Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

praca dla on


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

#41 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 02 październik 2005 - 14:30

Wlasnie wrocilem z poczty, wyslalem do Krosna list z cv, orzeczeniem o niesprawnosci, i podaniem o przyjęcie do pracy, dojdzie w najblizszy wtorek w poludnie...


Wojtku, powodzenia zatem! Niech i Tobie się pracuje tak dobrze jak Pedrowi! (ok)
  • 0
Daga

#42 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 03 październik 2005 - 08:14

Wlasnie wrocilem z poczty... CUT


Wojtku, powodzenia zatem! Niech i Tobie się pracuje tak dobrze jak Pedrowi! (ok)

Dzieki...

Added after 17 hours 17 minutes:

w ogole nie bierzcie tego ogloszenia na powaznie :)

Nie Mow HO(O)P Puki Nie Przeskoczysz :!:

Added after 20 minutes:

Mnie osobiście brzydko pachnie fakt, że firma chce do pracy wyłącznie ON, jeśli nie jest ZPChrem (jeśli jest, to ok).

Uwazam, ze ON sa dobre we wprowadzaniu danych, uwazne, bezbledne a przedstawiciele regionalni nie musza tracic czasu na wprowadzanie danych.
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#43 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 04 październik 2005 - 07:46

Szanowna pani Anno zapoznalismy sie z pani oferta niestety nie mozemy zapewnic pani pracy w tym kierunku ale wspomniala pani o orietacji przestrzennej jesli jest to tylko orietacja w obiektak to prosze te wiadomosc uznac za nie byla ale jesli rowniez ma pani orietacje w organizacji transportow lub chciala by pani sprubowac takzwanej logistyki to prosze zlozyc :
- CV
- KWALIFIKACJE NIEPELNOSPRAWNOSCI
- OSTATNIE SWIADECWO SZKOLNE
- REFERENCJE
oczywiscie kserokopie nadmieniam ze firma nasza jest w trakcie organizacyjnym i nie oferujemy wysokich wynagrodzen jednagrze za efektywna prace efektywne wynagrodzenie
jednoczesnie nadmieniam ze jest wymagana biegla znajomosc jezyka angielskiego lub skandynawskiego
Dokumety peosze przeslac na adres:

STJERN A/S
BI-PRODUKTER
SAGMEESTERVEIEN 8 A
7725 STEINKJER
NORGE

lub droga elektroniczna vip,miller@interia.pl wpisujac w temacie bi001n
Jednoczesnie chcialbym poinformowac ze bedziemy rowniz zatrudniac osoby niepelnosprawne
w marketingu i handlowcow wszystkie prace sa wykonywane w miejscu zamieszkania zatrudnionego (w domu )
i wykonywane poprzez internet i telefon
z powazaniem
Henryk Miller

z powazaniem


sprawa podobna jak w poście zaczynającym temat: dostałąm takiego maia -> jeśli ktoś spełnia ich kryteria to walcie śmiało :D
firma skandynawska więc przekręt mało prawdopodobny
pozdr - powodzenia

Added after 2 minutes:

aha i jeszcze ci:
helukabel www.helukabel.pl
szukali osób z Igr w poznaniu i wrocławiu (możliwe że w innych miastach też ...)
walcie do nich maile z CV
pozdrawiam
  • 0

#44 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 04 październik 2005 - 11:24

Mam pytanie do iponków którzy podjeli prace w mikrotech
Czy komornicy dają wam kserowac licytacje i przetargi czy musicie wszysko odręcznie spisywać
Za wszelkie uwagi będe wdzięczny. :-D
  • 0
karol

#45 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 05 październik 2005 - 10:59

WITAJCIE>
Dzwonilem dzis do Krosna, Pani pod numer (013) 347-63-23 i Pani Beata Gnach powiedziala ze w Warszawie maja juz pelna obsade i powiedziala:
CYTUJE "jak sie ktos zwolni to zadzwonimy do Pana" KONIEC CYTATU
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#46 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 05 październik 2005 - 12:31

A ja mam ofertę dla kogoś z okolic Trójmiasta. Dzisiaj dzwoniła do mnie pani i oferowała właśnie prace w Sopocie. Praca w infolinii.

Poszukujemy osób zainteresowanych zatrudnieniem lub odbyciem praktyki zawodowej we współpracujących z nami firmach.
Aktualnie dysponujemy:
kilkoma miejscami pracy w infolinii.

Zapraszamy osoby:
niepełnosprawne ruchowo,
obsługujące komputer
sprawnie komunikujące się
poszukujące możliwości rozwoju zawodowego

Zapraszamy również osoby chętne do współpracy z Fundacją na zasadzie wolontariatu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (życiorys i list motywacyjny) drogą elektroniczną lub listownie.

Kontakt:
Fundacja Integralia
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot
tel. 58 555 60 90, 555 60 92


  • 0

#47 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 05 październik 2005 - 17:16

a to nie jest czsem Towarzystwo ubezpieczeniowe ergo hestia? adres znajomy.
  • 0

#48 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 10 październik 2005 - 21:44

WITAJCIE>
Dzwonilem dzis do Krosna, Pani pod numer (013) 347-63-23 i Pani Beata Gnach powiedziala ze w Warszawie maja juz pelna obsade i powiedziala:
CYTUJE "jak sie ktos zwolni to zadzwonimy do Pana" KONIEC CYTATU

WIEM, odpowiadam SAM Sobie ale pani z Krosna byla zdziwiona ze dzwonie i sie przypominam, wydaje mi se ze trzeba ta firme wziasc POD LUPE ...
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#49 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 10 październik 2005 - 21:52

www.impel.pl
  • 0

#50 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 11 październik 2005 - 22:28

www.impel.pl

TAK ??? Nie rozumiem :?: :?: :?:
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#51 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 październik 2005 - 07:16

impel to firma sprzątająca oraz ochroniarska a także chyba największy w Polsce ZPCH. Jesli szukasz pracy, może spróbuj złożyć tam swoje CV - mają filie w całej kraju. Moze o to chodziło Doriss
  • 0

#52 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 12 październik 2005 - 08:59

impel to firma sprzątająca oraz ochroniarska a także chyba największy w Polsce ZPCH. Jesli szukasz pracy, może spróbuj złożyć tam swoje CV - mają filie w całej kraju. Moze o to chodziło Doriss


tak o to mi chodzilo , sama sie przymierzam do impelu gdyz podobno maja transport dla wozkowiczow :D i zatrudniaja ON
  • 0

#53 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 09 listopad 2005 - 12:01

Na samym poczatku firma miala napisane,ze poszukuja osob niepelnosprawnych ruchowo do pracyw domu.Jest to zmylka,bo jak juz tutaj padlo nalezy zbierac dane z miasta.To juz nie jest praca dla wielu,poniewaz nie kazdy umie sie w pelni samodzielnie poruszac.Nie jest to tez wyuczona bezradnosc,bo pewnie wielu ludzi niepelnosprawnych jest gotowych do podjecia jakiejs pracki by moc godnie zyc,a jesli ktos wprowadza w blad,to jest to nie uczciwe.
serdusio :oops:
  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń

#54 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 10 listopad 2005 - 23:49

wiele osob mimo niepelnosprawnosci moze sie poruszac lub prosi kogos zeby w ich imieniu sie przemieszczal ...
nie zgadzam sie z twoja opinia ... przesadzasz oskarzajac ich o nieuczciwosc ... z tego co wiem to są OK ...
  • 0

#55 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 11 listopad 2005 - 10:04

impel to firma sprzątająca oraz ochroniarska a także chyba największy w Polsce ZPCH. Jesli szukasz pracy, może spróbuj złożyć tam swoje CV - mają filie w całej kraju. Moze o to chodziło Doriss


tak o to mi chodzilo , sama sie przymierzam do impelu gdyz podobno maja transport dla wozkowiczow :D i zatrudniaja ON

Obydwoje/obydwie macie racje.
Dzwonilem dO Pani Majeranowskiej do firmy Impel, do Gdanska,
(okolo 3 listopada 2005)
tel. (kierunkowy: 058) 662 79 17
email: i.majeranowska@impel.pl
i Pani powiedziala mi ze na razie nie ma wolnych miejsc,
(tylko nie zrozumialem czy chodzilo o Gdansk czy o Warszawe).

Added after 5 minutes:


szkoda gadac

a co do tego ze na pewno jest to oszustwo to poczekajmy az sie okaze OK?


Oj Jacek Jacek, jestes zwykla zrzeda i chyba nie ma sensu przekonywac cie, ze jest inaczej. Marudzisz, zrzedzisz jak stary kawaler :D

Co do firmy, o ktorej mowa, to pracuje u nich od miesiaca i jak do tej pory uwazam, ze to wiarygodna i godna zaufania firma.

CUT

Na dzien dzisiejszy moge tylko napisac, ze to w pelni wiarygodna i prawdziwa firma.

Dzwonilem 8 lub 9 listopada 2005 do Pani Elżbiety Łątki z firmy Miktotech w Krosnie,
ELŻBIETA ŁĄTKA
tel. (kierunkowy: 013) 437 63 00,
email: ELatka@mikrotech.com.pl
(e-mail mam z ogloszenia Pani Elżbiety w zakladce ogloszenia na forum IPON)
i Pani Elżbieta powiedziala mi, ze na chwile obecna w Warszawie nie ma wolnych wakatow.
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#56 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 11 listopad 2005 - 15:55

a tu Wojtku szukales? http://katalog.wp.pl...tml?ticaid=1868
  • 0

#57 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 11 listopad 2005 - 22:18

a tu Wojtku szukales? http://katalog.wp.pl...tml?ticaid=1868

Dziekuje,
Zajrze...
;)
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#58 ann

ann

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 14 listopad 2005 - 22:18

A propo firmy Mikrotech to znalazłam dziś taki artykuł:

"Firma Mikrotech uruchomiła ogólnopolski serwis internetowy o licytacjach komornicznych. Strona www.komornicze.pl to pierwszy taki serwis w Polsce, który dostarcza informacji o możliwości okazyjnego kupna towarów i nieruchomości, które sprzedają komornicy w ramach egzekucji. Szczegółowe informacje o każdej licytacji mają kosztować od 2 do 5 zł. Dane o licytacjach ma zbierać 400 osób w całym kraju."

Źródło - Kurier Podlaski 14.11.2005
  • 0
;)

#59 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 29 listopad 2005 - 10:31

Witam! Ja pracuje tam od 2 listopada i na razie wszystko jest ok. Wcale nie trzeba codziennie do sadu (tam wlasnie komornicy umieszczaja swoje ogloszenia) dojezdzac, wystarczy ze 2 razy w tygodniu. Praca fajna bo wstaje o ktorej chce, jade sobie do sadu, spisuje (niestety kserowac nie mozna, chyba ze ktos ma znajomosci w Biurze Podawczym) ze 2 lub 3 ogloszenia (ilosc ogloszen zalezy od wielkosci miasta ;)), przyjezdzam, wklepuje to przez net i koniec pracy. Wcale nie trzeba wszystkiego przepisywac, tylko istotne informacje, co zajmuje mi jakies 15 minut. I tyle. I nie widze zadnych problemow zeby nie mozna u nich podjac pracy (oczywiscie jezeli nie ma sie problemow z poruszaniem, ale mozna przeciez poprosic znajomych o pomoc, jak pisala Aberade, bo przepisanie ogloszenia naprawde nie zajmuje wiecznosci). Ktos wspominal o robieniu zdjec, zamiast przepisywac - coz to sprobuj najpierw wniesc do sadu ten aparat ;) Mnie sie praca podoba. Pierwszej wyplaty jeszcze nie dostalem, do konca miesiaca ma byc, wiec po tym zobaczymy jak u nich z wyplacalnoscia. Aha, zaklad ten jest ZPChR, wiec zatrudnianie ON jest im jak najbardziej na reke.

Co do firmy IMPEL to w tym przypadku bylbym ostrozny. Czytalem w jakiejs biznesowej gazecie (Forbes?) ze ladnie sie dorobili wyludzajac z PFRONu kase i robiac w konia ON. Fikcyjne zatrudnienie, kupowanie orzeczen od ON i inne przekrety (m.in. manipulacje przez swoich przedstawicieli w rzadzie w ustawach dotyczacych ON). Pamietajcie ze im wieksza firma tym wieksze przekrety!!

Jezeli chodzi o zagraniczne firmy to bylbym ostrozny, bo ze zagraniczna to nie znaczy ze "czysta". No ale ten sie nie myli kto nie pracuje, wiec trzeba sprobowac zeby sie samemu przekonac.

Zycze powodzenia i pozdrawiam!
Sławek

P.S. Z tego co wiem to MIKROTECH nadal szuka pracownikow.
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#60 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 29 listopad 2005 - 20:44

Co do firmy IMPEL to w tym przypadku bylbym ostrozny.

O kucze, bylem w impel SA na Jagielonskiej w Wawce (w polowie listopada 2005), chcieli zatrudnic osobe niepelnosprawna, na stanowisko administracyjne.
Nastepnego dnia kierownik biura zaprosil mnie na rozmowe, spytal, czy na poczatek odpowiada mi jako forma zatrudnienia umowa zlecenie, odpowiedzialem, ze ta forma mi odpowiada.
Powiedzial, ze w najblizszym czasie bedzie przeprowadzal rozmowy z kandydat(k)ami do pracy i za okolo dwa tygodnie beda juz wiedzieli kogo chca przyjac na w/w stanowisko.
Po czym nastepnego dnia dzwoni do mnie pani z w/w firmy i mowi ze zostala juz wybrana inna osoba na w/w stanowisko.

P.S. Z tego co wiem to MIKROTECH nadal szuka pracownikow.

Tak, wiem, dzwonli o mnie i powiedzieli ze beda szukac osob do pracy we wsi wawa.
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych