Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Palicie papierosy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#101 Andy

Andy

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 12:27

zdażyło się raz incydentalnie po spożyciu alkoholu, potem nastąpiła reakcja zwrotna i więcej nie paliłem :images1:
  • 0
Wydłubałaś sianko z naszego misia
Nie chcę się z tobą więcej spotykać

#102 qba_wrobel

qba_wrobel

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 20:32

A tam palenie. Mam inne ciekawsze, bardziej zdrowe i tańsze zajęcia :)
  • 0

#103 Pimpinellanisum

Pimpinellanisum

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 14:45

Ja nigdy nie palilam moze dlatego, ze obydwoje rodzice palili...no ale na szczescie od kilku lat nasz dowm jest wolny od tytoniu :) Mnie denerwuje jak ktos pali...szczegolnie w miejscach publicznych na przystanku czy o zgrozo na koncercie na wolnym powietrzu. Ponad rok temu na Duran Duran w Warszawie nie bylo gdzie satanac bo gdzie sie nie ruszylo ktos z papierosem :/

Teraz doceniam to, ze nigdy nie palilam ale podstawowke i liceum ciezko przezylam, bo jako jedna z nieiwielu nie palilam wiec bylam obiektem docinkow ze strony rowiesnikow.
  • 0

#104 Maya85

Maya85

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 29 maj 2008 - 17:36

Ja nie pale bo to glupie...
Nie lepiej od razu rzucic sie pod samochod niz wykanczac sie na wlasne zyczenie powoli.
Ale jesli ktos chce to niech sie zabija...
  • 0
Niepokorna duszyczka o dobrym serduszku

#105 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 19:11

Rzuciłam palenie. Od 9 lat nie palę, a paliłam ponad 20 lat. Jestem szczęśliwa.
  • 0

#106 rudasek

rudasek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 luty 2009 - 14:53

Wypaliłam 4 papierosy w swoim życiu... czynnie oczywiście... biernie z 4 000...
  • 0

#107 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 08 luty 2009 - 13:38

Ja nigdy nie paliłem i nawet nie próbowałem palić
  • 0

#108 kociurek3

kociurek3

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 12 luty 2009 - 09:57

Nigdy nie paliłam nawet mnie miałam ochoty aby próbować.
Nie wyobrażam sobie jak można delektować się śmierdzącym dymkiem.
Wokół nas jest wystarczająco dużo zanieczyszczeń które wdychamy zatruwając swój organizm
  • 0

#109 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 18 luty 2009 - 13:39

Paliłem teraz nie palę cztery lata ale chyba znowu zacznę.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#110 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 18 luty 2009 - 14:35

Pale juz 11 lat....i nie ma z czego się cieszyc ;|
  • 0

#111 ryszard1316

ryszard1316

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 18 luty 2009 - 14:47

Po 50 latach palenia papierosów (w ostatnich latach bardzo dużo paliłem .... szt. na dobę), nigdy nie miałem dłuższej przerwy w paleniu niż 18 godzin (zabiegi operacyjne), chyba nikt nie widział mnie bez papierosa w ustach.
Nie palę już zwykłych papierosów od godziny 4.20 dnia 30 stycznia 2009, ponieważ pociągam tylko (moje ogromne zdumienie) e-papierosa. Wcześniej przechodziłem już wszelkie kuracje bez efektów jak tabex, gumy do żucia, plastry wszelkiej maści, akupunkturę, terapię psychologiczną i etc. Sądziłem, że brak mi silnej woli i bez wiary przystąpiłem do tego wynalazku.
Jak narazie to dla mnie szok, wprawdzie mam anginę, ale z kilku paczek papierosów na dobę przejść tylko do kilku pociągnięć e-papierosa, nie rozumiem tego, ale się cieszę.
  • 0

#112 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 18 luty 2009 - 17:50

Panta rei witaj w klubie ;) ja nie paliłam 10 lat,teraz znów popalam o zgrozo :(
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#113 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 19 luty 2009 - 00:57

Nie popalaj, bo to Cię wciągnie i będziesz palić. Ja nie palę 9 lat i wiem, że gdybym spróbowała zapalić choć jednego papierosa, to znów wpadnę w nałóg.
  • 0

#114 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 22 luty 2009 - 21:48

Też tak mówiłam na początku. Za jakiś czas zobaczysz jak jest naprawdę. Teraz tak jak już mówiłam nie palę, ale ile mnie to kosztowalo, to tylko wie ten kto rzucił palenie po wielu latach.
  • 0

#115 Danton

Danton

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 22 luty 2009 - 20:02

Pale bo lubie

nałóg raczej psychiczny - nie pale dłuzej nie odczuwam chęci palenia z powodu braku nikotyny
raczej chęc zapalenia sam w sobie
  • 0
Sygnatura niezgodna z regulaminem (punkt 4B). Otrzymujesz drugie ostrzeżenie. Trzeciego już nie będzie.

#116 marekpiotr9

marekpiotr9

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 18:15

Przestałem palić właściwie z dnia na dzień i jestem z tego super zadowolony.Czułem się jak nowo narodzony. I tego samego życzę palaczą którzy chcą ... .Silnej woli i więcej wiary Lubawa.

Dodano wto 3 mar 19:02:15 2009 :
Z lubością przeczytałem wszystkie teksty Rafałku.:) Pozdrawiam wszystkich.;)
  • 0

#117 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 marzec 2009 - 20:38

Witam was,
Chętnie bym to rzucil, ale sam nie wiem jak to moge zrobić. Próbowałem już wszystkich możliości - niestety nic z tego nie wyszło. Byłem również na odwykuwce, namawiali mnie, mnie cóż, ciężko jest rzucić to, zwłaszcza gdy w pracy wszyscy palą wkoło.
Chodze również do pewnej fundacji, gdzie jestem członkiem, tam także dużo naszych członków pali.
W takim razie jak się tego pozbyć? Na Allegro podobno jest taki papieros - e-papieros, który podobno skuteczny, bo bez nikotyny, ale jak to z nim jest, to nie ma pojęcia.
Próbowałem rzuć gumy do rzucia ale nic z tego, bo mam protezę w zebach i to odpada, proszki odpadają również, bo biorę leki antydepresyjne i pewnie już raz miałem taki przypadek, ze źle to na mnie wpłynęło, musialem zrezygnować z tego.
Tak więc jestem w takich sytuacjach, że nie wiem co byłoby dla mnie dobre, a chętnie bym z tego zrezygnowal, przynajmniej dla oszczędzenia pieniędzy. Ile to peiniędzy pochłania!!!!!
Połowa kasy idzie na fajki!!!!!!! A za to mógłbym cos sobie kupić

Pozdrawiam was
  • 0

#118 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 00:59

Ja nie paliłem i nie pale, a ten smród mnie denerwuje już wole wypić flaszkę niż zapalić papierosa.
  • 0

#119 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 10:55

ja nie pale bo wiem jak to zobjia. Dym z papierosua mi raczej nie przeszkadza choć wolał bym nie przebywać w towarzystwie akurat plącej osoby bo wiem jak to szkodzi. Przyznam że czasem mam ochotę zapalić ale jak sobie pomyślę jakie to jest zabujcze przedewsystkim dla mnie to mi się odechciewa.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#120 ryszard1316

ryszard1316

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 11:08

Na forum zauważyłem oczywistość.

Otóż czytamy tytuł tematu i już wypowiadamy się, nie czytajając postów zostały wcześniej napisane przez innych uczestników forum w tym temacie. Najbardziej zastanawia mnie fakt dlaczego są pisane w danym temacie pytania na które są już udzielone odpowiedzi lub podane informacje.

Kolego "punk" ja nie piłem i nie piję, a smród alkoholu od niektórych osobników po flaszce zbiera mnie na ..... , zatem punkt widzenia zależy od punktu .. spożywania.

Od 2 miesięcy po 50 latach palenia papierosów, nadal palę tylko e-papierosa, w którego nie wierzyłem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych