Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Renciści będą zarabiać bez limitów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
655 odpowiedzi w tym temacie

#641 mechola

mechola

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 maj 2011 - 22:02

Oli masz rację.Czy może znajdą się jeszcze osoby pokroju Lenia,które zechcą w naszym imieniu walczyć o nasze prawo do lepszego życia.Moze choć jedna w każdym biurze wyborczym!!!!Proponuje,aby KAZDA ON odnalazła najbliższe Biuro Poselskie .Poszła tam lub podjechała ,bo pogoda ładna, i udowodniła sobie i innym ,że da radę pokonać swoje i inne bariery i uświadomi posła o naszej akcji.Proszę,aby te osoby napisały o tym.Będzie to mobilizowało innych !!!!Udowodnijmy,że stereotyp rozczeniowego li tylko inwalidy to przeszłość.Tak niestety nas widzą i piszą.Lenio,gratuluję Ci ,że masz odwagę i nie myślisz tylko o sobie.To daje mi siłę i mobilizuje do działania.Nie jesteśmy dziećmi gorszego Boga,prawda.
  • 0

#642 Lenio

Lenio

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 30 maj 2011 - 23:03

Jutro (31.05.2011 r.) od godziny 20 Lech Stefańczuk i Daniel Kwiatkowski w audycji "Radia dla Ciebie" pt. "Progi i bariery" będą omawiali postępy akcji "stop pułapce rentowej". Do rozmowy zostanie włączony przedstawiciel sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, który odpowie jak projekt został przyjęty w sejmie i jakie są szanse na jego przegłosowanie.

link do odsłuchiwania RdC w internecie:
http://www.rdc.pl/
  • 0

#643 mandacik11

mandacik11

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 18:42

Jeśli ktoś niesłuchał audycji to moze posluchać tu
http://lenio1234.wrz...j_2011_20_08_05
  • 0

#644 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 22:45

Jeśli ktoś niesłuchał audycji to moze posluchać tu
http://lenio1234.wrz...j_2011_20_08_05


Słuchałem tej audycji i jestem załamany,że nasi Posłowie nie wiedzą nawet o istnieniu takich przepisów i,że ludzie muszą uświadamiać Posłów,że takie przepisy w ogóle istnieją.

Momentami miałem wrażenie,że temat jest troche naciągany bo na początku było powiedziane to co miało być powiedziane, a potem do końca rozmowy już jakoś szło mniej ciekawie.

Rozmowa z Posłem Stefańczukiem z PSL była ciekawa, szkoda,że nie było na antenie rozmów z Posłami z innych parti SLD, PiS czy PO bo to by mogła być o wiele ciekawsza rozmowa gdyby się wypowiedzieli inni Posłowie jakie ich partie mają stanowisko i co sami myślą na ten temat. Może nawet udałoby się namówić na rozmowę Marszałka Schetyne może to nie jest łatwe ale chyba nie niemożliwe.

Ogólnie taka sobie rozmowa.
Czemu to nie szło na Radiu ZET albo na RMF albo na jakimś radiu o większej słuchalności albo takie linki do tej rozmowy (z tej czarnej strony bo z wrzuty nie chce iść) można porobić (jeśli ktoś ma jakieś dojścia) na Onecie, Interi, WP i innych ogólnokrajowych portalach,żeby zainteresować ludzi tą tematyką.

Tylko mam jeszcze takie pytanie do Lenio
O czym rozmowa ta była - o całkowitym zniesieniu limitów czy o podniesieniu limitów ?
Bo w treści rozmowy nic chyba nie było na ten temat czy dotyczy zniesienia limitów czy zwiększenia limitów chyba,że mi coś umknęło.
  • 0

#645 Lenio

Lenio

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 15:18

Do Ciekawego
http://www.ipon.pl/f...d=12263&page=13
  • 0

#646 jedrek115

jedrek115

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 24 czerwiec 2011 - 18:47

Wiadomo już coś z tym limitem dla nas miał być zniesiony do wakacji a już zaczęły się wakacje????
  • 0

#647 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 24 czerwiec 2011 - 20:48

Wiadomo już coś z tym limitem dla nas miał być zniesiony do wakacji a już zaczęły się wakacje????


Myślę że to wyczerpująca odpowiedź: http://www.ipon.pl/f...66169#pid166169 (patrz post użytkownika Lenio)
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#648 jedrek115

jedrek115

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 02 lipiec 2011 - 13:09

Witam mam pytanie do tych co się orientują i maja renty socjalne czy jak rentę socjalna na stale stopień umiarkowany to jest możliwość bym zrobił Kartę Parkingowa dla niepełnosprawnych jak zrobiłem sobie ostatnio prawo jazdy kat B czy nie można ???
  • 0

#649 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 02 lipiec 2011 - 14:35

Jeżeli masz orzeczenie to możesz zrobić karę parkingową
  • 0

#650 jedrek115

jedrek115

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 03 lipiec 2011 - 10:10

Jeżeli masz orzeczenie to możesz zrobić karę parkingową


Mam orzeczenie ale jeszcze takie co kiedyś dostałem z MOPSu w 2002r i tam jest jakiś numer ustawy ze nie mogę.A jak to się robi ta kartę parkingowa i gdzie to się idzie???
  • 0

#651 mazi417

mazi417

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 03 lipiec 2011 - 12:22

musisz iść do urzędu komunikacji (wydział infrastruktury w starostwie)...

apropos tematu zniesienia pułapki rentowej... wie ktoś jakie są postępy???
  • 0

#652 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 03 lipiec 2011 - 20:07

Jędrek woojek google wszystko Ci powie wystarczy poszukać
  • 0

#653 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 30 wrzesień 2011 - 11:30

Może w końcu będą :) Długo żeśmy na to czekali. Dziwi mnie tylko jedna rzecz a mianowicie po co w 2003 SLD wprowadził dorabianie do rent tylko do 30% a teraz przed samymi wyborami poparł nowy projekt?
  • 0

#654 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 30 wrzesień 2011 - 12:07

Polityki i polityków nie łatwo zrozumieć :) najważniejsze, że SLD naprawił to co w 2003 spier... :D Pozdro
  • 0

#655 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 30 wrzesień 2011 - 19:08

Polityki i polityków nie łatwo zrozumieć :) najważniejsze, że SLD naprawił to co w 2003 spier... :D Pozdro


Trochę żal, że zajęło im to AŻ 8 lat
  • 0

#656 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 30 wrzesień 2011 - 19:34

No niestety, ja wiem jedno PiS i PO dla mnie nie istnieją :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych