Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Mazurski Zlot Ipon - czerwiec 2013

zlot mazury weekend majowy podlasie mazury zlot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
239 odpowiedzi w tym temacie

#221 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 czerwiec 2013 - 19:57

Tak a po imprezkach robiły sobie transfuzje krwi żeby uzupełnić to co wypiły komary
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#222 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 19:59

dzieki za fajne towarzystwo w domku 11 w którym byłam,

 

Nooo!!!  Najlepsze na świecie! Dzięki Wam jeszcze raz za wszystko :D  


  • 1

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#223 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:46

fotki w galerii oglądnięte :)  , tylko nie wiem czemu takie smutne miny większość ma? :dodgy:


  • 0

#224 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 21:28

Amber47, to nie smutek, to przemęczenie rehabilitacją i zdrowym trybem życia . Zdjęcia były robione rano, co mówi samo za siebie, a te wieczorne to zbyt wczesnym wieczorem, gdy nie byliśmy jeszcze w pełni zrelaksowani. Może będą jeszcze inne, na których tryskamy humorem, bo takich też było zrobionych mnóstwo.  :D  :D  :D


  • 1

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#225 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 11 czerwiec 2013 - 21:32

Amber47, to nie smutek, to przemęczenie rehabilitacją i zdrowym trybem życia . Zdjęcia były robione rano, co mówi samo za siebie, a te wieczorne to zbyt wczesnym wieczorem, gdy nie byliśmy jeszcze w pełni zrelaksowani. Może będą jeszcze inne, na których tryskamy humorem, bo takich też było zrobionych mnóstwo.  :D  :D  :D

 

mam nadzieje, że takie zobaczę jeszcze :)


  • 0

#226 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 22:33

Amber, Beatko trzeba być na zlocie, a nie oceniać miny ludzi na zdjęciach robionych z nienacka... Te pozowane też będą... spokojnie... ;) Część z nich widziałam... uch... strach się bać, jak fotografowie umieszczą w galerii... :P

 

T0 był nasz pierwszy zlot organizowany przeze mnie, Jaskółkę i Adama.. debiut.. czyli.. hmm... co złego to nie My :P

Ze swojej strony dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za obecność na zlocie, Wasze poczucie humoru.. energię wieczorami i w nocy.. i na rowerach.. kajakach.. itd... :) Graziu dziękuję za niesamowite poczucie humoru, dobrą energię... a pamiątka od Ciebie jest na nadgarstku ;) Hej Górale hej ! ... oscypki... korbacze... mmm, pycha.. kapciuchy góralskie fajniutkie... ślicznie dziękujemy  :) Staszku, wracając do rozmowy podczas trasy na dworzec - Białystok czeka na Ciebie.. :P Cieszę się, że poznałam nowych Iponków - mam nadzieję, że Wam się podobało... No, to powiedziałam to, co mogłam powiedzieć głośno :P Pozostałym dziękuję sami wiecie dobrze za co... ;) Trzymajcie się i może... do następnego?

 

Życzę udanego zlotu na przełomie sierpnia/września, bawcie się dobrze!  ;)


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 12 czerwiec 2013 - 06:47

  • 3
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#227 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 22:52

Debiut.. ale.. jakże udany  :D aż żal że.. tak krótki :)


  • 1
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#228 _grazia_

_grazia_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 12:30

Nie wiem jak wy, ja to się chyba w niedziele wybiorę na ten czerwony rower. Mi było wspaniale, więcej nic nie pamiętam, obiecuję poprawę. Dziękuje wam za włożony trud i zorganizowanie spotkania na końcu świata.


  • 1

#229 Piotrek7411

Piotrek7411

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:13

Nie wiem jak wy, ja to się chyba w niedziele wybiorę na ten czerwony rower. Mi było wspaniale, więcej nic nie pamiętam, obiecuję poprawę. Dziękuje wam za włożony trud i zorganizowanie spotkania na końcu świata.

e rowerki bomba pomysl może na cheban się nie zjaralem i większość drogi pokutowałem pedałując sam ale było warto


  • 0

#230 Piotrek7411

Piotrek7411

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:16

Nie wiem jak wy, ja to się chyba w niedziele wybiorę na ten czerwony rower. Mi było wspaniale, więcej nic nie pamiętam, obiecuję poprawę. Dziękuje wam za włożony trud i zorganizowanie spotkania na końcu świata.

hej


  • 0

#231 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:18

Grazia.. buu.. ja mam na taki wypad za daleko  :(  eh.. 


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#232 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 12 czerwiec 2013 - 14:12

Madziu dziękuję za wypowiedź w naszym imieniu, dołączamy się do niej z Adamem całym sercem.

Ja tylko dodam nieskromnie od siebie, że mimo mojego obitego kulfona i zjaranej słońcem gęby i mimo tych masakratycznych zdjęć na których jestem, a których wolałabym chyba nie zobaczyć, bawiliśmy się jak nigdy przedtem. To był dla mnie i dla Adama najlepszy zlot na jakim mieliśmy zaszczyt być.

Tak więc dziękujemy i do następnego!

Hej!


  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#233 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 12 czerwiec 2013 - 20:35

Ech... Po tym zlocie to najchętniej bym cofnął czas i pozaliczał te zloty i spotkania na których mnie nie było
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#234 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 12 czerwiec 2013 - 21:24

Amber, Beatko trzeba być na zlocie, a nie oceniać miny ludzi na zdjęciach robionych z nienacka... Te pozowane też będą... spokojnie... ;) Część z nich widziałam... uch... strach się bać, jak fotografowie umieszczą w galerii... :P

 

T0 był nasz pierwszy zlot organizowany przeze mnie, Jaskółkę i Adama.. debiut.. czyli.. hmm... co złego to nie My :P

Ze swojej strony dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za obecność na zlocie, Wasze poczucie humoru.. energię wieczorami i w nocy.. i na rowerach.. kajakach.. itd... :) Graziu dziękuję za niesamowite poczucie humoru, dobrą energię... a pamiątka od Ciebie jest na nadgarstku . Hej Górale hej ! ... oscypki... korbacze... mmm, pycha.. kapciuchy góralskie fajniutkie... ślicznie dziękujemy  :) Staszku, wracając do rozmowy podczas trasy na dworzec - Białystok czeka na Ciebie.. :P Cieszę się, że poznałam nowych Iponków - mam nadzieję, że Wam się podobało... No, to powiedziałam to, co mogłam powiedzieć głośno :P Pozostałym dziękuję sami wiecie dobrze za co... ;) Trzymajcie się i może... do następnego?

 

Życzę udanego zlotu na przełomie sierpnia/września, bawcie się dobrze!  ;)

 

Magdo - Mrowcio , ja przecxież żartowalam z tymi minami ,  to dla rownowagi  dajcie jeszcze foteczki z uśmiechem ;)


Użytkownik amber47 edytował ten post 12 czerwiec 2013 - 21:30

  • 0

#235 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 10:10

Kiciuś.. czasu nie cofniesz.. ale zawsze możesz być na tych.. które przed nami :)


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#236 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 13 czerwiec 2013 - 14:15

Kiciuś.. czasu nie cofniesz.. ale zawsze możesz być na tych.. które przed nami :)


a o to możesz być spokojna. Kiciuś jeszcze nie raz zamiauczy na zlocie
  • 1

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#237 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 czerwiec 2013 - 16:23

a o to możesz być spokojna. Kiciuś jeszcze nie raz zamiauczy na zlocie

 

Miauczenie to lepiej, jakbyś zostawił sobie na noc Kiciuś ... :P  :hehe:  W dzień będziesz miał o wiele innych atrakcji, jak to bywa na zlotach  :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 13 czerwiec 2013 - 16:24

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#238 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 13 czerwiec 2013 - 16:59

Miauczenie to lepiej, jakbyś zostawił sobie na noc Kiciuś ... :P  :hehe:  W dzień będziesz miał o wiele innych atrakcji, jak to bywa na zlotach  :)


to miauczenie to tylko taka przenośnia
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#239 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 09:31

Wszyscy (mam nadzieję!) dobrze sie bawili a wielu z nas dzięki Smerfusi, która zawsze była tam, gdzie ktoś potrzebował pomocy.

Dzięki Smerfusiu, że gdy potrzebowałam pomocy, byłaś i przy mnie !  :D  :heart:  :D


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#240 smerfusia

smerfusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • Skąd:Wielkopolska Jarocin

Napisano 24 czerwiec 2013 - 15:28

misshihi nie masz zaco dziekować ja zawsze pomagam innym w miare mojej możliwości,bo lubie pomagać,nie potrafie prześć obok :)


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot mazury, weekend majowy, podlasie, mazury, zlot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych