Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dlaczego się boicie ?aficie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
171 odpowiedzi w tym temacie

#101 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 11 marzec 2007 - 22:51

A gdzie wasza tolerancja? Domagacie się szacunku dla swoich przekonań a sami nie umiecie okazać szacunku innym ludziom.
  • 0

Totto :)
 


#102 Ambele

Ambele

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2007 - 22:54

A w ogóle na wczorajszych ploteczkach po czarnej mszy,
szatan wyjawił mi tajemnicę, że Joelo jesteś jedną z jego sług,
i przybyłaś tu po to by siać zamęt, czyż nie?
Przyznaj się do swej prawdziwej wiary!
Nie uciekniesz przed przeznaczeniem! wszyscy się o tym dowiedzą!
Nie skryjesz swojej mrocznej tajemnicy!

Droga Joelo żegnam panią :)
Pozdrawiam, Ambele


P.S. do pana(pani? przepraszam, zapomniało mi się Twojej płci ; o mam nadzieje, że mi to wybaczysz) powyżej.
Cóż, ja się dla siebie tolerancji nie domagam, ja toleruje sam siebie i to dla mnie najważniejsze :)
  • 0
. At the Moon Mountain six wolves cry...
† ~I AVENGE WITH DARKNESS, THE BLOOD IS THE LIFE!~ †
. ~The Order of the Dragon, I feed on human life~

#103 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2007 - 23:02


  • 0

#104 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 11 marzec 2007 - 23:20

A gdzie wasza tolerancja? Domagacie się szacunku dla swoich przekonań a sami nie umiecie okazać szacunku innym ludziom.

Totto, i wszystko ładnie, ale nie odpowiedziałeś na moje pytania związane z zaproszeniem kogoś z inną wiarą, innym wyznaniem. Gdzie jest Twoja tolerancja i szacunek? Zwyczajnie omijasz niewygodną odpowiedź, ignorując pytających.

Domagam się aby mnie szanowano z moimi poglądami których nigdy nikomu nie narzucałem, a osoby które mnie nie szanują robiąc to co Joela po prostu "olewam" i tyle.
Kilkakrotnie zaznaczałem że nie wiara w cokolwiek jest tu problemem, ale fanatyzm, agitacja. Mam nadzieję że niebawem do regulaminu forum zostanie dołączony odpowiedni paragraf zakazujący tego.
  • 0

Jacek "Verselle"


#105 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 11 marzec 2007 - 23:25

Dajmy już sobie wszyscy spokój i podajmy przyjazną dłoń..:) Cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich!!
  • 0
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#106 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2007 - 23:29

[quote name='verselle]Kilkakrotnie zaznaczałem że nie wiara w cokolwiek jest tu problemem' date=' ale fanatyzm, agitacja. Mam nadzieję że niebawem do regulaminu forum zostanie dołączony odpowiedni paragraf zakazujący tego.[/quote']
Kurcze jeszcze większe restrykcje propounuje przedewszystkim słownik słów zalecanych na foróm, kodeks chonorowy oaz potadnik co do zecerki posta.
  • 0

#107 Ambele

Ambele

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2007 - 23:44

Na pewno powinno coś zostać dodane na temat taki aby nie "nawracać" : P
Ktoś tam wcześniej ładnie to określił.
Hm, a tak poza tym, to myślę że pani Joeli
(pani? bynajmniej nie chodzi mi tu o płeć, lecz wiek)
chcąc rzekomo dokonać cudów,
nawrócić pół świata i rozłożyć nasiona idyllicznych pól w naszych duszach,
rozpętała istne piekło na tym forum (co jest kolejnym faktem
potwierdzającym iż jest wysłanniczką szatana! to ona!) i myślę,
że powinniśmy się przestać kłócić, kto ma racje,
kto łamie forum itp, itd, etc, i w ogóle tylko się zebrać razem
i powiedzieć tej nie miłej pani :
"te, pani! pani nam tu piekła nie będzie robić!"

Pozdrawiam :)
  • 0
. At the Moon Mountain six wolves cry...
† ~I AVENGE WITH DARKNESS, THE BLOOD IS THE LIFE!~ †
. ~The Order of the Dragon, I feed on human life~

#108 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2007 - 23:48

xx
  • 0

#109 olineks

olineks

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 08:50

[quote name='Totto]oneliks! Twoje stwierdzenie' date=' że Joela jest "psychiczna" jest obraźliwa tu forum osób niepełnosprawnych. Zgłaszam twój post do moderatora, zobaczymy jak on na to zareaguje.[/quote']
Możesz sobie to zgłaszać nawet do Prezydenta IV RP. To nie jest tylko moje zdanie, więc najlepiej zabanuj/wymoderuj wszystkich, którzy są przeciwko agitacjom Joeli i zostanie jedyna słuszna prawda czyli wy.

Daffy ja nie jestem z tych, którzy jak się na nich pluje, mówią, że pada deszcz. Racz zauważyć, że to Joela zaczyna dyskusję od uświadamiania nam jacy jesteśmy grzeszni, nie ZBAWIENI, posługa szatana itp. Mnie się to bardzo nie podoba i nie zamierzam o tym milczeć, tylko po to, żeby ten ktoś miał jeszcze większe przekonanie, iż ona jesty święta a my wszyscy potępieni. Nie jestem z tych, którzy dają przyzwolenie na fanatyzm w imię wolności słowa. Adolfa Hitlera też traktowano pobłażliwie i kilka milionów ludzi pożegnało się ze światem. G.W. Bush wielki król Ameryki prowadzi prywatną wojnę kosztem życia wielu tysięcy ludzi za przyzwoleniem wielu narodów. I choć Joeli nie można porównywać do ludzi tak potężnych i wpływowych to jednak jest ona namiastką odzwierciedlającą istotę hipokryzji w tych ludziach.

Poza tym zauważyłam jeszcze jedno Joela nie lubi być ignorowana. Jak tylko zamyka się jej temat lub nie dyskutuje w jej temacie zakłada nowy wątek z jeszcze większymi bredniami. No właśnie Joelo Totto zaprosił cię do swojego działu. Dlaczego nie założyłaś jeszcze tam nowego wątku? Odpowiedź jest prosta, bo tylko tutaj może dokonać swojej misji zabawienia.
  • 0

#110 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 09:07

Totto..tolerancja? Mam sporo tolerancji..możesz wioerzyć lub nie,ale..to jest twierdzenie niebo jest zielone,a na pytanie dlaczego odpowiedż jest..bo tak.. gdzie sens? gdzie logika? Wodzenie ludzi za nos..jak widać z powodzeniem :) pozdrawiam :)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#111 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 10:24

[quote name='Verselle]Totto' date=' i wszystko ładnie, ale nie odpowiedziałeś na moje pytania związane z zaproszeniem kogoś z inną wiarą, innym wyznaniem. Gdzie jest Twoja tolerancja i szacunek? Zwyczajnie omijasz niewygodną odpowiedź, ignorując pytających.[/quote']
Odpowiedziałem Ci, że "gościłem" na swoim dziale szatanistów, przynajmniej sami tak się określali. Wątek nosi tytuł "MANIFEST" i znajduje się tu: http://forum.ipon.pl...topic.php?id=43
Wyraziłem w nim swoje zdanie choć dziś poprostu pominąłbym ten wątek i tyle. Natomiast nie zamykałem tematu, bo przypuszczałem, że niewiele osób będzie nim zainteresowanych i sam wygaśnie. Co się stało. Pharras pisze tam o swoich przekonaniach ale nikogo nie obraża, nie łamie regulaminu.
Moim zdaniem, twój błąd jako moderatora polegał na tym, że już w pierwszych postach dopuściłeś, żeby ludzie pisali nie na temat. Np. post #14 jest całkowicie nie na temat i w dodatku wkracza w kompetencje moderatora oraz podburza do kłótni. Zresztą w tym poprzednim wątku, który zamknąłeś też dopuściłeś do wymieszania 2 przeciwstawnych sobie tematów zamiast z postu #9 zrobić osobny temat.

Zarzucasz mi uchylanie się od odpowiedzi. Czyli twoim zdaniem byłoby lepiej gdybym ze wszystkimi "darł koty"? Otóż z niektórymi ludzmi nie mam ochoty rozmawiać i tyle. Mam do tego prawo i korzystam z tego! Przykład z życia: Dwa dni temu na ulicy zaczepili mnie Świadkowie Jechowy i próbowali wcisnąć tą swoją gazetkę. Zapytałem czy są Jechoowymi a oni potwierdzili moje przypuszczenia. No to powiędziałem grzecznie "dziękuję", uśmiechnąłem się i poszedłem w swoją stronę. Nie podjąłem z nimi tematu bo nie byłem zainteresowany.

Tymczasem, tu zrobiło się tak, że jak komuś nie pasuje temat, to domaga się jego zamknięcia pod pretekstem... No właśnie jakim? Czyje uczucia ona obraziła??

[quote=Verselle]Domagam się aby mnie szanowano z moimi poglądami których nigdy nikomu nie narzucałem, a osoby które mnie nie szanują robiąc to co Joela po prostu "olewam" i tyle.
Kilkakrotnie zaznaczałem że nie wiara w cokolwiek jest tu problemem, ale fanatyzm, agitacja. Mam nadzieję że niebawem do regulaminu forum zostanie dołączony odpowiedni paragraf zakazujący tego.[/quote]
Problem w tym, że tobie nikt nie zabrania pisać o twoich przekonaniach. Nie chcesz to nie piszesz i tyle. Ty zaś chcesz zabronić Joel pisania o jej przekonaniach pod pozorem fanatyzmu i agitacji! Otóz fanatyzm nie jest zakazany w regulaminie a ja uważam, że Joel broni tylko swoich poglądów i ma do tego prawo. Co do agitacji, to myślałem że stać cię na coś więcej. Joel nie powołuje się na żadną partię ani religię, więc nie podpada pod agitacje. Chcesz mieć powód to zamknij wątek za błędy ortograficzne, przynajmniej nie będziesz miał problemu, żeby to wykazać.

Tak naprawdę ani tego mojego postu ani twojego, do którego odpisuję, nie powinno tu być bo nie są na temat. Skoro jednak pytasz mnie na forum, to na forum Ci odpisuję.
Proponowałem Ci Jacek, żebyś wrzucił ten temat do mojego działu, jeśli jest on Ci niewygodny. Ja bym go uporządkował, pousuwał te posty, które są nie na temat może nawet zaproponował bym osobny temat, na którym mogli by się wyżywać niezadowoleni.

Na następne pytania do mnie, będę odpowiadał tylko na privie (e-mail, GG), bo nie chcę już więcej zaśmiecać tego wątku. Chciałbym mimo wszystko skorzystać z tematu jaki zaproponowała Joel. Nie zainteresowani niech nam nie przerszkadzają!!!
  • 0

Totto :)
 


#112 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 11:17

Dobrze by się stało gdyby ten temat trafił do Totto - wszyscy Ci którzy chcą rozmawiać z Joela na temat wiary mogliby się w spokoju wypowiedzieć .

Totto - nie podzielam twojej opinii , że dobrze zrobiłeś prowadząc rozmowę z satanistami na OGóLNYM forum . Występujesz w "innej" roli na forum aniżeli zwykły użytkownik . Osoba małoletnia przyglądająca się takiej dyskusji ( a takie na tym forum są ) może zrobić sobie "krzywdę" na całe życie . Może i masz rację , że każdy temat z czasem wygaśnie , ale przez ten czas setki ludzi go przeczyta . Będziesz rozmawiał z pedofilem , satanista czy faszysta aż temat wygaśnie ? A obok niepełnoletni będą się przyglądać tej rozmowie... Chcę byś chronił bezbronnych , słabych i niedoinformowanych w natłoku informacji jaka nas zalewa .
  • 0

#113 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 13 marzec 2007 - 23:02

[quote=Joela]vTotto]
Błogosławienstwem moze być na tyle na ile sam człowiek wywyższy w tym Boga.
Co do tego ,ze gdybys był zdrowy to moze bys poszedł drogą co niektórych kolegów ,to ja juz słyszałam takie poglady i jakos mi nie pasuja do całosci.Po obu stronach mamy dwojaki rodzaj człowieka ,i ani ten kaleka nie musi być człowiekiem Znajacym Miłujacym Boga - ani ten zdrowy sprawny nie musi byc łajdakiem mimo ze nie zna Boga.[/quote]
Błogosławieństwem w tym znaczeniu, że moim nieszczęściu poznałem moc i łaskę Pana Boga.
Obawiam się, że nastąpiło przekłamanie tego co napisałem.
[quote name='Totto]Z dłuższej perspektywy czasu' date=' uważam że [u']moje kalectwo[/u] to może błogosławieństwo od Boga...[/quote]
Zwracam uwagę, iż pisałem o swoim przypadku, nie o kalectwie ogólnie. Ktoś inny może np. uważać, ze dla niego jest to pokuta, jeszcze inny jak olineks może twierdzić:
[quote name='olineks]To po prostu część naszego życia' date=' z którym musimy się pogodzić, bo nie mamy inego wyjścia.[/quote']
Każdy przypadek jest inny i każdy sam określa swój stosunek do tej sytuacji.

[quote name='marder]Zatem sugerujesz' date=' że każdy "zdrowy" jest potencjalnym alkoholikiem, narkomanem i przestępcą?[/quote']
sprecyzuję :) Napisałem, że ja być może byłbym taki jak oni. Nie pasowałem do ich paczki, bo nie umiałem szybko biegać (w sensie uciekać), bić się itp. Gdybym był sprawny, być może chciałbym im dorównać bo też byłem zbuntowanym nastolatkiem. BYĆ MOŻE...

[quote=Joela]Joela - zabrał mi zdrowie ,ale zadna miara nie zabierze mi WOLNOSCI DUSZY.
Bede Głosic Miłość i Zbawienie jakie nam dał Jezus mimo łez ,które sa nieodłaczna cena siania Słowa[/quote]
Samo głoszenie Ewageli nie wystarczy Joelo. Trzeba jeszcze swoim życiem, postawą, być w zgodzie z tym co się głosi. Np. Matka Teresa z Kalkuty, kochała tych ludzi, których nikt nie kochał. Opiekowała się nimi, karmiła, opatrywała. Była zwykłą szarą zakonnicą, której nawet niektórzy biskupi odradzali to zajęcie, ci którzy uważali że "głoszą Ewangelię". Nie chcieli jej pomóc choć ich o to prosiła. Można powiedzieć, że głosiła bez słów, całym swoim życiem.

[quote=marder]Teraz przyjrzyjmy się Twoim wcześniejszym wypowiedziom:
http://forum.ipon.pl...id=93171#p93171
[quote="Totto"]A gdzie wasza tolerancja? Domagacie się szacunku dla swoich przekonań a sami nie umiecie okazać szacunku innym ludziom.[/quote]
oraz: http://forum.ipon.pl...id=93125#p93125

[quote name='"Totto"]oneliks! Twoje stwierdzenie' date=' że Joela jest "psychiczna" jest obraźliwa tu forum osób niepełnosprawnych.[/quote']
Nawołujesz do tolerancji, a sam nie jesteś tolerancyjny wobec innych.
Karcisz innych za obraźliwe wypowiedzi, ale sam wypowiadasz się obraźliwie.
Jednym słowem: niech żyje iście chrześcijańska miłość bliźniego!

Mimo wszystko pozdrawiam
marder[/quote]
Czy mógł byś sprecyzować swój zarzut? Nie bardzo rozumiem. Twoim zdaniem, robienie uwag co do stanu zdrowia psychicznego Joeli, to jest w porządku??? Tak?
  • 0

Totto :)
 


#114 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 11:51

Ciekawa dyskusja z tym satanizmem, az sie lekko zdziwilem ze Totto sugeruje autorowi mozliwosc zmiany forum dyskusyjnego, bo to nie bardzo pasuje do tego. W przypadku tej dyskusji, wrecz zaprasza do swojego. Tamta dyskusja tym sie rozni od tej, ze wyznawca szatana autor tematu pisze ile mu sily dala ta wiara. Nie znalazlem tam slow wyznawcy - bladzicie, jestescie zli (bo was szatan - w jego przypadku Bog) nasyla, przyszedlem tu aby Was nawrocic itd., czego w tym temacie pelno. Dla mnie to spora roznica prowadzenia dyskusji.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#115 Joela

Joela

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 11:57

[quote name='pedro]Przychodzi Joela z miłością i posłannictwem Bożym' date=' a wychodzą takie "kabarety", szatan czy co?? coś chyba kiedyś czytałem o "wilku w owczej skórze", wchodzi takowa i w imię miłości i krzewienia dobroci skłóca. Może trzeba wprowadzić w regulamin zakaz agitacji politycznej, religijnej itp.[/quote']

Jezus przyszedł z Miłościa i Posłannictwem Wolnosci ,Zbawienia , a oni Go wysmiali
opluli nazwali belzebubem i zawiesili jak śmiecia na krzyzu .
czy i On był wilkiem w owczej skórze ?


On powiedział ;Co uczyniliście jednemu z tych ,który w waszych oczch jest "mały-niczym"
MNIE to uczyniliscie.


Bóg jest Miłościa.
kto nie nawidzi , nie ma w nim Miłosci Ojca.
  • 0
Pytanie do MODÓW i Admina --- KTO i DLACZEGO , zablokował mi
mozliwość pisania postów .
Jesli przeszkadzam , to nic prostrzego jak usunąć moje konto ...

#116 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 12:06

Jezus przyszedł z Miłościa i Posłannictwem Wolnosci ,Zbawienia , a oni Go wysmiali
opluli nazwali belzebubem i zawiesili jak śmiecia na krzyzu .
czy i On był wilkiem w owczej skórze ?

Mam nadzieję Joelu, że poczułaś jak to jest jak Cię ktoś zakwalifikuje do "Armii Szatana" :-) co zrobilas uprzednio wobec innych. I jak może nie zauważyłaś, pisałem o Tobie nie o Jezusie, no chyba że uznajesz się jemu równa lub Bóg to Ty. Kiedy dziewczyno pojmiesz, że zarzuty są do Ciebie nie do Boga i Religii.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#117 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 12 marzec 2007 - 12:23

Ja tak długo czytam ten temat po co się kłocicie na temat wiary.Jak na tym forum nie chcą rozmiawiać o religii to by nie dała taki temat o religii.Ludzie są różny na ty forum ja też chciałam poruszyć taki temat o wierze ale widzą tu że z tego powodu się kłócicie to nie poruszam.Joela jak chcesz porozmiawiać o wierze to zaproponoję ci inny forum katolicki ja tam jest na tym forum.

Dodano pon 12 mar 2007 12:32:59 CET :
andzia12!!! alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie też nie..

DO TYMKA

TYMKU JA WIEM ŻE ALKOCHOL NIE ROWIĄŻE MOICH PROBLEMÓW ALE MÓGBYŚ TO SKASOWAĆ
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#118 Joela

Joela

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 13:02

Jezus przyszedł z Miłościa i Posłannictwem Wolnosci ,Zbawienia , a oni Go wysmiali
opluli nazwali belzebubem i zawiesili jak śmiecia na krzyzu .
czy i On był wilkiem w owczej skórze ?

Mam nadzieję Joelu, że poczułaś jak to jest jak Cię ktoś zakwalifikuje do "Armii Szatana" :-) co zrobilas uprzednio wobec innych. I jak może nie zauważyłaś, pisałem o Tobie nie o Jezusie, no chyba że uznajesz się jemu równa lub Bóg to Ty. Kiedy dziewczyno pojmiesz, że zarzuty są do Ciebie nie do Boga i Religii.

Nic takiego wobec innych nie powiedziałam i nie zrobiłam ,sami pomieszaliście by tak wyszło
To ty nie chcesz zauwazyc ,ze Jezus i Jego Słudzy to JEDNO ,On powiedział kto WAM czyni
MNIE czyni ,
byłem chory a nie pomogliście mnie ,nie nakarmili nie odziali - kiedy Panie ?
Co uczynicie jednemu z tych najmniejszych braci moich MNIE czynicie.

Paweł szedł do Damaszku ,pełen nienawisci do tych ,któzy Głosili o Jezusie /jak ja :)
Paweł zamykał ich do wiezienia a nawet przygladał sie jak kamieniują Szczepana.
Paweł wierzył w Boga ,uwazał ze wiara to jego osobista sprawa , a tu ktos ośmiela sie
Głosic o Jeszua ?

Kiedy oslepiło go światło z nieba Jahszua mu powiedział DLACZEGO MNIE PRZEśLADUJESZ
Jezus nie powiedział - dlaczego prześladujesz tych co o MNIE mówia ,ale zapytał
DLACZEGO MNIE /Jezusa prześladujesz !!!!


>>>>
pedro DLACZEGO Prześladujesz !?Jezusa

  • 0
Pytanie do MODÓW i Admina --- KTO i DLACZEGO , zablokował mi
mozliwość pisania postów .
Jesli przeszkadzam , to nic prostrzego jak usunąć moje konto ...

#119 011877

011877

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 13:06

Ja pie..... :D Joela, jestes bardziej niebezpieczna od jehowych fanatykow. Wspolczuje Twoim najblizszym. Skoncz juz pisac i glos te swoje farmazony gdzies indziej.
  • 0

#120 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 13:07

No coz Joelu, juz tym postem przestaje Cie przesladowac i serdecznie żegnam wszelkie dyskusje z Tobą
  • 0
Pozdrawiam
Pedro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych