Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie na Podkarpaciu

spotkania zloty

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#61 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 02 październik 2013 - 15:04

Wiecie, co czytam ten wątek od samego początku, bo byłam z(a) Wami, kibicowałam Wam i trzymałam kciuki całą sobą. Wiele ludzi się w to "wciągnęło", bo tak naprawdę wszyscy potrzebujemy takich spotkań, czyli oderwania się od codziennej rzeczywistości i spędzenia choć kilku godzin w miłym towarzystwie. Teraz powoli robi się z tego kwas - wytykanie tego i owego, obrona, czy szukanie winnych. Nie wyszło i już, organizatorka się poddała. Na tym chyba można i powinno się zakończyć. Dalsza dyskusja do niczego tak naprawdę nie prowadzi, a pozostawia jedynie niesmak. Przykro bardzo ... :( :( :(

Zgadzam się Milenko z Tobą, masz rację.  Ja już dawno, w którymś poście, zdecydowałam, że ze swej strony, zamykam temat spotkania .

Ryszardo niepotrzebnie go kontynuuje. Jeśli chce spotkania, proszę bardzo, niech organizuje ale niech nie łączy do tego mojej osoby jeśli zdecydowałam inaczej. Tak będzie najlepiej.

Forumowiczów  przepraszam  za "wałkowanie " tego tematu, nie zawsze z mojej winy.

Hmmmm.przeciez Ci odpisalem na maila,odnosnie zapytania a to samo wkleiłem tutaj na ogólnym forum.Zobacz date--Napisano 13 September 2013 - 18:52..Mysle ze to wystarczajaca odpowiedz,po której nikt nie odpisał czy nawet zobaczył linki kawiarni..

Ryszardo, przykro mi ale żadnego maila od Ciebie nie dostałam. Gdyby tak było to z pewnością nie byłoby tu mojego wczorajszego wpisu.


Użytkownik amber47 edytował ten post 02 październik 2013 - 17:36

  • -1

#62 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 04 październik 2013 - 12:52

Owszem mogło być bardzo  miło , Skoro zobowiązałeś się do poszukania odpowiedniego lokalu na spotkanie to czemu  zlekceważyleś  wiadomość, którą pisałam do Ciebie z zapytaniem w tej sprawie. Tak ciężko było odpowiedzieć? Minął wrzesień, teraz mi nie pasuje pora na spotkania. Odzywasz się po niewczasie jakbyś "z nieba spadł" i masz do mnie pretensje.Tak samo z innymi, którzy zaoferowali pomoc /gdyż nie mieszkam w Rzeszowie i nie znam miasta/ ...i nastała cisza.   Następnego razu nie będzie, przynajmniej nie z mojej inicjatywy,  nie mam zamiaru proponować nic więcej skoro mam do czynienia z niesłownymi ludżmi. Jeśli będę chciała się spotkać z miłymi, znanymi i nieznanymi mi osobami, pojadę gdzieś na zlot.

 

Foch i obraza majestatu bo coś nie poszło po myśli amber. Ja też uważam, że można było to zorganizować dla kameralnego grona, ale jak ktoś liczy na tłumy i flesze to niestety czasem może się przeliczyć.

Ja wiem, że jak ktoś organizuje zlot czy spotkanie to sam wybiera miejsce. Jedzie, sprawdza, zamawia miejsca a nie liczy na osoby trzecie i jeszcze strzela focha z przytupem, obraża ludzi (że niesłowni itd.) to trzeba mieć tupet. 


  • 3

#63 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 04 październik 2013 - 15:20

Foch i obraza majestatu bo coś nie poszło po myśli amber. Ja też uważam, że można było to zorganizować dla kameralnego grona, ale jak ktoś liczy na tłumy i flesze to niestety czasem może się przeliczyć.

Ja wiem, że jak ktoś organizuje zlot czy spotkanie to sam wybiera miejsce. Jedzie, sprawdza, zamawia miejsca a nie liczy na osoby trzecie i jeszcze strzela focha z przytupem, obraża ludzi (że niesłowni itd.) to trzeba mieć tupet. 

 

Poczytaj dokladnie cały wątek tego tematu, od samego początku pisałam, że nie mieszkam w Rzeszowie i właśnie dlatego prosiłam o pomoc w tej sprawie,  a dotyczylo  to  tylko  m-ca września.

 

Swoje prywatne animozje i nienawiść do mnie zachowaj dla siebie /wiemy o co chodzi/ a nie dalej "wleczesz" ten wątek na Forum, a potem cały  gar pretensji wylewa się na mnie . Powtarzam jeszcze raz, ja temat zamknęłam dawno.

 

Proszę Moderatora o zamknięcie tego wątku.


Użytkownik amber47 edytował ten post 04 październik 2013 - 15:23

  • 2

#64 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 04 październik 2013 - 15:53

Aaaa to teraz nie mogę napisać swojego zdania na temat Twoich postów jeśli jest ono negatywne, bo stwierdzisz, że chodzi tylko o prywatne animozje? Nie bądź śmieszna :). Mam prawo napisać w każdym wątku nawet w tym, w którym udzielasz się Ty. Wyobraź sobie ale teraz się skup...już? Wyobraź sobe, że nie jesteś  pępkiem mojego świata i nie mam misji dowalenia Ci na forum. Masz jakąś manię prześladowczą czy co? Pierwszy raz wypowiedziałam się w Twoim wątku o Twojej osobie a Ty robisz jakieś sceny. Ogarnij się kobieto :) i przyjmij chociaż raz krytykę godnie.

Cały wątek przeczytałam i wyciągnęłam taki, a nie inny wniosek. Jeśli nie pochodzisz z Rzeszowa to zrób spotkanie w mieście, w którym mieszkasz i będzie po sprawie, a nie podajesz temat, zwalasz robotę na innych i jeszcze masz jakieś gorzkie żale.

Nienawiść to wielkie słowo i wybacz, ale nie wzbudzasz we mnie aż takich emocji...w ogóle żanych nie zbudzasz, bo Cie nie znam :).


Użytkownik Lilith edytował ten post 04 październik 2013 - 15:55

  • -2

#65 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 październik 2013 - 17:52

Proszę Moderatora o zamknięcie tego wątku.

 

W takim razie zamykam wątek na prośbę jego autorki.


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spotkania, zloty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych