Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ZLOT "Andrzejkowo - Mikołajkowy" nad MORZEM :) :) :)

Zlot Iponki Andrzejki Mikołajki Impreza

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
282 odpowiedzi w tym temacie

#281 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 15 grudzień 2013 - 13:47

Niestety..nie porwał mnie żaden Ksawery, żyję i mam się świetnie. :D ..Co prawda nie doszłam jeszcze do siebie po tych wspaniałych chwilach spędzonych z Wami (i pomyśleć że minął już tydzień..to niesamowite jak ten czas szybko płynie!) ale...

...chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować..za wszystko! A przede wszystkim za to, że mimo przeciwności losu mogliśmy się wspólnie spotkać, pobawić, pośmiać, poszaleć, popływać, potańczyć, pożartować, pogadać, a nawet pospać!... :P  Każdy z Was wniósł coś pozytywnego i niesamowitego w ten czas..i za te piękne, niezapomniane, zwariowane..chwile ...Dziękuję!..

 

..Wspomnienia pozostały we mnie...

..tęsknota...

..i nieodparta chęć zobaczenia Was...jeszcze raz!...

Do następnego.. Kochani!.. :) 

 

Największe podziękowania dla Milenki i Anetki za poświęcenie i trud włożony w organizację..

..i Adminom..za zaufanie i pomoc!

 

Gdyby nie My..nie byłoby Was...

ale

Gdyby nie Wy..nie byłoby Nas!...


  • 7
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#282 Malina

Malina

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 18:01

Prawie wszyscy wyrazili swoją opinię, no to jeszcze i ja wtrącę trzy grosze ....

Było BARDZO FAJNIE ! Zawsze byłam pełna podziwu dla osób podejmujących się organizacji, ale ten debiut wypadł świetnie !

No i uśmiechnięte twarze wokół, życzliwość (no, poza jedną osobą ....) - były zadośćuczynieniem za zachowanie Ksawerego.

Dziękuję wszystkim za wyrozumiałość i okazanie cierpliwości (szczególnie misshihi, już ona zna szczegóły :hehe: ).

Oby była okazja jeszcze się spotkać.


  • 5
Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość.

#283 zielonooka30

zielonooka30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 25 grudzień 2013 - 19:22

I ja dziękuję za miłe chwile spędzone na zlocie-choć niektórzy nie mieli z mojego towarzystwa zbyt wiele pożytku-ale drodzy Państwo, ja po prostu rozkręcam się w zupełnie innym tempie  ;) Pozdrawiam wszystkich........dziękując jednocześnie za ............Ksawerego, miłego drivera,.................oraz..............  dziękuję Tobie  :rumieniec: ,że przybyłeś...............


  • 2

Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się :)




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zlot, Iponki, Andrzejki, Mikołajki, Impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych