Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2006


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 11:08

Maskotku, wierzę w dobroć ludzi tutaj :) Gdybyśmy tylko mieli miejsce, to byśmy Cię zabrali, niestety będą dwa wózki i troje ludzi.:(
  • 0
Hakuna Matata

#22 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 12 styczeń 2006 - 15:41

Co do kosztów 145 zł za 3 dni z pełnym wyżywieniem biorąc pod uwagę ze jest to ośrodek dostosowany, ogrzewany blisko Warszawy osobiście uważam ze nie jest to wygórowana kwota (czy ktoś ostatnio orientował się ile kosztuje 1 doba w motelu?)

Jeśli ktoś ma inne zdanie mógłby wskazać tańszy ośrodek o podobnym standardzie i w tym terminie na pewno byli byśmy niezmiernie wdzięczni

Co do zrzuty na ipon hm… Kati postąpiła uczciwie pisząc, jaka to kwota mogła ją wliczyć w koszta i wtedy nikt by się jej nie czepiał
Nie zrobiła tego, bo chciała być fair – może następnym razem nauczona doświadczeniem postąpi inaczej i nie będzie takiego wątku w temacie

Kasiu moja propozycja jest taka by to była dobrowolna wplata tak by nikt nie poczuł się wykorzystywany przez nasz portal

Spotkanie walentynkowe nie jest obowiązkowe i niestety mogą na nie jechać tylko ci, których na to stać, (wiem życie jest brutalne tak było jest i będzie) albo są tak jak ja beznadziejnie G…, ponieważ nie stać mnie wiem o tym doskonale, ale cos mnie jednak tam ciągnie i to jest silniejsze niż mój rozsądek

A co do kosztów podróży cieszę się ze to nie Gdańsk czy Kraków
  • 0

#23 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 15:58

Daffy, wyjąłeś mi to z ust.

Ja szczerze mówiąc spodziewałam się kosztów rzędu 200- 250 zł.
5 zł na IPON to też nie fortuna, a co do tego, czy ktoś płaci, czy nie, to o ile istniałby obowiązek płacenia na serwer, zrobiłaby się jakaś niezdrowa sytuacja, każdy woli czuć, że placi dobrowolnie. Ja sama jeszcze nie wpłaciłam na serwer, ale zrobię to już niedługo w trochę znów innej formie :D Daffy wie, o czym mówię .

Poza tym, dlaczego kasa to główny temat? Wystarczy , że np palący odstawią fajki na miesiąc a łasuchy słodycze i już jest na wyjazd hihi.

Ja mam pytanie innego rzędu, czy jedzie ktoś po Walentynkach w stronę Bydgoszczy?
  • 0
Hakuna Matata

#24 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 16:30

Kochani, jest jeszcze lepiej... :!:
Kati właśnie z linii frontu mi doniosła :D

Udało się tej Szalonej Dziousze wynegocjować niższą cenę :!: :!: :!:
Zapłacimy więc za Walentynki nie 145zł. a 130zł :lol: :lol: :lol: Termin też będzie sympatyczniejszy, bo od 17-19 lutego, a więc będziemy do siebie już bardziej stęsknieni. Kasieńka, gdy tylko wróci z pracy, wprowadzi zmiany w swoim poście :-D

A ja na IPON chętnie wpłacę i te 5zł i jeszcze kolejne złotóweczki, bo taki mi każe- w pewnym sensie- moje poczucie odpowiedzialności... Jesteśmy na zawsze odpowiedzialni za to, co oswajamy... tu zachęcam do powrotu do lektury "Mały Książę".

Pozdrawiam
Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#25 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 17:22

No teraz to pojechaliście...

Powiem tyle: ja już sobie zorganizowałam wszystko, łącznie z opieką dla córki, dojazdem, wszystko, od A do Z. Dziś miałam wpłacac pieniądze, a tu taki zonk...

Zmiana terminu spowodowała, że nie mam pewności, czy dam radę, a te 15 zł....nikogo nie zbawi przecież, prawda?

Czy dla Kini26, czy sjw, to jest istotna zmiana?

Troszkę szkoda, naprawdę.
Możecie na mnie psioczyć, ale napisałam jak jest. Z tego co wiem, nie tylko ja będę musiała pozmieniać plany.
  • 0
Hakuna Matata

#26 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 18:55

Kornelio, zmiana terminu nie jest- z tego, co mi wiadomo- podyktowana obniżeniem kwoty. Obniżenie tej sumy, to wynik negocjacji Katiczka.
Natomiast zmiana terminu, to- z tego co wiem- wynik pewnego zamieszania dotyczącego pobytu innych grup w Ośrodku... My nie byliśmy pierwsi :(
Przykro mi szalenie, że tak to wyszło :(

Mam nadzieję, że mimo wszystko uda Ci się przełożyć własne sprawy i jakoś dotrzeć.

Pozdrawiam
Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#27 cwietowa

cwietowa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 19:26

Witam wszystkich Kochani :)
Jak czytam o zmianie terminu to jestem ,,wściekła,,przepraszam ale tak nie mozna,duzo tu czytam o kasie,jest bardzo istotna ale jeszcze istotniejsza jest dla mnie praca ktora mi ta kase zapewnia,kazdy ma plany,obowiazki itd,nie mozna tak z dnia na dzien zmieniac pewnych spraw .Nie zrezygnuje z wyjazdu bo bardzo chce was poznac :-D i wpacilam juz pieniadze ale na przyszlosc prosze wszystkich tych niezadowolonych z oplaty za zlot aby wzieli pod uwage te osoby ktore nie maja czasu i zycie planuja z pewnym wyprzedzeniem jak ja,dziekuje i pozdrawiam.Mam nadzieje,ze ten termin nie zaskoczy mnie znowu zmieniajac sie w inny :)
  • 0
cwietowaGosia

#28 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 20:29

Kurczę, głupio wyszło.

Kinia26, Sylwio, przepraszam Was, nie miałam nic złego na myśli, chodziło mi tylko o to, że 15 zł nikogo nie zbawi, że jak ktoś nie może zapłacić 145 to i 130 jest mu ciężko.

Dziewczyny, wybaczcie narwanej Korze. Zupełnie nie miałam na myśli by mówić o Was nie znając Was. Ani Waszych sytuacji.

mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i uściskamy.
Niech to szlag.
  • 0
Hakuna Matata

#29 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 20:30

Przyznam że juz sie pogubiłam i zaczynam sie denerwowac bo chyba jestem atakowana niesłusznie a na to sobie pozwolic niemoge!

Czy dla Kini26, czy sjw, to jest istotna zmiana?

Dlatego po raz którys pragne wyjasnic na forum by wszyscy zrozumieli moje intencje a nie psioczyli za moimi plecami:(:( Otorz ja sie niewzbraniam przed składkami na Ipon, ani na nie niesepie ani do nikogo nie mam zarzutów!!! Bo Ipon to piorytetowa sprawa. Ja poruszyłam temat w sferze informacyjnej bo zdziwiło mnie to troche i poprosiłam jednoczesnie by były jasno okreslone zasady wpłat. Ostatnią aktualna informacją jaką sobie przyswoiłam było ze wpłaty miały byc dokonywane raz do roku (dla chetnych czesciej ) na konto iponu w dowolnej kwocie ale niemniej niz 20zł. Ale zaznaczam jesli teraz składki maja byc doliczane do kosztow zlotow albo kiedy kazdy sam zechce to ok ....nie ma sprawy. Ja tylko bym chciała by ktos jasno poinformował jak to wkoncu jest i stworzył jakas zasade by juz niebyło kontrowersji bo mam wrazenie ze wkrada sie mały bałagan:):) Z gory dziekuje....i prosze o wyrozumiałosc :)


Ps. Termin ok- z za obnizenie wpłaty Kasiu masz u mnie milion buziakow :):):)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#30 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 20:31

Wy umiecie czytać? To nie Kati zmieniła ten termin tylko władze osrodka sie zamotaly i podaly nam złą datę która byla juz przez kogos zajeta, jesli chodzi o kasę to tak jak mowil Daffy, cena moteli w wawie bez szamanka jest o wiele wyzsza i nie udalo by sie tu znalezc nic tanszego a tak kazdy ma wzglednie blisko bo to srodek Polski.
Pozatym jak Waldek napisal to nie jest przymus i traktujmy to jako wypoczynek, przygodę a nie powod do spięć...

Z rastafariańskim pozdrowieniem - Maskot
  • 0

#31 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 20:38

Maskot, sprostowanie Difry o powodach zmian pojawiło się po...

A Kinięi Sjw jeszcze raz przepraszam, mam nadzieję, ze nieporozumienie się wyjasniło. Mnie również nie chodziło o "sępienie". Podałam Wasze nicki przykładowo, jako że chciałam napisać, że zmiana odnośnie ceny nic tu nie wnosi.
  • 0
Hakuna Matata

#32 cwietowa

cwietowa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 21:22

Witam :-D
A ja i tak sie ciesze :) :lol: ,ze jadę mimo,ze wczesniej troszkę pomarudziłam, i poznam inne ,,marudy,, 8)
Mam tylko nadzieje,ze ten termin bedzie ostateczny bo pozniejszy mi nie pasuje :-D
Moze zakonczmy te wywody co i dlaczego tylko psychicznie zacznijmy sie szykowac do wyjazdu i pobytu,niech tylko ktos sprobuje zabrac ze sobą zły nastroj :!: :!: :?: :?: to bedzie mial ze mna do czynienia :twisted:
Kati fajnie,ze to organizujesz i poznanie Ciebie oraz innych osob bedzie dla mnie wielka radoscia
Buziaczki dla wszystkich :-D
Pozdrawiam (spin)
  • 0
cwietowaGosia

#33 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 21:40

:D :twisted:

Góry poprzestawiamy , a przyjedziemy. Howgh!
  • 0
Hakuna Matata

#34 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 23:24

Kochani
Chce wyjasnic kilka spraw pytan :)
Czarny tak mozna jechac z Warszawy na Serock to faktycznie jest blizej napisałam o tym w pierwszym poscie.
Przepraszam Was wszystkich za zamieszanie :oops: nie wynikło z mojej winy, niemniej jednak czuje sie odpowiedzialna za to całe zamieszanie:( często tak bywa ze wynikają niespotykane sprawy, których nie mozna przeskoczyc :(. Ja wierze ze ten termin juz sie nie zmieni jest ostateczny :-P. Chcę podkreślić jednoczesnie ze nie ma tam sklepu w najblizszej okolicy, wiec dobrze ze jest wyzywienie :). Bez posilkoów trudno by nam było przez 3 dni :lol: Ja postaram się kupic co nieco na nasze spotkanko wieczorne. Byśmy mogli sie dobrze bawic
Myslę ze kazdy z nas kto wchodzi na iponek i jezdzi na zloty, pragnie by się rozwijał a nasza stronka wzbogacała się, by IPON istniał w sieci :D :D :D, Ja tego pragnę z całych sił, w miare swoich mozliwosci bede to robic, jezeli mi tylko siły pozwola :-P . Hmmmmmm bo ipon to nie tylko siec, czat, ale to miejsce gdzie poznałam wspaniałych ludzi, którym chce sie zyc a nie tylko być. To jest bezcenne :-D
Dziękuję za okazana chęć pomocy. bedę pamiętac. Dla kazdego znajdzie się jakies zadanie i bedzie mógł pomóc :lol:
Jeszcze raz serdecznie przepraszam wszystkich którzy przeze mnie sie denerwowali. Mam prosbę by zakonczyc ta dyskusję, która miała miejsce. Postaram sie ze wszystkich sił by nie było juz zadnych nieporozumien :-P
Pozdrawiam
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#35 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 13 styczeń 2006 - 19:07

Witajcie!!Czemu tradycja sie zmieniła i zlot nie odbedzie się w Poznaniu jak co roku??:(( ja planowałam w tym roku przyjechac... a nawet pod Warszawe to dla mnie zbyt daleko;(( pozdrawiam!!
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#36 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 14 styczeń 2006 - 20:40

Wiem, że cieżko każdemu dogodzić. Gdziekolwiek by to nie byłó dla kogoś zawsze będzie daleko. Ja też chciałabym kiedyś uczestniczyć w takim zlocie i zawsze fajne imprezy są o kilkadziesiąt km za daleko ode mnie. :(
  • 0

#37 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 14 styczeń 2006 - 21:30

Warszawa jest mniej wiecej po srodku wiec to chyba optymalne miejsce..
  • 0

#38 cwietowa

cwietowa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 14 styczeń 2006 - 21:39

Witam :)
Wybieram sie na Walentynki do Popowa i jak ktos mieszka niedaleko mnie,to jest obok Lublina to sluże miejscem w samochodzie,poprosze o wiadomosc na gg 6656912 Gosia
  • 0
cwietowaGosia

#39 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2006 - 22:16

Witam Was :oops:

A ja powiem tak. W pełni zgadzam się z wypowiedzią Daffy-go co do kosztów pobytu na tegorocznych Walentynkach. Wg. mnie są przyzwoite. A jak się jeszcze wspomnimy o tym, że warunki są bardzo dobre to naprawdę nie widzę powodu do gdybania – PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ ALE TO JAK Z NICH SKORZYSTAMY. Sam bym zjechał z chęcią na te trzy dni. Ale podobnie jak Cwietowa mam swoje sprawy i nie mogę sobie pozwolić na 3 dni lenistwa – po prostu mam zaległe sprawy na uczelni i pewne plany na niedaleką przyszłość, więc wole nie dopuścić by z powodu nie wyprostowanych spraw na uczelni moje plany się zawaliły. Jednakże zawitam z kilku godzinną wizytą w sobotę18 lutego (zakładając, że termin się nie zmieni) bo coś fajnego się dzieje :D .

Pozdrawiam Cieplutko wszystkich
JackLan
  • 0

#40 Tija

Tija

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 15 styczeń 2006 - 16:47

Zycze Wam miłej zabawy ja jednak sie nie wybiore
  • 0
czesc [you] miło ze wpadłes poczytac :))


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych