Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

praca dla on


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

#61 Asiunia

Asiunia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 02 grudzień 2005 - 09:49

Mam prosbe czy moglby mi ktos polecic jakas sprawdzona prace ktora bym mogla wykonywac w domu bo jestem tetruska.
  • 0

#62 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 03 grudzień 2005 - 19:33

Witam
auger pracuje w tej samej firmie dłużej od ciebie i nie zgadzam się z tobą w jedym ogłoszenia komornicze muszą być dokładnie spisywane od początku do konca :-D
  • 0
karol

#63 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 05 grudzień 2005 - 16:17

Witam
auger pracuje w tej samej firmie dłużej od ciebie i nie zgadzam się z tobą w jedym ogłoszenia komornicze muszą być dokładnie spisywane od początku do konca :-D


Owszem, nalezy wprowadzac pelna tresc ogloszenia tylko po co przepisywac je tyle razy. Ja spisuje tylko przedmiot, daty, sygnatury i miejsce a reszta ogloszenia przeciez jest taka sama. Zrobilem sobie szablon w Wordzie , wklepuje do niego dane i wklejam do bazy danych. Zajmuje mi to o wiele mniej czasu nizbym mial recznie przepisywac cale tresci ogloszen. :-D
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#64 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 09 grudzień 2005 - 09:03

WITAJCIE
WIEM, odpowiadam SAM Sobie ale pani z Krosna byla zdziwiona ze dzwonie i sie przypominam, wydaje mi se ze trzeba ta firme wziasc POD LUPE ...

Od miesiaca zastanawia mnie brak odzewu ze strony firmy mikrotech z Krosna.
Podanie o przyjecie do pracy doszlo do nich 10 listopada 2005.
Jezeli mnie juz zatrudnili to pobieraja na mnie nienalezne swiadczenie (nielEGALNIE).
Jak to sprawdzic ???
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#65 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 grudzień 2005 - 09:14

nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jesli wysłałeś tylko podanie o przyjecie do pracy, to za mało. Nie jesteś pracownikiem firmy do chwili podpisania umowy o pracę a nie podania. Jeśli masz na mysli umowę o prace a nie podanie, to proponuję zwyczajnie zadzwonic i sie dowiedzieć, co się dzieje, a jeśli wysłałes tylko podanie, to również zadzwoń i zapytaj czy rozpatrzono je pozytywnie i czy podpiszą z tobą umowe, kiedy możesz sie spodziewać dokumentów itp.
  • 0

#66 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 09 grudzień 2005 - 09:37

Nie jesteś pracownikiem firmy do chwili podpisania umowy o pracę a nie podania. Jeśli masz na mysli umowę o prace a nie podanie, to proponuję zwyczajnie zadzwonic i sie dowiedzieć, co się dzieje... a jeśli wysłałes tylko podanie, to również zadzwoń i zapytaj czy rozpatrzono je pozytywnie i czy podpiszą z tobą umowe, kiedy możesz sie spodziewać dokumentów itp.

Wyslalem podanie o przyjecie do pracy, cv oraz orzeczenie nepelnosprawnosci. Do tej pory nie otrzymalem umowy o prace, (podanie firma z Krosna otrzymala okolo 10 listopada 2005).
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#67 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 grudzień 2005 - 10:01

więc wg mnie wszystko wygląda ok. Nie sądzę, żeby zatrudnili cię bez twojej wiedzy, tzn. bez umowy o pracę i pobierali za ciebie świadczenia (co chyba sugerujesz). Może na dzień dzisiejszy nie potrzebują osób dopracy a podanie przyjeli na zasdzadzie, że jeśli będą potrzebowali kogoś zatrudnic, to wówczas się odezwą. Jeśli natomiast otrzymałeś już decyzję, że cię zatrudnią, to zadzwoń i się dowiedź. Przecież przyjęcie podania nie musi oznaczać, że cię ktoś zatrudni, więc w czym widzisz jakiś przekręt ?
  • 0

#68 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 09 grudzień 2005 - 10:07

Może na dzień dzisiejszy nie potrzebują osób dopracy a podanie przyjeli na zasdzadzie, że jeśli będą potrzebowali kogoś zatrudnic, to wówczas się odezwą.

mASZ RACJE.
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#69 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 09 grudzień 2005 - 13:38

Ja dorzuce swoje pytanko; wysłałem maila do firmy Mikrotech ze swoją rekomendacją na co dostałem odpowiedź z prośbą o przesłania CV oraz ksera KIZu; gdy zapytałem czy owe dokumenty mogę przesłać drogą elektroniczną otrzymałem odpowiedź twierdzącą, że tak.

Czy ktoś z Was posyłał dokumenty w ten sposób?
Na jaki okres macie podpisaną umowę?
Czy ktoś juź dostał jakieś wynagrodzenie?
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#70 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 13 grudzień 2005 - 13:50

Odpowie ktoś na mego poprzedniego posta?
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#71 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 13 grudzień 2005 - 17:10

Witam wszystkich IPONK-ów,szczególnie tych ,którzy starają się zdobyć pracę w firmie Mikrotech.
Ja żadnych papierów nie wysyłałam.Napisałam tylko maila,że jestem zainteresowana taką pracą.Po tygodniu odezwali się do mnie z pytaniem którą mam grupę inwalidzką Odpowiedź napisałam w tym samym dniu,ale niestety do dziś nie mam żadnego odzewu z ich strony.
Pozdrawiam Wszystkich IPON-ków. :D
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#72 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 13 grudzień 2005 - 18:33

.Po tygodniu odezwali się do mnie z pytaniem którą mam grupę inwalidzką Odpowiedź napisałam w tym samym dniu,ale niestety do dziś nie mam żadnego odzewu z ich strony.


No, to chyba jednak jest to coś podejrzane.

Dziwi mnie też to, że nikt nie chcę odpowiedzieć na me pytania. Przecież IPONki nie są zawistni każdemu dobrze życzą, prawda?
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#73 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2005 - 16:52


.Po tygodniu odezwali się do mnie z pytaniem którą mam grupę inwalidzką Odpowiedź napisałam w tym samym dniu,ale niestety do dziś nie mam żadnego odzewu z ich strony.


No, to chyba jednak jest to coś podejrzane.

Dziwi mnie też to, że nikt nie chcę odpowiedzieć na me pytania. Przecież IPONki nie są zawistni każdemu dobrze życzą, prawda?


a mnie dziwi wasze zdziwienie, bo po pierwsze mi sie wydaje jak najbardziej normalne to, że szukając pracy wysyła sie setki CV, z czego zwykle na znikomą ilość dostaje sie wogóle jakąkolwiek odpowiedź w tym niestety często jest to odpowiedź odmowna,i nic w tym podejrzanego nie ma moim zdaniem. Po drugie, gdyby niektórzy czytali uważnie poprzednie wypowiedzi to by sie doczytali, że conajmniej kila osób pisał juz tutaj że pracują, co dokładnie robią i że otrzymują wynagrodzenie (E) :shock: ;)
  • 0

#74 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 14 grudzień 2005 - 20:10

No, to chyba jednak jest to coś podejrzane.

Dziwi mnie też to, że nikt nie chcę odpowiedzieć na me pytania. Przecież IPONki nie są zawistni każdemu dobrze życzą, prawda?


Chetnie odpowiem, a wiec pracuje w nw. firmie i potwierdzam, ze wszystko jest ok. Ja wykonuje w miare molziwosci swoje obowiazki za ktore otrzymuje pensje zgodnie z uzmowa. Ja swoje papiery wyslalem zwykla poczta, o ile pamietam ksero kiz i dowodu potwierdzone przez notariusza lub kogos z uprawnieniami. Pracuje w firmie, robie to co nalezy do moich obowiazkow.

Wszyscy Ci, ktorym firma nie odpowiada, zalecam wziecie pod uwage jednego: wyslanie CV i innych papierow nie gwarantuje etatu. Ponadto nw. firma zatrudniała osoby od prawie 5 miesięcy, więc może już na niektórych terenach ma pełną obsadę i na dzień dzisiejszy nie potrzebuje więcej, ale może rozszerzając swoją działalność w przyszłości będzie.

Tak więc, ja pracuję, dostaję za to wynagrodzenie, mam umowę itd. itp.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#75 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 15 grudzień 2005 - 13:40

wyslanie CV i innych papierow nie gwarantuje etatu. Ponadto nw. firma zatrudniała osoby od prawie 5 miesięcy, więc może już na niektórych terenach ma pełną obsadę i na dzień dzisiejszy nie potrzebuje więcej,

czyzby bylo rownouprawnienie o ktore tak walczymy ... ? :twisted:
  • 0

#76 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 19:08

Potwierdzam słowa Pedra firma Mikrotech jest ok
  • 0
karol

#77 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 19:40


No, to chyba jednak jest to coś podejrzane.

Dziwi mnie też to, że nikt nie chcę odpowiedzieć na me pytania. Przecież IPONki nie są zawistni każdemu dobrze życzą, prawda?


Chetnie odpowiem, a wiec pracuje w nw. firmie i potwierdzam, ze wszystko jest ok. Ja wykonuje w miare molziwosci swoje obowiazki za ktore otrzymuje pensje zgodnie z uzmowa. Ja swoje papiery wyslalem zwykla poczta, o ile pamietam ksero kiz i dowodu potwierdzone przez notariusza lub kogos z uprawnieniami. Pracuje w firmie, robie to co nalezy do moich obowiazkow.

Wszyscy Ci, ktorym firma nie odpowiada, zalecam wziecie pod uwage jednego: wyslanie CV i innych papierow nie gwarantuje etatu. Ponadto nw. firma zatrudniała osoby od prawie 5 miesięcy, więc może już na niektórych terenach ma pełną obsadę i na dzień dzisiejszy nie potrzebuje więcej, ale może rozszerzając swoją działalność w przyszłości będzie.

Tak więc, ja pracuję, dostaję za to wynagrodzenie, mam umowę itd. itp.



ale to prace robisz w domu czy musisz jezdzic kserowacte dokumenty?
  • 0

#78 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 17 grudzień 2005 - 10:54

ale to prace robisz w domu czy musisz jezdzic kserowacte dokumenty?


Komornik nie da skserowac, wiec trzeba co jakis czas jechac i spisywac lub jak tam latwiej ogloszenia komornicze, tam gdzie je komornicy wystawiaja i w domu przez net wprowadfzic do bazy firmy.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#79 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 17 grudzień 2005 - 11:46

Komornik nie da skserowac, wiec trzeba co jakis czas jechac i spisywac lub jak tam latwiej ogloszenia komornicze, tam gdzie je komornicy wystawiaja i w domu przez net wprowadfzic do bazy firmy.



Pedro, a sami komornicy nie robią żadnych problemów?
Musiałeś z pewnością tłumaczyć po co i na co itp; ale czy wymagali też jakiś papierów potwierdzających że jesteś zatrudniony w firmie Mikrotech?
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#80 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 17 grudzień 2005 - 12:04

Nie robia bo tablice gdzie to wszystko jest wywieszane sa ogiolnie dostepne, tylko, ;przynajmniej mi odmowili kserowania - moze dla kogos byli milsi :-D Tak wiec nikt nie ma prawa zabronic spisywania.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych