Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie na Podkarpaciu

spotkania zloty

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 20 lipiec 2013 - 12:25

Witam.  :)  Podążając wzorem  "iponków"  z Mazur  i Warmii, organizujących spotkania jednodniowe, byłoby dobrze zorganizować jakieś spotkanko również na Podkarpaciu, np. w Rzeszowie czy innym mieście.
Może macie jakieś  sugestie, pomysły, możliwości w ustaleniu jakiegoś ciekawego miejsca na spotkanie.   Byłoby milo poznać sie w realu, spotkać sie gdzieś, w jakimś lokalu, spędzić wspólnie czas przy  pizzy czy piwku, stworzyć grupę przyjaciół. je_pizze.gif piwko2.gif

Dziś prawie wszystkie lokale są, na ogół,  dostępne dla niepełnosprawnych.
 
Zapraszam do podsuwania pomysłów, co do organizacji i miejsca,  i zgłaszania się, tu, na forum, chętnych na takie spotkanie, :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 11:01

  • 5

#2 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 21 lipiec 2013 - 20:02

Nie jestem z Podkarpacia, ale dojazd mam dobry, bezpośrednie busy. Nie znam dokładnie obiektów typu lokale ale  płaskim terenem ( czyli wygodnym w poruszaniu się) jest Rymanów. To tyle z obserwacji


  • 1

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#3 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 22 lipiec 2013 - 10:41

Nie jestem z Podkarpacia, ale dojazd mam dobry, bezpośrednie busy. Nie znam dokładnie obiektów typu lokale ale  płaskim terenem ( czyli wygodnym w poruszaniu się) jest Rymanów. To tyle z obserwacji

 

oczywiście, mile widziane byłyby również osoby spoza podkarpackiego :) , kochani wychodżcie z domowych zaciszy ;),


Użytkownik amber47 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 10:42

  • 1

#4 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 16:05

oczywiście, mile widziane byłyby również osoby spoza podkarpackiego :) , kochani wychodżcie z domowych zaciszy ;),

Witam..Jestem za spotkaniem osób własnie tez woj.Podkarpackim.Nie tylko Rymanów ma przygotowanie dla osób na wózkach,bo to dzis juz normalny wymóg wiekszosci lokali.Jesli wybierzecie miejsce,jestem w stanie ewentualnie tez dołaczyc do pomocy i potem do zlotu...Pozdrawiam


  • 0

#5 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 17:35

Jeżeli termin będzie mi pasował to też się pojawię :)


  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 22 lipiec 2013 - 18:43

Szkoda, że Szczecin i okolice (...hmm..., inaczej się nie da ;) ...) są tak daleko od Waszych okolic  :P ;) :) Pozostaje obejść się "smakiem" ;)

 

P.S. Przy okazji @amber47 ładne zdjęcie profilowe  :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 22 lipiec 2013 - 18:47

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#7 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 19:28

Szkoda, że Szczecin i okolice (...hmm..., inaczej się nie da ;) ...) są tak daleko od Waszych okolic  :P ;) :) Pozostaje obejść się "smakiem" ;)

Alez Aniołku..ze Szczecina masz dobre połaczenie do Rzeszowa,A jesli jeszcze nie zawitałas w Nasze strony,to musisz koniecznie przyjechac..Bo Bieszczady sa piekne o kazdej porze roku,a morze tylko latem,,,A naprawde jest co tutaj podziwiac i zwiedzac..Pozdrawiam...

Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 22 lipiec 2013 - 21:16

  • 0

#8 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:00

Witam..Jestem za spotkaniem osób własnie tez woj.Podkarpackim.Nie tylko Rymanów ma przygotowanie dla osób na wózkach,bo to dzis juz normalny wymóg wiekszosci lokali.Jesli wybierzecie miejsce,jestem w stanie ewentualnie tez dołaczyc do pomocy i potem do zlotu...Pozdrawiam

 

 No,  już są jacyś chętni, super :)

Kochani zglaszajcie się , może znacie jakiś fajny, przytulny lokalik gdzie można będzie milo pogawedzić. Obstawialam jako miejsce Rzeszow, bo to tak w centrum Podkarpacia, dla ulatwienia.


Użytkownik amber47 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 21:11

  • 0

#9 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:02

Szkoda, że Szczecin i okolice (...hmm..., inaczej się nie da ;) ...) są tak daleko od Waszych okolic  :P ;) :) Pozostaje obejść się "smakiem" ;)

 

P.S. Przy okazji @amber47 ładne zdjęcie profilowe  :)

 

dziękuję Milenko . :)

 

Szkoda, że dzielą nas takie odleglosci. Cudownie byloby spotkac taką pozytywną osobę :) , jaką jesteś.


Użytkownik amber47 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 21:18

  • 1

#10 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:07

Witam..Jestem za spotkaniem osób własnie tez woj.Podkarpackim.Nie tylko Rymanów ma przygotowanie dla osób na wózkach,bo to dzis juz normalny wymóg wiekszosci lokali.Jesli wybierzecie miejsce,jestem w stanie ewentualnie tez dołaczyc do pomocy i potem do zlotu...Pozdrawiam

 

Ryszardo, a Ty znasz Rzeszow pewnie jak wlasną kieszeń ;)   ....podpowiedz coś :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 21:12

  • 0

#11 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:23

Alez Aniołku..ze Szczecina masz dobre połaczenie do Rzeszowa,A jesli jeszcze nie zawitałas w Nasze strony,to musisz koniecznie przyjechac..Bo Bieszczady sa piekne o kazdej porze roku,a morze tylko latem,,,A naprawde jest co tutaj podziwiac i zwiedzac..Pozdrawiam...

 

zgadzam sie, nasze strony są piękne :) ale Podkarpacie to nie tylko Bieszczady.


Użytkownik amber47 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 21:27

  • 0

#12 izabelabieszczady

izabelabieszczady

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:29

Witam serdecznie :)

Ja pochodzę również z woj. podkarpackiego :) Fajnie było by zorganizować takie spotkanie np. w Rymanowie, Iwoniczu - Zdroju, Polańczyku, Myczkowce w Ośrodku Caritas . Jestem osoba niiepełnosprawną choruję na dziecięce porażenie mózgowe. Interesuję się muzyką i sztuką . Moją pasją jest śpiew :)

Mieszkam w Bieszczadach w Lesku zapraszam w nasze piękne okolice!


Użytkownik izabelabieszczady edytował ten post 22 lipiec 2013 - 21:33

  • 0

#13 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:29

Ja się piszę mimo że mam daleko bo z lubelskiego, ale bezpośredni autobus z miasta mam. Tylko nie znam Rzeszowa to poproszę miejscową osobę o nawigację co jak i gdzie. Byłoby to moje pierwsze "realne" spotkanie z Iponkami:)


  • 2

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#14 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:12

Witam ponownie..Co do pytania amber47,to mieszkam na przedmiesciu Rzeszowa.Wiec miasto znam dokładnie i wiekszosc lokali.Ale przyłaczyłbym sie tutaj do podpowiedzi izabelabieszczady.Jako ze pobyt w centrum miasta Rzeszowa moze byc uciazliwy,jako ze od południa do godz.17..miasto bywa czesto zakorkowane.A własnie w bieszczadach mozna spokojnie sie spotkac i odetchnac swiezym powietrzem.Nie mówiac o tym,ze takie powietrze sprzyja równiez smakowaniu np. piwa...Do tego jesli by sie chciało poszukac noclegów dla chetnych,to w tych bieszczadzkich terenach sporo taniej agroturystyki.A co do Marty S.to jesli bedziesz chetna na zlot,to jak przyjedziesz do Rzeszowa,to ja moge Cie odebrac samochodem z dworca..Chyba ze tez bedziesz samochodem...

 
  • 0

#15 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 23 lipiec 2013 - 19:48

ja jestem niezmotoryzowana, bo mam strida jak kret i nie mogę mieć prawka. Także jeśli zapadną ustalenia gdzie i kiedy, to się chętnie zgłoszę. Dzięki z góry:)


  • 1

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#16 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 23 lipiec 2013 - 21:02

 

Witam ponownie..Co do pytania amber47,to mieszkam na przedmiesciu Rzeszowa.Wiec miasto znam dokładnie i wiekszosc lokali.Ale przyłaczyłbym sie tutaj do podpowiedzi izabelabieszczady.Jako ze pobyt w centrum miasta Rzeszowa moze byc uciazliwy,jako ze od południa do godz.17..miasto bywa czesto zakorkowane.A własnie w bieszczadach mozna spokojnie sie spotkac i odetchnac swiezym powietrzem.Nie mówiac o tym,ze takie powietrze sprzyja równiez smakowaniu np. piwa...Do tego jesli by sie chciało poszukac noclegów dla chetnych,to w tych bieszczadzkich terenach sporo taniej agroturystyki.A co do Marty S.to jesli bedziesz chetna na zlot,to jak przyjedziesz do Rzeszowa,to ja moge Cie odebrac samochodem z dworca..Chyba ze tez bedziesz samochodem...

 

 

   Ryszardo, bez przesady, to chodzi o spotkanie towarzyskie a nie dluzszy pobyt z noclegiem,  Na pewno wchodzi w rachubę tylko sobota a więc dzien , zazwyczaj, wolny od pracy ,

a korki sa wszedzie .... na ulicy nie myslimy leżakować :hehe: .

W milych pogaduchach przy piwku czy dobrej kawce  nawet korki nie straszne. Caly czas mysle o Rzeszowie ze wzgledu , że dla wszystkich chetnych, niezaleznie z ktorej strony Podkarpacia,  to raczej centrum. :)

 Może ktoś z iponkow zna jakis ciekawy lokalik, gdzies blisko dworca pks czy stacji kolejowej, bo nie wszyscy jestesmy zmotoryzowani. :)

 

Kto chętny na spotkanie w Rzeszowie, proszę pisać na priv to bede dopisywać w pierwszym poście dot. spotkania, może to zachęci innych do odezwu. :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 23 lipiec 2013 - 21:31

  • 0

#17 bajeczka79

bajeczka79

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • Skąd:Podkarpacie ;)

Napisano 24 lipiec 2013 - 12:42

Lucynko jak Ty się zjawisz ( a może nie tylko Ty ;) ) to My jesteśmy oboje :) Ale zarzuciłaś przynętę :D


  • 0

Szczęście to piórko na dłoni...zjawia sie kiedy za nim nie gonisz:)


#18 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:12

Lucynko jak Ty się zjawisz ( a może nie tylko Ty ;) ) to My jesteśmy oboje :) Ale zarzuciłaś przynętę :D

 

ciesze sie Agnieszko , że bylibyście też chętni :)    hmmm...może Wojtek "rzuci" mi  jakąs propozycję,  co do jakiegoś miejsca w Rzeszowie, zna miasto bardziej niż ja :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 24 lipiec 2013 - 23:12

  • 0

#19 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:43

Szanowni "iponkowie"  :)   proszę nie  pytać mnie i nie podsuwać  sugestii dotyczących  organizacji zlotu w Bieszczadach !!!

 

Informuję: po pierwsze, co najważniejsze,  - nie mam uprawnień do organizacji zlotów, po drugie -  nie mam również możliwości zorganizowania takiego zlotu.

 

Wystąpiłam jedynie z propozycją , jednodniowego,  towarzyskiego spotkania w miłej, kameralnej atmosferze w jakimś lokalu w Rzeszowie, choć niekoniecznie, ale raczej w centralnej części Podkarpacia. :) Miło by było spotkać znajome twarze jak również poznać nowe osoby z naszego "iponkowego" grona. :)
 

Zapytania , co do organizowania, w przyszłości,  zlotów w Bieszczadach, czy wogóle na terenie Polski południowo-wschodniej,  proszę kierować do  Adminów portalu Ipon,

Są to osoby kompetentne do organizowania spotkań  typu zloty, i wszelkich informacji na ten temat.

Ja jestem jedynie tylko użytkowniczką tego portalu. :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 24 lipiec 2013 - 23:14

  • 1

#20 bajeczka79

bajeczka79

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • Skąd:Podkarpacie ;)

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:44

My jesteśmy mobilni wszędzie dotrzemy .Rozejrzymy się gdzie można by sie spotkac.Mam tylko nadzieję że termin nam będzie pasował :)Bo sierpień mamy trochę "ciasny" :)


  • 0

Szczęście to piórko na dłoni...zjawia sie kiedy za nim nie gonisz:)




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spotkania, zloty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych