Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Związki ON z osobą zdrową - problemy, bariery, zycie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#141 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 07:59

Patrząc na Twoje posty Nilf mam wrażenie,że traktujesz ON lekceważąco.Podejrzewam, że gdybyś przeżył chociaż część tego co my dopiero wtedy zobaczyłbyś co to znaczy walka a każdy dzień,chodnik,samodzielność.Nie znam Cię nie wiem co w życiu przeszedłeś,więc nie chcę Cię osądzać.Z całym szacunkiem do Twojej osoby uważam że nie widzisz nic poza czubkiem własnego nosa.
Pozdrawiam wszystkie poprzedniczki które myślą podobnie do mnie. :D :D :D :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#142 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 08:34

ps .Tiny napisz wreszcie cos od siebie oprócz potakiwania innym :)



No tak,ale skoro zgadzam się z poglądami Marci i Liwi np, to po jaką cholerę mam pisać w kółko to samo :?: :?: :?: No,może tylko innymi słowami...
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#143 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 08:37

Ale dobrze,specjalnie dla ciebie Nill będę pisać wszystko,co myślę...WŁASNYMI SŁOWAMI,OD SIEBIE...nawet jeśli wcześniej 10 osób napisze to samo :P
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#144 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 08:39

Malutka, zobacz teraz: http://darzycia.nowoczesny.pl/ Nill po prostu nie potrafi dobrze adresu wpisać :D
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#145 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 08:41

Dorosły Nillu, dziecinna tiny pyta co masz na mysli,pisząc,że ubieram wszystko w dziwną otoczkę :?:
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#146 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 09:59

Prosze prosze ... zaczynają sie zarzuty coraz cieższego kalibru :D (czyli w kółko do znudzenia te same tylko inaczej ujmowane :D :D :D :D )Owszem pisze na forum jak mi sie nudzi :)))) Przeciez forum to nie treść i sens mojego życie :P:P:P:P:P:P Tiny przeanalizuj to co robisz to sie dowiesz wszystkiego nt. otoczki :)

Patrząc na posty Nilfa mam wrażenie że on traktuje nas lekceważąco

NAS czyli kogo ?:)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#147 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 10:08

...
  • 0

#148 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 10:17

Zrób mi przysługę Nilu i nie łap mnie za słówka.Wiesz o co chodzi.Nie jesteśmy inni tylko dlatego że mamy jakieś schorzenia.Ty natomiast ze wszystkich sił próbujesz nam wmówić że tak waśnie jest. Tylko że ty się niczym od ON nie różnisz, OP i tyle.Ale wiesz mi nie chciałabym być pełnosprawna i mieć takie podejście do życia i ludzi jak TY.Wolę być taką jaka jestem.Takie jest moje zdanie-nie musisz się z nim zgadzać.Pozdrawiam chłodno :evil:
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#149 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 10:37

Mała nie łapie za słowa - sama określiłaś granice MY I ONI :)
Ale zaraz sie poprawiłaś

Tylko że ty się niczym od ON nie różnisz, OP i tyle


A tym to naprawde mnie dzis rozbroiłaś

Ale wiesz mi nie chciałabym być pełnosprawna i mieć takie podejście do życia i ludzi jak TY.


Nie operuj głupimi argumentami
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#150 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 10:47

Nilu,powiem Ci tak.Ty już chyba nigdy nie dojrzejesz,a granice takie jak napisałeś to Ty sam próbujesz wyznaczać swoimi opiniami...Ale to już Twoja sprawa.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#151 ***magda***

***magda***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 10:59

Właśnie, Nilf jaki związek z tematem tej rozmowy ma strona, którą podałeś??? Nie bardzo rozumię... :cry:
I wciąż jestem bardzo ciekawa jak to jest z tym "oszukiwaniem siebie" w związku ON z pełnosprawną???
Z tego co zauważyłam to Ty i Jacek macie podobne poglądy w tej kwestii. O.K. -każdy ma swoje poglądy. Chciałabym prosić Was tylko o jedno (bo nie daje mi to spokoju) powiedzcie mi DLACZEGO UWAŻACIE, ŻE TAKI ZWIĄZEK TO OSZUKIWANIE SIEBIE :?: :?: :?:

Chciałam jeszcze coś napisać..ale może potem.
Pozdrawiam.
  • 0
...a ten amor, to człowiek
widziałam jak płakał.

#152 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 11:04

Właśnie!! mnie też to ciekawi,ale jak dotąd nie otrzymałam odpowiedzi...
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#153 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 11:06

Tiny przeanalizuj to co robisz to sie dowiesz wszystkiego nt. otoczki


Przepraszam,a skąd ty wiesz,co ja robię,jak się zachowuję,kim jestem??????????człowieku przecież ty mnie wcale nie znasz...
i dalej nie wiem,o co chodzi z tą otoczką...

  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#154 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 11:06

Stronka to po prostu przykład JAK mozna siebie oszukiwać :) A co do reszty to wieczorem :) bo troszke za łądna pogoda na net :)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#155 marcia

marcia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 12:38

Tak sobie czytam tą dość długą dyskusję i mam takią małą dygresję na temat ciebie Nilfheim - otóż ty chyba jesteś wielkim przeciwnikiem osób niepełnosprawnych, drażni cię wszystko co z ON zwiazane, z związk ON - zdrowy uważasz za kretyński i beznadziejny. No chyba że sie mylę. Wypowiedz się.


I wciąż czekam na Twoją wypowiedź. Zamiast tego zmieniasz temat albo piszesz ze odpowiedź dasz później. Czemu?? Czekasz jak ktoś inny da Ci podpowiedź?? A jeszcze jedno pytanko. Na to forum przychodzisz po co, dla rozrywki, żeby podbudować swoje ego czy żeby się pokłucić ?
  • 0
Pozdrawiam
Marta

#156 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 12:50

Jeśli chodzi o Nilfa to jest tak jak napisałaś...Pozdrawiam.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#157 marcia

marcia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 13:07

Taya toteż nie opisuje doświadczeń ze związku z ON :) To tylko zbiór opini z jakimi sie zetknąłem :) nt. takich związków ( oczywiście ze strony osób zdrowych) które wyrażane były na zasadzie "dlaczego nie byłbym/am z ON"

Jeszcze jedno Nifheim przestań zbierać opinie od innych osób tylko w końcu napisz co sam myślisz.
  • 0
Pozdrawiam
Marta

#158 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 13:32

heh ok uwazam ze facet powinien dawac dziewczynie poczucie bezpieczenstwa (rowniez materialnego), a z facetem na wozku jest troche gorzej bo przeciez jest NIEPELNOSPRAWNY bedzie mial problemy ze znalezieniem jakiegos dobrego zajecia dla siebie a co za tym idzie dobrych pieniedzy!! Nie mowciee mi ze mozna zyc sama miloscia bo tak nie jest!!!! co z tego ze bedziecie sie bardzo kochac jak bedziecie klepac bide i nie bedziecie miec wystarczajaco duzo kasy aby zapewnic sobie dostatnie zycie, a np. na pomoc rodzicow nie bedzie mogli liczyc bo wyprowadziliscie sie ze swojego miasta i jestescie z nimi skloceni ?? co wtedy?

a pozatym nie moglbym zyc z tym ze jak sie pokaze na ulicy ze zdrowa laska to zaraz zostane "zbombardowany" ciekawskimi spojrzeniami i glupimi tekstami "ze ona sie dla mnie poswieca ze jest naiwna ,glupia, albo litosciwa!" Nie! nigdy!
  • 0

#159 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 13:35

Jeśliby dziewczyna uważała sie za osobe ON napewno z nia bym nie był - mam nadzieje ,że załapiesz o co chodzi i nie bedą potrzebne dodatkowe wyjasnienia :twisted: W tym zdaniu (podpowiadam) jest też wyjasnienie "o co chodzi z tym oszukiwaniem" Naprawde nie lubie wyjasniać łopatologicznie...
ps Tiny no to Ci juz nie mam zamiaru wyjaśniac o co chodzi z otoczką :P Poczytaj sobie "Dziady" autorstwa niejakiego Mickiewicza to może zrozumiesz
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#160 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2004 - 13:36

aha i pisze tutaj caly czas o zwiazku miedzy ludzmi ktorzy chca sie ustatkowac a nie o jakis gowniarach ktore chca miec chlopaka dla szpanu albo dlatego ze wszystkie kolezanki w klasie maja juz facetow :) bo to inna sprawa, wtedy sie jest dla zabawy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych