Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2006


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 09 styczeń 2006 - 22:49

Kochani,
By uczcić dzień miłości czyli WALENTYNKI (H) (H) pragnę wszystkich zaprosić na kolejne spotkanie iponkowe właśnie z tej okazji.
Spotkanie odbędzie się w dniach 17 – 19 lutego 2006 roku /od piątku do niedzieli/ w Ośrodku Caritas w Popowie.

Ośrodek jest położony w lesie, ogrodzony. Znajdują się w nim 72 miejsca:
1 pokój 1 osobowy
1 pokój 4 osobowy
2 pokoje 3 osobowe
reszta pokoi jest 2 osobowych Każdy pokój jest z łazienką.

Do naszej dyspozycji sa 2 nagłośnione sale konferencyjne oraz mały bareczek, gdzie można zrobić kawę, herbatę. Na miejscu znajduje się również stołówka. Na miejscu bbedzie możliwosc zrobienia kawy, herbaty, bedzie równiez sprzet grający. Płytki prosze wziąc jezeli ktos moze :)
Całkowity koszt spotkania walentynkowego wynosi 130 zł jest to kwota wraz z całodziennym wyżywieniem.

Kwota ta obejmuje opłatę za pobyt i wyżywienie w Ośrodku 120 zł. oraz dodatkową wpłatę 10- złotową na poczet portalu IPON i wieczorne spotkanko walentynkowe- po 5 zł na każde.
, czyli wpłacamy 130 zł

W najbliższej okolicy niestety nie ma sklepu, wiec warto zaopatrzeć się w wiktuały pierwszej potrzeby (B) :-P
Nie jest możliwym zrezygnowanie z wyżywienia :cry: Wyżywienie mamy zagwarantowane już od obiadu piątkowego.

Osoby będą wpisywane na listę walentynkową po dokonaniu wpłaty. W e-mailu proszę podać jakiego rodzaju pokój będzie najbardziej adekwatny do Waszych potrzeb.
Osoby które już zaklepały sobie miejsce na zlocie walentynkowym :P

1) Cwietowa
2) Macin
3) Estel_82
4) Kati
5) Tomaszek
6) Katarina
7) Ula
8) Daffy
9) 33_Adam
10) Limerton
11) Ewita
12) Annick
13) Difra
14) Kornelia 80
15) Mała
16) Majonez
17) Dj. Buziak
18 ) Iza
19) Irek
20) Liwia
21) Magnolia
22) Ewelina
23)Claire
24) Grisza
25) kolezanka Griszy
26) Arek
27) Kinia
28 ) Daga
29) Maskot

Jeżeli będziecie mieli jakies pytania to proszę o kontakt na forum, na czacie, na gg 2199792,
walentynek :-D
Asia wtajemniczona we wszystkie sprawy.

Dojazd do Popowa
Transportem miejskim jest dość prosty. Autobusy odjezdzaja z dworca zachodniego w Warszawie do Popowa jest to (ok 54km) ze stanowiska nr 4 w nastepujących godzinach:

8:00, 9:40, 12:20, 14:00, 15:25, 18:30

Natomiast z Popowa na dworzec zachodni

8:28, 9:35, 11:50, 14:00, 15:55, 17:30
Wysiadacie w Popowie niedaleko osrodka Caritas.

Zmotoryzowani. Jazda autkiem nie jest też trudna.
Jadąc z Warszawy kierujecie się na Białystok, a później Wyszków.
Za mostem na rondzie kierujecie się na Wierzbice, Serock... później cały czas prosto jedziecie.
Ok. 25 km za Wyszkowem będzie stacja benzynowa po prawej stronie i niewielki lasek, a później drogowskaz Popowo Parcele i Caritas Archidjecezji Płockiej, skręt w prawo. Skręcacie w PRAWO i po ok. 800m. Będzie nasz ośrodek. Droga ta to odległość ok. 75 km.
Jest tez inna droga z Warszawy kierując się na Serock. Jadąc z Warszawy kierujecie sie na Serock a w Serocku na Wyszków, jadac prosto po ok 20 km bedzie drogowskaz Ośrodek Caritas skręcic w lewo. Po 700 m bedzie nasz osrodek. Mam nadzieje ze dobrze wytłumaczyłam, jezeli beda jakies pytania odnosnie drogi prosze dryndac :)


UWAGA !!! Jadac od Wyszkowa prosto napotkacie przed sobą drogowskaz Popowo i Popowo kościelne NIGDZIE SIĘ NIE ZATRZYMYWAC I NIE SKRĘCAC!!!! Jechać cały czas prosto aż zobaczycie drogowskaz Popowo Parcele Osrodek Caritasu .

Mam nadzieję ze dotrzecie na miejsce naszego spotkanka.

Wszystkich serdecznie zapraszam i proszę o szybkie wpłacanie pieniążków.

Poproszę o zabranie wspaniałych humorków, szkiełek (B) i nie tylko :-P Czasu pozostało niewiele...

Pozdrawiam Kati
:-D
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 09 styczeń 2006 - 23:13

Ooo, to ja pierwsza, pierwsza! Ja jadę! :D
A kto będzie jechał z Wawy autkiem i mnie zabierze? Oczywiście dorzucam się do benzyny. :-)

Już się nie mogę doczekać!
  • 0
Daga

#3 DjBK

DjBK

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 00:25

hmmm jechac nie jechac jechac nie jechac hmmmm ;) :P
  • 0

#4 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 07:10

Dj, jasne, że jechać, co prawda spaghetti nie zabiorę, ale przynajmniej pomarudzę :D

Ja też jadę, i z tego co wiem, to jeszcze ze mną dwie osoby z Iponu.

Pieniądze wpłacę zaraz jak mi szef zapłaci :)

Poza tym Kati, super, że podjęłaś sie organizacji.Pozdrawiam.
  • 0
Hakuna Matata

#5 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 09:10

No to jazda :D :D :D Stawie się obowiązkowo :!: :!: :!: Mam też pytanie do czy jedzie ktoś z dolnegośląska :?: :?:

Pozdrawiam macin
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#6 katrina

katrina

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 12:30

Kati jestes swietna organizatorka,ciesze sie,ze znow sie spotkamy i porozrabiamy.Mam nadzieje,ze wszystkie dziewczynki z oborki dotra.
Ja na pewno dojade,bo super bawilam sie z wami.Pozdrawiam buziaczki katrina :lol:
  • 0

#7 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 14:19

Przyznam ze dla mnie to bardzo duzy wydatek :(:( ktoremu nie jestem wstanie podołac tym bardziej mi przykro bo pod moim domem. Dlatego mam pytanie czy mozna ewentualnie bez wyzywienia?? Jesli sie nieuda na pobyt to napewno bede zagladac :) Dlatego słuze ewen pomoca:)

PS. To teraz na Ipon wpłacamy przy kazdym, zlocie??? A co z tymi co korzystaja a niejezdza na zloty?? To tylko pytanko nie pretensja :):) Tak pytam dla jasnosci sprawy.


Added after 6 minutes:

Tylko w sferze informacyjnej niemajac złych zamiarow :):) Bo tak sie tylko zastanawiam - wychodzi na to ze niektorzy zapłaca 2x i wiecej a inni co korzystaja ze wszystkich dobrodziejstw iponu wogle bo niejezdza na zloty:( Hmmmmmm.... no tak przecież mowia ze inwalidzi- rencisci to spia na kasie :P To był zart oczywiscie:)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#8 misio71

misio71

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 18:47

Podobnie jak Kinia, ja również nie mogę pozwolić sobie na taki wydatek, więc jeśli wogóle się zjawię to tylko w charakterze gościa na jeden dzień (prawdopodobnie sobota). Jeśli ktoś będzie potrzebował wtedy transportu i dorzuci się do paliwa to służę 3 miejscami w samochodzie.

Pozdrawiam.
  • 0
www.piotrsajnog.pl

#9 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 01:10

Hmm wyszło ze w tym wieku niedomagam na wzrok :(((( własnie dopiero teraz doczytałam ze opcja bez wyzywienie nie jest mozliwa buuuuuuuuu :(:( .....hmmm no chyba ze zawierzymy w naszej Kasi w sztuke negocjacji. Kasiu spróbujesz jeszcze?? jesli to mozliwe oczywiscie :)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#10 DjBK

DjBK

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 12:29

byl post i sie zmyl... dobrej zabawy:)

pozdro..
  • 0

#11 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 15:14

A może by tak znaleść jakiegos sponsora i zlocik byłby za darmo :?: (E) :D :D :D

pozdrawiam.

olimpia :)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#12 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 15:28

Bardzo was przepraszam a szczególnie Kati ale widze ze chyba niektorzy zle mnie zrozumieli :((!! Ja w zadnym wypadku nieuwazam ze zlot jest zadrogi. Bo biorac pod uwage ze to pełne 3 dni z pełnym wyzywieniem to jest gratka nielada:):) Ja tylko poprostu napisałam ze w mojej obecnej sytuacji ciezko mi bedzie pozwolic sobie na taki wydatek stad moje grzeczne zapytanie apropo wyzywienia...ale pozniej doczytałam i juz wiem :):)

Mam nadzieje ze cos pokombinuje i uda mi sie z wami byc :):) bede sie starac z całych sił :)

  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#13 sjw

sjw

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 15:57

Kinga ja myślę , że nie masz za co tutaj przepraszać .Każdy ma prawo do wyrażania swoich myśli a szczególnie do zadawania pytań .I ja czytałam "ofertę" związaną z Walentynkami i całym tym spotkaniem . Mam prawie te same odczucia co Ty....Kwota zaproponowana jest wysoka doliczając do tego podróz jaką musiałabym pokonać.Nie mogę sobie na to pozwolić" choć bardzo żałuję.Może gdyby wyżywienie byłoby we własnym zakresie"zastanowiłabym się" bo koszt byłby o wiele tanszy.I jeszcze jedna sprawa...o której wspomniała Kinga....własnie jak to jest z tymi osobami które nie jezdzą na "zloty" "spotkania" itp. od takich osob nie wymaga się dodatkowych opłat na poczet portalu? .....No ale coż...mimo wszystko pozostałym uczestnikom WALENTYNEK (H) życzę tak "nieziemskiej" i wspaniałej zabawy jaka była w Ciechocinku.
  • 0
Cieszę się pięknem , choćby jego trwałość miała potrwać tylko jeden dzień...

#14 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 16:40

A tu było cos ale zostało wyjasnione :) myslę ze większość bedzie zadowoleni :)
Pozdrawiam buuuuuuuuzka
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#15 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 17:19

I o to mi Kasieńko tylko chodziło:):) o wyjasnienie wszystkim (dlatego zrobiłam to na forum) co jest ewentualnie mozliwe.... i wielkie dzieki ci za to:):). Wielki buziak dla ciebie .

PS. I pamietaj gdybys tylko potrzebowała w czyms pomocy chetnie Ci pomoge :))!! podziele sie swoimi doswiadczeniami ktore nabyłam jak Ja byłam współorganizatorka zlotu :):)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#16 czarny1

czarny1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 19:00

Mam pytanie do Kati-otórz napisała--
Jadąc z Warszawy kierujecie się na Białystok, a później Wyszków.
Za mostem na rondzie kierujecie się na Wierzbice, Serock... później cały czas prosto jedziecie.
Ok. 25 km za Wyszkowem będzie stacja benzynowa i niewielki lasek, a później drogowskaz Popowo Parcele i Caritas Archidjecezji Płockiej, skręt w prawo. Skręcacie i po ok. 800m. Będzie nasz ośrodek. Droga ta to odległość ok. 75 km.
Czy jest możliwość i krótsza droga jechać z Warszawy do Serocka i stamtąd do Popowa?Patrząc na mapę,to wydaje mi sie ta droga o wiele krótsza,tylko czy są tą drogą połączenia PKS z Warszawy?
  • 0
czarny1
NURTÓW MIJANIA NIE ZATRZYMASZ-JEST ICH WIELE.

#17 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 22:45

Jasne, że są. PKS z Zachodniego (chyba) jedzie do Popowa przez Legionowo, widywałam wielokrotnie.
  • 0
Daga

#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 styczeń 2006 - 23:05

www.pks.warszawa.pl
  • 0

#19 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 06:55

Nie byłam na żadnym ze zlotów i nie wiem jakie były ceny. Wiem, że Sylwester był dużo droższy a i bez pelnego wyżywienia.
Też mam ograniczone finanse, ale nie wydaje mi się, by to było aż tak drogo. Podejrzewam natomiast, że gdyby ktoś naprawdę był w cięzkiej sytuacji, to jest to dużo.
Uczestnicy mojej wycieczki mogą zabrać kogoś z Popowa w okolice Lublina w drodze powrotnej. Dobrze by było, gdyby to była osoba w miarę samodzielna, a przynajmniej chodząca, bo już będą jechały dwie osoby z wózkami, więc kolejny się nie zmieści.

To tyle. Cieszę się, że Was poznam. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić.
  • 0
Hakuna Matata

#20 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 10:55

A ja nie wiem co robić...bardzo chcę jechać ale nie wiem czy do tego czasu sie zrosnę.
Kasiu do kiedy najpóźniej moge wpłacić kasę?
Muszę też znaleźć kogoś dobrego kto mnie tam zawiezie...autobus w tym stanie nie wchodzi w grę...:|
(E)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych