Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy Renciści CHCĄ zarabiać bez limitów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#121 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 23:19

wiec ciekawy rusz tą szanowną d... i zacznij rozmawiać z tvn tvp z radiem a nie umiesz tylko dobre rady dawać oczerniać innych że nic nie robią a sam do nich należysz


Najpierw z Posłami z każdej liczącej się parti muszą zacząć rozmawiać Przedstawiciele osób niepełnosprawnych które mogą wejść do Sejmu i rozmawiać z Posłami różnych parti na temat zmiany przepisów, najpierw trzeba Posłów zainteresować tym pomysłem, potem po kolei gdyby Posłowie byli zainteresowani przyszłaby pora na dalsze działania.

Rozmowa z telewizjami i radiami najpierw to robienie tego od tyłu, trzeba robić po kolei.

Najpierw Sejm, rozmowy z Posłami każdej liczącej się parti, potem można robić coś innego.
  • 0

#122 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 01:21

Panie i Panowie myślę że warto stworzyć coś jak okrągły stół i pogadać itp. Uważam , że ja większość ludzi to robiło , trzeba zorganizować manifestację i wtedy gadać z posłami . Oki mam nadzieje że petycja przejdzie ale jak co to trzeba w razie czego przygotować na plan B . Musimy mieć porządny rozgłos w mediach. Ja próbuje załatwić 3 radiu w audycji "za i przeciw" , niech poruszą ten temat . Manifestacja jest max dobra i sporo może nam pomóc ale to dopiero gdyby nasza petycja została olana. Musimy wszystkie możliwości wykorzystać a nie siedzieć jak dupy wołowe .

P.S Co do umowy o dzieło tak mozna jesli nie są opłacane sładki społeczne . Ja wolę płacić 100 na emeryturę i dorabiać ile się a jeśli ktoś inny chce umowę o prace i ograniczenia zarobkowe to już jego sprawa.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#123 madziucha

madziucha

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 08:44

Ciiekawy masz racje z ta manifestacja!-z tymi mediami tez!-ale mówie ci i sam to chyba zauwazyłeś że manifestacje zorganizować jest ciężko!!!!!!!!!!!!!!! NO ALE PRÓBUJ STARAJ SIĘ MOŻE SIĘ UDA!-bo wiesz z całym szacunkiem:podpowiadać jest łatwo ale trudniej wykonać.....! ---no i ciiekawy ja nadal pytam w którym miejscu kłamie?-bo nie daje mi to spokoju!-ODPOWIEDZ! I ty lord wodzu tez masz racje!-chcesz manifestacje i rozgłos w mediach!-POPIERAM!-tylko wiecie panowie samo się to nie zrobi! TRZEBA TO ROBIC I DZIAŁAC A NIE TYLKO DORADZAĆ...! ‘POZDRAWIAM!
  • 0

#124 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 11:45

Madziucha masz racje ale w 3 nie da się zrobić , trzeba się zjednoczyć . Nie ma co narzekać że jest ciężko tylko dać z Siebie ile się da.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#125 mazi417

mazi417

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 14:49

lord wodzu, na mnie możecie liczyć :) popieram manifestację i jestem za !!!
  • 0

#126 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 20:27

Ciiekawy masz racje z ta manifestacja!-z tymi mediami tez!-ale mówie ci i sam to chyba zauwazyłeś że manifestacje zorganizować jest ciężko!!!!!!!!!!!!!!! NO ALE PRÓBUJ STARAJ SIĘ MOŻE SIĘ UDA!-bo wiesz z całym szacunkiem:podpowiadać jest łatwo ale trudniej wykonać.....! ---no i ciiekawy ja nadal pytam w którym miejscu kłamie?-bo nie daje mi to spokoju!-ODPOWIEDZ! I ty lord wodzu tez masz racje!-chcesz manifestacje i rozgłos w mediach!-POPIERAM!-tylko wiecie panowie samo się to nie zrobi! TRZEBA TO ROBIC I DZIAŁAC A NIE TYLKO DORADZAĆ...! ‘POZDRAWIAM!


Ja mam próbować, a ty co ?
Nie mogłabyś też ponamawiać ludzi szczególnie ze środowiska niepełnosprawnych i ich opiekunów (jeśli mają opiekunów) do wzięcia udziału w manifestacji ?
Dlaczego tylko ja mam działać, a ty nie? ty też działaj inamawiaj ludzi z którymi się spotykasz na udział w manifestacji.
Nikt nie ma łatwo ani blisko do Warszawy ale trzeba się zorganizować i walczyć o swoje to wtedy jest szansa n cokolwiek bo jeśli środowisko nie będzie solidarne to nie ma szansy na nic.
Więc nie czekaj aż ktoś coś zrobi, ty też działaj sama, rozmawiaj z ludźmi i namawiaj do manifestacji.

Nie wiem jakie są koszty ale jak by osoby niepełnosprawne na wózkach, poruszające się o kulach wynajęły autokar to czy by to był taki wielki koszt, raczej nie, a na manifestacji zapytani przez media o co walczą mogliby odpowiedzieć i taka manifestacja miałaby swój wydźwięk ale robione solidarnie, a nie,że robi ją parę osób, a reszta czeka i nic nie robi.
  • 0

#127 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 27 marzec 2011 - 20:36

A ten dalej swoje szok Madziucha robi więcej niż ty, zbiera podpisy jak tyko może a ty gadasz o czymś co nigdy nie powstanie i sam nie chcesz się do tego przyłożyć a obwiniasz kogoś, że nie chce zrobić za ciebie manifestacji, ludzie złączmy się zjednoczmy i zbierzmy te 100 tysięcy podpisów a wtedy pomyślimy co dalej może przyjdzie czas na manifestacje wtedy zobaczymy ile pracy w jej powstanie włoży kolega ciiekawy
  • 0

#128 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 20:41

A ten dalej swoje szok Madziucha robi więcej niż ty, zbiera podpisy jak tyko może a ty gadasz o czymś co nigdy nie powstanie i sam nie chcesz się do tego przyłożyć a obwiniasz kogoś, że nie chce zrobić za ciebie manifestacji, ludzie złączmy się zjednoczmy i zbierzmy te 100 tysięcy podpisów a wtedy pomyślimy co dalej może przyjdzie czas na manifestacje wtedy zobaczymy ile pracy w jej powstanie włoży kolega ciiekawy


Zanim wszedłem na to forum dziś zastanawiałem się czy jest po co i czy warto, piszcie tak dalej,że tego się nie da, tamtego się nie da to może w ogóle nic nie róbcie bo zabawa w zbieranie podpisów kiedy Posłów to nie interesuje wydaje się daremna.
  • 0

#129 madziucha

madziucha

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 20:52

Tak lord wodzu w 3ke raczej manifestacji się nie zrobi...! /Tak ciiekawy mogę cos robić i po trochu robię...!-zbieram podpisy! Jestem z tak małej mieściny że nie mam za bardzo kogo namawiać do akcji-może dziwne ale nie znam nikogo z okolicy kto ma rentę socjalną! Dlatego za wiele zrobić nie mogę i raczej tylko podeśle trochę podpisów! /...rozmawiałam jedynie z jednym posłem i powiedział że popiera projekt i że spróbuje coś ruszyć...!-ale czy to tylko nie obiecanki...!
  • 0

#130 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 23:36

Madziucha propozycja jeśli z petycji będą nici to robimy manifestacje czy coś innego ?? Oczywiście żeby nie było jak chce żeby sie udało z petycją .
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#131 madziucha

madziucha

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 08:35

Tak jak najbardziej jeśli z petycji nic nie wyjdzie (ALE JA WIERZĘ ŻE BĘDZIE OK!) to jak najbardziej trzeba będzie robić i próbować czegoś innego!!! Ale na razie kto tylko może to zbierać podpisy!!!!!!
  • 0

#132 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 11:01

Trzymam Cie za słowo . Taką już chciałem dawno odpowiedz i po co tyle kłótni ...
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#133 madziucha

madziucha

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 13:09

.....co jak co ale z mojej strony to chyba żadnej kłótni nie było!!!!!!!!!!-przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam! Czy ja ja byłam przeciwko waszym pomysłom (odnosnie manifestacji) ??? NIE NIE BYŁAM! Tylko cały czas twierdze że to nie takie łatwe i najpierw trzeba próbować działać w inny sposób!!! Ale jeżeli tylko ktoś jest w stanie i da rade zrobic ta manifestacje to jestem za!!!!
  • 0

#134 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 17:37

Dobrze powiedź mi kiedy posłowie rozważą petycje ?
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#135 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 28 marzec 2011 - 17:50

Jak zbierzemy 100 tysięcy podpisów :)
  • 0

#136 rademenez

rademenez

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 20:27

bylo by dobrze zeby morzna bylo pracowac nez ograniczen
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych