Ogłoszenie

Pracownik ds. rekrutacji i employer bran…

Nr ogłoszenia: 6956

Cena: 0,00 PLN

Obecnie dla naszego klienta- firmy produkującej meble poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy jako Pracownik ds. rekrutacji i employer brandingu.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych online (wspólnie z menadżerami);
  • prowadzenie działań onboardingowych w firmie (prezentacje online dla nowych pracowników);
  • udział w działaniach employer brandingowych firmy ( rozmowy exit interview, tworzenie raportów w excel itp.);
  • wsparcie działu HR w innych zadaniach.

Wymagania:
  • znajomość procesów employer branding  i onboarding;
  • znajomość pakietu Office  (Word, Excel, Power Point),
  • umiejętność redagowania i prezentowania treści;
  • komunikatywność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:
  • zatrudnienie u naszego klienta w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę zdalną w godz. 8-16;
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie,  opieka zdrowotna, dofinasowanie do wczasów itp.)
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
Województwo:: mazowieckie
Firma: Fingrow Management

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa

dodano: 2024.04.18
ważne do: 2024.08.16
wyświetleń: 159