Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

galerianki i seks dla ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#1 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 16:52

moze pojdzie na dyskoteke i zobaczycie realia

jeśli uważasz, że realia to tylko dyskoteka... hm... cóż gratuluję bogatego życia wewnętrznego :evil:
Nie twierdzę, że taka sytuacja nie ma miejsca, ale uważam, że ta kwestia jest poniżej pewnego poziomu. Wszędzie można zobaczyć upadek moralny, społeczny, duchowy, ale można też żyć wartościowo i nie chcieć wzorować się na tych, co to zamiast mózgu mają organa rozrodcze.

  • 1
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#2 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 18:38

ehh, jak ktos ma klapki naoczach, to nic dziwnego. nie uwazam ze dyskoteki to tylko realia, poprostu zle odczytalas moje info z powodu bledow.
  • 0

#3 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 09:40

słyszelliscie o galeriankach? Co o tym sadzicie? nie korci was rozejrzec sie za galerianka, gdyz nie mamy zazwyczaj partenrow sexualnych?
  • 0

#4 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 14:30

heheh a myślisz że taka poszłaby z inwalidą? Też nieraz mam chęć na taką młodą laseczkę, ale chyba bym musiał wydać połowę renty na jeden numerek, a potem co jeść suchy chleb do końca miesiąca? Wydaje mi się ponadto, że takie to wolą facetów ubranych w markowe ciuchy, bo wiadomo że taki to estetyczniej wygląda, a na mój widok chorego to pewnie każda by uciekła. Smutne, ale prawdziwe.

Dodano czw 24 wrz 16:14:19 2009 :
Oczywiście już piszę sprostowanie. Tego posta pod moim nickem pisał mój znajomy (też niepełnosprawny), który nie założył sobie jeszcze konta na Iponie, chociaż bardzo go do tego namawiam.
  • 0

#5 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 20:49

Jestem pewny na 90% że jakbyś dobrze zapłacił to by posżła,fakt że moze lubia tych w białej koszulce w garniturze,ale kasa nie smiedzi....
Swoja dorga to to dzisiaj w Galeriach widok codzienny..
  • 0

#6 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 20:12

Prosze prosze :lol: "nie korci rozejrzec sie za galerianką" :D Nie - mnie nie korci Czułbym sie jak kompletne dno gdybym musiał płacic za seks Facet musi być naprawde beznadziejny zeby płacic za cos co moze miec za darmo :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#7 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 20:15

Zgadzam się z Tobą całkowicie.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#8 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 21:40

Trochę "inności" nie zaszkodzi :P
  • 0

#9 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 22:00

bez przesady :) chciałbyś żeby małolata zrobiła Ci laske za kupno iPoda ? ohyda :( Osobiście brzydziłbym sie sam sie siebie - czuł bym sie strasznie nieatrakcyjnym śmieciem
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 wrzesień 2009 - 23:29

hahahahahahaha drogi autorze postu ahahahahaha wlasnie zostales wysmiany hahahahahaha zenada i zal w ogole co to za teks....bzykac malolaty za ktore grozi prokurator bo on nie moga sexu uprawiac no proooosze Was ludzie ZENADA....zal.pl :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: wez sie czlowieku zbadaj.....
  • 0

#11 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 00:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

#12 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 08:57

prokurator za orala nie grozi, bo ani nie naklaniasz, ani nie zmuszasz. One same tego chca :), po za tym to zdrowi z tego poki co korzystaja :) hahaha
  • 0

#13 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 09:00

Czekam, aż autor tego postu zapyta czy ON byłby usprawiedliwiony jako gwałciciel, bo przecież miał potrzebę. Zastanawiam się co kierowało autora tego posta, determinacja czy kompletna pustka we łbie.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#14 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 11:11

Uwazam, ze Kobiety same sie nie szanuja, a oczkuja by je szanowano. Przeczytajcie ten artykuł o galeriankach.

http://www.kurierlub...-pid-77073.html
  • 0

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 wrzesień 2009 - 14:27

Oj i tu musze cie drogi autorze zmartwic poniewaz grozi nie musisz ich zmuszac to podchodzi pod pedofilie. To nie sa kobiety tylko dziewczyny, dziewczynki, dzieci, uczennice..... Ale to juz nie chodzi o tego prokuratora nawet.,...chodzi o to jaki zalosny argument przedstawiles.....nadal twierdze ze to jest ZENADA...nie mamy zazwyczaj partnerow sexualnych czyli mozemy bzykac wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka...bo jestesmy ON. Tak siwtny pomysl......uprawiajmy sex na potege z kazdym kto uchyli nam swoje nogi badz pozwoli sie spenetrowac.....zalosne na prawde.....
  • 0

#16 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:21

nie mowie ze tak ostepuje i nie namawiam do tego rodzeju sexu, tylko zapytalem was co o tym sadzicie. a sex jak sex, jask placisz to twoja sprawa.
  • 0

#17 hubert323

hubert323

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 17:10

taka już jest mentalność ludzka że są takie 'galerianki' i są ludzie którzy chętnie skorzystają.
są młode małolaty które widzą w tym zabawę w której nie ma nic złego i to robią.
a dlaczego ON ma nie skorzystać? masz kasę to robisz co chcesz-proste.
możesz być na wózku ale machnij takiej 'niuni' tysiącem zł przed nosem to zrobi z tobą wszystko...
problem w tym że przy naszych rentach mieć wolny tysiąc zł - bardzo ciężko i tu sprawa się zamyka.

jednym słowem nie widzę w tym nic złego żeby ON jak poczuje potrzebę to korzysta..
nie oszukujmy się-wśród ON jest wielu samotnych facetów....
ja akurat jestem szczęśliwcem[jednym z wielu] bo mam żoneczkę i nie wyobrażam sobie być teraz samotnym.....
  • 0

#18 rafallbn1981

rafallbn1981

    Mruk

  • Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 17:12

no dokladnie.
  • 0

#19 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 26 wrzesień 2009 - 22:12

Przychylam się do wypowiedzi Lilith24.

Dopóki jest popyt, to i będzie podaż, a połowa facetów szuka szybkiego zaspokojenia, więc może Wy jako starsi zastanówcie się, zanim weźmiecie małoletnią w "obroty" .
Pomyślcie jakie może nieść u takiej młodziutkiej dziewczyny ogromne spustoszenie emocjonalne i psychiczne w późniejszym życiu.
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#20 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 23:02

Poproszę o dokładne dane dotyczące tego, że

nie mamy zazwyczaj partenrow sexualnych

Kto robił badania na ten temat i jak duża była grupa reprezentatywna?
Ogólnie temat płytki, błahy, żenujący... ale mamy wolny kraj, tylko nie zawsze jest czym się chwalić...

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych