Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2006


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

#81 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 14 luty 2006 - 23:31

Jade, jade, jade! zaraz jade:)))
  • 0

#82 DjBK

DjBK

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 14 luty 2006 - 23:52

Super maskot :) no i tak trzymac.... ludzie ostatnie chwile.... odliczamy.... o bedzie ........... uuuuuuuuu
  • 0

#83 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 15 luty 2006 - 00:11

Kochani wasz zapał i radość :-D dodaje mi sił jestem troszku zmeczona, ale szczesliwa z Waszego optymizmu nio i ze juz niedługo sie spotkamy :D :D :D. Pozdrawiam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaczki (cmok) (cmok) (cmok)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#84 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 15 luty 2006 - 07:28

A ja chciałam powiedzieć, a właściwie napisać, że wyjeżdżam już dziś. Jadę Dziecię me do Mamy zawieżć by na pijoków patrzeć nie musiało :lol:

Jutro dzień załatwiania różnych spraw, a raniutko, w piątek zmierzam ku Wam.

Czuję, że to będzie dla nas dobre miejsce. Jak przyjadę, pomacham specjalnymi kadzidełkami, żeby nam się...:)

Droga czeka mnie ciężka, bo córa ma chorobę lokomocyjną, ale...czego się nie robi dla pozytywnych wibracji:)

No i dla kogoś:)

Do zobaczenia. Kati, jesteś wielka!
  • 0
Hakuna Matata

#85 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 15 luty 2006 - 10:05

Hi, hi, hi!!! :D
Wcześnie zaczynasz świętowanie, Kornelio!!!
Oby Ci tylko sił starczyło na Popowo ;)
A... ta wstawka o "kimś" to jak się ma do obietnic składanych Buziaczkowi??? :lol:
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#86 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 15 luty 2006 - 10:12

Ewitko droga ma:)
Nie jadę świętowac, tylko dziecko odtransportować:) A mówiąc :pijoki miałam na myśli Iponków :D

Ewitko, ten Ktoś to nikt inny jak Mariusz. I cichosza:)
  • 0
Hakuna Matata

#87 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 15 luty 2006 - 18:49

No a Ja jutro nocnym autobusem wyjezdzam do warszawy,w warszawie zachodniej bedę koło 8
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#88 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 15 luty 2006 - 19:31

Witam Was Iponki.
Kolejny zlocik beze mnie... Niestety, podobnie jak Kinia liczę teraz każdy grosz. Kraków kosztuje, ale i wciąż zachwyca. ;)
Ponadto właśnie mam ferie i wypada trochę pomieszkać w domu.
Brakuje mi Was, trochę czuję się z boku i nie dziwne... no ale za to pełno mnie na ul. Królewskiej w Krakowie. ;)
Pierwszy semestr za mną, średnia 5,4 więc jestem rozkangurzona :))), przecież obiecałam Wam, że będę dobrą masażystką i staram się dotrzymać słowa... Nie mniej czuję się też trochę zmęczona i dlatego zawinięta w koc czytam sobie lekką powieść i odpoooczywam.
Bawcie się cudnie Kochani. Pewnego dnia dołączę do Was.

Kasiu, Brawo! Profesjonalnie... cmok

Ayla
  • 0

#89 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 16 luty 2006 - 12:17

No a mnie nie bedzie :( szkodaaa......A kochajcie sie tam za wsze czasy;)
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#90 różyczka

różyczka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 16 luty 2006 - 12:57

no mnie też nie będzie.Życzę wszystkim udanej imprezki (B)
  • 0
"Rzeczą człowieka jest walczyć.Rzeczą nieba-dać zwycięstwo."

#91 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 16 luty 2006 - 19:35

Jak tam pakowanie? Kobiety ile szaf z garderobą bierzecie? Panowie ile skrzynek wódki?
Ps. Ja jestem juz zwarty i gotowy. Jutro atakujemy Popowo!
Do jutra!
Ps2. Kati bedziesz miala laptopa? Bedzie mozna przekpiowac u Ciebie zdjecia jak mi sie karta pamieci zapelni? Jednej Pani obiecalem oddzielną sesję wiec rozumiecie...:)
Pa!
  • 0

#92 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 16 luty 2006 - 21:31

Hej :)
Ja juz prawie tez spakowana bede miec Laptopa, jak by ktos wział jakis dobry program do fotek, bym mogła zainstalowac to byłabym wdzieczna
Kati
Ps: Prosze dryndac we wszystkich mozliwych sprawach dotyczacych drogi

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#93 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 17 luty 2006 - 00:27

No to jedziem!!!!!!!! ;)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#94 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 17 luty 2006 - 11:41

Edyto, do czego Ty nas namawiasz, do orgii? :P

Pijoki, nadchodzimy. :>

Added after 53 seconds:

Maskot, Ty mnie nie dobijaj z tą szafą! Mogę wziąć tylko malutką walizeczkę, chyba że Ty nie weźmiesz wózka. :PP
  • 0
Daga

#95 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 17 luty 2006 - 20:43

Kochani, trochę Wam zazdroszczę..., nie zawsze jest "niedziela". Dobrze, że już się praktycznie wprosiłam do Ewity, będę miałą wiadomości z pierwszej ręki.
Pozdrawiam wszystkich co już pojechali i tych co dopiero się wybierają, :-D
Szerokiej drogi!!! I żeby nie zapadało! :D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#96 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 17 luty 2006 - 22:34

Witam, pozdrawiam wszystkich kogo znam i kogo jeszcze nie znam,
smutno mi ze nie jestem z Wami :((( :((( :((( :((( :(((
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#97 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 19 luty 2006 - 15:33

Dojechałam koło 22 30 sobota w nocy. Bawiłam się  dobrze  pogadałam z Iponkami  pożartowałam  potańczyłam  .
Do następnego razu Iponki ;)
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#98 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 19 luty 2006 - 17:15

Kochani Uczestnicy zlotu! :)

Zaraz będę zgrywać zdjęcia. Kto chętny, niech poda mi maila - zdjęcia będę rozsyłać przez najbliższe 3 dni, a spakowanych paczkach po 10 MB jedna (zdjęć jest mnóstwo!!). Jeśli do środy nie będzie protestów, to dokonuję wyboru autorskiego i wrzucam fotki do galerii. :-)

Pozdrawiamy serdecznie,
Daga i Liwia padnięte :-)
(Liwia mi tu już zasypia :P)
  • 0
Daga

#99 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 19 luty 2006 - 17:22

Daguś ja poprosiem zdjęcia annnick@tlen.pl =) A Liwii zrób pobudkę, co ona sobie myśli ;) Będzie Ci tam spać :P

Yen, kochana kobieto, do Ewity się wpraszasz a do mnie nie??:> :P Jak Ty to chcesz zrobić??:>

  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#100 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 19 luty 2006 - 17:43

Kochani!!! Na żywo, na gorąco - jeszcze w różowym, zlotowym humorku - donoszę, co następuje:

- Kati przeszła samą siebie! Była wszędzie, była o każdej porze, przeżywała każdą uwagę i każde potknięcie kółek wózka... Za wszystko się czuła odpowiedzialna, nawet sprzątała w nocy po balu (z Liwią)... Jest wspaniała, ale dobrze, że zlot się skończył, bo... z przejęcia nam Kasiulka nic nie jadła :cry: i pewnie padłaby jak muszka ;)

- niektórzy pili, potem spali, potem zjawiali się u mnie (w porze kolacji) na pierwszą kawę, potem potem pili... etc. etc. Pogadać od serca nie miałam kiedy...

- niejaka (znana Wam zresztą) Liwia jest winna permanentnemu bólowi (ze śmiechu) mojej przepony... A wszystko dlatego, że "ona chce wiedzieć" :D

- byli tacy ( Tomasze niewierni), którzy w walentynkowe wróżby nie wierzą ;) , ale szyyyybko im to w Popowie przeszło hi, hi, hi; :D

- byli i tacy, którzy oficjalnie ogłosili, że chcą razem pójść przez życie i których zdrowie z frajdą olbrzymią piliśmy; (B)

- pewien Marcin świętował swe urodziny tak dokładnie, że ocknął się... dopiero następnego dnia... My wszyscy byliśmy z Nim w ten świąteczny czas...

- były nocne Polaków rozmowy, zwierzenia, sympatie;

- były pobudki o godz 2 w nocy, gwizdy przeraźliwe i okrzyki (tak, jakby ktoś w ogóle o tej porze zasypiał ;) );

- Była Mała, była Dagusia, Diferka i wielogodzinne gadanie;

- był koloryt lokalny i niepowtarzalny, który ujawnił się nam w postaci kierowniczki admninistracyjnej :D :D . Rada samozwańcza turnusu uchwaliła, żeby jej na pamiątkę pobytu Iponków ufundować moherowy beret. Propozycja przeszła jednogłośnie, tylko... sklepu brakło :cry:

- było permanentne (z upodobaniem przeze mnie stosowane) łamanie regulaminu, zakazującego palenia papierosów w pokoju, czujki na korytarzach i wietrzenie "na przestrzał";

- i... jeszcze jedno: mam wyrzuty sumienia w stosunku do jednej, przefajnej osoby... Baba! Przyrzekam - ja to naprawię! Przyjedź do mnie na kawę, a obiecuję... Dj mnie ogłuszył totalnie i własnych myśli nie słyszałam!!! (E)

- było... było... było...

Kochani! Dziękuję Wam za te niezwykłe, wspaniałe, pełne radości i uśmiechu dni! Dziękuję, że od pierwszej chwili po przyjeździe - poczułam się, jakbym wróciła do domu!
Kati - jesteś Kochana, Wielka, Wspaniała - dziękuję, Maleństwo Kochane, za wszystko!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych