Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

galerianki i seks dla ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#81 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 19 październik 2009 - 12:37

A pomyśl sobie,że niestety nie każda zachcianka musi być w życiu spełniona.Słonko,seks nie jest podstawą życia.
Jak cię na niego nie stać z pewnych względów ,to musisz się bez niego obejść.Życie jest brutalne,ale prawdziwe.A już żenujące jest domaganie się sponsorowania seksu przez państwo,czyli nas podatników.

Dodano pon 19 paź 13:39:03 2009 :
A jeszcze dodam,że znam osobę z upośledzeniem umysłowym,która natrzepała dzieci,sobie podobnych i też my,podatnicy je utrzymujemy.

Dodano pon 19 paź 13:41:07 2009 :
Bo niestety u nas nie ma sterylizacji i kastracji.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#82 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 19 październik 2009 - 12:42

i tu zostaly porobione bledy przy tej osobie. bo nalezalo uswiadomic jej ze musi brac gumki itd. pod tym kastem polska kuleje, albo poddac operacji zawiazaia nasieniowodow, wowczas dzieci by nie bylo. zachod poradzil sobie z tym dobrze, i wszyscy maja sex i nikt nie narzeka.

Dodano pon 19 paź 13:44:32 2009 :
moze ciebie wysterylizowac bylo? widze ze jestes zacofana. ja dopuszczam sex dla wszystkich, tylko sa rozne formy zapobiegawcze powstawania dzieci. i tu nalezalo by podwiazywac facetom nasieniowody, a kobietom jajniki.
  • 0

#83 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 19 październik 2009 - 12:59

To szczęśliwej drogi na zachód,tam będziesz miał raj seksualny.Jesteś niestety okropnie ograniczony i nic do ciebie nie dociera.Pleć dalej swoje androny,jęcz o seks,bo ci się należy przecież.Oczywiście seks i wódka dla wszystkich,marycha też...

Z mojej strony koniec dyskusji,bo nie jesteś do niej partnerem .
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#84 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 19 październik 2009 - 13:03

to do ciebie nie dociera, bo zabraniasz innym sexu, a sam chcesz go miec.
  • 0

#85 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 19 październik 2009 - 13:55

[quote name='stasias]Rafałek masz imię mojego syna' date='długo zastanawiałam się nad waszą dyskusją ,pragnę zadać wam pytanie :Czy chcieli byście taką galeriankę za żonę?U mężczyzn jest domeną zaliczyć jak najwięcej bo czują się w pełni dowartościowani. Dorośli mężczyźni powinni znać swą wartość a głowa do myślenia znajduje się trochę wyżej od narządów rozrodczych.[/quote']
Bardzo mi się podoba to co napisałaś. Właśnie, niech faceci przestaną gadać tylko o jednym, że oni muszą mieć seks i już. To głowa ma kierować człowiekiem a nie du.... człowiekiem. Jeden tu taki wciąż tupie nóżką jak małe dziecko, że musi mieć i koniec! :P a seks niestety jest tylko dla dorosłych którzy potrafią to robić a nie wciąż o nim tylko gadają. :D
  • 0

#86 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 19 październik 2009 - 14:03

.
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#87 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 19 październik 2009 - 16:09

W sumie,to temat o galeriankach,to temat też o seksie :)
A tu Cię zaskoczę - ja jestem na wózku i nigdy nie miałam z" tym" problemu.Jestem w związku ze wspaniałym facetem.
Ja wolę podatki przeznaczyć na pomoc dzieciom,nawet takich nieodpowiedzialnych dzieciorobów jak to nazwałeś,bo one nie odpowiadają za nieodpowiedzialność durnowatych rodziców.Jeśli nie umiałabym znaleźć partnera obyłabym się bez seksu,wszak powiedziałeś,że bez niego można się obyć.To proste, nie jest mnie stać na prywatny śmigłowiec,to się obywam bez niego.A jeszcze, wśród sprawnego społeczeństwa też wiele osób nie ma partnerów z różnych względów /mankamenty urody,nadmierna tusza itp/ więc oni też powinni wyciągać łapska po sponsorowany przez społeczeństwo seks.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#88 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 19 październik 2009 - 16:41

a czemu winni sa ci co niemaja szans na sex? bo nie sa atrakcyjni fizycznie, slinia sie, sa powykrzywiani itd. dlaczego im mamy odmawiac sexu, a mamy dawac na becikowe, ktore idzie na wodke, i mamy dawac na zasilki dla wiecznie bezrobotnych alkoholikow? im sie nalezy z wlasnego wyboru tak? a ci co nie zawinili to niemoga miec bo sa niesprawni... ehhh dluga droga nam do pelnej cywilizacji.
  • 0

#89 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 19 październik 2009 - 19:42

Ludzie ,ludziska zastanówcie się Bóg gdy stwarzał człowieka ,uczynił go pięknym i zadał pewne zadania ,dotyczyły upiększania ziemi,okazywania miłości Bogu oraz napełnianiu ziemi potomstwem.Wiadomo gdy mówimy o potomstwie chodzi o sex,który jest darem Bożym dla małżeństw.Gdy zapominano o prawach i zasadach nastały czasy Sodomy i Gomory,które to musiały zostać zgładzone z powodu piętrzącego się bezprawia i niemoralności.Jeżeli jesteśmy stworzeniami Boga to czyż nie istnieje wiele innych wspaniałych rzeczy ,które możemy zagospodarować w swoim umyśle.Ciągłe wpajanie nam,że sex to cudowna sprawa ,nawet reklamy w tle mydła lub napoju pokazują złączone pary jest praniem mózgu.Dlaczego za tą przyjemnością nie pokazuje się w tle wyciągniętych rączek po kawałek chleba,dlaczego nie widać osób cierpiących na choroby którymi zostali zarażeni,dlaczego nie pokazuje się łez złamanych serc ludzkich oraz dramatów samobójczych dlaczego i dlaczego.Jako dorośli ludzie nie zależnie od naszej sprawności fizycznej gromadzimy w sobie to co jest chwilową ułudą a nie rzeczywistym szczęściem .Uważam za wielki nietakt pisanie o osobach niepełnosprawnych ,że ich częścią szczęścia jest sex i trzeba im to zafundować.Jest to bardzo mylne określenie stanu człowieka .Ludzie niepełnosprawni maja wielkie serca potrafią zrozumieć drugiego człowieka ,potrzebują ciepła oraz pomocy w niektórych sprawach sami radzą sobie z poważnymi problemami.Często są wsparciem dla osób sprawnych fizycznie,gdyż angażują się do zajęć na rzecz innych.Gdy rozmawiam z takimi ludźmi dla nich sex nie jest problemem i drogą na życie.Rafallbn 1981 pisze ,że mamy długa drogę do cywilizacji,to nieprawda my tak szybko do niej pędzimy,że zapominamy czym różnimy się od zwierzęcia - rozumem!!!!!!!!!
  • 0
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)

#90 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 19 październik 2009 - 19:53

I tu masz rację Stasias,ale jak widać są tacy,dla których seks jest jedynym wyznacznikiem i sensem życia.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#91 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 20 październik 2009 - 06:08

nie chodzi o to ze jex jest wszystkim. chodzi o to ze sex jest kazdemu potrzebny. Ma wlasciwosci zdrowotne, a takze pomaga rozladowac napiecie co nie prowadzi do frustracji, warjacji i agresywnosci. no niestety niektorzy tego nie pojmuja. jesli ja do was nie docieram, to moze musze pocytowac wypowiedzi slynnych sexuologow? moze wypowiedzi innych?
  • 0

#92 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 20 październik 2009 - 11:26

Stasias, a ja się kompletnie nie zgadzam z Twoim zdaniem, dla mnie to kolejny bzdurny stereotypowy punkt spojrzenia na ON jak na takie nieziemskie istoty, ciepłe, pełne uroku, miłosierdzia. ON są jacy są, czyli normalni i nie, ładni i brzydcy, wyrozumiali i bezduszni etc i kompletnie bezcelowe jest doczepianie ON cech, które kształtowały by je na postacie jak wyżej.
Także jestem przeciwny refundowaniu jakiś tam usług cielesnych. Jak ktoś nie może to widocznie los tak chciał, a i tak jak pisały wcześniej dziewczyny, facet ON jak będzie zadbany, fajnie ubrany, mający to coś to sobie poradzi. Czy gdzieś jest napisane, że ON mają być uszczęśliwiane z urzędu? Nie i całe szczęście. Czy wszyscy chodziaki są szczęśliwy? Nie wydaje mi się.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#93 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 20 październik 2009 - 12:50

Witam
Uważam że osoba niepełnosprawna ma prawo uprawiać sex jak każda inna osoba, nawet jeli miałaby za ten sex zapłacić , nie każdy jest w stanie znaleść sobie partnera życiowego ze względu na swoją niepełnosprawność.
Dlaczego mamy osobom niepełnosprawnym zabraniac potrzeby bliskosci rozładowania seksualnego , popieram pomysł taki jaki mamy na zachodzie że osoby niepełnosprawne mają płacone za te usługi przez panstwo . Nie popieram sex z małolatami.
  • 0
karol

#94 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 20 październik 2009 - 13:20

Pewnie,że ma prawo.I nikt tu nie zabrania ON prawa do seksu.Jak włoży trochę wysiłku w znalezienie sobie partnera,jeśli sami płacą za prostytutki jeśli są nieudacznikami.A jeśli twój stan na to nie pozwala ,to niestety musisz się obyć bez seksu,a nie bezczelnie wyciągać łapę po pieniądze podatników,lub wykorzystywać małolaty.
A jak ktoś tęskni za sponsorowanym b....kankem ,to droga na zachód wolna,nawet paszport nie jest wymagany.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#95 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 20 październik 2009 - 13:42

Jeszcze jedno od siebie dodam, że ta cała gadka o zachodzie wzięła się odkąd kilka lat temu w TVP wyemitowano szwedzki dokument nt takich wyspecjalizowanych pielęgniarek spełniających owe potrzeby. To był projekt, z tego co wiem to nie wypalił bo tam także ON byli oburzeni na takie podejście do sprawy i wedle mej wiedzy nigdzie podobny projekt nie wszedł w życie.
A przypomniało mi się, iż na owym zachodzie wobec osób niepełnosprawnych, które mają silne potrzeby, a nie mają z kim są stosowane środki farmakologiczne obniżające prawie całkowicie pociąg seksualny.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#96 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 20 październik 2009 - 14:15

Więc amatorzy sponsorowanego seksu łykać pigułeczki.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#97 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2009 - 16:46

dla mnie w ogole jest zalosne to ze ktos ma czelnosc o takie rzeczy sie domagac.......rzygac mi sie chce normalnie. jak napisala Nika5 jak ktos chce za panstwowe pieniadze sie bzykac to droga wolna granic nie ma ponoc tylko ze uwga bo moze sie okazac to bajka. Niech wam sie super zyje w sexowym darmowym raju. buahahahahahahaha.
  • 0

#98 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 20 październik 2009 - 17:04

Tylko pewnie za chwil zaczną jęczeć , by im bilecik sponsorować do owej Nibylandii seksualnej :D :D :D
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#99 bartosz84

bartosz84

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 20 październik 2009 - 17:43

Dziwne to troche domagać sie od państwa środków na takie coś... Potrafie zrozumieć problem, ale bez jaj. Chcesz bzykać a nie masz ku temu sposobności? wyłóż własna kase i idź/jedź/dzwoń (lub poproś kogoś aby to zrobił za ciebie) do burdelu :D

Pozdrawiam
  • 0

#100 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 20 październik 2009 - 18:53

Skrajna roszczeniowość niektórych osób niepełnosprawnych jest dla mnie nie do przyjęcia. Normalnie słabo mi się robi. W dalszym ciągu jeszcze przewija się: bo ja jestem biedny, chory, pokrzywdzony i państwo musi moje wszystkie potrzeby zabezpieczyć , albo na marginesie podam przykład jak osoba wchodzi do urzędu i mówi: "jestem osobą niepełnosprawną i co mi się należy?" .
Przez takie a nie inne podejście niektórych osób kształtuje się wizerunek osób niepełnosprawnych w społeczeństwie - nasz wizerunek, a niby chcemy równego traktowania.
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych