Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

co zrobić gdy próbujesz zbliżyć się do niepeł. a on mowi wole być sam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#1 elka111

elka111

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 16:41

Pytacie co mnie motywuje do przyjaźni - uważam, że warto z takimi ludźmi się przyjaźnić bo cieszą się każdą chwilą - nie tak jak my zupełnie zdrowi ciągle nrzekamy, że nie mamy czasu, pieniędzy, ciągle źle.
A są ludzie którzy naprawdę mają powody do załamania a cieszą się z każdej chwili.

nawet nie wiemy ile takich ludzi jest blisko nas, którzy potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem.

Wiecie co spotkałam się z NIM i było super, uważam, że jest bardzo inteligentny i mądry.
I to on mnie pociesza.
gadaliśmy bardzo długo i powiedzial,że cieszy się,że mieszkam tak blisko niego juz dawno chciał mnie zaczepić tylko nie było okazji.


Zawsze nasze spojrzenia spotykały się tylko nie mieliśmy śmiałości odezwać się do siebie.

Dodano pon 18 sty 16:44:24 2010 :
A jacek 1982 niech się nie martwi o kolegę, bo ja akurat podobam się facetom.
  • 0
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedziec: to był szczęsliwy dzień.

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 17 styczeń 2010 - 17:17

Nie uwierze cool każdego normalnego faceta kręci że kobieta mu sie narzuca Przynajmniej na poczatku

To zależy od kobiety. :evil:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 elka111

elka111

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 14:38

poznałam niepełnosprawnego chłopaka, bardzo chce się z nim zaprzyjaźnić.
spytałam czy mogę odwiedzić zgodził się , ale powiedział że woli spędzać czas sam w domu przy necie. Piszę do niego smesy odpowiada , ale napisał że nie lubi smesów i telefonów.
Czy powinnam go odwiedzić ? czy dać mu spokój?
  • 0
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedziec: to był szczęsliwy dzień.

#4 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 14:58

Jak najbardziej odwiedzić, przecież zgodził się...:) A co do samotności przy necie hm... to być może nikt mu jeszcze nie pokazał że można spędzać miło czas również w towarzystwie , a być może dom traktuje jak oazę do której wstęp mają tylko wybrane osoby...
  • 0

#5 elka111

elka111

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:10

mam zadzownić że przyjdę czy tak bez zapowiedzi.
naprawdę nie wiem co mam zrobić. nie chce być wcibska.
  • 0
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedziec: to był szczęsliwy dzień.

#6 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:14

Nie no, bez zapowiedzi lepiej nie jedź. A poza tym przecież zawsze /przynajmniej na początku/ możecie razem posiedzieć przy kompie. Potem może się do ciebie przekona, przyzwyczai że jesteś zawsze obok niego i potem już jakoś pójdzie. Powodzenia :)
  • 0

#7 elka111

elka111

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:21

on mieszka klatkę dalej często siedzi na swoim wózku przy oknie. może wtedy odważę się i podejdę.
Trzymajcie za mnie kciuki.
  • 0
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedziec: to był szczęsliwy dzień.

#8 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 16:55

Ela, tak naprawde nikt nie chce byc sam;)
Moze oon po prostu faktycznie nigdy nie zaznał co to jest towarzystwo, wyjscia itp, lub po prostu ktos go kiedys zranił i sie zamknał...

Napewno mu nie pokazuj ze jest ci obojetne to ze tak mówi. Pokaz mu, ze smotnosc jest do ... i ze musi zaczac zyc ;)

Ile on ma lat?
  • 0

#9 pete

pete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 18:20

Ja się mogę poświęcić zamiast niego jak jesteś fajna. :)
  • 0

#10 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2010 - 19:50

może po prostu się boi...
  • 0

#11 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 20:25

Chłopak wstydzi się swojej niepełnosprawności, boi się zaangażować żeby nie zostać odrzuconym, boi się być wyśmiany
  • 0

#12 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 20:35

[quote name='piotr79]Chłopak wstydzi się swojej niepełnosprawności' date=' boi się zaangażować żeby nie zostać odrzuconym, boi się być wyśmiany[/quote']
Jest to najprawdopodniejsza wersja niestety ale istnieje tez 2 hipoteza iż został bardzo mocno zraniony. moja rada nie bądź nachalna ale i tez obojętna zrób tak jak ci podpowiadaja idz na poczatku posiedz z nim np 15 min przy kompie niech sie powoli przyzwyczaja wózek to nie koniec świata choć sam jestem osobą która chodzi ale znam wielu takich co jezdza na wózku i sa naprawde fajnymi ludźmi pomału nic na siłę pokaz mu np jak moze być potrzebny komuś np tobie ale tak jak mówie małymi kroczkami
  • 0

#13 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 20:36

[quote name='piotr79]Chłopak wstydzi się swojej niepełnosprawności' date=' boi się zaangażować żeby nie zostać odrzuconym, boi się być wyśmiany[/quote']
W momencie kiedy zaczynasz sie bać - przegrywasz :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#14 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 22:49

W momencie kiedy zaczynasz sie bać - przegrywasz :cool:

Zgadzam sie strach to największy wróg ON dlatego trzeba sobie sie pogodzić z tym jaki jestem i iść przez życie walcząc o każdy dzień w którym będziesz szczęśliwy a co do tematu ela to tak jak mówiłem małymi kroczkami do celu nic na siłę pokaż mu że on też może że wózek to nie koniec świata
  • 0

#15 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 23:30

w ogole spytaj sie go czy ma ochote sie z toba przyjaznic
  • 0

#16 elka111

elka111

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 09:34

napisał mi że nie lubi telefonów i smesów, ale będzie używał telefonu do kontaktu ze mną.
To chyba coś znaczy.
On nie jest zupełnie sam, bo często pod oknem przesiadują u niego koledzy.
nie potrafię go zapytać czy chce się ze mną zaprzyjaźnić , myślę że to samo ułoży się.

Dodano czw 14 sty 13:05:10 2010 :
licorice pytałas ile on ma lat jest po trzydziestce.
  • 0
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedziec: to był szczęsliwy dzień.

#17 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:11


W momencie kiedy zaczynasz sie bać - przegrywasz :cool:

Racja, ale nie wszyscy od razu o tym wiedzą, ze mną też tak było najpierw się bałem, wstydziłem potem zacząłem z tym(czego się boje)walczyć w tej chwili jest mi to obojętne nawet wydaje mi się to śmieszne. Z nim też tak będzie najtrudniejsze pierwsze kroki, ale jak już przełamiesz tą barierę to wszystko wróci do normalności.
  • 0

#18 BAOBAB

BAOBAB

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:40

Kiedyś Miałem Z Tym Problem Jednak Po Jakimś Czasie Sam Przeszedł Musisz Więcej O Ile Możesz Przebywać W Śród Ludzi Chyba Wiesz Że Jedna Połowa Świata To Niepełnosprawni A Żeby Ci To Uzmysłowić Posłuchaj Jakich Kolwiek Wiadomości Więc Zdrowie To Jest Rzeczą Względna Dzisiaj Jest A Za Chwile Bach I Tylko Głupcy Śmieją Się Z Kogoś A Jak Wiesz Jet Ich Coraz Więcej Ja Staram Się Tych Całkiem Zdrowych Bagatelizować Po Prostu Jak Coś Mi Zacznie Ściemniać To Biorę Go Za Słówka A Jak Nie-pomaga Używam Innych Argumentów Chociażby Laski I To Nie Jest Żaden Wstyd Dla Mnie Ale Dla Niego
  • 0

#19 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 20:21

kurcze, szkoda że u mnie w pobliżu nie ma jakiejś fajnej dziewczyny, która chciałaby się zaprzyjaźnić, zakumplować :)
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#20 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 20:28

[quote name='Trybik]kurcze' date=' szkoda że u mnie w pobliżu nie ma jakiejś fajnej dziewczyny, która chciałaby się zaprzyjaźnić, zakumplować :)[/quote']
Pewnie jest ale jej nie zauwazasz :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych