Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ZLOT "Andrzejkowo - Mikołajkowy" nad MORZEM :) :) :)

Zlot Iponki Andrzejki Mikołajki Impreza

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
282 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 28 październik 2013 - 02:06

Całkowity zakaz :) trzeba za to sie zaopatrzyc w rozaniec i modlitewnik aby codziennie wraz ze wszystkimi zlotowiczami odmowic modlitwy, oraz przestawic swoja smutna historie zycia, oraz choroby hahahahahahahaha. Po zakonczeniu onych modlow trzeba poczekac az Prezes naszego zacnego portalu poblogoslawi wszystkich i pozwoli im sie udac do swoich pokoikow, aby w ciszy mogli pokontemplowac :D


  • 1

#42 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 28 październik 2013 - 07:59

Całkowity zakaz :) trzeba za to sie zaopatrzyc w rozaniec i modlitewnik aby codziennie wraz ze wszystkimi zlotowiczami odmowic modlitwy, oraz przestawic swoja smutna historie zycia, oraz choroby hahahahahahahaha. Po zakonczeniu onych modlow trzeba poczekac az Prezes naszego zacnego portalu poblogoslawi wszystkich i pozwoli im sie udac do swoich pokoikow, aby w ciszy mogli pokontemplowac :D

 

No i ja znowu nie w temacie :hehe:  kurcze muszę częściej zaglądać na forum. Zlot.. kusi.. :devil:  wstępnie jestem na tak.. ale dopiero w środę będę wiedzieć na pewno :(  Pozdrowionka wszystkim :) A propo's różaniec i modlitewnik na wszelki wypadek już spakowałam :hehe:


Użytkownik BAR32 edytował ten post 28 październik 2013 - 08:02

  • 1
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#43 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 28 październik 2013 - 09:36

A co Wy tak o te pokoje jednoosobowe walczycie? Przecież na zlotach w osrodkach kempingowych były domki kilkuosobowe i nikt z tego powodu nie umarł, a zawsze w kupie raźniej i weselej  :D No, chyba że ktoś planuje upojne noce, to faktycznie "jedynka" byłaby lepsza... ;)

Cały czas mam nadzieję, ze uda mi się pojechać, ale w związku z tym mam pytanie: Czy ma ktoś pożyczyć różaniec i modlitewnik, bo jak rozumiem, jest to sprzęt obowiązkowy ?  :D  Ja ewentualnie mogę wziąć pejcz do umartwiania grzesznego ciała  :P


  • 4

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#44 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 28 październik 2013 - 09:51

misshihi zrobimy na wypożyczenie, więc spokojnie ;)


  • 2
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#45 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 28 październik 2013 - 09:54

" Siedem dziewcząt z Albatrosa- tyś jedynaaaa"   :D  :D  :D


Użytkownik misshihi edytował ten post 28 październik 2013 - 16:53

  • 2

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#46 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 28 październik 2013 - 11:00

Oj widzę,że zapowiada się konkretny zlot. Fajnie w sumie nigdy nie widziałem morza zimową porą i teraz chyba też nie zobaczę :hehe: Ale życzę wszystkim udanej zabawy weekendowej.Coś czuję,że zimna to tylko będzie pora i drinki :) A co do różańca to z mojej strony dodam,że najlepszy to taki fluorescencyjny co by oświetlił drogę powrotną po błogosławieństwie samego Prezesa do pokoju oczywiście swojego broń boże cudzego. Dla bardziej gorliwych w wierze modlitewnik formatu A5 doskonale można wpasować do niego piersiówkę 200ml. Dzięki w/w gadżetom będzie krzepa do śpiewania psalmów.
Czekam na relację z Iponowych "rekolekcji" :)


  • 1

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#47 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 październik 2013 - 11:08

Ja ewentualnie mogę wziąć pejcz do umartwiania grzesznego ciała  :P

 
Kurcze, ile atrakcji się szykuje nawet nie wiedziałam :P Jak nie upojne noce to jakieś pejcze, hihi.  Mi do tego zestawu brakuje kajdanek (co, by ktoś nie myślał/-ła uciec ... ;) ...) i lateksu ..., na jeden tak wyjątkowy wieczór, jak znalazł. A propos ktoś często o takich gadżetach wspomina?! Któż to taki? Oczywiście nie pamiętam, bo skleroza to, przecież siostra moja rodzona, hihi. Dobra, ok - powiedzmy, że pamiętam, ale nie zdradzę i tyle w temacie ;) Ażeby nie było to uprzedzam, że teraz właśnie Wasze poczucie humoru mi się udzieliło i nic na to nie poradzę ;) Kiedyś już za takie humorzaste podejście, dostałam taką jazdę słowną, że mucha nie siada. Cóż ..., nie przez każdą gruboskórną skórę żarty przechodzą  :P Ogarniam się już, czyli wracając do sedna:

 

a jacuzzi, dziewczyny, drinki będą?:czy zakaz spożywania napojów alkoholowych? :P pozdr

 

Jacuzzi - moje oczęta widziały w ofercie ;) Dziewczynki się szykują, co chwila to coraz to lepsze "okazy" przybywają. Doborowe towarzystwo się szykuję. Drinki powiadasz?! Nie za dużo wymagasz? Jak sobie kupisz to i będziesz miał Ci ich nawet pod dostatkiem :P Napoje alkoholowe i wszelakie dodatki do nich we własnym zakresie są wskazane i mile widziane. Do dyspozycji mamy bar, a tam różne napoje wyskokowe. Od 6 zł - 8 zł wzwyż. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 28 październik 2013 - 11:16

  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#48 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 28 październik 2013 - 12:41

Ale się gorąco zrobiło. To znaczy gorąca atmosfera na forum ;) .

 

Widzę, że sucherro masz już taki modlitewnik, gdzie możesz schować co nie co :P, dlatego polecasz?


  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#49 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 28 październik 2013 - 13:10

no baaa fajnaaania nawet bym poszedł nieco dalej i powiedział cały komplet na czarną mszę tfuu godzinę ;)
Dobrze,że jest gorąco i wesoło bo szkoda życia na marudzenie i malkontenctwo nie mówiąc już o zdrowiu czytających ;)
Co do ośrodka to byłem kiedyś tam na wczasach bardzo fajnie i do głównego deptaku oraz zjazdu do plaży nie daleko i fajne kluby są nieopodal:) Trzeba przyznać,że bardzo dobre miejsce wybrałyście dziewczyny.
Ciekawe jak wygląda Mielno zimą ;/


Użytkownik sucherro edytował ten post 28 październik 2013 - 13:11

  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#50 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 28 październik 2013 - 18:58

No niestety kluby czynne tylko w okresie lipiec - sierpień. Ale my będziemy mieli swój klub :P, więc żałuj!  A nad morzem zimą zapraszam :D. Też jest pięknie.


  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#51 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 październik 2013 - 19:20

Anetko zapomniałaś dodać, że zdjęcia będą, a co za tym idzie możliwość oglądania Mielna zimą. Póki, co szukamy prywatnego fotografa. Mam nadzieję, że to nie zabrzmi nad zbyt poważnie i nikogo nie odstraszy ...  :hehe:  :P  :D


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#52 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 28 październik 2013 - 19:29

Anetko zapomniałaś dodać, że zdjęcia będą, a co za tym idzie możliwość oglądania Mielna zimą. Póki, co szukamy prywatnego fotografa. Mam nadzieję, że to nie zabrzmi nad zbyt poważnie i nikogo nie odstraszy ...  :hehe:  :P  :D

Spoko, ja swój sprzęt wezmę  ;)


  • 1
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#53 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 październik 2013 - 20:07

W takim razie problem z głowy i kamień z serca ;) Dzięki :) Tomaszku lubisz robić zdjęcia, umiesz je robić, więc tylko do dzieła. Jak najwięcej klatek proszę, by było w czym wybierać ... ;) :) :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#54 logoooo

logoooo

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 29 październik 2013 - 16:18

myslałem że Zlot Andrzejkowo-Mikołajjkowy będzie normalną imprezą, pobawić się, zaszaleć sobie itd.. a wy tu wyskakujecie z takimi tekstami "różaniec,modlitwa" co to ma być??? to mam wynająć księdza i poprosić aby się pomodlił za mnie żebym póżniej wrócił i dotarł bez problemu na nogach do domu ?? już odechciało mi się na taką "niby" Imprezę :o


  • -3

#55 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 29 październik 2013 - 16:24

myslałem że Zlot Andrzejkowo-Mikołajjkowy będzie normalną imprezą, pobawić się, zaszaleć sobie itd.. a wy tu wyskakujecie z takimi tekstami "różaniec,modlitwa" co to ma być??? to mam wynająć księdza i poprosić aby się pomodlił za mnie żebym póżniej wrócił i dotarł bez problemu na nogach do domu ?? już odechciało mi się na taką "niby" Imprezę :o

Logooo, Będzie normalna impreza, ze swawolami hulankami  itp.... jak ktoś ma ochotę na zupę chmielową czy wodę ognistą to nie ma problemu,

a ten różaniec modlitwa itp. to takie żarty :)jaja sobie niektórzy robią, a Ty tak na poważnie???


  • 1
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#56 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 29 październik 2013 - 17:07

Logooo, no co Ty ???  Będzie imprezka i to pewnie jedna z lepszych, na żartach się nie znasz ???  :D


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#57 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 29 październik 2013 - 17:24

Logooo w tym momencie ubawiłeś mnie po pachy. Niezły z Ciebie znaczek ;) Coś Ty taki poważny i chyba spięty?! Jeśli liczysz na dobrą zabawę to będzie Ci coś odmiennego potrzebne. Więcej luzu i uśmiechu, w końcu czekają nas niezapomniane chwile. Pozdrawiam niedowiarków :D


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 29 październik 2013 - 17:26

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#58 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 29 październik 2013 - 17:39

Post moderowany

Admin


  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#59 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 29 październik 2013 - 17:43

O proszę, nawet nasz "duszpasterz" sie rozbrykał ! ;)  :D


  • 3

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#60 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 29 październik 2013 - 18:05

O proszę, nawet nasz "duszpasterz" sie rozbrykał ! ;)  :D

duszpasterz też musi się od czasu do czasu wyszaleć. Oczywiście przy winie mszalnym. :devil:


  • 2

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zlot, Iponki, Andrzejki, Mikołajki, Impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych