Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

galerianki i seks dla ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#101 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 20 październik 2009 - 23:19

musiał bym zmienić mój telefon... ale ja lubię mój telefon :)

swoją drogą film bardzo dobry ktoś przyłożył się do realiów opowiastka realna mogła się wydarzyć miała sens takich filmów więcej
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#102 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 21 październik 2009 - 11:52

Witam
Mam kochającą żonę i spodziewamy sie dziecka tak wiec nie muszę korzystać z prostytutek ani korzystać z pomocy państwa na dofinasowanie sex.
Nika i inne osoby na tym forum są przeciwne opłacie za sex i dofinansowaniu tego przez nasz kochany kraj.
Same macie partnerów i korzystacie z sex więc nie możecie tego zrozumieć co czują osoby, które pozbawia się tego prawa.
Na zachodzie jakoś podatnicy nie protestują że ich podatki idą na sex niepełnosprawnych ,dlatego że jest tolerancja i zrozumienie dla praw osób niepełnosprawnych .
W Polsce mało jest jeszcze związków typu pełnosprawny niepełnosprawny bo ten niepełnosprawny nadal jest postrzegany jako biedny i nieatrakcyjny dla zdrowego partnera, może gdyby było inaczej nie było by dzisiejszej dyskusji.
  • 0
karol

#103 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2009 - 13:46

Dokladnie...dlaczego biedni nie maja refundowanych wyjazdow za granice na wakacje?? tez jest to przyjemnosc i potrzeba. Dlaczego milosnicy zwierzat nie maja refundowanych ukochanych zwierzaczkow aby mogli je hodowac??
  • 0

#104 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2009 - 12:34

Nikt ich nie pozbawia tego prawa co wy gadacie nie mozna kogos pozbawic prawa do sexu :/ piszecie tak o zachodzie ze tam jest taka opcja podajcie mi przyklad link jakis albo ustawe mowiaca o tym ze nalezy sie tam takie dofinansowanie na sex dla ON. Nie ma czegos takiego. Jak zobacze to uwierze a na razie to stek glupot i chorych waszych wyobrazen. Jak zwykle postawa roszczeniowa hehehe norma u ON.
  • 0

#105 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 21 październik 2009 - 12:41

Witaj Lilith 24
Pomyśl troche logicznie gdyby nie było ustawy w danym kraju to nikt by o tym nie pisał ani tego nie dofinansował http://think-twice.b...2,ID221029856,n
  • 0
karol

#106 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2009 - 13:07

No wszytsko fajnie tylko z tego co ja wiem to byl tylko projekt i nie wypalill podaj mi ustawe bo takie gadanie to wiesz nic mi nie mowi.
  • 0

#107 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 październik 2009 - 13:35

Ale czemu tylko refundacja ma być na dziwki a nie również na męską dziwkę? no chyba że słowo 'dziwka' nabrało ogólnego znaczenia. Poza tym czemu uważacie, że ON się należy taka refundacja, może biednym i brzydkim również się należy takie 'dofinansowanie'. Dziwne macie do tego podejście. Rozumiem, że ON tak każdy inny ma potrzeby, ale każdy ma do tego ogólny dostęp. Teraz nawet niepełnosprawnym jest łatwiej, bo takich ofert to mnóstwo można znaleźć w internecie, wystarczy podzwonić, zaprosić i zamiast na piwo czy fajki wydać kasę na laskę.
  • 0

#108 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 21 październik 2009 - 15:06

Tak Kar27 mamy partnerów,bo nie siedziałyśmy jak księżniczki na ziarnku grochu czekając na księcia na białym koniu i nie jęczałyśmy jak to nam żle jako ON.Niestety dochodzę do wniosku,że jednak najbardziej roszczeniową grupą w społeczeństwie są ON.No pewnie a najważniejsze to ,by sponsorować im d...y.
A zwróć uwagę,że wśród sprawnych np.brzydale,czy nieudacznicy też mają trudno znaleźć partnerów,więc im,idąc Twoim tokiem myślenia też należy sponsorować dziwki.
To takie proste - nie umiesz znaleźć sobie partnera,to łykaj piguły i po sprawie,a jeszcze możesz spadać np.do Szwecji,tam jest wszak raj wszelaki,i takie opiekuńcze państwo.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#109 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2009 - 15:22

Dziwki dla wszystkich potrzebujacych za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napiszmy taka petycje :lol: Nika masz racje kazdy niesmialy, brzydki, czy nieudacznik tez powinien miec prawo do tego ale idac ta teoria dlaczego dyskryminowac tych przystojnych i pewnych siebie? czemu oni maja miec gorzej i placic? w koncu mamy demokracje tak wiec dziwki dla wszystkich za darmo!!!!!!!!
  • 0

#110 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 21 październik 2009 - 17:16

No i aby mi ładne lachorki były :)
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#111 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 21 październik 2009 - 18:23

Witaj
Nika ty chyba masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego, wyraźnie napisałem że mam żone i spodziewam sie dzidziusia wiec nie jestem żadnym nieudacznikiem tak jak twierdzisz.
Dalsza dyskusja na ten temat jest dla mnie pozbawiona sensu.
  • 0
karol

#112 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 21 październik 2009 - 18:41

Kar ,niestety to Ty masz problem ze słowem pisanym.Jeśli bym chciała napisać,że ostatnie zdanie dotyczy Ciebie z całą pewnością użyłabym Twojego Nicka,a tak- zdanie to tyczyło ogółu,a nie konkretnie Ciebie.
Ale masz rację,dyskusja nie ma sensu,bo jak każdy samiec ludzkiego gatunku jesteś ukierunkowany jednostronnie - czyli seks dla każdego samca,nawet ze składek społeczeństwa,a to jest dla mnie niskie,oburzające i płaskie jak naleśnik.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#113 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 21 październik 2009 - 18:46

nika5 - ale nalesniki ludzie lubia :) piszesz ze ogół czyli ze kazdy facet takze i on. i co z tego ze ustawae ktos ci znajdzie w jezyku szwedzkim, jak i tak tego tekstu nie zrozumiesz. Wiesz, biedni to niektrorzy sa na wlasne zyczenie, a niektorzy tacy sa od poczatku. wiec nie chrzan glupot i tyle. bo pewnie jest sprawna niepelnosprawna czyli po wypadku, i za nic w swiecie nie zrozumiesz osoby ktora jest od urodzenia niesprawna.
  • 0

#114 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 21 październik 2009 - 19:01

Ot i znalazł się profesor od tłumaczenia tekstów :D :D :D

A już myślałam,że pławisz się w jednym z tych rajów seksualnych,o który tak zabiegasz.
Znajdź sobie lepiej wreszcie d...e i przestań jęczeć i smęcić.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#115 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 październik 2009 - 19:01

Rafał - ale żeś się uczepił tej swojej niepełnosprawności. I co z tego, że jeden jest niepełnosprawny mając 10 lat, 20 a inny od urodzenia? Ja też jestem niepełnosprawna od urodzenia i nie zgadzam się z tobą, że takie osoby powinny mieć refundowany seks i że 'im /nam/' się należy, bo jesteśmy chorzy od urodzenia. Jak już pisałam, każdy ma teraz dostęp do tych usług bez żadnych problemów, tyle, że lepiej być pazernym i chcieć żeby państwo za to płaciło niż ON z własnej kieszeni na własne przyjemności. I tak gdyby takie pismo trafiało do sejmu czy prezydenta to ten pomyśl by spalił na panewce ponieważ u nas prostytucja to nie praca tylko prywatna 'darowizna' a usługodawca nie może nam wystawić rachunku. Wolę już żeby państwo dało nam wyższe renty, większą możliwość rehabilitacji i miejsca pracy niż płatny seks.
  • 0

#116 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 21 październik 2009 - 19:02

Czytający ze zrozumieniem, ustawy nie ja szukałam :D :D :D

Dodano śro 21 paź 20:05:42 2009 :
Niestety,najłatwiej zrobić sobie ze swojej niesprawności parasolik ochronny i żądać bez opamiętania.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#117 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2009 - 20:55

Ja szukam ustawy i spokojna Twoja rozczochrana nie martw sie o to czy zrozumiem bo ja juz o to zadbam Ty mi tylka ta ustawe znajdz :)
  • 0

#118 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 22 październik 2009 - 06:19

z babami niema sie co klocic, bo im nieprzegada, chodzby niewiem co bys mowil..
  • 0

#119 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 03 listopad 2009 - 10:39

.
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#120 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 03 listopad 2009 - 11:18

Korner masz rację,ręce opadają na takie samcze myślenie jak Twoje i Tobie podobnych.
Powtorzę ,seks nie jest niezbędną potrzebą życiową.Można nad popędem zapanować farmakologicznie.Masz odpowiedź na swoje pytanie - "Już pisałem, że są ludzie, którzy potrafią się samodzielnie poruszać. Wtedy mają jakąś szansę "załatwienia" sobie seksu, ale są ludzie, któzy leżą w łóżku i jedyny kontakt ze światem to TV, radio. W jaki sposób Ci właśnie ludzie mają sobie "załątwić" sex? Możesz mi odpowiedzieć? Mają ich rodzice iść do panienki i przyprowadzić ją do domu?"Nigdy nie ma się w życiu wszystkiego.Seks też nie wszyscy mogą mieć.Ja czytam Twoje porównania,to szlag mnie trafia - wolę łożyć na głodujące dzieci,niż na d...ę dla jakiegoś sfrustrowanego ON.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych