Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka we Wrocławiu 3-6 maj 2007r


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
78 odpowiedzi w tym temacie

#61 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 maj 2007 - 17:40

Jacku, dziękuję Ci za trud i pracę, którą włożyłeś w organizację tego zlotu. A następnym razem, gdy będziemy się ścigać odziani tylko w ręczniki (kto nie widział niech żałuje :evil:), postaram się szybciej wyhamować, żeby znów nie wpaść pod damski prysznic :evil1:
Waldku - następnym razem zamiast Azerbejdżanu, obstawiaj Armenię - wtedy unikniesz bólu głowy :lol::lol:
Dziękuję, wszystkim tym, którzy byli we Wrocławiu i tworzyli tę niepowtarzalną atmosferę, dzięki której zloty IPONu są jedyne w swoim rodzaju
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#62 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2007 - 18:14

Jacus jestes wielki, dzieki za wszystko -czekam naa termin w ktorym bede mogla umyc okna w gescie zadosc uczynienia :)
serdrczne podziekowania dla Eli :)
  • 0

#63 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 08 maj 2007 - 19:05

atmosfera na zlocie była niepowtarzalna, dziękuje organizatorom tego zlotu za zorganizowanie zlotu we Wrocławiu :) :) :) :)
  • 0

#64 zajoc 58

zajoc 58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 09 maj 2007 - 11:24

Witajcie i ja dorzuce pare stow bylo super jestescie kochani tylko te komary:D: na grilu i moje nogi :(pozdrawiam Jole Jacka Bolka i wszystkich iponkow jestescie kochani papa do nastempnego razu.....:):):):)
  • 0

#65 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 09 maj 2007 - 12:54

I ja dziękuję, że mogłam być tam chociaż jeden wieczór.
Krzyśkowi dziękuję za odebranie mnie z dworca, Eluni, za odwiezienie, a całej reszcie bandy za to co jest zawsze: radość.

P.S Byłam tylko chwilę, ale za to z przygodami:)

A wiadomo już kiedy Obora?
  • 0
Hakuna Matata

#66 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 09 maj 2007 - 14:12

I ja chcę podziękować za Wrocław i to zarówno Jackowi jak i Joli. Bardzo dziękuje też naszym kierowcom co niestrudzenie kursowali po mieście. Mam nadzieję Jacku, że jeszcze się zdecydujesz na zrobienie zlotu mimo kopniaków jakie chcesz :) Lucynko kawa pita o świcie z Tobą smakuje wspaniale. Wszystkim dziękuje za możliwość zapomnienia o kłopotach i możliwość serdecznego śmiechu do jakiego mnie doprowadzaliście. Nadal poszukuje zgrabnego paluszka na który pasuje srebrna obrączka pozostawiona w damskiej toalecie. Magda
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#67 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 maj 2007 - 03:40

Dołączam się do głosów z podziękowaniami - za miła atmosferę, niestrudzoną pracę organizatorów aby wszystkim było dobrze i niczego nie brakowało, za możliwość pobiegania przy stole ping-pongowym i odświeżenia wspomnień sprzed blisko 20 lat, za sympatyczne przyjęcie mojej koleżanki jeszcze nie-Iponki Eli - każde spotkanie tego rodzaju jest okazją do poznania innych i do odkrycia czegoś nowego w sobie - zachęcam do uczestnictwa w zlotach, tych którzy jak dotąd mają obiekcje. Kati - dla Ciebie całuski za Wszystko :)
Madziu, prawdopodobnie ta obrączka to moja, a myślałam że już przepadła! :)
  • 0

#68 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 11 maj 2007 - 07:54

Dzieki Moniu Ty Tez Masz Piekna Mordke I Miło Było Cie Poznac We Wrocławiu

Dodano pią 11 maj 2007 09:12:33 CEST :
Pragne i ja włączyć sie w podziekowaniu za wspaniałą organizacje na zlocie było super choć byłam poraz pierwszy ale nie załuje mysle ze jak bedzie znów zlot to sie wybiore .Jacku Jolu Wam przedewszystkim należą sie podziękowania .A Tobie Jacku pragne równiez pogratulowac że zostałes Prezesem naszego stowarzyszenia ciesze sie bardzo Jeszcze raz pragne podziekowac i ciesze sie że poznałam tak wiele wspaniałych ludzi jestescie wspaniali Pozdrawiam i całuje Was mocno dozobaczenia na przyszłym zlocie

Dodano pią 11 maj 2007 09:15:38 CEST :
Waldus a Tobie pragne podziękować tu przed wszystkimi za dowiezienie mnie pod sam dom choc wiem ze nie było ci po drodze ale mnie dowiozłes dzięki Ci wielkie opieka i jazda była wspaniała Pozdrawiam Cie mocno
  • 0

#69 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 11 maj 2007 - 18:47

Jolu czytając Twój post az sie popłakałam ale taka prawda piekne jest powitanie lecz ciężkie pozegnianie ale mam nadzieje ze i nastepne zloty bedą tak spaniałe jak ten mój pierwszy ale napewno będa chwile niezapomniane,ale to prawda co do organizacji tobyła wspaniała . Jeszcze raz pragne TOBIE ORAZ PRZEDEWSZYSTKIM RÓWNIEZ JACKOWI DDDDDDDDDDDDDDDDDDDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻEEEEEEEE BBBBBBBBBBBUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIAAAAAAAKKKKKIIIIIIII DLA WAS JESTEM BARDZO SZCZĘSLIWA ZE WAS poznałam choć wiem ze jeszcze nie wszystkich ale moze jeszcze poznam innym razem
  • 0

#70 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 11 maj 2007 - 19:23

Bardzo żałuje ze nie mogłam być na Majówce Wrocławskiej ale na następnym spotkaniu postaram sie być
  • 0

#71 Gosik04

Gosik04

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 11 maj 2007 - 21:13

Asiątko31 wyjęłaś mi to z ust :) Choć mieszkam we Wrocku bardzo żałuję, że nie mogłam pojawić się na zlocie. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się spotkać i zapoznać w realu osoby z IPON-u.
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko.
  • 0

#72 __pestka__

__pestka__

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2007 - 16:32

Lepiej późno niż wcale,więc ja również składam podziękowania organizatorom zlotu majówkowego.Miło było spotkać się ponownie,a przy okazji zapoznać kolejnych przesympatycznych ludzi należących do iponkowej rodziny :)Cieszę się bardzo,że mogłam tam w Wami być i przy okazji bardzo miło spędzić czas.Buziaczki :)
  • 0
Oczy widzą...uszy słyszą...a serce i tak wie swoje.

#73 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 maj 2007 - 17:37

Rwiez nie moglam byc... tez bardzo zaluje .. obiecuje poprawe. Pewnym iponkowym niedowiarkom udowodnie, ze nie jestem "aspoleczna" :D
  • 0

#74 kika28

kika28

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 14 maj 2007 - 17:48

Nio to i ja dorzucę kilka słówek bo dopiero dzis dotarłam do necika od czasu jak wyjechałam z Wrocławia, DZIĘKUJĘ Ci JAcku za super zlot, za czas radości i miłych chwil, szczególnie dziekuję Ci za solidną WINDĘ firmy STRONG MAN ;) ;) ;), (podziękowania dla wszystkich którzy dołożyli swoich sił do dźwigu ) , oby jak najwięcej takich superanckich zlocików. DZIĘKUJĘ Wam Iponki za każdą pomoc, uśmiech i miłe, pogodne słowo. :) :) :)
  • 0
A mnie cieszy to co mam :) :) :)

#75 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 14 maj 2007 - 20:25

Bardzo się cieszę, że nie widzę postów niezadowolenia :D Jestem bardzo zadowolony że mimo skromnych warunków, i problemów technicznych, udało się prawie cały plan zlotu wprowadzić w życie. Na szczęście pogoda też dopisała :)
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób byli mi pomocni, a szczególnie Doloresce za pomoc w finansach i nie tylko, Eluni za pomoc w transporcie Iponków, Danieli, oraz ekipie windziarzy ;)
Dziękuję wam serdecznie:)
  • 0

Jacek "Verselle"


#76 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 15 maj 2007 - 10:22

Hejka z Pyrlandii! Poczytałem sobie te wszystkie ahy i ochy i wcale nie jestem zdziwiony. Co by nie powiedziec Verselle & Company to "solidna firma". I tylko mi żal coraz bardziej ściska no .... te .... no....., że nie mogłem sie pojawić osobiście. Ale co sie łodwlece to nie łuciece, jak godoł stary gazda i czekam na następny zlot z niecierpliwością. Pozdrowionka dla wszytkich.
  • 0
Pyrlandczyk

#77 kruszynka

kruszynka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 maj 2007 - 14:22

kiedy będzie planowany następny zlocik? :P
  • 0

#78 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 24 maj 2007 - 18:16

kruszynka może razem zaplanujemy spotkanie na sobotę ja chciałam zaproponować 9 czerwca ( jeśli już to dopiero 23 lub 30 czerwiec ) ale muszę zrezygnować. Spotkanie by było ogród Botaniczny , ostrów Tumski , rynek
  • 0

#79 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 24 maj 2007 - 20:06

Najbliższe 2 zloty nie będą we Wrocławiu, a potem się zobaczy ;) Lecz miło by było zorganizować jakieś kameralne spotkanko we Wrocku :)
Pozdrawiam,
  • 0

Jacek "Verselle"



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych