Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wiara, nadzieja, miłość...potrafisz w nie uwierzyć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#1 see-yea

see-yea

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 01:15

Właściwie to nie wiem jak ubrać w słowa to co chcę przekazać. Zacznę może od tego, iż nie jestem osobą niepełnosprawną, a ten pościk chciałabym poświęcić głównie samotnym ON... No i oczywiście mojemu A...

Historia będzie o tym, jak pewnien ON zawrócił mi w głowie... I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż oboje wpadliśmy we własne sidła... Poczynając od tego, iż wszystkie znaki na ziemi i niebie mówiły, iż nie ma najmniejszych szans na połączenie naszych duszyczek, kończąc na wielkiej miłości...

Mój Książę z bajki wypatrzył mnie na szkolnym korytarzu... a ja Jego... Dziecinne były nasze podchody, ale i dobrze przemyślane. Nie wolno było niczego zepsuć... była to bowiem sprawa niezwykłej wagi... KOCHAĆ I BYĆ KOCHANYM... Niezwykle szybko rozwinęła się nasza znajomość. "Najpierw była przyjaźń, potem granica między przyjaźnią a czystą fascynacją zaczęła się zacierać, powoli przechodziliśmy na inny etap znajomości...". Po drodze wiele przeszkód... Pokonaliśmy je i dalej to robimy... To wielkie uczucie, które nas łączy nie dopuszcza złych myśli, pozwala przenieść góry. Nic już nie wydaje się być tak straszne jak kiedyś...

Mój Promyczek jest dla mnie najwspanialszym facetem jakiego stworzyła natura... Jest wyjątkowy... Jedyny w swoim rodzaju. Wart jest wszystkich cierpień i problemów, które przeszłam, aby jak sądze na końcu wyboistej drogi spotkać Jego... Wart jest poświęceń, obietnic, miłości, szczerości, wierności i wszystkiego tego co człowiek uważa za najcenniejsze w swoim życiu...

I dlaczego o tym piszę? Apeluję do każdego ON, który nie jest pewnien siebie, jutra, ludzi... Nie pozwólcie jak to mówicie - "zdrowym" - odebrać sobie nadzieji na lepsze jutro, na miłość. Nie pozwólcie im odebrać Wam wiary w siebie. Zdrowie to pojęcie względne. Wiekszość z Was ma zdrowszy umysł niż nie jeden "przeciętny" (a to już moje określenie na Wasze "zdrowy"). Nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko ma swój cel.

Gdyby nie moje problemy i wypadek Mojego Tygryska... prawdopodobnie nigdy byśmy się nie spotkali... A teraz planujemy już wspólne życie. Za szczęście trzeba zapłacić. Im więcej się poświęca - tym więcej się w przyszłości zyskuje.

Nie ma gór nie do zdobycia, nie ma dróg nie do przebycia... Trzeba tylko chcieć...

Trzeba mieć wiarę, nadzieję.... a miłość z czasem zapuka do drzwi... i znajdzie się ktoś kto będzie kochał tak bardzo jak ja i napisze kiedyś takie słowa... czy to na forum, czy w sercu...

Pozdrawiam i całuję...
  • 0

#2 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 08:48

No tak :-D Piękne co piszesz....
Ale ciężko jest nam ON :cry: przprasza że się wypowiadam. MNIE jest ciężko, brak nadzieji, wiary :? To dobija ,wytrąca z równowagi....
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#3 see-yea

see-yea

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 10:32

Kochany/a ankh

Jeśli sam/a nie uwierzysz w swoją siłę, możliwości, w to, że jesteś na prawdę KIMŚ WIELKIM - to jak inni mają to zrobić? Ciało szybko się zmienia, uroda szybko przemija - najważniejsze jest to co posiadasz w swoim wnętrzu. Człowiek, który wart jest miłości i który potrafi kochać wie to od zawsze...
  • 0

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 marzec 2006 - 10:34

Piękna, niesamowita historia, którą napisało samo życie...
Niestety nie zawsze tak jest, nie każdy ma tyle szczęscia...
Ale życze każdemu, aby jego własna miłosna historia, kończyła się zawsze "HAPPY ENDEM".
Pozdrawiam :-D
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 BE

BE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 10:42

Jak nie Kochać takiej Kobiety :*

Ankh powtarzaj sobie codziennie - Ja nie dam rady to nikt nie da rady :) Z czasem przemieni sie w My...

Czeka Nas jeszcze trochę gór do zdobycia, ale nie ma rzeczy niemożliwych - odkad poznałem Ciebie wszystko jest na wyciągnięcie ręki :)
  • 0
My nie damy rady to nikt nie da rady :)

#6 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 11:13

Powtarzam to codziennie :D tylko powtarzam :-D
I jakoś nie puka do moich drzwi szczęscie...... a sama gdzie go szukać?
Na siłę się nie da.... :-D






BE my się znamy? o czym niewiem?
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#7 see-yea

see-yea

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 11:19

Aniołku, bardzo proszę... przeczytaj jeszcze raz temat mojego postu... przecież tu właśnie chodzi o tą wiarę i nadzieję w to, że historia taka może się zdarzyć... Że taka miłość może spotkać każdego...

Ciebie, Jego i Ją...
  • 0

#8 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 11:20

ja moje szczęście znalazłam na www.kurnik.pl
grając w scrable :D
spróbuj ... może zadziała (E)
  • 0

#9 see-yea

see-yea

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 11:40

ankh,

"Miłość jest jak cień człowieka:kiedy ja gonisz-ucieka, kiedy uciekasz-goni"...

Po prostu żyj swoim życiem, korzystaj z Niego - jest tylko jedno... Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Każdy ma czasem chwile słabości - trzeba umieć z nimi walczyć...

Jak powiedział mój ukochany BE:

"zepsuło się koło w traktorze - ALE 3 SĄ JESZCZE SPRAWNE!!!" :-D
wszystko ma swoje dobre i złe strony... życie jest zbyt krótkie, zbyt ulotne aby pozwolić sobie na ogólny pesymizm...
  • 0

#10 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 11:42

Ha, aberade, rozegramy partyjkę? Moje gg na dole:)

Też tam poznałam paru fajnych ludzi. Nie znasz dnia, ni godziny:)
  • 0
Hakuna Matata

#11 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 12:01

Faktycznie te scrable to niezły pomysł :-D Dzięki :D



A chwile slabości które mam? umiem z nimi walczyć ,ale czasem mnie przerastają jednak.Nie jestem przyzwyczajona że coś panuje nademną ,zawsze to ja panowalam nad każda słabością ,ale widać ,że nic nie jest wieczne :D


Ale nie jest źle to tylko chwile które nachodzą czasem. a że wlaśnie dziś?
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#12 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 12:20

Ankh-pomyśl-przed Tobą same dobre dni...Optymistom jest łatwiej więc może warto spróbować??Aberade,Kornelio- ja bardzo często jestem na kurniku-zagramy razem???
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#13 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 12:56

Faktycznie te scrable to niezły pomysł

to dobre na zabicie czasu ... a ja dodatkowo na kurniku poznałam człowieka którego pokochałam ... a on mnie :-P dla którego wyprowadziłam się z poznania do wrocławia ... i który zawsze przegrywał ze mną w literaki :twisted:

mój nick obecny: 1101981 - jak mnie złapiesz mała to chętnie zagram :D właśnie z kurnika wracam ... dostałam w kość o jednego gościa 5 razy z rzędu i mi skrzydełka opadły ... ;)
  • 0

#14 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 marzec 2006 - 13:02

Aniołku, bardzo proszę... przeczytaj jeszcze raz temat mojego postu... przecież tu właśnie chodzi o tą wiarę i nadzieję w to, że historia taka może się zdarzyć...


Absolutnie się zgadzam że wiara, nadzieja, miłośc są bardzo ważne i trzeba w nie wierzyć, tylko nie zawsze gwarantuje to sukcesu...
Bardzo często (i nie można z całą pewnością powiedzieć absolutnie nie, to nie prawda...) bywa przecież tak, że ludzie się poprostu mijają. Ponadto zawsze się może zdarzyć tak, że natrafiamy na nie właściwą osobą, i granica między miłością i rozpaczą staje się bardzo cieńka...Ale jak wszystko w życiu i takie chwile mają swój kres...i pożniej są juz tylko pogodne i szczęsliwe dni.

Pozdrawiam i życzę samych owych pogodnych i szczęsliwych dni :-D
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#15 BE

BE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 13:19

oj...nic na siłę a samo przyjdzie :-)

Trzeba cicho wierzyć...



ETA in 2 days, 4 hours, 26 minutes, 42 seconds and counting :D
  • 0
My nie damy rady to nikt nie da rady :)

#16 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 19:30

:cry: ........ Zgadzam się z ankh.
  • 0

#17 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 20:15

mój nick obecny: 1101981 - jak mnie złapiesz mała to chętnie zagram :D właśnie z kurnika wracam ... dostałam w kość o jednego gościa 5 razy z rzędu i mi skrzydełka opadły ... ;)


A ja tylko opotwierdze kawlifikacje Aberade, oberwalem od niej w literki, ze podwinietego ogona do dzis nie moge wyprosowac :D ale jeszcze z nia nie skonczylem. :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#18 BE

BE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 21:24

Odnośnie dołów i złego samopoczucia...też tak miałem. Sięgałem nawet (!) codziennie (!) po alkohol nie tak dawno temu, a jako że mi mało trzeba aby się upić to się upijałem i myślałem/gadałem o głupotach:) Cały trick polega na tym, aby wypieprzyć czarne myśli z głowy-są ludzie co mają dużo gorzej-póki oddychamy zróbmy coś ze sobą i swoim życiem, nawet jeśli to naprawdę mission impossible;)
  • 0
My nie damy rady to nikt nie da rady :)

#19 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 21:38

są ludzie co mają dużo gorzej-póki oddychamy zróbmy coś ze sobą i swoim życiem, nawet jeśli to naprawdę mission impossible;)


Gdy ma sie dola to akurat guzik pomaga ze ktos ma gorzej, wazny jestem ja i tylko ja. A robic cos ze swiadomoscia - niewykonalne - to moze od razu dac sobie spokoj.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#20 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 22:06

Gdy ma sie dola to akurat guzik pomaga ze ktos ma gorzej, wazny jestem ja i tylko ja. A robic cos ze swiadomoscia - niewykonalne - to moze od razu dac sobie spokoj.




Sad but true..........
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych