Ogłoszenie

Pracownik infolinii przychodzącej z angi…

Nr ogłoszenia: 6901

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Dla Klienta, który jest wiodącym producentem odzieży sportowej poszukujemy pracowników do obsługi infolinii przychodzącej.
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej. pracy zdalnej

Zadania:
• obsługa klienta w ramach infolinii przychodzącej (odpowiadanie na zapytania, udzielanie informacji na temat produktów, przesyłek, reklamacji itd.),
• obsługa sklepu internetowego,
• praca na systemach CRM,
• tworzenie prawidłowych zapisów w bazie.
Wymagania:
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,
• doświadczenie w obsłudze klienta,
• biegła obsługa komputera i znajomość systemów CRM oraz Excela,
• wysoka kultura osobista,
• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej.
Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w godzinach 8-15 lub 9-16,
• niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon,
• wdrożenie do pracy i szkolenia produktowe,
• pracę w systemie pracy zdalnej,
• oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o aplikowanie poprzez formularz rekrutacyjny: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pracownik-infolinii-przychodzcej-z-angielskim-i-orzeczeniem-o-niepenosprawnoci/98233
Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink Sp. z o.o.

Powiat: cały kraj
Miasto: Zdalna

dodano: 2024.02.09
ważne do: 2024.06.08
wyświetleń: 230