Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Mazurski Zlot Ipon - czerwiec 2013

zlot mazury weekend majowy podlasie mazury zlot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
239 odpowiedzi w tym temacie

#1 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 22:02

Lista zlotowiczów jest już zamknięta. Do zobaczenia w czerwcu!  :)

 

* * * 

Informujemy, że w związku z wycofaniem się przez ośrodek "Zatoka Kal" oferty miejsc noclegowych, miejsce Mazurskiego Zlotu Ipon zostaje przeniesione do innego ośrodka położonego niedaleko poprzedniego.
Podsumowując: koszt zlotu pozostaje bez zmian, termin pozostaje bez zmian (7-9 czerwiec), zmienia się jedynie miejscówka. 
 
Nowe miejce zlotu:
Ośrodek Wczasowy JAKUB

ul. Wczasowa 45

miejscowość: Kruklanki k/Giżycka

http://www.jakub-mazury.pl/

 

Ośrodek jest pięknie położony na stosunkowo wysokim brzegu jeziora Gołdopiwo w miejscowości Kruklanki w odległości ok. 10 km od Giżycka, w otulinie Puszczy Boreckiej między Giżyckiem, a Węgorzewem.

 

W związku ze zmianą ośrodka - wszystkie osoby, które wpłaciły za zlot prosimy o potwierdzenie do 5 maja 2013 swojej obecności pisząc e-mail na adres zlot@ipon.pl z nickiem i deklaracją "Uczestniczę w zlocie" lub "Rezygnuję ze zlotu". Osoby, które rezygnują ze zlotu, proszę o podanie numeru konta bankowego, na który ma zostać zwrócona należność. 

 

Pragniemy zaznaczyć, że domki w nowym ośrodku są lepiej wyposażone niż w poprzednim, lepiej dostosowane do osób niepełnosprawnych, na wyższym standardzie.

 

* * *

 

Koszt zlotu to jedyne 65 zł. Cena obejmuje 2 noclegi, ognisko z kiełbaskami.

W programie tańce hulanki i swawole! :D

 

Każdy zlotowicz musi we własnym zakresie zadbać o dojazd, wyżywienie oraz ubezpieczenie.

 

Zlotowicze zostaną zakwaterowani w funkcjonalnych 5 osobowych murowanych domkach letniskowych w pełni wyposażonych, aneks kuchenny tj. zlew, lodówka, czajnik, pełen węzeł sanitarny. Doba hotelowa zaczyna się od 15.00 a kończy o 11.00 dnia następnego.

 

Zdjęcia nowego ośrodka:

 

domek_3.jpg domek_nad_jeziorem_2.jpg

 

domek_wnetrze_2.jpg domek_wnetrze_1.jpg

 

Co zrobić, aby wziąć udział w zlocie?

1) Jedyną i ostateczną formą potwierdzenia rezerwacji miejsca jest wpłata na konto:

 

KONTO BANKOWE - ING Bank Śląski S.A.
Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
50-039 Wrocław, ul. Podwale 49/8
nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285

W tytule przelewu proszę wpisać „Zlot mazurski + swój Nick” (opcjonalnie dopisać + osoba tow.)

 

Informujemy że nie będzie możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy (zostaną one wpłacone na konto ośrodka) dlatego prosimy o przemyślane decyzje.

 

2) Należy wypełnić ankietę, która jest dostępna tutaj:

http://www.ipon.pl/s.../zgloszenie.php

 

WAŻNE! Jeśli wybieracie się na zlot z osobą towarzyszącą, to w ankiecie prosimy zaznaczyć informację dot. osoby towarzyszącej tj. wiek, płeć i o ile występuje rodzaj niepełnosprawności – to jaki? (osoba poruszająca się samodzielnie, osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, osoba poruszająca się przy pomocy kul itd.).

 

Uczestnicy zlotu są świadomi, że biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne) oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych „IPON” nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od Osób Cywilnych i Materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia, bez podawania przyczyn. Prosimy o dość szybkie decyzje, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

 

Pozostałe informacje:

Możliwość wynajęcia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, łodzie)

 

Na terenie ośrodka jest karczma. Niestety w sobotę będzie ona nieczynna, gdyż będzie tam wesele. W związku z tym planujemy z Jaskółką w tym czasie ognisko z kiełbaskami, grill na świeżym powietrzu - o ile dopisze nam pogoda :)

 

Istnieje możliwość przyjazdu już w czwartek. Wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 25 zł. Wówczas osoba przyjeżdżająca w czwartek, rozlicza się osobiście z ośrodkiem na miejscu (za ten jeden dzień).

 

WAŻNE! Osoby, które wybierają się na zlot PKP lub PKS oraz osoby zamierzające przyjechać w czwartek, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Magdą „Mrówcią”.

 

Prosimy nie dzwonić do ośrodka, a wszelkie pytania kierować do Nas: zlotmazurski@gmail.com

Aneta „Jaskółka” – GG: 4111557

Magda „mrowciaa” – GG: 41759222

 

Lista zlotowiczów: 

 

1 i 2. Jaskółka + os. tow. 

3 i 4. Mrowciaa + os. tow. 

5. Kovi30_81

6. Piotrek74

7. DjBuziak

8. Saw88

9. Endrjuxx

10. Gracham

11. Misshihi

12. os. tow. Oliego 

13. Nikkita

14. Robsonq

15. Smerfusia

16 i 17. Myszka30 + os. tow. 

18. Kicuś

19. Konrad31

20. Martita80

21. Oli

22, 23 i 24. Solana + 2 os. tow. 

25. Piotr1983

26. Cuba

27, 28, 29. Madzik795 + 2 os. tow.

30. Tomaszek

31. Tolek

32. os. tow. Madzik795

33. Pawelsowa22

34 i 35. Tifani + os. tow.

36. Punk

37. MW27

38. Tajek

39 i 40 Szczesciarz + os. tow. 

41. Gonzo

42. Dzony25

43. Nurek001

44, 45, 46, 47 Bar32 + 3 os. tow.

48. Edyta 1987

49. Grazia

50. os. tow. Explorateur

51. Bronco72

 

 

Lista zlotowiczów jest już zamknięta. Do zobaczenia w czerwcu! :)


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 25 maj 2013 - 17:04
Uzupełnienie listy.

  • 10

#2 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 18 marzec 2013 - 22:19

Ja bym była na 100 % i na pewno z 1 osobą towarzyszącą, a być może i z dwoma :D  

Podlasie jest piękne i na prawdę warto się tam wybrać - w końcu to Zielone Płuca Polski! :)


  • 2
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#3 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 18 marzec 2013 - 22:37

Ja się chętnie wybiorę sam
  • 1

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#4 Gość_robsonq_*

Gość_robsonq_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2013 - 07:37

Witam wsztstkich oczywiście że też się na to pisze :) pozdrawiam wszystkich  :) i do miłego zobaczenia


  • 2

#5 dzony25

dzony25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 10:46

Dzony25 i Nurek jesteśmy za


  • 2

#6 kosik

kosik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 11:29

Fajnie by było a na ile dni i kiedy


  • 0

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 19 marzec 2013 - 12:37

Również jestem chętna na weekend majowy :) Muszę tylko wiedzieć który to będzie weekend - najlepiej, gdyby to był pierwszy weekend (ten pewnie wszyscy będą mieć wolny), bo nie wiem czy w drugi nie będę pracować (zresztą dowiem się wszystkiego w przyszłym tygodniu)... - Dostałam pracę i zaczynam od poniedziałku  :lol: 

Muszę się z Wami spotkać - zobaczyć dawno niewidziane osoby i poznać nowe :)


  • 3
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 nikkita

nikkita

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 21:37

jestem na liscie jupi jej :P


  • 1

#9 nikkita

nikkita

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 21:38

no to jeszczedodam ze chetnie pojade na zlot majowy :D


  • 2

#10 ted1988

ted1988

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Tam gdzie słońce najwięcej świeci.

Napisano 20 marzec 2013 - 10:09

Witam serdecznie wszystkich użytkowników serwisu ipon.pl.

 

No i moja pora na pisanie, nie kiedy była mowa o zlocie w Województwie Warmińsko-Mazurskim a teraz jest Podlasie i to jeszcze Augustów. Raczej ja nie dojadę tam swoim rowerkiem tak daleko ale do Olsztyna bym dojechał tylko 90km mam. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.


  • -4

,, Co mogliśmy osiągnąć to już osiągnęliśmy, a co nie osiągniemy to już nie osiągniemy. ,, Takie życie jest przecież za krótkie aby cokolwiek byśmy mogli osiągnąć.


#11 Konrad31

Konrad31

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 21 marzec 2013 - 10:48

zgłaszam się wstępnie


  • 1

#12 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 marzec 2013 - 10:50

Jeśli to możliwe, to proszę o podanie miejscowości, bo chciałabym się zorientować, jak wygląda dojazd. Chciałabym wiedzieć, czy dam radę tam sama dojechać, żeby później nie zawracać Wam głowy, że jednak nie jadę...


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#13 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 22 marzec 2013 - 11:06

Witam! Po wpisach widzę, że szykuje się   niezła ekipa ... ;)  :)   1614.jpg


Użytkownik arti320 edytował ten post 22 marzec 2013 - 11:51

  • 0

#14 Gość_ccmaiyzk_*

Gość_ccmaiyzk_*
  • Gość

Napisano 22 marzec 2013 - 17:16

w ktory weekend majowy ?


  • 0

#15 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 24 marzec 2013 - 14:43

Kochane - Mrówciuuu & Jaskółko - kusicie, oj kusicie ;) Kurczę blade już sama nie wiem :P Pomyślę :)


  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#16 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 19:09

Szkoda że to aż pod Kaliningradem :) Daleko, no ale kuszące


  • 2

#17 laska11

laska11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 10:35

fajnie byłoby być na takim spotkaniu zlocie, tylko nie wiem czy będę, bo nie mam z kim, sama nie jestem samodzielna, jak znajdę kogoś kto mogłby pójść zemną, to napewno będę. Pozdrawiam wszystkich.
  • 0

#18 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 12:44

fajnie byłoby być na takim spotkaniu zlocie, tylko nie wiem czy będę, bo nie mam z kim, sama nie jestem samodzielna, jak znajdę kogoś kto mogłby pójść zemną, to napewno będę. Pozdrawiam wszystkich.

 

 Skąd jesteś? Przypadkiem nie z Podlasia? :)


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#19 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 21:10

Zlot majowy który organizowaliśmy, został odwołany z przyczyn niezależnych od nas.

Dlatego wyznaczyliśmy drugi termin, w czerwcu (na mazurach), a wszystkie informacje odnośnie tego zlotu znajdują się w pierwszym poście.


  • 2

Jacek "Verselle"


#20 kosik

kosik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 22:15

Witajcie Mamm pytanko czy ktos wybiera sie na ten zlot z okolic wrocąłwia bo  nie mam z kim jechać i jesli by można mogłabym się z kims zabrać było by fajnie. pozdrawiam i czekam na odzew


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot mazury, weekend majowy, podlasie, mazury, zlot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych