Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie na Podkarpaciu

spotkania zloty

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 28 sierpień 2013 - 09:37

Amber, za szybko się chyba poddajesz :). Ja już wyliczyłam z tego postu, że jest co najmniej 7 osób zainteresowanych jednodniowym spotkaniem w Rzeszowie. Skontaktuj się z nimi, ustalcie dogodny termin i nawet przy takiej grupie będzie miło :). Nie musisz zbierać dużej grupy. Tak więc do dzieła!! :)


  • 4
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#42 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 sierpień 2013 - 10:46

Droga Amber tak się składa, że Fajnaania ma rację, za łatwo się poddajesz. Przecież wiesz, że od razu Rzymu nie zbudowano. Na pierwszym Naszym spotkaniu było bodajże 5 osób łącznie z Nami ;) Liczba nie powalała :P Jednak nie miałyśmy się zamiaru poddawać i się opłacało :) Dziś jest znacznie lepiej, co cieszy :) Przemyśl sobie to i postaraj się znaleźć dobre strony tego, w końcu w tym wszystkim nie jesteś sama, a to już bardzo dużo ... :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#43 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:17

Amber pamiętaj nie ilość się liczy ,tylko miło spędzony razem czas ;) !Każdy kij ma dwa końce i nie kazdemu termin odpowiada, a jednak wytrwałość  przynosi rezultaty i miłe wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu :P .Najtrudniejszy jest ten pierwszy raz! Idź za przykładem dziewczyn które Cię wspierają  ;) !


Użytkownik arti320 edytował ten post 28 sierpień 2013 - 18:25

  • 0

#44 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:20

Droga Amber tak się składa, że Fajnaania ma rację, za łatwo się poddajesz. Przecież wiesz, że od razu Rzymu nie zbudowano. Na pierwszym Naszym spotkaniu było bodajże 5 osób łącznie z Nami ;) Liczba nie powalała :P Jednak nie miałyśmy się zamiaru poddawać i się opłacało :) Dziś jest znacznie lepiej, co cieszy :) Przemyśl sobie to i postaraj się znaleźć dobre strony tego, w końcu w tym wszystkim nie jesteś sama, a to już bardzo dużo ... :)

 

 Aniu, Milenko -  wiem,  że macie rację ale niestety niektórzy zamilkli a więc nie mają widocznie ochoty na taki 1-dniowy wypad, a może Rzeszów, jako miejsce, nie odpowiada. Większe zainteresowanie jest zlotami  a na to ja już nie mam wpływu :)

 Arti, cóż z tego, te wspierające, kochane osóbki są daleko ale dzięki za duchowe wsparcie, lubię Was za to :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 28 sierpień 2013 - 16:38
literówka ...

  • 0

#45 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:40

Ja nadal jestem za w drugiej połowie września,pierwsza mam zajętą wczasami na mazurach:)


  • 4
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#46 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:42

Aniu, Milenko -  wiem,  że macie rację ale niestety niektórzy zamilkli a więc nie mają widocznie ochoty na taki 1-dniowy wypad, a może Rzeszów, jako miejsce, nie odpowiada. Większe zainteresowanie jest zlotami  a na to ja już nie mam wpływu :)

 
U nas też zamilkli, nie odzywali się w odpowiednim wątku, ani na gg, ani na telefon, a na spotkaniu się zjawili. Wiesz, jakie to było miłe zaskoczenie :) Słowami nie idzie tego opisać. Więcej wiary Kochana nie tylko w siebie samą, ale i innych, razem dacie radę :) Spróbuj ..., a zobaczysz, że mam rację! :)
 

Ja nadal jestem za w drugiej połowie września,pierwsza mam zajętą wczasami na mazurach:)

 
Ooo, proszę, jaki piękny przykład jedności ... :) Jeszcze nie zdążyłam odpisać, a już się znalazła pierwsza dobra duszyczka :) Super :) Amber powiem Ci, że chyba nie masz wyjścia :P Ja bym poległa :P ..., i jednak zmieniła decyzję na TAK, czyli jedziemy z tym spotkaniem na poważnie  ;)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 28 sierpień 2013 - 16:50

  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#47 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:50

 
U nas też zamilkli, nie odzywali się w odpowiednim wątku, ani na gg, ani na telefon, a na spotkaniu się zjawili. Wiesz, jakie to było miłe zaskoczenie :) Słowami nie idzie tego opisać. Więcej wiary Kochana nie tylko w siebie samą, ale i siebie, razem dacie radę :) Spróbuj ..., a zobaczysz, że mam rację! :)
 

 
Ooo, proszę, jaki piękny przykład jedności ... :) Jeszcze nie zdążyłam odpisać, a już się znalazła pierwsza dobra duszyczka :) Super :) Amber powiem Ci, że chyba nie masz wyjścia :P Ja bym poległa :P ..., i jednak zmieniła decyzję na TAK, czyli jedziemy z tym spotkaniem na poważnie  ;)

 

 wiem , Lucynka  zawsze jest "spoko" :)  tylko z innymi gorzej.


  • 1

#48 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 28 sierpień 2013 - 18:07

Amber, widzisz Lucynka jest dalej chętna, Bajeczka z Wojtkiem na pewno też, do tego ścignij ;) Ryszardo, Marte S, i już masz grupę, a na pewno w między czasie jeszcze ktoś dojdzie. Ustal, że spotykacie się np. 22 lub 29 września o godz. 13-14 na dworcu w Rzeszowie i stamtąd podejdziecie najwyżej do najbliższego lokalu. Myślę, że Rzeszów jest w większości lokali dostosowany. Spróbuj też na randkach poszukać ludzi stamtąd i dać im znać.

Uda Ci się!! :)


  • 2
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#49 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 28 sierpień 2013 - 19:04

Amber, widzisz Lucynka jest dalej chętna, Bajeczka z Wojtkiem na pewno też, do tego ścignij ;) Ryszardo, Marte S, i już masz grupę, a na pewno w między czasie jeszcze ktoś dojdzie. Ustal, że spotykacie się np. 22 lub 29 września o godz. 13-14 na dworcu w Rzeszowie i stamtąd podejdziecie najwyżej do najbliższego lokalu. Myślę, że Rzeszów jest w większości lokali dostosowany. Spróbuj też na randkach poszukać ludzi stamtąd i dać im znać.

Uda Ci się!! :)

 

Anetko, wiem,  że "procedura" prosta ;)  tylko gorzej z zapalem u niektorych, jak to się mowi ..."cisza w eterze" ;)


Użytkownik amber47 edytował ten post 28 sierpień 2013 - 19:06

  • 0

#50 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 20:48

[ Anetko, wiem,  że "procedura" prosta   tylko gorzej z zapalem u niektorych, jak to się mowi ..."cisza w eterze" [/quote]

3882a_wytrwalosc.jpg


  • 1

#51 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 sierpień 2013 - 21:56

Idąc za ciosem,  to jedynie krótka piłka. Amber, jeśli liczysz na ilość, dla samego faktu jej wystąpienia to zostań w domu. Jednak, jeśli liczysz na jakość to masz szansę spotkać wyjątkowe osoby i naprawdę miło spędzić dzień. Wybór i decyzja należy tylko do Ciebie :) Powodzenia!


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#52 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 29 sierpień 2013 - 14:26

Idąc za ciosem,  to jedynie krótka piłka. Amber, jeśli liczysz na ilość, dla samego faktu jej wystąpienia to zostań w domu. Jednak, jeśli liczysz na jakość to masz szansę spotkać wyjątkowe osoby i naprawdę miło spędzić dzień. Wybór i decyzja należy tylko do Ciebie :) Powodzenia!

 Mileno, to nie chodzi o ilosc ale o fakt, że nie ma zainteresowania takim spotkaniem, chcialam aby spotkali się "iponkowie " z naszego terenu, Podkarpacia, byśmy stworzyli fajną grupę by móc częściej się spotykać ale jak widac frekwencja ku temu niemal zerowa.

Owszem byli chętni ale z tego co widzę to rozmyślili sie bardzo szybko, no , pomijając Lucynkę :) .

Nie chcę na siłę zachęcać, dlatego jednak rezygnuje z organizacji takiego spotkania.

Może w przyszłości komu innemu uda się coś tu na tych terenach zorganizować . :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 29 sierpień 2013 - 14:32

  • 0

#53 krzysiek76

krzysiek76

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 16:17

Kiedy juz przeczytałem wasze zdania na temat jednodniowym spotkaniu w rzeszowie to najbardziej zgadzam z "fajnaania " i "aniołek".A moim zdaniem to jak się coś zaczeło to trzeba dokończyć,a nie rezygnować,nawet jeśli na spotkanie przyszła by jedna osoba,to i tak warto sie dla niej poświęcić.A i ja byłbyłm chętny takim spotkaniem.Nie ma się co zastanawiać czy warto tylko organizować nawet jeśli byłoby dwie,trzy,cztery osoby a mam przekonanie że pięć osób będzie.


  • 1

#54 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:15

Witam wszystkich..ja tez nie wycofuje sie z takiego spotkania w Rzeszowie.Podejrzewam,ze wiekszosc jesli sie pisze,to przyjedzie na dworzec w Rzeszowie PKP czy tez PKS,oba zreszta obok siebie.A z dworca super droga bez zadnych schodów,swiateł i innych przeszkód do nowej Galerii Rzeszów,gdzie jest fajna kawiarnia z tarasem.Nie ma tez tam zadnych barier dla ON,wiec kazdy sobie swietnie poradzi.Jesli dojdzie do spotkania,to moge podejsc do kawiarni i spytac czy trzeba ewentualnie rezerwowac kilka stolików,zeby posiedziec razem...Wiec do dzieła,zamiast sie załamywac...


  • 1

#55 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:38

Wiec do dzieła,zamiast sie załamywac...

 

Taka postawa mi się podoba :) Brawo :) Pozostaję mi tylko życzyć Wam wszystkim powodzenia i powtórzyć się za Kolegą ..., więc do dzieła ;) :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 07 wrzesień 2013 - 11:40

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#56 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 16:52

Witam,,nawiazujac do wyboru miejsca w Rzeszowie na spotkanie przy kawie tudziez piwku i zagryzajac koreczkiem lub inna pizza,proponuje <z dwóch poprzednich propozycji>Galerie Rzeszów.A to moze dlatego,ze pozostale knajpeczki w centrum miasta,połozone w rynku,są w wiekszej odległosci od dworcow niz własnie Galeria.A ta-dosłownie 5 minut spacerkiem z dworca PKP czy PKS<obydwa koło siebie>szerokim chodnikiem,bez zadnych barier architektonicznych dla ON.A i przy Galerii sporo miejsca na parkowanie samochodu,jesli ktos przyjedzie.

http://galeria-rzeszow.pl/galeria.html

Tu jest link do podgladu ogólnego tej Galerii.A jesli chodzi o miejsce w srodku aby posiedziec i cos skonsumowac,to sa tyutaj takie knajpki jak:

Dominium Pizza,,,COSTA by coffeeheaven,,,,Kazar,,McCafe,,-na poziomie zero 0

Grand Kebab,,Grycan,,KFC,,McDonald's,,Padrini - Restauracja Włoska,,Sphinx,,THU DO - Kuchnia Wietnamska,,na poziomie +1

 

http://galeria-rzesz..._lokal,143.html

 

Restauracja ORANŻERIA--na poziomie +2

 

http://restauracjaoranzeria.com.pl/

 

W Galerii równiez nie ma barier ,które by utrudniały mozliwosc poruszania sie osób ON,sa windy,toalety przystosowane..

Mysle ze to dobry wybór.Jesli jest potrzeba,to moge jeszcze sprawdzic ceny podstawowych typowych potraw i spytac czy jest koniecznosc rezerwacji miejsc,w razie przyjazdy wiekszej ilosci osób..Jesli jeszcze jakies pytania,to spróbuje odpowiedziec...


  • 0

#57 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 01 październik 2013 - 09:51

Witam..i Amber47 jakos zrezygnowała,a moglo byc miło i sympatycznie przy spotkaniu.Tym bardziej,ze juz ogladałem lokal i było tam ok.....Moze nastepnym razem sie uda....


  • 0

#58 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 01 październik 2013 - 14:11

Witam..i Amber47 jakos zrezygnowała,a moglo byc miło i sympatycznie przy spotkaniu.Tym bardziej,ze juz ogladałem lokal i było tam ok.....Moze nastepnym razem sie uda...

 

Owszem mogło być bardzo  miło ,

Skoro zobowiązałeś się do poszukania odpowiedniego lokalu na spotkanie to czemu  zlekceważyleś  wiadomość, którą pisałam do Ciebie z zapytaniem w tej sprawie. Tak ciężko było odpowiedzieć?

Minął wrzesień, teraz mi nie pasuje pora na spotkania. Odzywasz się po niewczasie jakbyś "z nieba spadł"

i masz do mnie pretensje.Tak samo z innymi, którzy zaoferowali pomoc /gdyż nie mieszkam w Rzeszowie i nie znam miasta/ ...i nastała cisza. :s

  Następnego razu nie będzie, przynajmniej nie z mojej inicjatywy,  nie mam zamiaru proponować nic więcej skoro mam do czynienia z niesłownymi ludżmi. Jeśli będę chciała się spotkać z miłymi, znanymi i nieznanymi mi osobami, pojadę gdzieś na zlot.


Użytkownik amber47 edytował ten post 01 październik 2013 - 21:32

  • -1

#59 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 02 październik 2013 - 11:17

Owszem mogło być bardzo miło , Skoro zobowiązałeś się do poszukania odpowiedniego lokalu na spotkanie to czemu zlekceważyleś wiadomość, którą pisałam do Ciebie z zapytaniem w tej sprawie. Tak ciężko było odpowiedzieć?

 

Hmmmm.przeciez Ci odpisalem na maila,odnosnie zapytania a to samo wkleiłem tutaj na ogólnym forum.Zobacz date--Napisano 13 September 2013 - 18:52..Mysle ze to wystarczajaca odpowiedz,po której nikt nie odpisał czy nawet zobaczył linki kawiarni..


  • 0

#60 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 02 październik 2013 - 12:33

Wiecie, co czytam ten wątek od samego początku, bo byłam z(a) Wami, kibicowałam Wam i trzymałam kciuki całą sobą. Wiele ludzi się w to "wciągnęło", bo tak naprawdę wszyscy potrzebujemy takich spotkań, czyli oderwania się od codziennej rzeczywistości i spędzenia choć kilku godzin w miłym towarzystwie. Teraz powoli robi się z tego kwas - wytykanie tego i owego, obrona, czy szukanie winnych. Nie wyszło i już, organizatorka się poddała. Na tym chyba można i powinno się zakończyć. Dalsza dyskusja do niczego tak naprawdę nie prowadzi, a pozostawia jedynie niesmak. Przykro bardzo ... :( :( :(


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 02 październik 2013 - 16:00

  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spotkania, zloty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych