Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

co kobiety wkurza w mężczyznach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#21 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 28 luty 2004 - 10:52

hmm...faceci sa z marsa kobiety z wenus wiec roznice sa djametralne-- (E) (nie tylko fizyczne) :oops: :twisted: :D ale swiat jest tak skonstruowany ze jestesmy sobie potrzebni...mysle ze zawsze mozna sie dogadac pojsc na kompronis...ale musi byc dialog...wiec rozmawiajmy a nie mowmy...a te roznice sie w koncu zatrą...ale pomimo ze mam ta formulke w glowie... jednak emocje biora gore i wkurzam sie na facetow... :evil: :P :oops: tak aproppo...sex piwo i rock and roll--to chyba lubia wszyscy bez wzgledu na plec :D :D :D
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#22 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 09 czerwiec 2004 - 15:25

to jest napiękniejsze w życiu, że faceci są od nas inni. :-D , i właśnie przez to że są inni są bardzo potrzebni. Ani mężczyzna nie jest szczęśliwy bez kobiety, ani kobieta bez mężczyzny. Jeśli nie każda i nie każdy to większa część. Bo to widać we wszystkich biurach matrymonialnych i towarzyskich. ..... :
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#23 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 12 czerwiec 2004 - 00:11

I na naszym czacie... :D ;)
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#24 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 12 czerwiec 2004 - 09:42

Na iponie są faceci bardzo bardzo w porządku. ja myślę, że właśnie u nas zebrali się mężczyżni najlepisi. I nie trzeba szukać na innych czatach. :-D .
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#25 MIXI

MIXI

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 27 lipiec 2004 - 15:53

No Tegera ale optymistka z Ciebie, ja tam uważam że ideałów nie ma. A panowie na Iponie nie różnią sie niczym od reszty populacji:), czyli można tu spotkac poczynając od tych najlepszych, a kończąc na tych najgorszych hihi:) :twisted:
  • 0

#26 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 27 lipiec 2004 - 18:23

Mixi ma rację. Nie ma nigdzie ideałów, a zatem nie ma ich również na Iponku. Nawet moja Druga Połówka nim nie jest :twisted: I dobrze, bo z ideałem zanudziłabym się na śmierć.
A tak swoją drogą, Dziewczyny: czy my jesteśmy idealne :?: :P ... Tak z ręką na sercu....
  • 0

#27 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 27 lipiec 2004 - 20:38

oczywiście, że nie ma ideałów. Strasznie nudno by było z takimi ideałami. Ja nie jestem idealna. I chyba moją jedyną zaletą jest to, że mam wady. Bo dzięki temu nie jestem sama, bo aniołów się podziwia, ale trudno z nimi żyć, a ja wodę aby ze mną być a nie podziwiać. :D
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#28 Brrisi

Brrisi

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 25 wrzesień 2004 - 16:55

:D normalnie jakbym czytala jakas babska gazete a fuj::)))

ja osobiscie mam wazenie ze czasy sie z lekka zmienily i tych facetow co preferuja szbyki sex bez gry wstepnej jest naprawde baaardzo malo kochane nei poslugujmy sie stereotypami bo to smutne;:))
osobiscie znam kilka kobiet ktore uwazaja ze czasem tzw "szybki" numerek jest lepszy niz dlugie zwlekanie podkreslam slowo CZASAMI

a co mnie wkurza?
to ze sa tak malo mescy.... w dzisiejszych czasach......
ze tak strasznie sie rozleniwili jesli chodzi o zabieganie o kobiety
a czasem jak patrze na moich sudentów i to jak studentki prawie nosza za nimi plecaki to ...jakos tak mi sie dziwnie robi ze prawdziwi faceci godza sie na odbieranie im ... meskosci...

  • 0
"Czlowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, ktore ma dla innych ale i za te ktore w innych budzi"

#29 Diana01

Diana01

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 15 październik 2004 - 23:59

Co mnie wkurza u mężczyzn? Z początku nic.Przyglądam im się, i jeśli mnie zainteresuje sobą to słucham go, ale zazwyczaj po dość krótkim czasie wychodzi z niego po prostu głupek.Kiedys jechałam pociągiem i facet z naprzeciwka wyglądający na przemęczonego faceta zagadał do mnie i rozmowa przeciągnęła się na całą podróż.Gadaliśmy 4 godziny.
okazało się że był mądrym mężczyzną i z przyjemnością mi się z nim rozmawiało.Więc posumowując: nie lubię u mężczyzn głupoty.
  • -1

#30 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 16 październik 2004 - 13:57

Po co uogólniać :?: U każdego może wkurzać co innego (hihi)
Każdy z nas (mężczyźni też !) jest indywidualnym "tworem" natury. Może są jakieś cechy, które częściej się zdarzają mężczyznom, ale nie ulegajmy stereotypom. ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#31 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 16 październik 2004 - 14:42

Jak to co :?: Brak samodzielności i umiejętności słuchania i wyciągania wniosków. To najbardziej chyba.
(brak czułości w seksie i zajęcie jedynie sobą niestety także się jeszcze zdarza i też wkurza)
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#32 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 08 styczeń 2005 - 14:38

Oczywiœcie tytuł to tylko taki mały żart :-P

Czego nie lubię u facetów??? (E) NIe lubię gdy się cišgle wiecznie gdzieœ œpieszš, nigdy nie majš czasu dla kobiet. Nie lubię kiedy nie potrafiš pójœć sami do sklepu, bo gdy prosi się ich żeby kupili z cztery jakieœ produkty to oni już nie sš wstanie tego zapamiętać i albo trzeba iœć samemu albo pozwolić żeby kupił tylko jednš rzecz (ale zawsze przyniesie coœ innego do domu). Jeœli zaœ chodzi o seks to zawsze dobierajš się od razu do majtek jakby nie wiedzieli, że kobieta lubi najpierw być rozgrzewana, mocno podniecona żeby koniec tego wszystkiego był tak samo wspaniały dla oby dwóch.
  • 0

#33 JOANNA30

JOANNA30

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 23:38

Nie zapominajcie o jednym, facet też człowiek tak samo jak każda kobieta, czasami błądzi nie bądźmy paleozoiczni.Świat jest tak złożony grzeszy ten co nie ma żony-czy tak, to jakiś cytat już nie pamiętam czyj. Ale czy to prawda? Nie tylko ten co jej nie ma ale i ten co mieć chce, czasami sam się zagubi i tej drugiej słabszej płci też się to zdarza. Tak często jak rozłorzenie parasola w deszczowy dzień.
  • 0

#34 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 10 styczeń 2005 - 08:58

1minutkaa, kurcze, gdybyś nie napisała, że to ma być żart, to pomyślałabym, że znasz kiepskich facetów (hihi) ... a może to jest jakiś ukryty żal, pretensja do jakiegoś faceta :?: ;)

Masz rację Joanno, facet też człowiek :) i moze mieć lepszy lub gorszy dzień, charakter który nam się podoba lub nie... Przecież, jeśli nam nie odpowiada charakter faceta, nie możemy pogodzić się z jego wadami, nawykami i chcemy go zmieniać, to po jaką cholerę miałybyśmy byc z kims takim :?: - Tylko mi nie mówcie, że z miłości, bo to bzdura :!:
Bo jeśli się kogoś kocha, to akceptuje się jego "wady" i nie próbuje zmieniać.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#35 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 14:57

Masz rację Kicia, że facet tak jak i my ma również swoje wady, ale do diabła, dlaczego oni sš tak mało domyœlni, dlaczego zawsze trzeba na nich narzekać, dlaczgo zawsze trzeba po nich sprzštać i wszystko poprawiać? My też nie jesteœmy aniołami (a może jesteœmy :), ale nie robimy w codziennym życiu takich błedów jak 3 - letnie dziecko. Przecież każda z nas chce mieć mężczyznę w domu a nie zajmować się nańczenie dorosłego dzieciaka. Chcemy oparcia, otaracia łez gdy jest taka potrzeba, chcemy troski, chcemy żeby właœnie to on nas nianczył i się nami opiekował a nie na odwrót. Jesteœmy kobietami, słabszymi istotami i to oni powinni nam pomagać i być naszš podporš dnia codziennego a przez nich mamy tylko same zmartwienia i wrzody na żołšdku.


Ja i tak mimo wszystko kocham mężczyzn :-D
  • 0

#36 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 10 styczeń 2005 - 17:24

Kurcze, 1minutkaa ... a jednak, to jakis konkretny facet lub faceci zaszli Ci za skórę ;)
Kto Ci powiedział, że faceci mają być domyślni :?: :?: Przecież to taki sam człowiek jak Ty... a czy Ty jesteś jasnowidzem i odgadujesz ZAWSZE czego facet w danym momencie chce, potrzebuje :?: Napewno nie :!: Więc o co ten żal... trzeba mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach a jak nie pasujecie do siebie, to po co się ze sobą "męczyć" i zamęczać wzajemnymi pretensjami :?: :!:
Jednak masz problem, bo wiążesz sie z niewłasciwymi facetami. Jak nie chcesz być "mamusią" dla faceta, to dlaczego masz pretensje, ze jest jak 3-letnie dziecko (jeśli on taki juz jest i takiego wybrałaś) :?: Czasami faceci są jak dzieci (niektórzy), bo lubią byc tak traktowani... To jest sposób na niektóre kobiety z wyjątkowym instynktem macierzyńskim ;) :lol: Myślisz, że taki facet będzie Cię niańczył i ocierał łzy :?: ... mylisz się.
Piszesz, że "jestesmy kobietami, słabszymi istotami" - kolejny stereotyp z zamierzchłych czasów :) Teraz coraz więcej kobiet jest silnych, przebojowych i samodzielnych (i takie kobiety często przerazają facetów)...
Dziewczyno, widocznie wysyłasz facetom niewłasciwe "sygnały" dotyczące tego, jaka jesteś naprawdę, może starasz się uchodzić za kogoś innego niż jesteś (prawie każdy ma jakąś maskę), no i same problemy masz z tego... bo potem "same zmartwienia i wrzody na żołądku".

1minutkaa napisała:

Ja i tak mimo wszystko kocham mężczyzn :-D

Świetnie, masochista też kocha jak go biją i poniżają :twisted:

Faceci są naprawdę O.K. jednak po co kochać wszystkich :?: (hihi) Ja tam uważam, że lepiej kochać jednego... bo jak kocha sie więcej niż jednego, to mogą byc z tego tylko kłopoty... :?
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#37 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 16 styczeń 2005 - 14:12

Kicia napisała:

Œwietnie, masochista też kocha jak go bijš i poniżajš

.
Nie o to chodzi. Wlasnie, ze ja NIE wybieram sobie takich mezczyzn. Moim mężczyzni sa zupełna odwrotnoscia do tego co tutaj pisze o nich, tyle, ze z takim typem człowieka zyje na codzien i maly jest z niego pozytek, dlatego akurat o tego typu czlowieka pisze, bo o moich mezczyznach, w moim prywatnym zyciu :-P to nie moge tutaj jakos niczego konkretnie zlego napisac. Kocham ich za to jacy sa...i basta.
  • 0

#38 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 16 styczeń 2005 - 14:45

Kicia napisała:

Świetnie, masochista też kocha jak go biją i poniżają

.
Nie o to chodzi. Wlasnie, ze ja NIE wybieram sobie takich mezczyzn. Moim mężczyzni sa zupełna odwrotnoscia do tego co tutaj pisze o nich, tyle, ze z takim typem człowieka zyje na codzien i maly jest z niego pozytek, dlatego akurat o tego typu czlowieka pisze, bo o moich mezczyznach, w moim prywatnym zyciu :-P to nie moge tutaj jakos niczego konkretnie zlego napisac. Kocham ich za to jacy sa...i basta.


Jeśli nie trafiasz na takich mężczyzn, o jakich pisałaś wcześniej, to może nie wiesz o czym piszesz :lol:
Całe szczęście, że Twoi partnerzy są O.K. (ok)
Trzymaj się, pozdrawiam :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#39 bijou

bijou

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 luty 2005 - 12:17

no tak facety :twisted:


a ja się zastanawiam czy któryś z panów zna słowo przepraszam


a zwłaszcza zwroty


PRZEPRASZAM TO MOJA WINA,,,,,,,,PRZEPRASZAM NIE MIAŁEM RACJI

tak sobie myslę cichutko :P :P :P
  • 0
Nous n'aurons plus de jalousies
Ni de paroles qui font souffrir,,L'adieu

#40 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 26 luty 2005 - 15:12

no tak facety :twisted:


a ja się zastanawiam czy któryś z panów zna słowo przepraszam


a zwłaszcza zwroty


PRZEPRASZAM TO MOJA WINA,,,,,,,,PRZEPRASZAM NIE MIAŁEM RACJI

tak sobie myslę cichutko :P :P :P


Zapewniam Cię bijou, że są tacy, którzy znają te słowa i zwroty i używają ich. Jednak, czy jesteś pewna, ze kobiety pod tym wględem są takie święte :?: Ta chwiejność większości kobiet, które same nie wiedzą czego oczekują, chociaż są pewne, że to wiedzą. Na przykład mają pretensje do partnera, że nie jest o nie zazdrosny ("bo ty mnie nie kochasz"), a jak facet nauczony doświadczeniem, ze ma być zazdrosny, zaczyna tę zazdrość okazywać, to kobiety zwykle reagują tak - "jak ty się zachowujesz? jak możesz? nie ufasz mi?" :shock:
Kurcze, sama jestem kobietą, ale za cholerę nie wiem, jak z niektórymi kobietami faceci mogą wytrzymać :lol: ;) :P
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych