Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka we Wrocławiu 3-6 maj 2007r


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
78 odpowiedzi w tym temacie

#41 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 03 kwiecień 2007 - 09:49

hahahaah Pawelku jasne na pościelenie łóżeczek zawsze możecie na mnie liczyć- tego mi lekarz nie zabronił .Tez sie ciesze ze was zobaczę- do zobaczyska we Wrocławiu
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#42 ona24

ona24

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 03 kwiecień 2007 - 10:51

Jacku mam pytanie chcialabym przyjechac choc na jeden dzień bo nie ma kasy na reszte to w ktory dzień zlotu najlepiej sie wybrac, żeby było w miare dobrze?? pozdrawiam
  • 0

#43 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 03 kwiecień 2007 - 20:21

Termin dowolny, w sobotę zwiedzamy po południu Panoramę Racławicką, więc możesz nas nie trafić w hotelu. Proponuję wcześniej zadzwonić aby sprawdzić gdzie jesteśmy.
  • 0

Jacek "Verselle"


#44 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 22:35

Kochani, mamy zarezerwowane 35 biletów do Panoramy Racławickiej w cenie 7zł na godz 13:00 w sobotę. Proszę o deklarację osób chętnych na te bilety.
Oczywiście osoby które wcześniej deklarowały chęć rezerwacji biletów, są w pierwszej kolejności.
  • 0

Jacek "Verselle"


#45 zajoc 58

zajoc 58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 07 kwiecień 2007 - 20:36

Jacku ja i elea piszemy sie
  • 0

#46 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 08 kwiecień 2007 - 18:21

Kochani nie mogę z Wami byc na zlocie we Wrocławiu ,ale mimo to życze wam dobrej i wesołej zabawy.Postaram sie wpaść do was chociaż na pare minut. Elea bardzo chce Cie poznać
  • 0

#47 waldi1955

waldi1955

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 kwiecień 2007 - 10:07

mam prośbę może ktoś ma jakoś mapkę jak dojechać do tego ośrodka był bym wdzięczny bo ja nigdy nie byłem w Wrocławiu dziękuję
  • 0

#48 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 09 kwiecień 2007 - 20:56

mapka niedługo będzie dostępna :)

narazie można korzystać z http://gisserver.um.wroc.pl/mapa/ i wyszukiwaniu wpisać ul. Wodzisławska ;) zaznaczy Ci się na fioletowy kolor
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#49 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 10 kwiecień 2007 - 15:04

Nie będzie mnie:( Mam nadzieję,że następnym razem:)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#50 Gosik04

Gosik04

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 12 kwiecień 2007 - 16:31

Witam,
Muszę zrezygnować z pełnego uczestnictwa w zlocie. Bardzo żałuję, ale to jest siła wyższa ...:o(
Jestem z Wrocławia i w miarę możliwości wpadnę choć na chwilkę, żeby trochę z Wami pobyć i zapoznać się.

Pozdrawiam cieplutko,
Gosia
  • 0

#51 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 15 kwiecień 2007 - 21:01

Witam .
Jacku, jeśli możesz to prosze zarezerwuj dla mnie 3 bilety do panoramy. Dziękuję.
  • 0

#52 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 15 kwiecień 2007 - 22:19

Zarezerwowane ;)
pozdrawiam
  • 0

Jacek "Verselle"


#53 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 16 kwiecień 2007 - 07:04

Tez poprosze o rezerwacje - pozdrawiam
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#54 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 16 kwiecień 2007 - 08:40

Proszę bardzo Gosiu ;)
  • 0

Jacek "Verselle"


#55 zajoc 58

zajoc 58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 16 kwiecień 2007 - 12:11

Jacku prosze o rezerwacje na 2 bilety
  • 0

#56 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 16 kwiecień 2007 - 12:54

No,szkoda ze mnie nie bedzie...
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#57 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 16 kwiecień 2007 - 13:38

Jacku prosze o rezerwacje na 2 bilety

Tomcio, już dawno macie zarezerwowane ;)
  • 0

Jacek "Verselle"


#58 iwanka

iwanka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2007 - 18:57

szkoda że nie wiedziałam o tej majówce jadę na żagle ale następnym razem już będę z Wani
  • 0

#59 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 01 maj 2007 - 19:11

Hej! Pozdrowienia, pierwsze-majowe z Pyrlandii. Niestety żal serce ściska i nie tylko serce. Niestety bo mnię nie będzie w sympatycznym mieście Wrocławiu i Waszych miłych sznupek tom razom nie obejrzę. Dogoniła mnie praca, ale to mniej ważna przyczyna. W piątek przylatuje do Łojczyzny moja druga połowa więc sami rozumiecie ze się nie rozdwoję (no na upartego by się dało ale jak to potem poskładać - za Frakenstaina robić to ja nie mam zamiaru). Tak więc dla całej bandy IPON`owskiej zasyłam życzenia fajnego pobytu we Wrocku, wyjścia w całości i bez ran z bitwy pod Racławicami, ujścia z życiem z ZOO i wspaniałwej atmosfery na zlocie. Mam nadzieję że uda nam sie spotkać na najbliższym, następnym zlocie. P.S. Pytanie do wsiech - to gdzie będzie ten najbliższy? Chróścin?????
  • 0
Pyrlandczyk

#60 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 07 maj 2007 - 22:33

Jacusiu :D
Bardzo serdecznie dziękuję za ten zlot. Jesteś nie tylko sexi menem ale wspaniałym organizatorem. Dziękuję za możliwość zwiedzenia Panoramy Racławickiej, Ogrodu Japońskiego. Za Twój uroczy Uśmiech, który był na Twojej buźce, przez wszystkie dni wieczory i noce, :D za trud, który włożyłes w organizację tak dużego zlotu. ŚWIETNIE TO ZROBIŁES:). Zyczę Tobie samych sukcesów w pracy z Nowym Zarządem naszego Iponka :cool:.
Zlot ten jak to ktoś określił był „różańcowym” hiiiiii ponieważ duza ilośc napojów procentowych wróciła do domku z iponkami ;). Hiiiiiiii o zlocie można powiedziec pingpongowy. Paletki przechodziły z rąk do rąk, do czasu, kiedy stół opanowali Marzenka i Daffy. Marzenka była nie do pokonania, :cool: chociaż Daffy próbował na rózne sposoby wygrac, nie udała mu się ta sztuka :).
Oczywiście były rozmowy w krzakach (po pokojach) i smichy chichy na ogolnym, i przy grilu :lol:. Cały Ośrodek jak zwykle tętnił radością iponków
Dziękuję Marzenko i Tobie Elu :) za ten nocny wypad na Starówkę Wrocławską, Wspólne pogaduchy do poduchy;). Na fontannę mogłabym patrzec godzinami, rynek jest piękny, tylko te taksówki hiiiiiii ale i tak dobrze, że nia są jednakowe np. białe :rolleyes:.
W dniu odjazdu niebo wrocławskie się rozpadało, płakało razem z iponkami, że musi zegnac tak fajnych ludzików. Dziękuję Wam wszystkim za towarzystwo z wieloma osobami nie mogłam porozmawiac, ale myślę ze jeszcze będzie nie jedna okazja.
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki duże za podwiezienie na dworzec dla Eli i miłą radosno sennna podróż powrotną.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAACUŚ NA KONIEC JESZCZE RAZ DUUUUUZE BUUUUUUUUUUUUUUUUUZIAKI
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych