Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie na Podkarpaciu

spotkania zloty

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 15:13

Ja oczywiście też jestem chętna na takie spotkanko z Wami ale dopiero po połowie września :)


  • 1
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#22 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 16:16

  .

W milych pogaduchach przy piwku czy dobrej kawce  nawet korki nie straszne. Caly czas mysle o Rzeszowie ze wzgledu , że dla wszystkich chetnych, niezaleznie z ktorej strony Podkarpacia,  to raczej centrum. :)

 Może ktoś z iponkow zna jakis ciekawy lokalik, gdzies blisko dworca pks czy stacji kolejowej, bo nie wszyscy jestesmy zmotoryzowani. :)

 

Kto chętny na spotkanie w Rzeszowie, proszę pisać na priv to bede dopisywać w pierwszym poście dot. spotkania, może to zachęci innych do odezwu. :)

jesli chodzi o centrum Rzeszowa,to najblizej jest nowo otwarta Galeria Rzeszów z lokalem kawiarnianym tez na tarasie jesli ładna pogoda,skad mozna podziwiac miasto.Ewentualnie kawiarnie w Rynku,tam stoja liczne "ogródki piwne" wiec nie ma problemów dla nikogo nawet z wózkiem,Jesli trzeba,to osobiscie sprawdze po pracy oba miejsca,które bardziej by były odpowiednie...


  • 0

#23 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 24 lipiec 2013 - 23:16

My jesteśmy mobilni wszędzie dotrzemy .Rozejrzymy się gdzie można by sie spotkac.Mam tylko nadzieję że termin nam będzie pasował :)Bo sierpień mamy trochę "ciasny" :)

 

tez  myślalam o pózniejszym terminie niż sierpień, np. wrzesień


  • 0

#24 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 24 lipiec 2013 - 23:19

jesli chodzi o centrum Rzeszowa,to najblizej jest nowo otwarta Galeria Rzeszów z lokalem kawiarnianym tez na tarasie jesli ładna pogoda,skad mozna podziwiac miasto.Ewentualnie kawiarnie w Rynku,tam stoja liczne "ogródki piwne" wiec nie ma problemów dla nikogo nawet z wózkiem,Jesli trzeba,to osobiscie sprawdze po pracy oba miejsca,które bardziej by były odpowiednie...

 

 oki Ryszardo :)   tylko pamiętaj , że do piwka wypadaloby też coś przekąsić w rozsądnej cenie ;)


Użytkownik amber47 edytował ten post 24 lipiec 2013 - 23:23

  • 0

#25 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 24 lipiec 2013 - 23:21

Ja oczywiście też jestem chętna na takie spotkanko z Wami ale dopiero po połowie września :)

 

 ja też uwazam Lucynko, że wrzesień bylby "oki" , teraz każdy ma jakies plany wakacyjne, urlopowe, wrzesien to taki bardziej lużny miesiąc. :)


  • 0

#26 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 24 lipiec 2013 - 23:28

My jesteśmy mobilni wszędzie dotrzemy .Rozejrzymy się gdzie można by sie spotkac.Mam tylko nadzieję że termin nam będzie pasował :)Bo sierpień mamy trochę "ciasny" :)

 

dziękuję Agnieszko :)

Mnie też pasowałoby  pożniej, np. wrzesień.


Użytkownik amber47 edytował ten post 25 lipiec 2013 - 21:06

  • 0

#27 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 14:18

Witam,,

 

 oki Ryszardo :)   tylko pamiętaj , że do piwka wypadaloby też coś przekąsić w rozsądnej cenie ;)

witam,,wiadomo ze piwo wzmaga apetyt..Bardzo rozsadne ceny sa w greckim sphinx na ul,Kosciuszki a i klimat super.Odległosc od dworca tez niedaleka,ok.5 minut spacerkiem,A w srodku stoli na parterze i na antresoli,wiec doł nie sprawi problemów.Ale moge spokojnie porównac wszedzie ceny zakasek i przekasek.w kilku miejscach i podam tutaj kilka przykładowych...Pozdrówka...Dla mnie termin kazdy odpowiedni,jako ze w Rzeszowie moge sie czuc za "gospodarza" haaah..


  • 1

#28 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 25 lipiec 2013 - 15:16

Witam,,

 

witam,,wiadomo ze piwo wzmaga apetyt..Bardzo rozsadne ceny sa w greckim sphinx na ul,Kosciuszki a i klimat super.Odległosc od dworca tez niedaleka,ok.5 minut spacerkiem,A w srodku stoli na parterze i na antresoli,wiec doł nie sprawi problemów.Ale moge spokojnie porównac wszedzie ceny zakasek i przekasek.w kilku miejscach i podam tutaj kilka przykładowych...Pozdrówka...Dla mnie termin kazdy odpowiedni,jako ze w Rzeszowie moge sie czuc za "gospodarza" haaah..

 

 To super, cieszę się , że chcesz być pomocny w organizacji, ...chwali się to :)   w grę raczej wchodzi wrzesień, bo są osoby , które we wrześniu właśnie, chętnie by uczestniczyły. Pozdrawiam :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 25 lipiec 2013 - 18:20

  • 0

#29 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 26 lipiec 2013 - 21:14

Fajnie, ze wrzesień, bo mi się też sierpień zorganizował jakoś inaczej niż planowałam. Ale wrzesień ok, będe miała z kim uczcić urodziny... teraz to już się ma non stop 18-ste:)


  • 2

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#30 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 26 lipiec 2013 - 21:46

Fajnie, ze wrzesień, bo mi się też sierpień zorganizował jakoś inaczej niż planowałam. Ale wrzesień ok, będe miała z kim uczcić urodziny... teraz to już się ma non stop 18-ste:)

 

kolejna osoba chętna na spotkanko we wrześniu, już nas więcej, świetnie :)


  • 0

#31 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 10:47

Fajnie, ze wrzesień, bo mi się też sierpień zorganizował jakoś inaczej niż planowałam. Ale wrzesień ok, będe miała z kim uczcić urodziny... teraz to już się ma non stop 18-ste:)

nooooo to musimy chyba torta zamówic?w Rzeszowie jest jedna dobra cukiernia.Bulanda....Tylko co ze swieczkami haa..wystarczy jedna????


  • 0

#32 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 27 lipiec 2013 - 12:20

nooooo to musimy chyba torta zamówic?w Rzeszowie jest jedna dobra cukiernia.Bulanda....Tylko co ze swieczkami haa..wystarczy jedna????

 

Ryszardo, ...kobieta ma zawsze 18 lat!!!! bez względu na wiek ;)


  • 0

#33 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 27 lipiec 2013 - 18:24

Ryszardo, ...kobieta ma zawsze 18 lat!!!! bez względu na wiek ;)

No właśnie. Darujmy sobie świeczki. Najważniejsze, żeby było z kim świętować. A przy czym to już..małe piwo:)


  • 1

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#34 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 28 lipiec 2013 - 00:51

No właśnie. Darujmy sobie świeczki. Najważniejsze, żeby było z kim świętować. A przy czym to już..małe piwo:)

 

super postawa :)


  • 0

#35 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:51

Jak we wrześniu coś zorgnizujecie to i ja do Was wpadnę, bo wybieram się do Mielca, więc z chęcią zahaczę o Rzeszów :) Beatko, będziemy w kontakcie na fb ;)


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 04 sierpień 2013 - 11:52

  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#36 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 04 sierpień 2013 - 13:30

Jak we wrześniu coś zorgnizujecie to i ja do Was wpadnę, bo wybieram się do Mielca, więc z chęcią zahaczę o Rzeszów :) Beatko, będziemy w kontakcie na fb ;)

   super....fajnie byłby sie spotkać i poznać w realu :)


  • 1

#37 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 05 sierpień 2013 - 12:59

Czy na Podkarpaciu lub okolicach nie ma " Iponków "?  :s  Obudzić się proszę dzwonek.gif


Użytkownik amber47 edytował ten post 05 sierpień 2013 - 22:58

  • 0

#38 Gość_lucja8112_*

Gość_lucja8112_*
  • Gość

Napisano 18 sierpień 2013 - 19:21

no to jak z tym zlotem w ... Rzeszowie ? , możliwe że bym się pojawiła w końcu mam tylko

pół godz. jazdy autkiem  :D


  • 0

#39 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:54

To nie zlot,  jeśli już to 1 dniowe spotkanie towarzyskie oczywiscie jesli  będzie wiecej chętnych.

Napewno w rachubę :)  wchodzi wrzesień, 2 połowa , miejsce jeszcze do ustalenia


  • 0

#40 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:25

Wobec znikomego zainteresowania spotkaniem w Rzeszowie rezygnuję z organizacji tego spotkania. Zainteresowanie jest, owszem, ale zlotem w Bieszczadach.

Wspominałam już o tym wcześniej, ja nie organizuję zlotów.

 

Cóż, szkoda, ludzie wolą siedzieć w swoich czterech ścianach zamiast  miło spędzić czas we wspólnym gronie, choćby te parę godzin a "wyciąganie na siłę", na spotkanie, mija się z celem.

Może uda mi się spotkać z niektórymi osobami na jakimś zlocie w przyszłości skoro tu blisko, we własnym gronie, nie mają ochoty lub śmiałości.

 

WOBEC POWYŻSZEGO POST UWAŻAM ZA NIEAKTUALNY.


Użytkownik amber47 edytował ten post 27 sierpień 2013 - 22:29

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spotkania, zloty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych