Ogłoszenie

Pracownik BOK

Nr ogłoszenia: 6953

Cena: 4 242,00 PLN

Brak zdjęć.

Dla naszego Klienta firmy Pneumat System  poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pneumat System o sobie: Pneumat System od ponad czterdziestu lat rozwija się. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, tworzymy nowe stanowiska pracy i wspieramy środowiska akademickie. Niezmienny pozostaje wyjątkowy klimat i kultura organizacyjna, która jest zdeterminowana rodzinnym charakterem organizacji. Staramy się wsłuchiwać w to, co komunikuje nam otoczenie - reagujemy szybko, trzymamy tempo.
Jeśli jesteś osobą zorientowaną na klienta, lubisz wyzwania i masz doświadczenie w obsłudze klienta, to to stanowisko jest dla Ciebie!
Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj się zawodowo.
Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Przeprowadzanie działań ofertowych poprzez telefon do aktualnych Klientów
  • Ankietowanie Klientów w celu oceny zrozumienia oferty i satysfakcji z dotychczasowej obsługi i zakupów
  • Identyfikacja ewentualnych przyczyn braku nowych zamówień w ostatnich miesiącach
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Lubisz kontakt z ludźmi
  • Jesteś komunikatywny, masz miły głos
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem lub na podobnym stanowisku
  • Angażujesz się w realizację postawionych celów i zadań
  • Czujesz w sobie optymizm i radość życia
  • Masz umiejętności organizacji pracy własnej.
OFERUJEMY
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia potrzebne do pracy (sprzęt, oprogramowanie)
  • Miłą, koleżeńską atmosferę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Wynagrodzenie 4242 brutto.
Aplikować należy poprzez link: https://inspatium.elevato.net/pl/pracownik-bok,j,93

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: InSpatium

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa

dodano: 2024.04.10
ważne do: 2024.10.07
wyświetleń: 259