można poddać w dyskusję wezwań do lekarzy (lekarze są, 3ech albo 4ech), przyjeżdżają przeważnie raz na tydzień, każdy pacjent jest do danego lekarza podporządkowany (najgorzej jest w 1szy dzień, zaraz po przyjeździe, bo trzeba zaliczyć "swojego lekarza", a to trochę długo trwa, ale da się żyć), ma określane zabiegi, na "spotkaniach" z lekarzem można prosić o zmianę zabiegów (co prawda, nie zawsze skutkuje, ale prosić można). :D Reasumując, jeśli i w tym roku ZUS mnie wyśle do Stegny - będę przeszczęśliwa (a jestem właśnie na dłuższym pooperacyjnym zwolnieniu, a jutro mam do nich wezwanie ). :D Miłego popołudnia, forumowicze!!!:D
  • 0

#30 artek_198

artek_198

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 luty 2012 - 23:00

Witam kuracjuszy,byłem w Stegnie 27.01-19.02 było bardzo miło , sympatycznie ,wszystko ok. poza tym że nie zrobiono pożegnalnej zabawy karnawałowej, wszyscy byli bardzo oburzeni ,duży minus..............pozdrawiam personel terapeutyczny,recepcjonistki,koleżanki i kolegów-dużo zdrówka:)
  • 0

#31 elaelblag

elaelblag

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 13:36

hej hej :) i dostałam znowu turnus rehabilitacyjny do Stegny :) jadę 10 kwietnia 2012 r i jestem przeszczęśliwa :)
  • 0

#32 onetka

onetka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 16:14

witam, długo nie odwiedzałam stronki widzę pozytywne i negatywne opinie :) najbardziej podobają mi się od elielbląg :)

unwoo ja jadę z okolic grudziądza więc może byś dojechał , ja jadę autem :) jak masz problem z dojazdem :) ale też myślę być tam ok południa :)

pozdrawiam :)
  • 0

#33 adam4460

adam4460

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 18:52

Zaczynam turnus w Ośrodku FALA w Stegnie 15 marca, tego dnia jadę z Warszawy dużym samochodem i mogę zabrać 3-4 osoby. Proszę chętnych o kontakt na PW.

 

Usunięto numer telefonu.

Nie podajemy numeru telefonu - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#34 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 13:39

Zaczynam turnus w Ośrodku FALA w Stegnie 15 marca, tego dnia jadę z Warszawy dużym samochodem i mogę zabrać 3-4 osoby. Proszę chętnych o kontakt na PW.

Witam.Może czyta to osoba która wybiera się na turnus do "Fali" w STEGNIE - okres od 4 maja 2012 r. ? Wyruszam z Siedlec koło Warszawy.Pozdrawiam.


  • 0

#35 malgorzata01

malgorzata01

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2012 - 13:11

hej hej :) i dostałam znowu turnus rehabilitacyjny do Stegny :) jadę 10 kwietnia 2012 r i jestem przeszczęśliwa :)


Jakos nie bardzo mnie ta przeszczęsliwośc przekonuje :hehe:Ja będę się broniła rękoma i nogami przed falą w Stegnie :mistrz:BRUD :mistrz:TRAKTOWANIE KURACJUSZY GORZEJ NIŻ ZAKWATEROWANYCH TAM KOLONISTÓW 

Witam wszystkich zainteresowanych jak jest w FALI. Nie będę tak jak wszyscy krył się pod nickami tylko postanowiłem się przedstawić i napisać prawdę to co tam zastałem. Nazywam się Krzysztof Wypych i byłem na turnusie 29.11 – 22.12.2011 roku i przebywałem w pokoju 114/A.


Po przeczytaniu tej rewelacyjnej ! recenzji odnoszę wrażenie ,że pisano ją pod dyktando pana od spraw zbędnych i niemożliwych czyli K>O>to człowiek odpychający i nic nie mogący no chyba .że kuracjusze sami sobie coś zorganizują np. ognisko a on przypisze to jako swoja zasługę - żenada ! W tej opinii cały czas obrażani są ludzie tam przebywający w więc nie pisał tego ktoś obiektywny ponieważ ludzie są różni a więc dobrzy i normalni TEŻ ! Brud w ośrodku był kosmiczny i faktycznie te koszmarne pokoje sprzątane DWA razy w turnusie . A fakt jest taki iż ludzie którzy zajmowali się rehabilitacja byli bardzo sympatyczni, w recepcji tez bez zastrzeżeń . niemniej jednak ogólna ocena łącznie z kuchnią to TRAGEDIA !


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 03 grudzień 2016 - 19:16
zmniejszono wielkość cytatu.

  • 0

#36 unwoo

unwoo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 19:04

witam, długo nie odwiedzałam stronki widzę pozytywne i negatywne opinie :) najbardziej podobają mi się od elielbląg :)

unwoo ja jadę z okolic grudziądza więc może byś dojechał , ja jadę autem :) jak masz problem z dojazdem :) ale też myślę być tam ok południa :)

pozdrawiam :)


Witam.
Onetko! Również długo tu nie zaglądałem, więc przegapiłem Twoją propozycję. Ale może jeszcze nie jest za późno. Mam możliwość dotarcia do Grudziądza PKS-em z przesiadką w Bydgoszczy. Jeśli wystartuję o 7:00, to rozkład pokazuje mi przyjazd do Grudziądza 10:10 lub 10:54. Jest jeszcze możliwość startu o 6:25 z przyjazdem do Grudziądza na 9:39. Mam też bezpośredni, ale ten dojeżdża do Grudziądza dopiero na 16:35. Jeśli jest taka możliwość, żebyśmy to skorelowali z Twoją podróżą, to bardzo chętnie. Na razie mam zaplanowany wyjazd 14 marca z noclegiem w Sztumie u znajomych i kontynuacją podróży nazajutrz. Będę tu zaglądał...
Jeśli możesz, napisz na: woochuck@onet.eu
żebyśmy mogli ew. nawiązać kontakt telefoniczny.
  • 0

#37 onetka

onetka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 13 marzec 2012 - 09:24

witam , tak jak pisałeś niestety troszkę przegapiłeś informacje w związku z dojazdem do ośrodka :( przykro mi ale masz jeszcze inne opcje dojazdu więc myślę że dasz radę się dostać :) pozdrawiam :)
  • 0

#38 unwoo

unwoo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2012 - 09:36

Szkoda. Myślałem, że dołączę do Ciebie w Sztumie. Pozdrawiam
  • 0

#39 nieznajoma1

nieznajoma1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 14 marzec 2012 - 13:38

 

Zaczynam turnus w Ośrodku FALA w Stegnie 15 marca, tego dnia jadę z Warszawy dużym samochodem i mogę zabrać 3-4 osoby. Proszę chętnych o kontakt na PW.


Witam.Może czyta to osoba która wybiera się na turnus do "Fali" w STEGNIE - okres od 4 maja 2012 r. ? Wyruszam z Siedlec koło Warszawy.Pozdrawiam.

 

Witam
Ja dowiedziałam się właśnie że wyjeżdżam do Fali w Stegnie od 4 maja i trochę mam mieszane uczucia po przeczytaniu tylu negatywnych opinii :( 
Witam .
mam pytanie do osób , które były już w sanatorium w Stegnie czy jest możliwość załatwienia pokoju jednoosobowego i czy w ogóle ten ośrodek posiada takie pokoje?? Bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam


  • 0

#40 Kamilu

Kamilu

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 16:52

I jeszcze jedno Ważne !!!! Jeśli jedziesz własnym samochodem to musisz się liczyć z opłata 60 zł za parking,a jeśli chcesz oglądać TV to płacisz kaucję 20 zł za pilota.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych