Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2006


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

#141 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 05 marzec 2006 - 11:20

Daguś kochanie... Zaczynam się o Ciebie i Ciebie bać :D
O zlocie można wiele powiedzieć, ale "święty" to on nie był :D:D

  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#142 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 05 marzec 2006 - 23:18

Hmmmmmmmm moze nie był swiety nasz zlot to prawda, ale podobno byliśmy, jedna z najcichszych grup, nio nie modlitewnych :twisted:, ale odwiedzających Osrodek w Popowie :-P. Naszą Panią Moherkową pracownicy Caritasu, nazywaja "helga" hiiiiiiii ale o tym sza :lol: . Z tego co wiem Lucyś ma się dobrze, nadal sie łasi do wszystkich :-D, ale obsługa ostrzega, by uwazały na niego osoby z bujna czupryna ;). Hiiiiiiii co do pieknych lampeczkach, które były wykorzystywane do róznych celów :D Które, to Kornelia, tak szczelnie i w wielkiej tajemnicy, przemycała, przed Panią Moherkową na nasza salke :twisted: (cmok) Korni obsługa dopiero niedawno doszła do ładu w których pokoikach się znajdowały :D :D . Annicku, jestem z Ciebie dumna, zes wytrzymałaś bez zasiegu tyle dni :-P :-P, na nastepnym zlociku bedzie lepiej, zasięg bedzie w wielu miejscach chyba :-D . Waldi Ula, hmmmm łomatko dopiero niedawno sobie uswiadomiłam ze mieliście dyskoteke do 3 nad ranem, ale zachowywaliśmy sie cicho (jak stwierdził miły Pan i ksiądz Marek) chyba nam wybaczycie to nasze muzykowanie :twisted: . Juz mi się za wami wszystkimi bardzo tęskni (E)
To na tyle, z wiesci Popowskich hiiiii
Pozdrawiam Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych