Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy Renciści CHCĄ zarabiać bez limitów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#41 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 21 marzec 2011 - 16:27

Dobra. Kto chętny ? 
A w ogóle mam pytanie : oryginał orzeczenia wygląda fatalnie po przeprowadzce . A idę do pracy , gdzie mogę dostać taki papier ? Proszę o pomoc.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#42 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 01:26

Ze względu na znikomą liczbę chętnych (3 osoby) manifestację uważam za bezcelową. Chętnym dziękuję za zaangażowanie a pozostali sami są sobie winni.


Popieram, przy 3 chętnych osobach manifestacja jest bezcelowa.

Ja nie jestem z Warszawy ale gdyby było więcej osób to mógłbym pomyśleć,żeby nawet dojechać do Warszawy no ale jak chętne są 3 osoby to powiem tak - guzik będzie, a nie zniesienie limitów, ani nawet nie podwyższenie do poziomu innych rent dla grupy osób które nie potrafią zawalczyć o swoje interesy.

Nic nie będzie, dalej będzie tak jak jest czyli chcecie pracować, wieszajcie renty.

Z takimi ludźmi żadni politycy nie będą się liczyć bo po co skoro nawet nie umieją zrobić manifestacji.

Teraz po przeczytaniu tego tematu to chyba bardziej jestem zawiedziony postawą osób niepełnosprawnych w których interesie jest to,żeby renty nie były wieszane i które nie chcą nawet robić manifestacji dopominając się o swoje prawa, interesy, niż politykami w których interesie nie jest zniesienie limitów.

Brawo narzekacze, narzekajcie sobie ile chcecie bo nic się nie zmieni, te całe rozmowy o zniesieniu limitów to fikcja przy takich osobach które niby chcą zniesienia limitów, a jak przychodzi co do czego to nawet nie zawalczą o swoje.

Nawet jak się uda zrobić obywatelski projekt z 1000 podpisów to raczej wyląduje on w koszu bo to środkowisko nie umie walczyć o swoje, więc przypuszczam,że oprócz obietnic raczej posłowie nie będą się liczyć z takimi ludźmi.
  • 0

#43 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 10:49

Brawo, brawo teraz nie dziwię się czemu ludzie z Was się śmieją bo z Was to użalacze i wieśniaki ! Tylko nie narzekajcie że Wam źle bo sami chcecie to ! Teraz wiem czemu nie chce wiązać z niepełnosprawnymi laskami bo są dziecinne !
Oki Spróbuje na innym forum zagadać może tam jest więcej osób, które chcą walczyć o swoje .
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#44 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 23 marzec 2011 - 11:00

[quote='lord wodzu' pid='162562' dateline='1300721232']
Dobra. Kto chętny ? 
A w ogóle mam pytanie : oryginał orzeczenia wygląda fatalnie po przeprowadzce . A idę do pracy , gdzie mogę dostać taki papier ? Proszę o pomoc.
[/quote]

Musisz iść z tym orzeczeniem do Zusu i przepiszą ci na nowo na orginalnym dokumencie 
[quote='Alex76' pid='156723' dateline='1290777019']
[quote='rodys' pid='156717' dateline='1290771967']
[/quote]
Chodzi o to, żeby nie dostawać żadnego wycisku. Po co kaganiec "30%" (1000zł) zamieniać na kaganiec "70%" (2100zł). Za pensje w wysokosci 2100 zł brutto nie da się godnie zyć. Jak pisać petycję - to powina "wnioskować" o zniesienie limitów w calości.
[/quote]

A sądzisz rodys ze za marne 500 pare zloty socjalnej lub aktulanie 900 zgroszami bez niej da sie godnie zyc? Wiesz mi znacznie łatwiej jest godnie zyc jak sie ma te 500 + 900 niż bez nie wspominając juz o tych 2100zł o których mowisz, no ale jak widze apetyt ci rosnie chyba w miare jedzenia
[/quote]

Alex76
Na twoim miejsu to bym wstrzymał rente socjalną i pracowal za te 900 złotych. Osoby niepełnosprawne które nie pracują a są na rencie około 900 złotych jakość się utrzymują.

Ja na swoim miejscu rente socjalną sobie wstrzymałem ze względu na przekroczony dochód.
W 2005-2008 roku zarabiałem 800 złotych to musiałem rente wstrzymać.
Po zakończeniu mojej umowy znalazłem lepszą prace jak i zarobek. I zarabiam ponad 1200.
  • 0

#45 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 23 marzec 2011 - 11:24

Ciekawe ilu z was słuchało wczoraj wywiadu w Radiu dla Ciebie Lenia ?? Popiera nas coraz większa ilość posłów, liczba podpisów rośnie szkoda tylko, że nie wszyscy mają w tym swój udział. Ubzdurało się co niektórym jakieś protesty manifestacje itd ludzie większość niepełnosprawnych nie jest samodzielna i samo dotarcie do warszawy to nie lada kłopot. Skoro tak pragniecie tej manifestacji to może poszukajcie chętnych w Warszawie chyba tam u was nie brakuje osób niepełnosprawnych.
  • 0

#46 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 11:51

Oli nie generalizuj co tylko w Warszawie są sprawni ??? Iść na łatwiznę to każdy potrafi.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#47 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 13:37

Ciekawe ilu z was słuchało wczoraj wywiadu w Radiu dla Ciebie Lenia ?? Popiera nas coraz większa ilość posłów, liczba podpisów rośnie szkoda tylko, że nie wszyscy mają w tym swój udział. Ubzdurało się co niektórym jakieś protesty manifestacje itd ludzie większość niepełnosprawnych nie jest samodzielna i samo dotarcie do warszawy to nie lada kłopot. Skoro tak pragniecie tej manifestacji to może poszukajcie chętnych w Warszawie chyba tam u was nie brakuje osób niepełnosprawnych.


Ok, zgoda, nie wszyscy niepełnosprawni może chcą i mogą uczestniczyć w manifestacji ale,żeby tylko 3 osoby były chętne to jest przesada,że nie ma więcej niż 3 osoby,żeby zawalczyć o swoje, nie wierze,że tylko 3 osoby spośród niepełnosprawnych mogą uczestniczyć w manifestacji, pewnie znalazłoby się więcej osób które mogą uczestniczyć w manifestacji, ale po co, lepiej narzekać i nic nie robić, a tak w ogóle nie jestem z Warszawy ale nawet myślałem o tym,żeby dojechać na manifestacje gdyby zebrała się większa liczba osób, a jak zobaczyłem,że tylko 3 osoby są chętne to w ogóle chyba już straciłem nadzieje,że z tą grupą jacyś posłowie będą się liczyć bo kto się będzie liczył z ludźmi, którzy nie potrafią zadbać o swoje.

Przyznaje, nie słuchałem tej audycji radiowej z Lenio, wiem jedno - jest teraz okres przedwyborczy i teraz to politycy mogą obiecywać,że zrobią wszystko co lud chce, a po wyborach wiadomo niewiele zrobią jeśli zrobią cokolwiek.
  • 0

#48 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 23 marzec 2011 - 13:51

[quote name='ciiekawy]Przyznaje' date=' nie słuchałem tej audycji radiowej z Lenio, wiem jedno - jest teraz okres przedwyborczy i teraz to politycy mogą obiecywać,że zrobią wszystko co lud chce, a po wyborach wiadomo niewiele zrobią jeśli zrobią cokolwiek.[/quote']

Jakby tak wszystko przekładać na jakieś tam okresy, to nic tylko czekać aż za nas wszystko
zadecyduje "ślepy los", dziwię się, że koledze ciężko było posłuchać w radiu audycji z udziałem kolegów z forum, a komentuje rzeczywistość polityczną.

Słuchałam wczorajszej audycji i powiem, że była merytoryczna, na wysokim poziomie
i tylko żal, że tak mało osób niepełnosprawnych "czuje sprawę".
  • 0

#49 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 23 marzec 2011 - 13:51

Ciiekawy więc pochwal się co Ty zrobiłeś ? w jaki sposób zawalczyłeś o swoje ?? To, że ludzie nie chcą brać udziału w jakichś manifestacjach nie znaczy, że nic nie robią. Ja jestem mobilny mam 100 km do Wawy ale nie będę stał pod rządem i wykrzykiwał "oddajcie mi rentę" bo nie tędy droga, zajmij się lepiej zbieraniem podpisów, gdyż będzie to więcej korzyści niż z tego twojego namawiana do manifestacji.
  • 0

#50 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 14:22

[quote='michalina' pid='162637' dateline='1300884687']
[quote name='ciiekawy]Przyznaje' date=' nie słuchałem tej audycji radiowej z Lenio, wiem jedno - jest teraz okres przedwyborczy i teraz to politycy mogą obiecywać,że zrobią wszystko co lud chce, a po wyborach wiadomo niewiele zrobią jeśli zrobią cokolwiek.[/quote']

Jakby tak wszystko przekładać na jakieś tam okresy, to nic tylko czekać aż za nas wszystko
zadecyduje "ślepy los", dziwię się, że koledze ciężko było posłuchać w radiu audycji z udziałem kolegów z forum, a komentuje rzeczywistość polityczną.

Słuchałam wczorajszej audycji i powiem, że była merytoryczna, na wysokim poziomie
i tylko żal, że tak mało osób niepełnosprawnych "czuje sprawę".
[/quote]

Nie chce się kłócić bo nie o to chodzi tylko chcę zwrócić uwagę,że przed wyborami politycy tak mogą dyskutować, a po wyborach już niekoniecznie muszą zrobić to o czym dyskutowali czy to co obiecywali, najlepszym tego przykładem są dobiegające kończ kadencji rządy PO, które tak wiele obiecywały, a co z tego zrobiły to lepiej nie myśle,żeby nie dojść do wniosku,że bardzo mało.

[quote='Oli' pid='162638' dateline='1300884694']
Ciiekawy więc pochwal się co Ty zrobiłeś ? w jaki sposób zawalczyłeś o swoje ?? To, że ludzie nie chcą brać udziału w jakichś manifestacjach nie znaczy, że nic nie robią. Ja jestem mobilny mam 100 km do Wawy ale nie będę stał pod rządem i wykrzykiwał "oddajcie mi rentę" bo nie tędy droga, zajmij się lepiej zbieraniem podpisów, gdyż będzie to więcej korzyści niż z tego twojego namawiana do manifestacji.
[/quote]

a ja mam więcej niż 100 km do Warszawy.
co takiego zrobiłeś skoro się tak chwalisz,że nie manifestacją można coś osiągnąć tylko zbieraniem podpisów i "wyrzuceniem" projektu z "zamrażarki" do "kosza sejmowego".
  • 0

#51 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 23 marzec 2011 - 18:59

Nie po to wczoraj Lenio się produkował w radio żeby projekt to zamrażarki trafił, nie po to Lenio jeździ do rządu i rozmawia politykami, nie po to zbieramy podpisy, jak już pisałem pisali o mnie w Kontaktach na kilku portalach i udzielałem wywiadu w radio i nadal nagłaśniam akcję , wiec przestań marudzić na temat manifestacji bo to się staje nudne i zajmij się prawdziwym poparciem
  • 0

#52 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 19:45

Oli masz racje dla Ciebie walka to jest marudzeniem . Cóż jesteś leniem śmierdzącym. Wstyd 3 osoby tylko ... Ja sam często bywam w Warszawie i mam z 300 km co zatkało kakao??
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#53 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 23 marzec 2011 - 19:51

Lord czy piszesz do mnie czy koło mnie ?? bo nie zorientowany jestem ha ha ha
  • 0

#54 madziucha

madziucha

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 22:12

lord wodzu co ty mówisz...?! ty jesteś normalny?! Nie krytykuj! Nie mów tak do oli i do innych!-bo oli to super gość który coś robi!-a robi dużo!!!! A ty lord wodzu co zrobiłeś..????????????????? POWIEDZ!!! Jeżeli chcesz krytykować i wypisywać bzdury i obrażać innych to nie tutaj!!!! Nie na tym forum! Lepiej nie pisz tutaj nic więcej!-proszę cię o to!!!! A jeżeli bywasz często w Warszawie to coś działaj!-bo dla niektórych nie jest takie proste być często w Warszawie...!! ....NIE SŁUCHAJ OLI TYCH KTÓRZY WYPISUJĄ TAKIE FARMAZONY...!-ŚWIADCZY TO TYLKO O ICH ‘INTELIGENCJI’.....! POZDRAWIAM!
  • 0

#55 damikss

damikss

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 23:39

właśnie nie słuchaj tych którzy wbijają Ci szpilki , to nie ludzie lecz wilki:)
  • 0

#56 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 23:48

właśnie nie słuchaj tych którzy wbijają Ci szpilki , to nie ludzie lecz wilki:)


Już zapomnieliście,że politycy obiecują, a po wygranych wyborach nie spełniają obietnic ?

Myślisz,że jak będą podpisy i obywatelski projekt to
gwarantowane jest,że coś z tego będzie ? - nie, wcale nie.

Poczekaj to się przekonasz,że jak PO wygra wybory drugi raz z rzędu to będą kolejne prawie 4 lata kadencji ciszy i nic posłowie nie będa robić,żeby znieść limity jeśli nie będą chcieli ciąć, a dlaczego piszę,że prawie 4 lata, bo przed wyborami znowu posłowie niezależnie od tego z jakiej są parti będą zaczynali obiecywać czy wyśmiewać przeciwników.
  • 0

#57 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 24 marzec 2011 - 00:21

Myślę że jesteście naiwny , czekajcie aż z nieba wszystko spadnie . Jestem w stowarzyszeniu Palikota i zajmuje się sprawami niepełnosprawnych.Jeśli partia w wyborach dostanie się do sejmu to będę chciał np znieść limity zarobkowe na renty. Ja wolę działać niż siedzieć na dupie i marudzić jak mi to źle . W radiu i w gazecie to każdy potrafi ogłaszać ... A protestować to już prawie nikt nie potrafi ! Górnicy, nauczyciele itp potrafili walczyć o swoje a czemu? Bo oni nie tchórzą tak jak Wy. Narzekać każdy głupi potrafi.Ja przynajmniej potrafię zarabiać bez ograniczeń i dostawać rentę bo Polak zawsze coś wymyśli ale sam o to zadbałem.A Wy lepiej nie próbujcie bo pewnie posracie się ze strachu w majtki . Dwa i tak Wam się nie uda bo w końcu tutaj też trzeba wysilić się . Mi nikt nic nie dał gotowego na tacy. Oki Wasz los , sami się oto prosicie .
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#58 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 24 marzec 2011 - 10:07

lord czyżby ciebie prawo i ograniczenia nie dotyczyły, że pracujesz bez ograniczeń i dostajesz rentę ?? Pewnie kombinujesz tak samo jak Palikot i myślisz że dostajesz rentę legalnie tak ?? Pewnie jak by ci się bliżej ZUS przyjrzał to sam byś się posrał że strachu dlaczego jeszcze nie wyszedłeś na ulice protestować co ?? a zapomniałem bo masz rentę i resztę masz w d... szkoda mi czasu na takich pokemonów jak ty pozdrów wujka wibratora domyślam się co to za wysiłek
  • 0

#59 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 24 marzec 2011 - 11:06

Wiesz co albo Ty jesteś głupi albo nie potrafisz czytać ze zrozuminiem . Po pierwsze gdybyś sporo czasu siedział w prawie to byś wiedział jak ... dwa gdybym mial w dupie to bym nie organizował protest. A jak widać Ty wolisz dużo narzekać i nic nie robić . Może czekasz aż ludzie będą z litości Ci pomagać ... A jak nie chcesz protestować to już lepiej nie wypowiadaj się kto kogo ma w dupie. A tak w ogóle nie pisz o wibratorach i pokemonów tylko bądź bądź bardziej poważny.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#60 prawy

prawy

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 marzec 2011 - 12:16

i po co tyle agresji??????!!!!!!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych