Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

samotność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nadira

Nadira

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 maj 2008 - 10:51

Jak pozwolisz to Twoje motto bedzie od dzis moim
zaraz je sobie zapisze
  • 0

#42 Gość_adam poeta_*

Gość_adam poeta_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2008 - 10:03

poznaj kogos wyszlij anons do gazety telegazety, a tam na ławeczce nie ma ludzi?
  • 0

#43 Yanika

Yanika

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 31 maj 2008 - 19:59

Dlaczego Bóg daje nadzieje,
czasami nawet się śmieje,
zsyła do nas dobrych ludzi,
a gdy człowiek się obudzi...
znowu jest sam ze sobą
i znowu nie ma nikogo...
  • 0

"Jestem jak wszyscy inni, moknę, gdy pada deszcz"

 

 


#44 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 01 czerwiec 2008 - 08:23

smutne ae prawdziwe..
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#45 Yanika

Yanika

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 01 czerwiec 2008 - 18:08

Najgorsze jest usłyszeć od przyjaciela,że nie ma czasu...i że jest obok,a nie ze mną kiedy go potrzebuję(tzn. patrzy z boku na moje cierpienia i albo przeżyję,albo nie).To zabolało...
  • 0

"Jestem jak wszyscy inni, moknę, gdy pada deszcz"

 

 


#46 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 02 czerwiec 2008 - 08:37

zbytdobrze to znam ... swiat sprawnych jest rroche inny od naszego...
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#47 Yanika

Yanika

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 02 czerwiec 2008 - 19:01

a jeśli stracimy przyjacioł,to co nam pozostanie?
  • 0

"Jestem jak wszyscy inni, moknę, gdy pada deszcz"

 

 


#48 Yanika

Yanika

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 07 lipiec 2008 - 07:12

stało się...
  • 0

"Jestem jak wszyscy inni, moknę, gdy pada deszcz"

 

 


#49 nonak23

nonak23

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 14:46

To ja Pani polecam portal społęcznościowy, www.naszechoroby.pl który łączy ludzi o tych samych dolegliwościach - jest o tyle dobry, bo zarejestrowani ludzie bardzo zyczliwi nie masówka z naszej Klasy.
  • 0

#50 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 17 wrzesień 2008 - 20:48

[quote name='nonak23]To ja Pani polecam portal społęcznościowy' date=' www.naszechoroby.pl który łączy ludzi o tych samych dolegliwościach - jest o tyle dobry, bo zarejestrowani ludzie bardzo zyczliwi nie masówka z naszej Klasy.[/quote']
nonak23
Przestań spamować jak masz coś ciekawego do powiedzenia w/w temacie to się wypowiedz.A nie "reklamuj" kolejnego portalu typu NK tylko z cyklu kto przygarnie kropka bądź kropkę z "defektem"... Bo choroba ludzi na pewno nie łączy w pary przynajmniej takie jest moje własne osobiste zdanie i odczucie...
Nie ma się co załamywać chorobą!
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#51 sandra.tworkowska

sandra.tworkowska

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 09 maj 2009 - 20:26

Czy poczucie samotności naprawdę zależy od innych ludzi? Czy gdybyśmy w pełni, bezwarunkowo zaakceptowali siebie, nie czekając na akceptację innych czulibyśmy się samotni, choć przez chwilę?
  • 0

#52 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 09 maj 2009 - 21:28

Zgadza się poczucie samotności zależy tylko od nas, jak mówi przysłowie jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.
  • 0

#53 1uj8szztn

1uj8szztn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 02 czerwiec 2009 - 07:33

Od dłuższego czasu szukam swojej tzw."drugiej połówki" ale jak na razie bezskutecznie:(.Czasem wydaje mi się,że gdybym mieszkał w innej części Polski to już bym znalazł bo jakoś w świętokrzyskiem jest bardzo mało osób niepełnosprawnych.Ja poznaję też dziewczyny z innych województw ale dojeżdżanie kilkuset kilometrów na "randki" niezbyt mi pasuje...Ale jeszcze próbuję i może kiedyś mi się uda:)
Pozdrawiam:)

Dodano wto 2 cze 08:38:30 2009 :
Aha, dodam jeszcze,że samotność jest po to,żeby ją przerwać:)
  • 0
Posłuchaj to dla Ciebie
W Pełnie księżyca na gwieździstym niebie...

#54 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 16:08

Trzeba sobie jakieś zajęcie znaleźć wtedy się nie rozmyśla o samotności i nie cierpi się tyle, więc głowa do góry i ruszcie tyłki z krzeseł w końcu piękna pogoda powróciła :)
  • 0

#55 REEVS77

REEVS77

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2009 - 15:48

"Być pełnosprawnym to tak naprawdę żadna zasługa,
to dar, który każdemu z nas, o każdym czasie
może być odebrany. Pozwólmy więc niepełnosprawnym
i członkom ich rodzin, w jak najbardziej naturalny
sposób, włączyć się w nasze życie". MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE KIEDYŚ SPOGLĄDAŁEM NA TEN TEKST Z CAŁKIEM INNEJ PERSPEKTYWY DOPÓKI SAM NIE STAŁEM SIĘ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ...!!! WIDZĘ TERAZ ŚWIAT Z CAŁKIEM INNEJ PERSPEKTYWY , STAŁEM SIE JESZCZE BARDZIEJ WRAŻLIWSZY NA KRZYWDE LUDZKĄ KTÓRA NAS OTACZA I KTÓRA CZASAMI ODCZUWAMY NA WŁASNEJ SKÓRZE !!! LOS DAŁ MI SZANSĘ STAĆ SIĘ JESZCZE LEPSZYM CZŁOWIEKIEM , BYŁEM BLISKI ODEJŚCIA Z TEGO ŚWIATA W TRAKCIE WYPADKU BO CZYM MOŻE BYĆ 2% SZANS NA PRZEŻYCIE... ALE GÓRA HMM... NIE POZWOLIŁA MI NA TO WIĘC CHCIAŁBYM STAĆ SIĘ BARDZIEJ POTRZEBNY DLA INNYCH , UDZIELAĆ ŻYCIOWYCH PORAD , DZIAŁAĆ CHARYTATYWNIE , POMAGAĆ TYM KTORZY POTRZEBUJĄ POMOCY BLIŻNIEGO , CZY KTOŚ TAKI JAK JA MA SZANSĘ ZREALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA...?!! JEŚLI KTOŚ Z UŻYTKOWNIKÓW IPON-KA CHCIAŁBY POGADAĆ TO MÓJ NR. GG - 4294152 !!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUM-OWICZÓW !!!
  • 0

#56 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 06 sierpień 2009 - 20:12

REEVS77 Marzenia jeśli będziesz z uporem do nich dążył to oczywiście że masz szansę by stały się rzeczywistością. pozdrawiam ps. pragnę zauważyć że piszesz dużymi literami, wyłącz Caps locka (o ile możesz)
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#57 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 06 sierpień 2009 - 20:19

Prawda choroba dużo zmiena i wypadki. Umnie to zmieniło choć mam znajomych to przyjaciółmi to trudno ich nazwać. Wiem z doświatrzenia ze samotność nasz zmusza do działania. Ja przez to się zajołem wolontariatem. To zmieniło mój charakter i moze temu się wyobcowałem w swoim dotychcacowym gronie przed pierwszego wypadku. i też prawdziwy przyjaciel przed wypadku nie miał dla mnie czasu jak to powiedziała jego dziewczyna on ma drugą połówke.
  • 0

#58 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 06 sierpień 2009 - 21:06

Przyszedł taki wiek że inni zakładają rodziny, tworzą związki a niepełnosprawni nie zawsze . Jesteśmy w dużej mierze singlami .
Kiedyś były inne relacje z rówieśnikami bo mimo choroby mieliśmy podobne problemy , teraz żyjemy inaczej. Oni mają swoje rodziny a my często nadal na garnuszku rodziców. Oni myślą że nam z tym dobrze bo nie musimy się martwić a my zazdrościmy im "że są na swoim"
Nawet z rodzeństwem , gdzie róznica między nami jest niewielka czuję, że nie ma takiej więzi jak dawniej. Bo każdy ma swoje sprawy
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#59 lewek

lewek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 12 sierpień 2009 - 16:53

ojjj, marudzicieee... jak na każdym forum, zawsze znajdzie się grupa ludzi którzy się uparli że będą samotni ;p już się kiedyś naczytałam, że wysoki facet nigdy nie znajdzie drugiej polówki. tak samo jak niski chłopak, gruba dziewczyna, chuda, ruda, piegowata, pryszczaty koleś, nienapakowany, napakowany, jednym słowem nikt nie ma szans ;p a tak naprawdę gusta ludzkie są bardzo różne, trzeba tylko trafic na odpowiednią osobę ;p niepełnosprawni też się podobają wielu ludziom, np mi ;))
  • 0

#60 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 12 sierpień 2009 - 21:32

Co samotności to jest tu duża grupa osób które nie zwiądzą się z nikim bo poprostu się boją. Albo poprostu samotność im się podoba bo mimo wszystko nie korzystają z zainterecowania drugiej osoby. Już tu kilka razy się przekonałem ze ze dziewczyny z którymi miałem już się spotkac to rezygnowały.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych