Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

galerianki i seks dla ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#41 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 06 październik 2009 - 10:00

a dlaczego tak uwazasz?
  • 0

#42 maniek74

maniek74

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 06 październik 2009 - 10:12

No cóż, prawda, że jak jest popyt, to i podaż też. Ale to nie zmienia faktu, że te małolaty zaczęły się sprzedawać, bo któraś wpadła na taki "pomysł", a potem, wiadomo, poczta pantoflowa, i się zaczęło. Myślicie, że jakiby tych dziewczyn w galeriach nie było, to faceci by ich tam szukali?? Sami sobie odpowiedzcie. Ktoś słusznie zauważył, że te małolaty myślą bardzo ekonomicznie. Tu się zgodzę. Tyle że one zamiast głową, myśla inną częścią ciała.... niestety. No i na koniec, funkcjonuje takie przysłowie: "Jak suka nie da, to pies nie weźmie".... Coś chyba na rzeczy jest, obserwując zachowanie dzisiejszych ludzi....
  • 0
Souvent femme varie, bien fol est, qui s'y fie

#43 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 06 październik 2009 - 10:32

dokladnie maniek74, niektorzy zyja w swiecie idealow, tylko ze realia sa inne.
  • 0

#44 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 06 październik 2009 - 08:34

hahaha i myslisz ze ktos ci pokaze dowod czy legitymacja hahaha
  • 0

#45 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 06 październik 2009 - 09:06

Człowieku, twoje myślenie jest żenująco płytkie.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#46 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2009 - 11:51

Rafalku masz racje hehehe...masakra ale czy Ty rafallbn1981 nie widzisz jaki to zenujace i oblesne ze on nwet juz z braku laku polasi sie na taka malolate?? bo nie mamy partnerow sexualnych jak to okresliles...przeiez to jest...zalosne zeby zganiac wszystko na swoja niepelnosprawnosc i jak cos nie wyjdzie to mamy gotowa wymowke i to jest ostraszne co my niepelnosprawni bysmy zrobili bez tego wytlumaczenia i wyjasnienia wszystkich naszych niepowodzen i slabosci oraz plytkosci, bez slow "jestem niepelosprawny/niepelnosprawna" masakra...jak ci ludzie zdrowi sobie radza bo oni takiego argumentu i asa w rekawie nie maja a im tez czesto w zyciu sie nie powodzi i nie wychodzi....
  • 0

#47 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 11 październik 2009 - 09:30

sa niepelnosprawni sprawni i niepelnosprawni niesprawni - rozumiesz o co mi chodzi?? jesli jestes po amputacji lub wypadku, gdzie masz sprawne rece i jestes w stanie sam mieszkac i dasz rade prowadzic samochod to nie masz w zyciu z niczym klopotow, tylko to jest kwestia chciejstwa. natomiast jesi chodzi o naprawde niesprawne osoby np. zanik miesni, mpd, rozczepy kregoslupa to wybacz, ale nie dogadamy sie. te osoby nie maja tak naprawde szans na samodzielne zycie, partenrow sexualnych, bo to wymaga aktywnosci fizycznej.
  • 0

#48 maniek74

maniek74

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 11 październik 2009 - 10:23

No cóż, nie jest to wszystko takie proste, jak się wydaje. Nie można wszystkich do jednego wora wrzucać, i mówić, że wszyscy swoje niepowodzenia życiowe zwalają na niepełnosprawność. Nie ma co też porównywać świata OS i ON, bo to w niektórych kwestiach są dwa światy.... Osoba sprawna, nawet jak jej się życie nie bardzo układa, ma na pewno większe pole manewru, niż osoba niepełnosprawna. Zawsze może przecież gdzieś wyskoczyć, kogoś poderwać, i już ma okazję na seks.... A my? My to tak lekko niestety nie mamy.... No bo widział kto, żeby ON na podryw chodziły?? Nie, i pewnie nie prędko zobaczy. Pomijam bariery architektoniczne, bo to z zupełnie innej beczki jest, ale bariery społeczne. Tak więc, zostają tylko 3 możliwości:
1. Darmowa - ON sama sobie robi "dobrze", nie wydaje kasy, i jest OK.
2. Tania - No np. te galerianki, o których mowa w tym temacie. (co nie znaczy, że każdy musi z nich korzystać)
3 Droga - no to oczywiście, agencja towarzyska....
Niestety, takie są realia, i niech nikt nie wciska kitu, że to żałosne, czy coś w tym stylu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, i syty nigdy głodnego nie zrozumie.... Poza tym, w tej akurat materii, każdy ma inne potrzeby.
No a na koniec, jeszcze jedno. Ktoś się oburzał, jak dorośli faceci mogą uprawiać seks z małolatami. Otóż, drodzy czytelnicy, tak było zawsze, tylko dopiero od niedawna się o tym więcej mówi. Nie od dziś wiadomo, że faceci są biologicznie ukierunkowani na przekazywaniu genów kolejnym pokoleniom, a dziewczęta w wieku 15 - 20 lat są w najlepszym biologicznie wieku do rozmnażania. No i krąg się zamyka. Oczywiście, cywilizacja swoje zrobiła, i dzisiaj seks powiedzmy 40 letniego faceta z 15 letnią dziewczyną uważany jest za coś nie na miejscu. A przecież jakiś czas temu, taka 15 latka, bywała już żoną, i matką...
Więc jak widać, nie wszystko zawsze jest czarne i białe....
  • 0
Souvent femme varie, bien fol est, qui s'y fie

#49 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 11 październik 2009 - 11:00

znowu cie maniek74 popieram.
  • 0

#50 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 11 październik 2009 - 11:11

[quote name='rafallbn1981]minutka a czy wg ciebie kobiety juz dawno sie nie ponizyly? bo moim zdaniem obecne kobiety to 50% k..y i 50% kobiety chodz z przewaga k...y. krytykujecie nas mezczyzn ale same nas prowokujecie do takich zachowan' date=' a wiadomo ze facet jest samcem i dla facetow wazny jest sex. Same sie malujecie, ubieracie wyzywajaco, a potem macie pretensje ze facet was zgwalcil. obecne 13 latki ubieraja sie jak 20 -latki, i poczym was rozroznic?[/quote']
Rafallbn1981 - w jakim ty świecie żyjesz? to nie Afganistan żeby kobiety chodziły w burkach ani średniowiecze żeby kobiety były ubrane od szyi aż po kostki. Mamy XXI wiek!!! Wy nie musicie się 'kuso' ubierać i też nas podniecanie, ale czy to znaczy, że mamy was gwałcić wbrew waszej woli??? Nie? Twoim zdanie wtedy taka kobieta byłaby dziwką, faceta zaś tylko samce jak to powiedziałeś. Mamy już inne czasy, kobiety w końcu przestały się wstydzić mówić głośno, że też uwielbiają seks, tyle że przez takich jak ty takie kobiety są nazywane dziwkami i ku....
  • 0

#51 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 11 październik 2009 - 11:53

a galerianki czy tirowki to jak sie ubieraja wg ciebie?
  • 0

#52 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 11 październik 2009 - 19:39

a galerianki czy tirowki to jak sie ubieraja wg ciebie?

A co to za różnica? Jeżeli będę chciała odsłonić kawałek piersi czy nóg to znaczy, że jestem dziwką? Jeżeli będę nosiła markowe mini ciuchy to też znaczy, że jestem dziwką?
  • 0

#53 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 11 październik 2009 - 19:54

ale kazdy bedzie cie za taka uwazal.
  • 0

#54 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 11 październik 2009 - 20:07

ale kazdy bedzie cie za taka uwazal.

Od myślenia a bycia nią do długaaaa droga, dlatego zanim kogoś osądzisz to lepiej poznaj ale nie wysuwaj wniosków które są niczym nieudowodnione, bo takie ciuchy nie są przeznaczone jedynie dla dziwek.

Jeżeli masz ochotę na dziwkę, bo jesteś samcem i ciągnie cię do seksu i wciąż o takich myślisz, że chciałbyś kiedyś skorzystać z ich usług ale tego nie robisz i wiesz, że nie zrobisz to znaczy, że jesteś już szmaciarzem i kur... i za takiego już mam cię uważasz???
  • 0

#55 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 październik 2009 - 22:24

Hahahaha minutka dokladnie :D ja np lubie pokazac to co akurat mam ladnego :) i nie wstydze sie tego ale sie szanuje i gdybys chociaz mi spomnial ze ubieram sie jak dziwka na bank dostalbys ode mnie w twarz a o epitetach juz nie wspomne. W mojej wczesniejszej wypowiedzi chodzilo mi nie o to ze ktos z takimi malolatami sex uprawia tylko o to jakich argumentow uzywa.....i nie generalizuj ze ci "chorsi" to inaczej jak dzieki kasie przyjemnosci zwanej sexem nie zaznaja bo nie jest to prawda. A fakt jest taki ze jak ktos sam ubrac sie nie moze i zjesc zupy to watpie zeby jego priorytety wiazaly sie z sexem i z tym kogo by tu zaliczyc. Chlopcy troche inwencji i inicjatywy z waszej stony a na prawde nie bedziecie musieli ponizac sie i uprawiac sex za kase. Ale coz..lenistwo to lenistwo i najlepiej powiedziec nie uprawiam sexu bo jestem niepelnosprawny.....brawo tak trzymajcie. :evil::evil::lol:
  • 0

#56 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 12 październik 2009 - 02:00

Ja pierdziu... witki mi opadły jak poczytałem ten temat. rafallbn1981 ja się nie dziwię, że nie możesz znaleźc laski. Gdybym był kobietą i powiedział byś mi to w oczy co tu piszesz...dostał byś z liścia.

Ja Ci z liścia jednak nie dam. Dam Ci rade (co mi tam), postaraj się zrozumiec i uwierzyc, że sprawnośc fizyczna nie jest najważniejsza w życiu. Kobiety lubią czuc się przy mężczyźnie bezpieczne, a to można uzyskac siłą umysłu a nie pięści.Mówię tu o realiach spoza dyskoteki;) a napewno nie wyrwiesz lachona na ciągłe biadolenie.
  • 0

#57 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 październik 2009 - 09:11

Maskotku :) przybij piątkę :) jesteś super !Pozdrawiam cieplutko :) aż się uśmiałam.... :)
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#58 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 12 październik 2009 - 09:22

oczywiscie minutka ty juz wiesz kto i czego potrzebuje. a moze ten lezacy tez potrzebuje sexu co? otoz maskot sprawnosc ma znaczenie w zyciu i tyle.
  • 0

#59 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 12 październik 2009 - 11:03

Wiem, że ty GO potrzebujesz :P z tym że ciebie nikt nie ma prawa nazywać szmaciarzem myślącym o seksie z prostytutką, tirówką czy tanią jak grzyb galerianką, za to dziewczyny nie ubierające się w szerokie spodnie i golfy są dla ciebie dziwkami :P Oczywiście, że leżący facet też może ma tego typu potrzeby...a może nie tylko facet, tylko kobieta również, ale to nie może być kobieta bo gdyby miała taką potrzebę byłaby w twoim rozumowaniu już dziwką...żałosny i płytki jesteś do kwadratu. Tyle na ten temat, bo daremnie tracę mój cenny czas na odpisywanie tobie.
  • 0

#60 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 październik 2009 - 14:16

Maskotku jak juz sie pojawiasz to na calego hahaha :D rafallbn1981 moze Ty w poprzednim wcieleniu byles kaznodzieja bo jakos tak wyobrazam siobie Ciebie na mownicy gloszacego prawdy i prawa boskie o marnosci plci zenskiej i sile plci meskiej. Sila jest potrzebna ale powiem Ci jeden z naszych sekretow kobiecych bardziej kreci nas intelekt niz miesnie bo po prostu wole sobie z mezczyzna na ciekawy temat podyskutowac niz sie z nim lac....ale coz twoja filozofia zyciowa jest chyba juz zbyt jak na te czasy zaawansowana...a moze wlasnie odwrotnie...hmmm no nie wiem w kazdym razie powodzenia na silce lol; i na dysce tylko podrywaj jak bedzie jasno bo moze sie okazac ze lachon zamieni sie w paszkwila.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych