Ogłoszenie

Pracownik Restauracji Pracowniczej - Pom…

Nr ogłoszenia: 4838

Cena: 3 000,00 PLN

Szczegóły oferty:

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.
Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)
Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracownik Restauracji Zakładowej - Pomoc Kuchenna
Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Kontakt osobisty pod numerem 500 228 923
Lub zostaw nam kontakt do siebie - kliknij APLIKUJ!

Oferujemy:
Możliwość pracy zmianowej
Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ!
TERMINOWE WYPŁATY!
Wsparcie Zespołu, przełożonego, SZACUNEK!

Zadania:
Prace porządkowe, zmywanie
Proste czynności zlecone przez kucharza
Obsługa bufetu

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Książeczka SANEPID

Województwo:: wielkopolskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Poznań
Miasto: Gądki
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2020.09.23
ważne do: 2021.01.21
wyświetleń: 379