Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Objawienia, przepowiednie, nawiedzenia i inne tego typu zjawiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#81 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 09 wrzesień 2011 - 10:23

Waleska - widzę w Tobie "bratnią duszę". Ja też tak mam - często sprawdzają mi się sny, zwłaszcza jeśli nad czymś intensywnie myślę. Też wierzę, że coś lub Ktoś czuwa nade mną, ale wierzę również w moje relacje międzyludzkie, w tym sensie, by nikt przeze mnie nie płakał. Bardzo trudne jest wybaczenie krzywdy, jaką często ktoś mi wyrządzi, nawet słowem. Jednak pokonanie siebie w tym temacie daje mi duża satysfakcję i chyba procentuje toczeniem się moich spraw w obranym przeze mnie kierunku.
Sfera duchowa człowieka jest niezbadana i nigdy nie będzie, bo nikt do końca nie rozumie siebie, a cóż dopiero drugiego człowieka. Wszystko można zmanipulować.
  • 0

#82 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 wrzesień 2011 - 20:13

Co do tej dziewczyny niepełnosprawnej,to nie rozumiem tego obrzydzenia Lilith do niej. Czyli jak to powinno być? Niepełnosprawnych nie powinno się wpuszczać do studia katolickich mediów bo to pośmiewisko? Czy do wszystkich mediów zakaz wstępu? Skoro już założyła te kółka i zrzesza te dzieciaki to ma być wykluczona z powodu choroby? Za Wiki : " ....Jako dziewięciolatka założyła dla dzieci wyznania rzymskokatolickiego pierwsze Podwórkowe Kółko Różańcowe Dzieci, którego celem miało być wspólne spędzanie czasu na modlitwach z różańcem.....Strona internetowa Kółek podaje liczbę 136.500 członków w 30 krajach świata...Organizacja wspierana jest przez Radio Maryja i Telewizję Trwam". Czyli,jak by nie patrzeć zasłużona dla Kościoła,już od dziecka. myślę że każde szanujące się katolickie medium powinno choć czasem o niej wspomnieć,już nie mówię o wywiadach czy wizytach w studiu. Trudno tutaj doszukać się jakiejkolwiek komercji ze strony ojca dyrektora. Jeśli babcia wnuczkowi włączy radio gdy jest cotygodniowa audycja dla dzieci M.Buczek i sama posłucha to co,odrazu bierze rentę i goni z przekazem na pocztę wpłacać na konto radia? :hehe: Tylko dlatego że słyszy ten charakterystyczny głos tej dziewczyny? :D Lilith widzę że jej jedyną winą jest to że zrzesza te tysiące ludzi i los chciał że ona jest jaka jest. Gdybym ja założył też by mnie zaprosili,zdrowych też,proste.
  • 0

#83 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 wrzesień 2011 - 20:27

Co do tej dziewczyny niepełnosprawnej,to nie rozumiem tego obrzydzenia Lilith do niej. Czyli jak to powinno być? Niepełnosprawnych nie powinno się wpuszczać do studia katolickich mediów bo to pośmiewisko? Czy do wszystkich mediów zakaz wstępu? Skoro już założyła te kółka i zrzesza te dzieciaki to ma być wykluczona z powodu choroby?


Zgadzam się. Bez względu na to jak odstręczające/przyciągające może być dla odbiorców kalectwo dziewczynki, Trwam i każda inna telewizja ma prawo pokazywać kogo jej się żywnie podoba. Jeśli odbiorca ma z tym problem, może w każdej chwili nacisnąć guzik w pilocie.
  • 0

#84 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 wrzesień 2011 - 21:51

Tab dlatego wlasnie nacisnelam ten guzik w pilocie. krzyslbl Valeska zastanawia mnie jedno.....jaka jest roznia miedzy niepelnosprawnymi pokazujacymi sie w tvn a ta laska w RM? TVN potepiacie a RM nie a przeciez i tu i tu niepelnosprawni sie pokazuja. Dla mnie tak czy inaczej jest ona zwyczajnie wykorzystana do promocji radia i przyciagniecia jeszcze wiekszej ilosci naiwnych ludzi i zdania nie zmienie.
  • 0

#85 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 wrzesień 2011 - 10:58

Ciekawe... tvn dobrodusznie zaprasza niepełnosprawnych a ojciec dyrektor biznesowo. to Tvn jest po to żeby robic kase dla załozyciela, Wg Wiki prezesem jest jakiś szwajcar Markus Tellenbach. nie znam sie aż tak na czerpaniu kasy z mediów,jednak pewne rzeczy są oczywiste. Bez odbiorcy medium nie istnieje,trzeba główkowac jak przyciągnąć widza,bo inaczej nikt nie zechce wydawać fortuny na wykupienie reklam jesli będzie mała oglądalność. Tematy muszą być ciekawe,kontrowersyjne nawet,lub też mają wzbudzić litość u telewidza. Jesli w mediach jest mowa o zboczeniach seksualnych to głównie wsród duchownych,nie wspomina sie o innych środowiskach. A to wszystko jedno czy nosi się sutannę czy garnitur,prawo obowiązuje wszystkich jednakowo i nie jest tak jak niektórzy mówią że jak ksiądz pedofil to coś gorszego niż nauczyciel pedofil. Ale właśnie ta sensacja,to jest potrzebne odbiorcy. Niepełnosprawni i to jeszcze jak mówiliście z zespołem downa to ciekawy temat,zwłaszcza jak mają mówić o miłości. Jedni włączą ze współczucia a inni z ciekawości żeby pooglądać tak jak małpki w zoo,co też ci niepełnosprytni powiedzą o miłości. No niestety,ja uważam że w komercji nie ma sentymentów.Ludzie są po to żeby na nich zarabiać,są narzędziami.Mają kupić najdelikatniejszy pachnący papier toaletowy,najlepszy szampon a wieczorem przed serialami katują lekami i srodkami na wzdęcia,ale wieczorem kiedy ludzie w starszym wieku czekają na 4886858 odcinek telenoweli,bo młodzi rzadko mają problemy ze wzdęciami.Wszystko obliczone na zysk,niepełnosprawni w studiu również. A ta dziewczyna z Rm gdyby nie założyła tych kółek różańcowych to nikt by o niej nawet nie słyszał,nie było by mowy na forum o niej. Gdyby te dzieci skupiał jakiś zdrowy gość lub panienka piękna i zdrowa to też by była w RM.Lilith nie musisz lubić ani RM ani tej dziewczyny,ale co ma do tego jej choroba? Jeżeli chcesz teorię o zbijaniu kasy to już lepiej mów ze na tych dzieciach jest biznes,bo napewno nie na prowadzącej
  • 0

#86 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 10 wrzesień 2011 - 15:21

Jaka jest najbardziej rentowna telewizjaw Polsce???
Nie Polsat czy TVN lecz według gazeta.pl Największą stopę zwrotu ma właściciel TV Trwam , czyli fundacja Lux Veritatis. Lecz zgadzam się że RM ma najbardziej zdyscyplinowanych i lojalnych odbiorców. Jestem Ciekawy czy Zagorzały słuchacz RM by krytykował swoja stację lub o. Rydzyka ??

podaję link

http://wyborcza.biz/...N__Polsat_.html
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#87 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 10 wrzesień 2011 - 19:57

Jesli w mediach jest mowa o zboczeniach seksualnych to głównie wsród duchownych,nie wspomina sie o innych środowiskach. A to wszystko jedno czy nosi się sutannę czy garnitur,prawo obowiązuje wszystkich jednakowo i nie jest tak jak niektórzy mówią że jak ksiądz pedofil to coś gorszego niż nauczyciel pedofil. Ale właśnie ta sensacja,to jest potrzebne odbiorcy.


Widzisz, problem polega na tym, że ci w garniturach przeważnie idą siedzieć lub mają wyroki w "zawiasach", natomiast duchowny jest przenoszony do innej parafii, gdzie dalej może praktycznie bezkarnie działać...
  • 0

#88 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2011 - 09:49

Kuba ale przecież duchownych obowiązuje również prawo cywilne. tak jak Ciebie,zrobisz coś złego to cię wywalą z iponu lub przeniosą,załóżmy że jest gdzie Cie przenieść. Ale sąd Cię nie ominie,nie ważne co szefostwo z Tobą zrobi,czy wyrzuci czy przeniesie. Tak samo jest z pedofilią i seksem w kosciele,ksiądz też człowiek i podlega prawu
  • 0

#89 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2011 - 09:57

Widzisz, problem polega na tym, że ci w garniturach przeważnie idą siedzieć lub mają wyroki w "zawiasach", natomiast duchowny jest przenoszony do innej parafii, gdzie dalej może praktycznie bezkarnie działać...


Nie wierze, po prostu nie wierze, że duchowny który dopuścił się rzeczywiście przestępstwa, nie jest ukarany wiezieniem. Do innych parafii przenoszeni są kapłani, którzy zostali posadzeni o pedofilie, jednak nie zostało im to udowodnione. Nie bronie tu kapłanów, ale jest niesprawiedliwością pisanie, że pedofilia wśród duchowieństwa jest bezkarna.
  • 0

#90 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2011 - 10:24

Dobra metoda na niewygodnych duchownych,donosiciel komuchom,bogacz albo zbok. A faktyczni księża patrioci i kapusie mają się dobrze i są postępowi. Głównym wyznacznikiem postępu kościoła jest opinia w Wyborczej i podobnych mediach. Eksperci od Michnika potrafią nawet powiedzieć z kim powinien rozmawiać papież,tak kiedyś dyżurna Wiśniewska pisała o przybocznych doradcach Benedykta,krytykując postępowanie,czyli sama wie lepiej co ma robić papież :hehe: To było dobre,naprawdę. :D A ostatnio deklarowała że jest chrześcijanką :hehe:
Myslę że często ludzie tego pokroju piszą o seksie w Kosciele,więc wiarygodność pozostawia wiele do życzenia. Trzeba naprawde kompletnego debila z GW żeby wierzył że Wiśniewska wierzy w Kościół,jak ona traktuje odbiorcę,żal mi ich,wstyd. Czytelnika traktują jak bydło co we wszystko uwierzy. Oszołomy z PO itp to wytresowani odbiorcy,wiedzą kogo kochać a kogo nienawidzieć,ale właśnie jak są traktowani przez pismaków na żołdzie u Szechtera... Tacy też piszą o zboczeniach,więc lepiej poczytać też inne źródła,nie tylko prymitywnie antyklerykalne
  • 0

#91 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2011 - 12:28

nawet jak udowodniono wine ksiedzu, ze dopuscil sie molestowania seksualneo nieletnich czy to chlopcow czy dziewczynek nie slyszalam, aby wsadzono go za to do wiezienia wiec albo sprawa jest wyciszana zeby nikt sie nie dowiedzial o tym bo to wstyd i hanba dla kosciola, albo faktycznie zostal tylko przeniesiony do innej parafii i na tym temat sie skonczyl. W obu przypadkach jest to niedopuszczalne, ludzie powinni znac prawde, wiedziec co sie w ich otoczeniu dzieje i jaka dana osoba poniosla kare, tym bardziej jesli byl to ksiadz, ktory w przeciwienstwie do zwyklego czlowieka skladal sluby czystosci i ma byc przykladem dla zblakanych owieczek.
  • 0

#92 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2011 - 16:58

Ale rewelacja,duchownych mija sąd :hehe: Lilith nie ma różnicy czy ksiądz czy ślusarz,co ma do tego ślub czystości? :hehe: :hehe: Ja nie składałem ale nie jestem pedofilem :hehe: To antyklerykalna przesada z tymi ślubami,poniosło Cię. Ja Ty i pleban jesteśmy tacy sami,taki sam wyrok za zboczenia byśmy dostali,nie ważne czy ślubujesz wierność Jezusowi czy facetowi czy obojętnie komu. To głupia ludzka mentalność i kreowanie przez media,że duchowny jest gorszym przestępcą bo jakieś tam komuś śluby składał. W piaskownicy tak można mówić,ale nie normalni ludzie
  • 0

#93 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2011 - 01:02

Czyli uwazasz ze kieza to nienormalni ludzie?? Bo ja nie skladalam zadnych slubow czy to w piaskownicy czy w liceum a ksieza tak.....czyli ze ta cala ich filozofia i sluby i i nne pierdolety to o kant tylka potłuc ?? Tak mam to rozumiec???
  • 0

#94 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2011 - 07:33

Tak masz to rozumieć,śluby ślubami a zboczenia seksualne to co innego. Ja nikomu nic nie ślubowałem,ale obowiązuje mnie to samo prawo co duchownych,a gdybym był pedofilem to powinno to Być TAK SAMO potępione co wśród księży. Więc ksiądz czy mechanik,wszystko jedno,po prostu zboczeniec. Nie ważne czy ktoś śllubował wierność Jezusowi czy żonie. Lilith,o co Ci chodzi,skoro mają celibat to mają się bardziej z dala od dzieci trzymać? :hehe:
  • 0

#95 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2011 - 10:51

Nie nigdzie tego nie napisalam, to Twoje projekcje, a jesli chodzi o celibat to jest sciema taka, ze smiech mnie ogarnia :D
  • 0

#96 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2011 - 18:47

to skoro celibat to sciema to z jakiej paki ksiądz ma być przykładem dla innych?
  • 0

#97 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2011 - 21:56

No wlasnie? Oto pytanie za 100 punktow
  • 0

#98 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2011 - 22:32

tym bardziej jesli byl to ksiadz, ktory w przeciwienstwie do zwyklego czlowieka skladal sluby czystosci i ma byc przykladem dla zblakanych owieczek.

Więc???
  • 0

#99 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2011 - 02:09

No a nim nie jest jak widac, na palcach u jednej reki moge wymienic ksiezy z powolania, ktorzy sa u mnie w miescie. Reszta to zalosne osobniki, pijacy, goszczacy panienki i wozacy sie nowymi autami kupionymi za pieniazki wlasnie tych zblakanych naiwnych owieczek, jak ksiadz u nas przychodzi po koledzie i zaglada do koperty to w praktycznie kazdym przypadku kreci nosem, jeden moze 2 zrezygnowalo z przyjecia koperty, i to juz nie sa plotki czy cos co przeczytalam gdzies tam, widzialam to na wlasne oczy. Pomijam proboszcza, ktory odmowil mi na poczatku komunii bo stwierdzil ze bede psula wizerunek grupy :) dopiero jak tata tam poszedl i nim potrzasnal to sie zgodzil.
  • 0

#100 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2011 - 10:39

"Hełm Boga (ang. God helmet) – urządzenie wykorzystywane przez Michaela Persingera w badaniach eksperymentalnych z dziedziny neuroteologii. Badania te miały za zadanie udowodnić, że wszelkiego rodzaju doświadczenia duchowe mogą zostać sztucznie wywołane w laboratorium, poprzez stymulację odpowiednich części mózgu. W tym celu stosowano właśnie Hełm Boga. Urządzenie umieszczone na głowie osoby badanej stymuluje mózg przy pomocy pola elektromagnetycznego. W eksperymentach przeprowadzonych przez Michaela Persingera część osób badanych opisywało swoje doświadczenia, z toku procedury eksperymentalnej, posługując się terminami stosowanymi zwykle do opisu doświadczeń duchowych np. poczucie bliskości Boga, lub zmarłej osoby, wrażenie "jedności" z otoczeniem[...]Zdaniem Persingera 80% badanych przez niego osób miało wrażenie że w trakcie trwania eksperymentu ktoś znajduje się za ich plecami. Osoby religijne często uznawały tę istotę za Boga, anioła stróża, Chrystusa, lub bliska zmarłą osobę. Niektórzy badani płakali, inni twierdzili że słyszeli głos Boga, lub że widzieli demony. Badani opisywali swoje doświadczenia jako faktycznie przeżycia, nie jako coś co po prostu widzieli, np. halucynacje. Rejestracja aktywności mózgu tych osób, przy pomocy EEG, wskazywała na wyhamowaną pracę płatów ciemieniowych, w których zawierają się ośrodki czuciowe ciała. Mogłoby to tłumaczyć poczucie "jedności z otoczeniem" odczuwane przez część badanych. EEG wykazało również zaburzenie pracy płatów czołowych, co wyjaśniałby trudności niektórych badanych z poczuciem upływu czasu. Również słyszenie głosów okazało się skorelowane z pobudzenie w ośrodkach mowy."

http://en.wikipedia....wiki/God_helmet
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych