A- A A+
A A A A

05.04.2017Majówka w Zakopanem

Kategoria: iPON Żródło: inf. własna

Już wczoraj do Zakopanego przybyła część osób, która zdecydowała się spędzić tutaj majowy weekend. W sumie do stolicy polskich Tatr przyjedzie blisko 60 osób niepełnosprawnych związanych z naszym portalem!

Tak duża liczba chętnych do samodzielnego wyjazdu, najlepiej świadczy o tym, że takie spotkania mają sens. Uczestnicy zlotu na pewno nie będą się nudzili, tym bardziej że samo miasto i najbliższe okolice oferują wiele atrakcji. W czasie pobytu przewidziany jest wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch, a miłośnicy Melpomeny, jeden z wieczorów spędzą w Teatrze im. Stanisława Witkacego.

Jednak zloty, to przede wszystkim wspólne spotkania, rozmowy, dające energię i będące dla niektórych inspiracją do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań oraz spełniania marzeń.

Uczestnikom zakopiańskiego zlotu życzymy dobrej zabawy oraz niezapomnianych wspomnień. Tych, którzy już zasmakowali w iponkowych spotkaniach oraz tych, którzy dopiero chcą poznać ich smak, już teraz zapraszamy na kolejny, wakacyjny zlot.

Zarząd Stowarzyszenia 

Do góry