Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przyjaźń kobiety i mężczyzny, czy to w ogóle możliwe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 08:48

Istnieje i mówcie sobie co chcecie :)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#22 maniek74

maniek74

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 16:36

Gerhardzie, wiesz, przyjacielskie relacje między małżonkami jeszcze jestem sobie w stanie wyobrazić, ale z seksem pomiedzy przyjaciółmi, to już gorzej... No ale kto to tam wie, życie nas zaskakuje zawsze, więc może i są gdzieś przyjaciele co jednocześnie są też partnerami seksualnymi dla siebie.
  • 0
Souvent femme varie, bien fol est, qui s'y fie

#23 Gerhard

Gerhard

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 16:41

Oj są tacy, są. Mam znajomego, który przyjaźni się z pewną dziewczyną niemal wyłącznie do jednej rzeczy... Ale oprócz tego spotykają się w knajpie, itd.
  • 0

#24 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 00:04

Gerhard a co za przyjaźń jak ich przeważnie łączy łóżko? co sądzisz że po seksie oni potem rozwiązują potem swoje problemy rodzinne? lub rozmawiają jak przyjaciele? wątpię chyba, że o tym jak im było dobrze :) a w knajpie spotykają się by umówić się na następne spotkanie łóżkowe:) czyli nie tędy droga
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#25 Gerhard

Gerhard

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 00:07

Pomysł na następne spotkanie łóżkowe raczej nie wynika na spotkaniu w knajpie, tylko mówiąc brutalnie - z zaistniałej okazji. A okazje zdarzają się częściej niż wyprzedaż w Media Markcie ;)
  • 0

#26 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 00:14

To co Ci kolega mówi, że to przyjaźń to bzdury : :) raczej ucieczka do przygody :) a ta knajpa bywa nieraz bo chata zajęta :) i lepszy rydz niż nic :)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#27 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 20 październik 2010 - 18:33

Uwazam ze przyjazn z meszczyzna czy kolega jest realna jak najbardziej i to najprawdziwsza przerzyłam taka ale ta osoba zmarła chorowalismy oboje na to samo od dziecinstwa przeszlismy operaje równo ale los był paskudny i ostatniej nie przerzył
  • 0

#28 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 20 październik 2010 - 18:55

sex teraz jest mocno przereklamowany w XXI wieku za bardzo!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#29 Truskawa40

Truskawa40

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 październik 2010 - 21:53

Seks nie wyklucza przyjazni, uwazam ze przyjazn jest mozliwa i nie wazne czy towarzyszy jej seks czy nie Jesli oboje tego potrzebuja to dlaczego nie...... Wypadaloby sie zastanowic czym dla kogo jest przyjazn , kazdy odbiera to w inny sposob, POZDRAWIAM
  • 0

#30 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 21 październik 2010 - 22:57

Truskawa40 Z przyjacielem nie idzie się do łóżka!
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#31 Truskawa40

Truskawa40

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 11:25

Truskawa40 Z przyjacielem nie idzie się do łóżka!


Ciekawa teoria :) Zeby zwiazek byl udany oprocz milosci musi byc w nim przyjazn , tak uwazam
  • 0

#32 Truskawa40

Truskawa40

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 11:28

Ciekawa teoria :) Zeby zwiazek byl udany oprocz milosci musi byc w nim przyjazn , tak uwazam
  • 0

#33 marek32

marek32

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 19:50

Moim zdaniem jest możliwe aby kobieta przyjaźniła się z mężczyzną i nie chciała niczego więcej. Ale nie ma szans aby mężczyzna platonicznie przyjaźnił się z kobietą. Z resztą problem co ma zrobić facet kiedy kobieta traktuje go tylko jak przyjaciela jest bardzo powszechny. Zobaczcie sobie te filmiki z :

- Czy przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa?
- Od przyjaźni do związku
- Co sprawi, że ona uzna Cię za kogoś więcej niż tylko przyjaciela?
- Co sprawi, że ona uzna Cię tylko za przyjaciela?
- Związek a przyjaźń?
- Gdzie jest różnica między przyjacielem a kochankiem?

Dają do myślenia..
  • 0

#34 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 09 grudzień 2010 - 20:26

Seks nie wyklucza przyjazni, uwazam ze przyjazn jest mozliwa i nie wazne czy towarzyszy jej seks czy nie Jesli oboje tego potrzebuja to dlaczego nie...... Wypadaloby sie zastanowic czym dla kogo jest przyjazn , kazdy odbiera to w inny sposob, POZDRAWIAM

 
ciekawe to Twoje spojrzenie na te relacje.
w chwili gdy do przyjażni wkracza sex....kończy się ona....niestety, nie łudżmy się że jest inaczej . w Prawdziwej przyjażni nie ma miejsca na sex.
  • 0

#35 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 21:55

Hmm.. ja z takim jednym zaprzyjaźniłam się, a on też ze mną. A teraz cóż? I on mąż i przyjaciel :)

Poza mężem mam przyjaciół płci męskiej i nigdy w żaden sposób nie było w tej przyjaźni nic innego, jak tylko przyjaźń. Trwa to już minimum 15 lat i oni zawsze są, mało tego, teraz są przyjaciółmi również mojego męża.

Na przyjaźń nie ma reguły, jak zresztą i na miłość :)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#36 bluesoul

bluesoul

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 30 grudzień 2010 - 18:53

pewnie ze jest mozliwa taka przyjaźń...jesli kobieta nie podoba sie facetowi a facet kobiecie:)
  • 0

#37 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2011 - 17:09

Doswiadczam takiej przyjazni od ponad 6 lat i wiem,ze jest mozliwa...potrzeba tylko dojrzalosci...i zrozumienia..ze wszystko nam wolno..jednak nie wszystko jest dla nas dobre......
Akurat przyjaznie sie z mezczyzna zonatym i jestem niezmiernie wdzieczna Jego zonie,ze mnie zaakceptowala i pozwolila na taka relacje:)
Natomiast jesli przyjazn jest miedzy ludzmi rzeczywscie wolnymi, moze ona w przyszlosci przerodzic sie w relacje oblubiencza...chociaz z drugiej strony wydaje sie,ze spotkanie Przyjazni i spotkanie Miłosci - to dwa rożne spotkania...
  • 0

#38 maniek74

maniek74

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 13:08

Witam wszystkich. Tak obserwuję wasze wypowiedzi, no i można do dość dziwnych wniosków dojść:
1. Przyjaźń kobiety i mężczyzny według co niektórych nie jest możliwa, no chyba, że facet lubi kobiety chude, a ta przyjaciółka mocno od tego typu odbiega, czyli nie jest w jego typie, no i vice versa, rzecz jasna.
2. Mężczyźni nie mogą się tylko przyjaźnić z kobietami i nie chcieć niczego więcej.
3. Z przyjacielem nie chodzi się do łóżka.
Moim zdaniem, nie jest to wszystko prawda. Może być tak, że facetowi podoba się przyjaciółka, albo kobiecie przyjaciel, a mimo to nie dochodzi między nimi do niczego więcej. Tak samo z seksem, mogą się ludzie i przyjaźnić, i być jednocześnie kochankami, a czemu nie? Jedno drugiego nie wyklucza. Pokutuje stereotyp, że faceci to od kobiet tylko jednego chcą, a to krzywdząca opinia, i ja się z nią nie zgodzę. Wszystko jest zależne od wielu indywidualnych czynników, i nie można zakładać, że zawsze jest tak samo.
Ula 40 pisze, że się z żonatym facetem przyjaźni, i jego żona to akceptuje. A zastanawiałaś się dlaczego? No to ja ci powiem. Bo jesteś ON, i nie stanowisz dla niej potencjalnego zagrożenia. Jakbyś była młodą, zgrabną długonogą pięknością, na pewno nie zaakceptowałaby cię jako przyjaciółki męża....
Niestety, kobiety już tak mają, jak widzą w pobliżu swojego faceta inną kobietę, którą na dodatek uznają za zagrożenie dla siebie, gotowe są ją rozszarpać, choćby była zupełnie niewinna.
  • 0
Souvent femme varie, bien fol est, qui s'y fie

#39 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 13:28

Truskawa40 Z przyjacielem nie idzie się do łóżka!

A dlaczego nie ? Jeżeli się dogadają to dlaczego nie ? Jest to kwestia podejścia do słowa "przyjaźń" oraz do obustronnych stosunków uczuciowych.
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#40 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:01

Przyjaźń z bonusem ;) ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych