Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kiedy nie ma miłości, co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#61 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 01 maj 2010 - 22:55

Byłem byłem ;)
Tylko może mój światopogląd jest inny.
Ponieważ ja nie czuje że jestem samotny...
Otaczają mnie interesujący znajomi i w ogóle jak to pięknie Difra określiła jestem Hedonistą :)
I nie przekonasz mnie do żadnego związku z rozsądku.
Z rozsądku to ja mogę "wypić wodę mineralną nie gazowaną zamiast wodę z kranu"

Wiadomo nikt normalny nie patrzy przez taki pryzmat na drugą osobę.

Abstrahując trochę od głównego wątku.
andrajer możesz mi powiedzieć w takim razie czy był byś w stanie związać się z osobą upośledzoną umysłowo, intelektualnie?
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#62 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 01 maj 2010 - 22:58

Andrajer,moze bede przez moment "adwokatem"Sucherro.:) Niestety,Sucherro,ma racje,,gdyby ktos-mi KOBIECIE rzucił,nie znając mnie,ze proponuje cos więcej niz przyjazn,zastanowiłabym sie,czy odpisac,na taki tekst,nie mowiac o czyms więcej.Hmm i teraz dodałes,ze to niby nie desperacja a chęć niesienia pomocy.Dziwne.

Czy warto byc z kims,kto patrzy na nas i widzi TYLKO nasza niepełnosprawnosc?Z pewnoscia nie.Bo to ani miłosc,ani nawet przyjażń.Kiedy nie ma miłości-trzeba odejsc,tak jest najzdrowiej,najrozsądniej i.....najuczciwiej.
  • 0

#63 Gerhard

Gerhard

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 02 maj 2010 - 00:24

'Jutrzenka - z pewnością nie; choć postrzegam to jako osoba po drugiej stronie "barykady".

Dodano ndz 2 maj 01:26:32 2010 :
Issabelle - a może odezwiesz się na priva?
  • 0

#64 haciasta

haciasta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 02 maj 2010 - 06:45

Panowie proponujecie dziewczynie aby piersz sie odezwał to wy zróbcie ten pierwszy krok
  • 0

#65 Gerhard

Gerhard

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 02 maj 2010 - 09:06

[OT] Issabelle "zablokowała" możliwość wysłania maila - przynajmniej z tego co widzę ;) [/OT]
  • 0

#66 haciasta

haciasta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 02 maj 2010 - 09:52

moze narazie jest wsekła na facetów daj jej czas
  • 0

#67 zaba1

zaba1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 02 maj 2010 - 16:46

bardzo Ci wspolczuje droga Issabllo Ten facet nie byl Ciebie wart zwykly mydlek i tyle .....szukaj wsrod panow niepelnosprwnych............Ja bylam w zwiazku z pelnosprawnym panem osiem lat i wcale nasza niepelnosprawnos nie jest wyznacznikiem trwalosci zwiazku.......Niestety jest bardzo wielu mezczyzn ktorzy nie chca milosi jak to powiadaja juz to przerabiali i interesuje ich tylko seks bez zobowiazan a skoro tak to niech sie udaja do burdeli tam czekaja chetne Powodzenia mila Izzabell............................
  • 0

#68 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 02 maj 2010 - 17:02

hmmmmmmm.... my faceci to świnie niezależnie od sytuacji nie warto płakać idź kup sobie kebaba ciesz się słońcem
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#69 haciasta

haciasta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 02 maj 2010 - 17:09

Pewnego dnia powiedziałam sobie o taki wał nie będe płakac przez pajaców jak nie ten to innt mam racje Panowie?
  • 0

#70 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 02 maj 2010 - 17:29

Pewnego dnia powiedziałam sobie o taki wał nie będe płakac przez pajaców jak nie ten to innt mam racje Panowie?

Masz 100% poparcie z mojej strony.
Tylko nie pałaj zemstą :D
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#71 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 02 maj 2010 - 18:17

Takiego wala jak polska cala ja tez poiwiedziaqlem sobie ze nie bede plakac juz po zadnej dziewczynie jak nie ta to inna a jak nie inna to dziwka jak nie dziwka to raczka i jedziemy proste hehhehe
  • 0

#72 haciasta

haciasta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 02 maj 2010 - 18:26

z braku laku i kit dobry hehe mi akurat niezby tęskno za seksem
  • 0

#73 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 02 maj 2010 - 18:28

no jak sie ma za duzo hehe
  • 0

#74 haciasta

haciasta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 02 maj 2010 - 18:44

od 3 lat jestem grzeczna i poszcze jeszcze troche to zarosne haha
  • 0

#75 haciasta

haciasta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 04 maj 2010 - 11:46

suchero wpadłeś mi w oko jesce troche a Ciebie zbalamuce hehe
  • 0

#76 Izkaki

Izkaki

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 luty 2011 - 23:28

Witajcie! Tu Issabela. Długo do was nie zaglądałam i zapomniało mi się hasła do mojego konta. Chcę być dalej tutaj z wami, więc założyłam nowe jak widać pod nowym nickiem.

Wiecie zaskoczyło mnie jak rozwinęła się ta dyskusja. To co przychodzi mi namyśl po przeczytaniu dalszego ciągu wątku wcale nie dotyczy miłości. Skłania raczej do refleksji na temat tego jacy to odważni potrafimy być zza ekranów swoich komputerów.
Patryku, czy gdybyśmy spotkali się oko w oko odpowiedziałbyś mi w równie bezczelny sposób?
Czy też Twoje męstwo i odwaga w tępieniu byle babsztyli ogranicza się do wystukania paru słów na klawiaturze. Rozumiem , że w realu równie szybko etykietujesz ludzi.

Andriej, zawsze proponujesz kobietom przyjaźń z coś więcej gratis po wysłuchaniu paru ich wypowiedzi? Naprawdę tak bardzo ufasz ludziom?
Jeśli jesteś tak bardzo przepełniony chęcią niesienia pomocy, to może zajmij się działalnością wolontariacką? ;) W przeciwnym razie to może się dla ciebie źle skończyć, skoro nieszczęśliwie zakochanej nieznajomej proponujesz przyjaźń to co będzie jeśli spotkasz śmiertelnie chorą kobietę, od razu ślub? :D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Issabella vel Izkaki vel byle babsztyl :*
  • 0

#77 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 06 luty 2011 - 19:56

Dlatego ja usunęłam swój profil z Randek Ipon a zostałam tylko na forum. Dużo było tego, jesteś fajna, możemy sobie poklikać. Byli też tacy, którzy chcieli mnie dodać do znajomych nawet nie przedstawiając się. Chcieli chyba mieć jak najwięcej zdjęć dziewczyn wśród znajomych i tyle
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#78 Seroslav

Seroslav

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 11 luty 2011 - 19:15

To i ja przyłącze się do rozmowy :P

Także jestem ON ale inaczej, nosze aparat słuchowy (ee tam mały problem, z nim jest tak samo jak z okularami:P) oraz mam niedorozwój małżowin usznych... Otaczam się wspanialymi ludźmi, nie jeden raz słyszałem ,ze jestem super, przystojny i itp. w podstawówce miałem dziewczyny (lowelasik klasowy:D) w gimnazjum jedna dziewczyna chciała ze mną chodzić i wiem o kilku ,którym się podobałem... Ale byłem sobą.


Kiedy przyszedłem do Liceum, byłem po ostatnich operacjach, zapragnąłem byc kims super dlatego nie byłem sobą, dopiero teraz staję się z powrotem sobą i efekt tego jest taki ,ze w grudniu poznałem naprawdę fajną dziewczynę... Jednak do niczego więcej nie doszło, rozmawialismy o mojej wadzie i moze to miało na to wpływ, albo po prostu ona nie chciała sie angażować w większy zwiazek, bo niedawno zerwała.


Dlatego mnie zastanawia, "o co im kurna chodzi" (przepraszam za przekleństwo), wyglądam dobrze, ćwicze, wiele rozumiem i podobno super sie ze mną gada a uszy? Są niedorozwinięte, ale na uszy praktycznie się nie zwraca uwagi! Może faktycznie miałem pecha? Może jestem nadwrażliwy? Jak oceniacie taki "problem"?
  • 0

#79 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 11 luty 2011 - 21:47

Izkaki skad jestes??
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#80 Izkaki

Izkaki

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2011 - 23:55

MartoS sęk w tym, że ja nigdy nie zakładałam konta w randkach ipon. Porostu kiedyś wyżaliłam się tu na forum, po tym jak zranił mnie pewien facet. Dostałam bardzo wiele cudownych słów wsparcia, ale znalazło się też parę hmn jak to ująć.... :) odważnych komentarzy.

Grubby77 mogę wiedzieć dlaczego tak bardzo interesuje cię miejsce mojego zamieszkania? Czyżby przyświecał ci podobny cel co Andriejowi? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych