Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pary "mieszane" - statystyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#101 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 16:17

bo Wy faceci zwracacie dużo większą uwagę na wygląd.

no a Wy dziewczyny nie ?:)
  • 0

#102 Madzia-niunia

Madzia-niunia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 16:46

Na pewno zwracamy:) ale mam wrażenie że w mniejszym stopniu może się mylę :rolleyes:
  • 0

#103 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 17:32

to zależy od charakteru a nie od płci ...
nie wiem czy ktoś robił statystyki na ten temat - po co teoretyzować?
  • 0

#104 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 18:33

no dobrze podsumujmy nasza dyskusje :D

kazdy sie wiaze z kim chce i robi to na co ma ochote w danej chwili :) nikt nikogo nie zmusza zeby wiazal sie z kims na wozku :) a to ze dziewczyny czy chlopcy patrza na wyglad mysle ze to jest po rowno kazdy patrzy na wyglad bo chce zeby jego partner wygladal w miare przyzwoiscie i nie odstraszal otoczenia :)
  • 0

#105 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 20 czerwiec 2006 - 20:59

no dobrze podsumujmy nasza dyskusje :D

......... kazdy patrzy na wyglad bo chce zeby jego partner wygladal w miare przyzwoiscie i nie odstraszal otoczenia :)

Czy napewno tak jest??

Ja bym się kłócił ;)

... a że nie lubię sie kłócić to podyskutuję.

Uważam że nie chodzi o to żeby nie odstraszala otoczenia. Jak chodzi o urodę to także nie mozna tak patrzeć ponieważ zawsze znajda sie ludzie którym się nasza partnerka nie będzie podobała. Najważniejsze żeby mi się ta osoba podobala i bylbym z niej dumny.

Od września lubię jak faceci są zazdrośni że to nie oni są z Kurczaczkiem :D

KPC :*
  • 0

#106 Madzia-niunia

Madzia-niunia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 21:47

Moim zdaniem miedzy dwojgiem ludzi najważniejsza jest akceptacja no i to "coś", niepełnosprawność nie ma znaczenia. Tylko trzeba w to uwierzyć
  • 0

#107 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 czerwiec 2006 - 00:36

:* Tygrysku.....;) no no no... hihi
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#108 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 08:20

kazdy patrzy na wyglad bo chce zeby jego partner wygladal w miare przyzwoiscie i nie odstraszal otoczenia smile

Jasne, tylko nie istnieje jedna definicja piękna. Dla jednego piękna jest osoba, która dla kogoś innego może wydawać się zupełnie przeciętna. Nigdzie nie jest powiedziane, że piękne są tylko np. blondynki.

Czasem, jest też przecież tak, że ktoś jest uważany za osobę piękną fizycznie, ale przy bliższym poznaniu okazuję się np. chamem ;)

Co więc z tego, że ktoś jest piękny, skoro odstrasza ludzi swoim zachowaniem i
charakterem... :rolleyes:
  • 0

#109 blondyneczka niebieskooka

blondyneczka niebieskooka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 10:14

Mój facet zwraca ogromną uwagę na wygląd, ja zresztą też. Lubimy sobie podyskutować że ta ma ładny tyłek a ten fajne nogi a inny wyglada poniżej przecietnej. Tylko że nasze dyskusje są czysto retoryczne, my poprostu stwierdzamy stan faktyczny i potrafimy zaakceptować coś brzydszego bez oszukiwania się że to coś wcale nie jest gorsze czy brzydsze.
My doskonale zdajemy sobie sprawę że nie mam pięknego chodu modelki i że mogę stać prosto aby każdy zobaczył jaka jestem krzywa. Ale to nie znaczy że nie mam fajnych blond włosów, buźki, która podoba się mojemu facetowi, ładnych, opalonych nóg (nierównych), pasującego mojemu facetowi charakteru itp. Znam wiele dziewczyn, które mimo swojej pełnosprawności nie podobają się mojemu facetowi.

Dlatego uważam że niepełnosprawność rodzi wiele przeszkód w znalezieniu swojej połówki ale nie wyklucza tego. Jest wiele samotnych osób pełnosprawnych i co one mają powiedzieć. Nie mają na co zwalić winy za swoje niepowodzenia.

Rzeczywiście jest gorzej, trudniej ale glowy do góry wszystko przed nami.

A pełnosprawnośc nie oznacza od razu posiadania super wyglądu i podobania się wszystkim.
  • 0
...a gdy przyjdą dni deszczowe naucz się przechodzić pomiędzy kroplami...

#110 Zbyszek8)

Zbyszek8)

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 21 styczeń 2007 - 19:37

ja uwazam ze jest to dobry pomysl z tymi statystykami, poniewaz mozna na podstawie ich powiedziec ile w polsce w kraju ktory jest malo tolerancyjny par mieszanych oczywscie dobrze ze nie wszyscy sa tacy obojetni na nas czyli ludzi zporazeniem mozgowym ale i na ludz na wozkach, osobiscie np mieszkam na podhalu gdzie hmm ludzie tacy jak ja nie maja szans spotkac takiej osoby bo malo jest takich osob ludzie na wsi traktuja nas jesli juz jestesmy jak dziwolongi a co dopiero dziewczyny.
gdybym moze mieszkal w jakims duzym miescie mial bym wieksze szanse spotak druga polwkeale to tez zalezy od charakteru dziewczyny i nie tylko nie bede wymieniac od czego jeszcze zalezy, ja osobiscie w milosc nie wierze ... postanowilem przezyc zycie sam bo ludzie potrafia sie nawzajem ranic.
  • 0

#111 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 24 wrzesień 2008 - 15:43

popieram Monię.statystyka jest niepotrzebna
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#112 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 22 wrzesień 2008 - 22:24

Jak czytam takie teksty, to nie wiem czy śmiać się, czy płakać... Przecież załamać się można - aż się chce krzyczeć - litości!!!
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#113 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 wrzesień 2008 - 22:06

moje zdanie jest takie że kobiety są wybredne :> Bardziej faceci wiążą się z niepełnosprawnymi kobietami... Poprstu to kobiety są zrokowcami a faceci duszami:>
  • 0

#114 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 09 wrzesień 2008 - 18:18

Mi sie tam marzy przystojny rehabilitant, o albo lekarz hehe;)
Marzyc kazdy moze nie?;P
Kiedys nawet byl artykul o tym ze rehabilitanci boja sie robic nadzieje swoim pacjentkom... ee.... ;/

Lukasz ma racje. Chociaz ja i tak mysle, ze kobitkom na wózkach, jest trudniej znalezc partnera od facetów na wózkach. juz to chyba gdzies pisalam (?)
  • 0

#115 don't_believe_me

don't_believe_me

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 09 wrzesień 2008 - 19:06

Hmmm... no do tej pory twierdziłam, że dziewczyny "zdrowe" są o wiele bardziej tolerancyjne i częściej zakochują się w niepełnosprawnych mężczyznach.

I co?
Dziś jakoś wierzę, że nie ma co generalizować...
"Mój" (bo tak jeszcze o sobie nie mówimy, to ja chcę wolniej się poznawać) facet jest zdrowy, a mojemu ciału do doskonałości dużo brakuje (niepełnosprawna od urodzenia, poruszająca się na wózku)...
Także życzę Wam powodzenia :)
  • 0

#116 Zbyszek8)

Zbyszek8)

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 10 wrzesień 2008 - 10:08

Nie kazdy moze miec tyle szczescia co ty don't_believe_me
  • 0

#117 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 10 wrzesień 2008 - 12:20

nom ;) gratuluje ;)
  • 0

#118 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 10 wrzesień 2008 - 14:39

co za bzdura dziewczyny bardziej tolerancyjne ? :) bajki :cool:
  • 0

#119 Zbyszek8)

Zbyszek8)

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 10:17

Jacek1982 Wedlug ich mniemania sa tolerancyjne ale kobiet i faceci nigdy sie nie zrozumieja wojna plci, a tym chcialem sie z toba zgodzic masz racje "bajki" gdyby bylo tak jak one mowia to juz dawno nie byl bym sam a cxzemu jestem sam bo wiadomo nie jest tak jak mowia. :/
  • 0

#120 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 14:39

niepełnosprawni faceci chcą mieć zdrowa dziewczynę, niepełnosprawne dziewczyny chcą mieć zdrowych facetów, zdrowi chcą mieć zdrowych partnerów i kolo sie zamyka :cool:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych