Ogłoszenie

Specjalista ds. marketingu internetowego…

Nr ogłoszenia: 4193

Cena: 1 300,00 PLN do negocjacji

My Wspieramy Sp. z o.o. to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do Rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się serwisem sprzętu elektronicznego poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu internetowego. Praca na ½ etatu

Jest to idealne stanowisko dla osoby z niepełnosprawnością, ponieważ można ją wykonywać zdalnie, z domu.

Zakres obowiązków:
·      przygotowanie treści marketingowych na podstawie zewnętrznych, angielskojęzycznych źródeł,
·      zamieszczenie przygotowanych treści na blogu oraz serwisach społecznościowych.
Wymagania:
·      tzw. „lekkie pióro”, dobre wyczucie języka polskiego,
·      dobra znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodne pisanie branżowych tekstów,
·      niezbędnym warunkiem jest znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie treści ze technicznym słownictwem,
·      mile widziane doświadczenie w pracy w branży elektronicznej lub znajomość tej tematyki.
Klient oferuje:
·      stabilne zatrudnienie na ½ etatu na podstawie umowy o pracę,
·      stałe wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i wiedzy,
·      możliwość wykonywania pracy zdalnie (w formie telepracy),
·      zadaniowy czas pracy, czyli elastyczne godziny pracy w ilości zgodnej z Kodeksem Pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy, aby przesłały swoje CV na adres: praca@mywspieramy.org

Do oferty prosimy dołączyć przygotowany samodzielnie wpis na bloga na podstawie http://content.etilize.com/Manufacturer-Brochure/1061337183.pdf o tytule „Jak możesz usprawnić pracę wykorzystując Sccaner RS5100”

Warunkiem rozpatrzenia przesłanej oferty będzie załączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. marketingu internetowego”

W przypadku dobrowolnego przesłania orzeczenia o niepełnosprawności prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, dobrowolnie podanych przez mnie danych szczególnej kategorii art. 9 RODO, jak np. stanu zdrowia, stopnia niepełnosprawności, itp.”

Województwo:: cały kraj
Firma: MY WSPIERAMY Sp. z o.o.

Powiat: cały kraj
Miasto: Praca zdalna
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://mywspieramy.org

dodano: 2020.02.20
ważne do: 2020.06.19
wyświetleń: 1268