Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

co zrobić gdy próbujesz zbliżyć się do niepeł. a on mowi wole być sam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2010 - 21:39

Oprócz wstydzenia się, być może wcześniejszego zranienia przez kogoś,oprócz nieśmiałości i strachu trzeba też wziąć pod uwagę uzależnienie od neta. To jest poważny problem, który dotyka wielu użytkowników sieci i aby wrócić do kompa, do gier szuka się wiele wymówek.
  • 0

#22 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 14 styczeń 2010 - 21:53

poznałam niepełnosprawnego chłopaka, bardzo chce się z nim zaprzyjaźnić.
spytałam czy mogę odwiedzić zgodził się , ale powiedział że woli spędzać czas sam w domu przy necie. Piszę do niego smesy odpowiada , ale napisał że nie lubi smesów i telefonów.
Czy powinnam go odwiedzić ? czy dać mu spokój?

Wiesz co myślę ze powinaś zrobić dokładnie tak samo jak zrobiłabyś ze sprawnym ale nieśmiałym chłopakiem wymieniacie smsy zaprosił cie do siebie wiec macie o czym pogadać potem już pójdzie
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#23 elka111

elka111

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 11:12

Postaram się wszystko zrobic, żeby czuł, że to,że jest chory wcale mi nie przeszkadza. dla mnie
najważniejsze jest wnetrze czlowieka inteligencja.

Boję się troche tego spotkania do tej pory nie znałam nikogo na wózku.

Dodano ptk 15 sty 11:18:37 2010 :
Trybik pewnie poznasz kogoś głowa do góry.
  • 0
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedziec: to był szczęsliwy dzień.

#24 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 styczeń 2010 - 16:23

[quote name='elka111]poznałam niepełnosprawnego chłopaka' date=' bardzo chce się z nim zaprzyjaźnić.[/quote']
A można spytać, co cię tak bardzo motywuje do zawarcia z nim przyjaźni?

PS Jakie masz doświadczenie w kontaktach z ludźmi niepełnosprawnymi?
  • 0

#25 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 17 styczeń 2010 - 01:22

sith bo tak jest... On to najbardziej niewdzieczna z "subkultur" jakie na tym swiecie sie panosza. Jestesmy wredni zawistni marudni i roszczeniowi... niestety takie sa realia.. przynajmniej wiekszosc z nas taka jest. Dzieki takim osobom jestesmy w taki a nie inny sposob postrzegani przez osoby zdrowe.

No popatrz ... słyszałem to samo od kumpla 10 lat temu ... i nie wierzyłem :images1:

Dodano ndz 17 sty 01:20:05 2010 :

a moze ona po prostu mu sie nie podoba i nie chca z nia sie spotykac a ona tego nie rozumie i mu sie narzuca?? sa takie dziewczyny tez...

Nie uwierze :cool: każdego normalnego faceta kręci że kobieta mu sie narzuca Przynajmniej na poczatku

a skad mozesz wiedziec ze kazdego ? Mow za siebie :D
  • 0

#26 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2010 - 00:14

sith bo tak jest... On to najbardziej niewdzieczna z "subkultur" jakie na tym swiecie sie panosza. Jestesmy wredni zawistni marudni i roszczeniowi... niestety takie sa realia.. przynajmniej wiekszosc z nas taka jest. Dzieki takim osobom jestesmy w taki a nie inny sposob postrzegani przez osoby zdrowe.
  • 0

#27 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 17 styczeń 2010 - 01:08

a moze ona po prostu mu sie nie podoba i nie chca z nia sie spotykac a ona tego nie rozumie i mu sie narzuca?? sa takie dziewczyny tez...
  • 0

#28 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 17 styczeń 2010 - 01:17

sith bo tak jest... On to najbardziej niewdzieczna z "subkultur" jakie na tym swiecie sie panosza. Jestesmy wredni zawistni marudni i roszczeniowi... niestety takie sa realia.. przynajmniej wiekszosc z nas taka jest. Dzieki takim osobom jestesmy w taki a nie inny sposob postrzegani przez osoby zdrowe.

No popatrz ... słyszałem to samo od kumpla 10 lat temu ... i nie wierzyłem :images1:

Dodano ndz 17 sty 01:20:05 2010 :

a moze ona po prostu mu sie nie podoba i nie chca z nia sie spotykac a ona tego nie rozumie i mu sie narzuca?? sa takie dziewczyny tez...

Nie uwierze :cool: każdego normalnego faceta kręci że kobieta mu sie narzuca Przynajmniej na poczatku
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#29 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 21:50


też jestem ciekawa motywacji eli :cool:

Mozna wywnioskować ,ze elka111 jest zdrowa i interesuje sie chłopakiem na wózku Podejrzane no nie ? :cool:
A moze nie trzeba doszukiwac sie podtekstów bo zaczyna to wygladać tak jakby niepełnosprawni sami tworzyli jakies bariery :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#30 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 00:02

Osobiscie nie rozumiem jak mozna uciekac przed ludzmi - a zwłaszcza kobietami :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#31 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 16 styczeń 2010 - 21:19

[quote name='Tabletierez]A można spytać' date=' co cię tak bardzo motywuje do zawarcia z nim przyjaźni?[/quote']
też jestem ciekawa motywacji eli :cool:
  • 0

#32 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 09:28

Po trzydziestce??
To chyba bedzie trudniej :/ Nie wiem od jakiego czasu siedzi w domu, czy od nastolatka czy wiesz.
Moze jakas kobieta go skrzywdzila?
Smutne :|
  • 0

#33 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 18:18

elka111 jak najbardziej powinnaś się z nim spotkać a to że on woli zacisze domu przed kompem spędzać czas to widocznie nie trafił na osobę na której mu zależy lub któraś z osób go zraniła i dlatego woli samotnie spędzać czas. Ja osobiście szukam znajomych żeby z nimi spędzać czas mimo że mam internet to on już mnie znudził się.
  • 0

#34 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 17 styczeń 2010 - 02:17

sith bo tak jest... On to najbardziej niewdzieczna z "subkultur" jakie na tym swiecie sie panosza. Jestesmy wredni zawistni marudni i roszczeniowi... niestety takie sa realia.. przynajmniej wiekszosc z nas taka jest. Dzieki takim osobom jestesmy w taki a nie inny sposob postrzegani przez osoby zdrowe.

No popatrz ... słyszałem to samo od kumpla 10 lat temu ... i nie wierzyłem :images1:

Dodano ndz 17 sty 01:20:05 2010 :

a moze ona po prostu mu sie nie podoba i nie chca z nia sie spotykac a ona tego nie rozumie i mu sie narzuca?? sa takie dziewczyny tez...

Nie uwierze :cool: każdego normalnego faceta kręci że kobieta mu sie narzuca Przynajmniej na poczatku

a skad mozesz wiedziec ze kazdego ? Mow za siebie :D

Nie brałem pod uwage pedziów Przepraszam za brak tolerancji :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#35 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 17 styczeń 2010 - 02:31

hahaha twoja inteligencja jest powalajaca :D
  • 0

#36 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 22:49

cieszy mnie to bardzo :D
  • 0

#37 maniek74

maniek74

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 26 styczeń 2010 - 13:50

No i widzisz, nie taki diabeł straszny, jak go malują... Tylko pamiętaj, małymi kroczkami, nic na siłę. Facet jak tu juz pisano, może być nieśmiały, miec kompleksy, albo obawy, że jak co do czego przyjdzie, nie da rady, bo jest ON, czego wcale nie można wykluczyć, bo w końcu nie wiemy, w jaki sposób znalazł się na wózku. A może jesteś dużo od niego młodsza, i on też się tego mógł bać?? Niezbadane są zakamarki męskiej duszy, i powody takich, a nie innych reakcji. no ale dosyć teoretyzowania, miejmy nadzieję że się wam uda. Pozdrawia facet też po 30 :)
  • 0
Souvent femme varie, bien fol est, qui s'y fie

#38 kixo81

kixo81

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 01 luty 2010 - 19:20

(...) "gdzie ci mezczyzni.. prawdziwi tacy...." ;)

Prawdziwi - tzn. jacy? Moze ja bym pasował do Twojego idealu mezczyzny..
Jaki to jest mezczyzna nieprawdziwy? Transseksualista?
  • 0

#39 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 28 styczeń 2010 - 23:17

Akurat faceci są prości to kobiety sa hmmm skomplikowane ze tak to ujme :cool: Rzecz jasna nie mowie tego w sensie negatywnym :)
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#40 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 29 styczeń 2010 - 00:03

[quote name='elka111]A jacek 1982 niech się nie martwi o kolegę' date=' bo ja akurat podobam się facetom.[/quote']
Wiesz faceci boją się pięknych i na dodatek mądrych kobiet i może dlatego On do Ciebie jak...do jeża ? ;)

Dodano ptk 29 sty 00:05:01 2010 :
[quote=sith]Akurat faceci są prości to kobiety sa hmmm skomplikowane ze tak to ujme :cool: Rzecz jasna nie mowie tego w sensie negatywnym :)[/quote]
No rzecz jasna przynajmniej jeden mężczyzna przyznał rację :P
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych