Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy jest mozliwe uczucie milosci miedzy 2 ludzi w necie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 lipiec 2005 - 22:54

ankh napisała:

Różnie można twierdzić ,ale rozmowy neta i rozmowy można poznać człowieka ,jego duszę ,wnetrze ,spsób myslenia { pod warunkiem szczerości obu stron}


Niestety... coraz mniej jest szczerych ludzi a coraz więcej takich, którzy udają kogoś innego, bo chcą uchodzić za "lepszych". Tylko skąd oni wiedzą, że taki wizerunek, jaki chcą przedstawić zainteresuje drugą osobę?
Nie warto udawać kogoś innego, bo to i tak, prędzej, czy później to się wyda.
Bądźmy sobą, bądźmy naturalni i szczerzy... Oczywiście, to nie znaczy, że musimy natychmiast wszystko o sobie mówić. Pewna dawka tajemniczości jest bardziej interesująca... ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#22 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 10 lipiec 2005 - 09:34

Tak Kiciu masz całkowitą rację , owszem tak to wszystko ,jest zależne od tego czy druga osoba nie udaje .Ryzyko jest zawsze ,ale na szczeście mi sie udało ,spotkac osobę prawdomwną i szczerą .Skąd to wiedziałam po prostu czułam .My się śmiejemy, że była to miłość od pierwszego klikniecia. :D :D :D :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#23 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 25 lipiec 2005 - 23:26

Co do szczerości... Przede wszystkim należy być szczerym wobec samego siebie i chcą wywrzeć "dobre wrażenie" nie budować fałszywego obrazu własnej osoby. Każdy z nas chciałby być lepszy, piękniejszy itd. itp., ale roztaczanie przed drugą osobą niestworzonych wizji (czy to w necie czy w realu) na długo nie pomoże i w końcu sprawa upadnie.
Wszystkim obecnym i nieobecnym życzę odwagi w mówieniu prawdy o sobie. Pamiętajcie, że ideały są nudne, a kłamcy niemile widziani.
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#24 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 25 sierpień 2005 - 15:44

WITAJ
Juz pisalam i pisze ponownie milosc mozna wszedzie trafic nawet w autobusie na ulicy a w internecie rowniez czasem dla ludzi to jest lepsze :!: :!:
wszystko jest mozliwe nigdy nie wiadomo co kogos czeka w zyciu zycie to taki znak :?: :?:
  • 0

#25 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 25 sierpień 2005 - 17:37

Temat i tak dzieli się na dwie grupy, ale ja myślę, że ta prawdziwa miłość nie istnieje przez net. Net to dobra forma poznania się, klikania i wymieniania myśli, poglądów... Myślę, że jeśli obie strony są w rozmowach szczere i prawdomówne to w realu nic na gorsze nie powinno się zmienić gdy dojdzie do skutku poznania się oko w oko. Przecież przez net nie zauważymy tego wszystkiego czym dana osoba się w ciągu dnia zajmuje, co potrafi i jaki tak naprawdę ma charakter gdy się "troszkę' zdenerwuje :P Myślę, że na początek przez net może to być zauroczenie daną osobą lub silne zauroczenie :D (to dla tych którym się udało w ten właśnie sposób - moje gratulacje)
  • 0

#26 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 26 sierpień 2005 - 09:39

Poprzez net miłość może świetnie się rozwijać i umacniać (H) :-D (H) :D (H)

Jednak nic nie zastąpi spotkań w realu, wzroku ukochanej osoby, dotyku dłoni, czułych słów szeptanych wprost do ucha, pocałunków... (cmok) (H) (love)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#27 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 10:51

;)
Milosc jest piekna i uczucie ale jesli jest wzajemna bo to bardzo boli jak sie zakochasz bez wzajemnosci ale ogolnie milosc jest piekna czuc sie potrzebnym kochanym poczuc ze ktos jest blisko i mysli o tobie ale sie rozczulilam :) nie ma co :oops:
MILOSC JEST PIEKNA ALE BYWA TEZ BOLESNA :!: :!: :!: PAPA
  • 0

#28 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 13:59

ja moje kochanie poznałam za pośrednictwem internetu
ale nie zakochałam się w sieci - tylko po poznaniu go osobiście co nastąpiło bardzo szybko (jakoś tak bardzo zapragnęliśmy się poznać, porozmawiać)
później internet pomagał nam poznać sie
ale POMAGAŁ a nie doprowadził do tego że się poznaliśmy

ja nie umiałabym pokochać wirtualnej osoby, której nie widzę, nie czuję jej bliskości ...
ale jestem wdzięczna sieci (E) :D dziekuje ci internecie drogi
(drogi bo w tpsa - neostrada ;) haha)

pozdr
  • 0

#29 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 17:57

aberade Czesc :!: jestescie do dzisaj razem :?: a dlugo klikaliscie zanim sie poznaliscie :?:
:) :) a po za tym latwiej jest poznac kogos przez internet ale zdarzaja sie oszusci
tyle sie tego slyszy np w telewizji :( :( sa tez tacy ktorzy bywaja niesmali i uczciwi ludzie ktorzy szukaj milosci przyjazni ;)
pozdrawiam serdecznie :)
  • 0

#30 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:24

jak najbardziej jestesmy do dzis razem :-P
a poznalismy sie w realu jakies 2 tygodnie po tym jak zaczelismy rozmawiac w necie

ponadto: planujemy wspolna przyszlosc, wlasnie wykanczamy nasze wspolne mieszkanie , no a potem ... :oops: ... chyba przyjdzie nam włożyć obrączki na rączki :shock: :D (a jeszcze rok temu myslalam ze mi to się nie "przytrafi" :P )

nie traćcie nadzieji :!:
"życie po to jest żeby je przeżyć
żeby komuś zaufać
w coś wreszcie uwierzyć
daj sobie wreszcie kredyt zaufania
masz mało do stracenia
bardzo dużo do zyskania"
natural dread killaz :D
  • 0

#31 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:35

:D widzisz jakie zycie jest dziwne to zycze powodzonka i duzo szczescia
Ja narazie szukam tej drugiej polowki myslalam ze znalazlam ale nie wyszlo nam :( niestety tak bywa ale jestesmy przyjacolmi i to mnie bardzo cieszy :!:
  • 0

#32 Kris

Kris

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2005 - 13:18

Oczywiście że można zakochać się przez internet! Jednak jest to niełatwa miłość, zwłaszcza gdy mieszka się daleko od siebie! Ale jak to mówią, miłość pokona wszystko :-D
  • 0

#33 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 28 sierpień 2005 - 13:24

Naprawdę??
Krzysiek - czyżbyś kiedyś tego sam doświadczył :?: :-D A może coś bliżej byś nam napisał o tym - he.... :D
  • 0

#34 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 28 sierpień 2005 - 17:39

:D
Ciekawa dyskusja :)
Moje doswiadczenia w tym temacie nie sa duze ale to co wiem to powiem,
dalem ogloszenie w rubryce "szukam kontaktu" na
http:\niepelnosprawni.info
i na
http:\www.idn.org.pl
i kilka osob do mnie zadzwonilo,
a teraz od czasu do czasu rozmawiamy ze soba przez telefon lub wysylay SMS'y
z kilkoma dziewczynami spotkalem sie w realu ale to nie bylo jak dotad TO :D

  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#35 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 28 sierpień 2005 - 23:29

ja mieszkam w poznaniu - mój tomek we wrocławiu
ja za miesiąc też bede mieszkac we wroclawiu ... bo tak mi serce mówi
jak jest miłośc to odległośc nie ma znaczenia ...
pozdr
  • 0

#36 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 29 sierpień 2005 - 08:29

jak jest miłośc to odległośc nie ma znaczenia ...
pozdr


I to są najmądrzejsze i najpiękniejsze słowa w tej dyskusji. Najprawdziwsze. Jak jest miłość, to zawsze się będzie razem, dopiero wtedy się okazuje, że można przeskoczyć takie przeszkody, o jakich nam się nie śniło. Miłość to słowo klucz. :)

Aniu, życzę Wam powodzenia i serduchem jestem z Wami.

Daga wprawiona w pokonywaniu odległości (i innych przeszkód) dla miłości ;)
  • 0
Daga

#37 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 10 wrzesień 2005 - 19:29

To teraz taki modny temat - "Samotność w sieci", "Los powtórzony" - ho, ho. Pewnie jest możliwe zakochanie się poprzez kontakt w necie. Ale co dalej... Ktoś już wcześniej zauważył, że do komputera raczej ciężko się przytulić. Pogadać można, i pozwierzać się jakoś łatwiej, bo anonimowo. Ale spotkać się trzeba. I chyba nie należy z tym za długo zwlekać. Angażując się, idealizujemy naszego wirtualnego partnera coraz bardziej. A w realu, kiedy spotkamy się naprawdę.... no cóż, różnie może być. Ale myślę , że wszystko jest możliwe.
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#38 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 10 październik 2005 - 16:49

Net jest tylko miejscem gdzie mozna sie poznac , uczucie rodzi sie wtedy kiedy do osoby zblizymy sie fizycznie-przez dotyk spojrzenie-Wiec mysle , ze wirtualna milosc jest tylko substytutem prawdziwego uczucia .
  • 0
Bob

#39 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 16 październik 2005 - 10:29

Zgadzam się , właśnie miniej więcej to chciałam powiedzieć.
Net daje tylko mozliwość nawiązania kontaktu. No, troszeczkę można się poznać. Ale tak naprawdę, to trzeba się spotkać i pogadać, zobaczć drugą stronę.Inaczej tego sobie nie wyobrażam. :lol:
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#40 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 16 październik 2005 - 12:50

Przez net mozna miło rozmawiac,mozna sie nawet zaangazowac emocjonalnie,
a w realu okazuje sie ze nie zaiskrzy tak,zeby mozna było sie zakochać.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych